тур 1
|
15 серпня, четвер
|
УСМ Алжир – ЄС Сетіф
|
|
2:1
|
|
УС Біскра – Парадоу
|
|
1:0
|
|
НК Магра – Шлеф
|
|
1:0
|
|
Бордж-Бу-Аррерідж – Белуіздад
|
|
1:1
|
|
Саура – КС Константіна
|
|
1:0
|
|
Хуссейн Дей – Кабілія
|
|
0:0
|
|
16 серпня, п`ятница
|
МК Алжир – АС Айн-Мліла
|
|
1:1
|
|
17 серпня, субота
|
Оран – УСМ Бел-Аббес
|
|
3:1
|
|
|
|
|
|
тур 4
|
11 вересня, середа
|
АС Айн-Мліла – Оран
|
|
2:1
|
|
12 вересня, четвер
|
УСМ Бел-Аббес – Хуссейн Дей
|
|
1:1
|
|
КС Константіна – Бордж-Бу-Аррерідж
|
|
2:2
|
|
ЄС Сетіф – НК Магра
|
|
3:0
|
|
12 жовтня, субота
|
МК Алжир – УСМ Алжир
|
|
3:0
|
|
Шлеф – Кабілія
|
|
1:0
|
|
Саура – Парадоу
|
|
1:0
|
|
Белуіздад – УС Біскра
|
|
3:2
|
|
|
тур 5
|
15 вересня, неділя
|
Оран – МК Алжир
|
|
2:3
|
|
23 вересня, понеділок
|
Хуссейн Дей – ЄС Сетіф
|
|
4:3
|
|
24 вересня, вівторок
|
УС Біскра – УСМ Бел-Аббес
|
|
1:2
|
|
Кабілія – Белуіздад
|
|
0:3
|
|
Бордж-Бу-Аррерідж – АС Айн-Мліла
|
|
2:2
|
|
НК Магра – КС Константіна
|
|
1:2
|
|
Парадоу – Шлеф
|
|
1:0
|
|
4 листопада, понеділок
|
УСМ Алжир – Саура
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 6
|
28 вересня, субота
|
ЄС Сетіф – УС Біскра
|
|
2:0
|
|
КС Константіна – Хуссейн Дей
|
|
1:0
|
|
АС Айн-Мліла – НК Магра
|
|
1:1
|
|
4 листопада, понеділок
|
УСМ Бел-Аббес – Кабілія
|
|
2:1
|
|
16 листопада, субота
|
Саура – Оран
|
|
1:1
|
|
Белуіздад – Шлеф
|
|
1:0
|
|
17 листопада, неділя
|
МК Алжир – Бордж-Бу-Аррерідж
|
|
1:0
|
|
|
тур 7
|
5 жовтня, субота
|
УС Біскра – КС Константіна
|
|
2:1
|
|
Оран – УСМ Алжир
|
|
4:0
|
|
Шлеф – УСМ Бел-Аббес
|
|
0:1
|
|
НК Магра – МК Алжир
|
|
0:0
|
|
6 жовтня, неділя
|
Бордж-Бу-Аррерідж – Саура
|
|
1:2
|
|
Кабілія – ЄС Сетіф
|
|
1:0
|
|
Хуссейн Дей – АС Айн-Мліла
|
|
1:1
|
|
Парадоу – Белуіздад
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 8
|
23 жовтня, середа
|
АС Айн-Мліла – УС Біскра
|
|
3:0
|
|
УСМ Бел-Аббес – Белуіздад
|
|
0:1
|
|
КС Константіна – Кабілія
|
|
3:1
|
|
Саура – НК Магра
|
|
3:0
|
|
УСМ Алжир – Бордж-Бу-Аррерідж
|
|
3:0
|
|
ЄС Сетіф – Шлеф
|
|
0:1
|
|
Оран – Парадоу
|
|
0:1
|
|
МК Алжир – Хуссейн Дей
|
|
3:0
|
|
|
тур 9
|
30 жовтня, середа
|
УС Біскра – МК Алжир
|
|
0:0
|
|
НК Магра – УСМ Алжир
|
|
1:2
|
|
Бордж-Бу-Аррерідж – Оран
|
|
1:2
|
|
Кабілія – АС Айн-Мліла
|
|
1:0
|
|
Белуіздад – ЄС Сетіф
|
|
1:0
|
|
Шлеф – КС Константіна
|
|
1:1
|
|
Хуссейн Дей – Саура
|
|
1:0
|
|
16 листопада, субота
|
Парадоу – УСМ Бел-Аббес
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 10
|
9 листопада, субота
|
КС Константіна – Белуіздад
|
|
1:0
|
|
Оран – НК Магра
|
|
1:0
|
|
ЄС Сетіф – УСМ Бел-Аббес
|
|
2:1
|
|
Саура – УС Біскра
|
|
2:1
|
|
УСМ Алжир – Хуссейн Дей
|
|
0:0
|
|
АС Айн-Мліла – Шлеф
|
|
1:0
|
|
Бордж-Бу-Аррерідж – Парадоу
|
|
2:0
|
|
13 листопада, середа
|
МК Алжир – Кабілія
|
|
0:3
|
|
