|
тур 2
|
7 вересня, четвер
|
Парадоу – Оран
|
|
1:0
|
|
Хуссейн Дей – УСМ Алжир
|
|
1:1
|
|
8 вересня, п`ятница
|
Эль Хараш – Белуіздад
|
|
1:2
|
|
Саура – УС Біскра
|
|
2:0
|
|
Тадженанет – КС Константіна
|
|
2:1
|
|
9 вересня, субота
|
МК Алжир – ЄС Сетіф
|
|
1:1
|
|
Бліда – Кабілія
|
|
2:3
|
|
УСМ Бел-Аббес – Олімпік Медея
|
|
2:1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
тур 12
|
16 листопада, четвер
|
УСМ Алжир – Саура
|
|
0:2
|
|
17 листопада, п`ятница
|
Эль Хараш – УСМ Бел-Аббес
|
|
1:2
|
|
Олімпік Медея – Кабілія
|
|
0:0
|
|
МК Алжир – Тадженанет
|
|
2:1
|
|
КС Константіна – Оран
|
|
1:0
|
|
18 листопада, субота
|
УС Біскра – Хуссейн Дей
|
|
0:0
|
|
ЄС Сетіф – Парадоу
|
|
2:1
|
|
Белуіздад – Бліда
|
|
1:1
|
|
|
|
|
|
|
тур 17
|
19 січня, п`ятница
|
Кабілія – Бліда
|
|
1:1
|
|
УС Біскра – Саура
|
|
1:0
|
|
Белуіздад – Эль Хараш
|
|
0:1
|
|
20 січня, субота
|
Олімпік Медея – УСМ Бел-Аббес
|
|
0:1
|
|
КС Константіна – Тадженанет
|
|
2:1
|
|
ЄС Сетіф – МК Алжир
|
|
1:2
|
|
Оран – Парадоу
|
|
1:0
|
|
УСМ Алжир – Хуссейн Дей
|
|
1:2
|
|
|
|
|
|
тур 20
|
15 квітня, неділя
|
УС Біскра – Олімпік Медея
|
|
2:0
|
|
ЄС Сетіф – Белуіздад
|
|
2:1
|
|
Хуссейн Дей – Бліда
|
|
4:1
|
|
16 квітня, понеділок
|
Тадженанет – Кабілія
|
|
1:0
|
|
Эль Хараш – УСМ Алжир
|
|
0:0
|
|
МК Алжир – КС Константіна
|
|
3:0
|
|
17 квітня, вівторок
|
Парадоу – Саура
|
|
3:0
|
|
УСМ Бел-Аббес – Оран
|
|
2:5
|
|
|
тур 21
|
23 квітня, понеділок
|
Парадоу – Хуссейн Дей
|
|
1:1
|
|
Кабілія – УСМ Бел-Аббес
|
|
2:1
|
|
КС Константіна – УС Біскра
|
|
1:0
|
|
Оран – Эль Хараш
|
|
1:0
|
|
24 квітня, вівторок
|
Саура – Белуіздад
|
|
1:1
|
|
УСМ Алжир – МК Алжир
|
|
2:2
|
|
Бліда – Тадженанет
|
|
1:0
|
|
Олімпік Медея – ЄС Сетіф
|
|
0:0
|
|
|
|
|
тур 23
|
10 березня, субота
|
КС Константіна – Белуіздад
|
|
1:0
|
|
13 березня, вівторок
|
УСМ Алжир – ЄС Сетіф
|
|
3:2
|
|
15 березня, четвер
|
Парадоу – УСМ Бел-Аббес
|
|
0:1
|
|
16 березня, п`ятница
|
Хуссейн Дей – Тадженанет
|
|
3:0
|
|
Бліда – Эль Хараш
|
|
2:0
|
|
17 березня, субота
|
Саура – Олімпік Медея
|
|
2:0
|
|
Оран – УС Біскра
|
|
5:0
|
|
3 квітня, вівторок
|
Кабілія – МК Алжир
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 24
|
30 березня, п`ятница
|
МК Алжир – Бліда
|
|
4:1
|
|
УСМ Бел-Аббес – Хуссейн Дей
|
|
0:1
|
|
Тадженанет – Саура
|
|
2:0
|
|
УС Біскра – Кабілія
|
|
1:1
|
|
Белуіздад – УСМ Алжир
|
|
1:0
|
|
31 березня, субота
|
Олімпік Медея – КС Константіна
|
|
0:0
|
|
Эль Хараш – Парадоу
|
|
2:1
|
|
ЄС Сетіф – Оран
|
|
4:1
|
|
|
|
|
тур 27
|
24 квітня, вівторок
|
Парадоу – ЄС Сетіф
|
|
4:2
|
|
УСМ Бел-Аббес – Эль Хараш
|
|
1:0
|
|
Кабілія – Олімпік Медея
|
|
3:0
|
|
Бліда – Белуіздад
|
|
2:2
|
|
Саура – УСМ Алжир
|
|
3:2
|
|
Оран – КС Константіна
|
|
1:1
|
|
Хуссейн Дей – УС Біскра
|
|
2:1
|
|
Тадженанет – МК Алжир
|
|
1:1
|
|
|
|
|
тур 29
|
11 травня, п`ятница
|
Эль Хараш – МК Алжир
|
|
2:0
|
|
Кабілія – УСМ Алжир
|
|
3:2
|
|
12 травня, субота
|
Парадоу – Олімпік Медея
|
|
5:0
|
|
УСМ Бел-Аббес – УС Біскра
|
|
0:0
|
|
Бліда – КС Константіна
|
|
1:2
|
|
Саура – Оран
|
|
1:0
|
|
Хуссейн Дей – Белуіздад
|
|
0:0
|
|
Тадженанет – ЄС Сетіф
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 30
|
19 травня, субота
|
УС Біскра – Эль Хараш
|
|
2:0
|
|
КС Константіна – Парадоу
|
|
0:0
|
|
МК Алжир – Саура
|
|
1:4
|
|
УСМ Алжир – Бліда
|
|
1:2
|
|
ЄС Сетіф – УСМ Бел-Аббес
|
|
0:0
|
|
Белуіздад – Тадженанет
|
|
1:2
|
|
Оран – Кабілія
|
|
2:1
|
|
Олімпік Медея – Хуссейн Дей
|
|
3:1
|
|
|