|
тур 11
|
23 листопада, субота
|
УС Біскра – УСМ Алжир
|
|
1:0
|
|
Парадоу – ЄС Сетіф
|
|
1:1
|
|
УСМ Бел-Аббес – КС Константіна
|
|
2:1
|
|
НК Магра – Бордж-Бу-Аррерідж
|
|
1:1
|
|
Кабілія – Саура
|
|
0:0
|
|
Шлеф – МК Алжир
|
|
2:1
|
|
Белуіздад – АС Айн-Мліла
|
|
1:1
|
|
24 листопада, неділя
|
Хуссейн Дей – Оран
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 12
|
30 листопада, субота
|
АС Айн-Мліла – УСМ Бел-Аббес
|
|
3:0
|
|
Бордж-Бу-Аррерідж – Хуссейн Дей
|
|
1:0
|
|
КС Константіна – ЄС Сетіф
|
|
3:1
|
|
Саура – Шлеф
|
|
0:0
|
|
МК Алжир – Белуіздад
|
|
2:2
|
|
Оран – УС Біскра
|
|
0:0
|
|
|
тур 13
|
7 грудень, субота
|
УС Біскра – Бордж-Бу-Аррерідж
|
|
0:0
|
|
УСМ Бел-Аббес – МК Алжир
|
|
3:1
|
|
Хуссейн Дей – НК Магра
|
|
0:1
|
|
ЄС Сетіф – АС Айн-Мліла
|
|
3:0
|
|
Белуіздад – Саура
|
|
1:0
|
|
20 січня, понеділок
|
Кабілія – Оран
|
|
1:0
|
|
|
|
|
тур 15
|
21 грудень, субота
|
УС Біскра – Хуссейн Дей
|
|
2:3
|
|
Парадоу – АС Айн-Мліла
|
|
4:1
|
|
УСМ Бел-Аббес – УСМ Алжир
|
|
1:0
|
|
Кабілія – НК Магра
|
|
3:0
|
|
КС Константіна – МК Алжир
|
|
2:3
|
|
Шлеф – Бордж-Бу-Аррерідж
|
|
0:0
|
|
ЄС Сетіф – Саура
|
|
2:0
|
|
Белуіздад – Оран
|
|
1:1
|
|
|
|
|
тур 17
|
8 лютого, субота
|
НК Магра – Белуіздад
|
|
1:1
|
|
Бордж-Бу-Аррерідж – УСМ Бел-Аббес
|
|
2:0
|
|
Саура – АС Айн-Мліла
|
|
2:1
|
|
Хуссейн Дей – Шлеф
|
|
0:3
|
|
МК Алжир – Парадоу
|
|
PSTP
|
|
УСМ Алжир – КС Константіна
|
|
1:3
|
|
Оран – ЄС Сетіф
|
|
1:1
|
|
9 лютого, неділя
|
УС Біскра – Кабілія
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 18
|
15 лютого, субота
|
МК Алжир – Саура
|
|
1:0
|
|
17 лютого, понеділок
|
Белуіздад – Хуссейн Дей
|
|
1:0
|
|
АС Айн-Мліла – УСМ Алжир
|
|
1:1
|
|
УСМ Бел-Аббес – НК Магра
|
|
3:1
|
|
Кабілія – Парадоу
|
|
0:0
|
|
КС Константіна – Оран
|
|
1:1
|
|
Шлеф – УС Біскра
|
|
2:1
|
|
ЄС Сетіф – Бордж-Бу-Аррерідж
|
|
3:0
|
|
|
тур 19
|
22 лютого, субота
|
Парадоу – Саура
|
|
0:1
|
|
НК Магра – ЄС Сетіф
|
|
0:1
|
|
Бордж-Бу-Аррерідж – КС Константіна
|
|
1:3
|
|
Кабілія – Шлеф
|
|
4:1
|
|
Хуссейн Дей – УСМ Бел-Аббес
|
|
0:1
|
|
Оран – АС Айн-Мліла
|
|
3:1
|
|
УС Біскра – Белуіздад
|
|
1:0
|
|
24 лютого, понеділок
|
УСМ Алжир – МК Алжир
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 20
|
27 лютого, четвер
|
Шлеф – Парадоу
|
|
0:1
|
|
29 лютого, субота
|
АС Айн-Мліла – Бордж-Бу-Аррерідж
|
|
2:0
|
|
УСМ Бел-Аббес – УС Біскра
|
|
0:1
|
|
КС Константіна – НК Магра
|
|
1:1
|
|
Саура – УСМ Алжир
|
|
1:0
|
|
МК Алжир – Оран
|
|
1:1
|
|
ЄС Сетіф – Хуссейн Дей
|
|
2:0
|
|
Белуіздад – Кабілія
|
|
3:1
|
|
|
тур 21
|
5 березня, четвер
|
Парадоу – УСМ Алжир
|
|
1:1
|
|
НК Магра – АС Айн-Мліла
|
|
0:1
|
|
Бордж-Бу-Аррерідж – МК Алжир
|
|
3:0
|
|
Кабілія – УСМ Бел-Аббес
|
|
2:0
|
|
Оран – Саура
|
|
1:1
|
|
УС Біскра – ЄС Сетіф
|
|
0:2
|
|
7 березня, субота
|
Шлеф – Белуіздад
|
|
2:2
|
|
Хуссейн Дей – КС Константіна
|
|
1:0
|
|
|
|
|
тур 23
|
14 квітня, вівторок
|
УС Біскра – АС Айн-Мліла
|
|
- : -
|
|
Парадоу – Оран
|
|
- : -
|
|
НК Магра – Саура
|
|
- : -
|
|
Бордж-Бу-Аррерідж – УСМ Алжир
|
|
- : -
|
|
Кабілія – КС Константіна
|
|
- : -
|
|
Шлеф – ЄС Сетіф
|
|
- : -
|
|
Хуссейн Дей – МК Алжир
|
|
- : -
|
|
Белуіздад – УСМ Бел-Аббес
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 24
|
25 квітня, субота
|
АС Айн-Мліла – Кабілія
|
|
- : -
|
|
УСМ Бел-Аббес – Парадоу
|
|
- : -
|
|
КС Константіна – Шлеф
|
|
- : -
|
|
Саура – Хуссейн Дей
|
|
- : -
|
|
МК Алжир – УС Біскра
|
|
- : -
|
|
УСМ Алжир – НК Магра
|
|
- : -
|
|
ЄС Сетіф – Белуіздад
|
|
- : -
|
|
Оран – Бордж-Бу-Аррерідж
|
|
- : -
|
|
|
тур 25
|
2 травня, субота
|
УС Біскра – Саура
|
|
- : -
|
|
Парадоу – Бордж-Бу-Аррерідж
|
|
- : -
|
|
УСМ Бел-Аббес – ЄС Сетіф
|
|
- : -
|
|
НК Магра – Оран
|
|
- : -
|
|
Кабілія – МК Алжир
|
|
- : -
|
|
Шлеф – АС Айн-Мліла
|
|
- : -
|
|
Хуссейн Дей – УСМ Алжир
|
|
- : -
|
|
Белуіздад – КС Константіна
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 26
|
9 травня, субота
|
АС Айн-Мліла – Белуіздад
|
|
- : -
|
|
Бордж-Бу-Аррерідж – НК Магра
|
|
- : -
|
|
КС Константіна – УСМ Бел-Аббес
|
|
- : -
|
|
Саура – Кабілія
|
|
- : -
|
|
МК Алжир – Шлеф
|
|
- : -
|
|
УСМ Алжир – УС Біскра
|
|
- : -
|
|
ЄС Сетіф – Парадоу
|
|
- : -
|
|
Оран – Хуссейн Дей
|
|
- : -
|
|
|
тур 27
|
16 травня, субота
|
УС Біскра – Оран
|
|
- : -
|
|
Парадоу – НК Магра
|
|
- : -
|
|
УСМ Бел-Аббес – АС Айн-Мліла
|
|
- : -
|
|
Кабілія – УСМ Алжир
|
|
- : -
|
|
Шлеф – Саура
|
|
- : -
|
|
Хуссейн Дей – Бордж-Бу-Аррерідж
|
|
- : -
|
|
ЄС Сетіф – КС Константіна
|
|
- : -
|
|
Белуіздад – МК Алжир
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 28
|
23 травня, субота
|
АС Айн-Мліла – ЄС Сетіф
|
|
- : -
|
|
НК Магра – Хуссейн Дей
|
|
- : -
|
|
Бордж-Бу-Аррерідж – УС Біскра
|
|
- : -
|
|
КС Константіна – Парадоу
|
|
- : -
|
|
Саура – Белуіздад
|
|
- : -
|
|
МК Алжир – УСМ Бел-Аббес
|
|
- : -
|
|
УСМ Алжир – Шлеф
|
|
- : -
|
|
Оран – Кабілія
|
|
- : -
|
|
|
тур 29
|
30 квітня, четвер
|
Белуіздад – УСМ Алжир
|
|
- : -
|
|
30 травня, субота
|
УС Біскра – НК Магра
|
|
- : -
|
|
Парадоу – Хуссейн Дей
|
|
- : -
|
|
УСМ Бел-Аббес – Саура
|
|
- : -
|
|
Кабілія – Бордж-Бу-Аррерідж
|
|
- : -
|
|
КС Константіна – АС Айн-Мліла
|
|
- : -
|
|
Шлеф – Оран
|
|
- : -
|
|
ЄС Сетіф – МК Алжир
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 30
|
6 червня, субота
|
НК Магра – Кабілія
|
|
- : -
|
|
Бордж-Бу-Аррерідж – Шлеф
|
|
- : -
|
|
Саура – ЄС Сетіф
|
|
- : -
|
|
Хуссейн Дей – УС Біскра
|
|
- : -
|
|
МК Алжир – КС Константіна
|
|
- : -
|
|
УСМ Алжир – УСМ Бел-Аббес
|
|
- : -
|
|
Оран – Белуіздад
|
|
- : -
|
|
АС Айн-Мліла – Парадоу
|
|
- : -
|
|
|