тур 1
|
21 липня, п`ятница
|
Динамо Зг – Хайдук Спліт
|
|
1:2
|
|
22 липня, субота
|
Рієка – Рудеш
|
|
4:0
|
|
Осієк – Славен Белупо
|
|
6:1
|
|
23 липня, неділя
|
Локомотіва – Істра
|
|
1:1
|
|
ХНК Горіца – Вараждін
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 2
|
28 липня, п`ятница
|
Вараждін – Славен Белупо
|
|
2:2
|
|
29 липня, субота
|
ХНК Горіца – Локомотіва
|
|
1:0
|
|
Істра – Динамо Зг
|
|
0:3
|
|
30 липня, неділя
|
Хайдук Спліт – Рієка
|
|
1:0
|
|
Рудеш – Осієк
|
|
3:4
|
|
|
тур 3
|
4 серпня, п`ятница
|
Локомотіва – Вараждін
|
|
3:3
|
|
5 серпня, субота
|
Динамо Зг – ХНК Горіца
|
|
0:0
|
|
Славен Белупо – Рудеш
|
|
3:2
|
|
6 серпня, неділя
|
Рієка – Істра
|
|
6:0
|
|
8 листопада, середа
|
Осієк – Хайдук Спліт
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 4
|
12 серпня, субота
|
Вараждін – Рудеш
|
|
2:0
|
|
13 серпня, неділя
|
Хайдук Спліт – Славен Белупо
|
|
3:0
|
|
Істра – Осієк
|
|
4:4
|
|
23 січня, вівторок
|
Локомотіва – Динамо Зг
|
|
3:0
|
|
24 січня, середа
|
ХНК Горіца – Рієка
|
|
2:3
|
|
|
тур 5
|
19 серпня, субота
|
Динамо Зг – Вараждін
|
|
PSTP
|
|
Славен Белупо – Істра
|
|
2:2
|
|
20 серпня, неділя
|
Рудеш – Хайдук Спліт
|
|
0:2
|
|
Рієка – Локомотіва
|
|
2:1
|
|
Осієк – ХНК Горіца
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 6
|
25 серпня, п`ятница
|
ХНК Горіца – Славен Белупо
|
|
2:2
|
|
26 серпня, субота
|
Вараждін – Хайдук Спліт
|
|
1:2
|
|
Локомотіва – Осієк
|
|
2:2
|
|
27 серпня, неділя
|
Істра – Рудеш
|
|
0:0
|
|
Динамо Зг – Рієка
|
|
2:1
|
|
|
тур 7
|
1 вересня, п`ятница
|
Славен Белупо – Локомотіва
|
|
0:1
|
|
2 вересня, субота
|
Хайдук Спліт – Істра
|
|
0:1
|
|
Рудеш – ХНК Горіца
|
|
0:2
|
|
3 вересня, неділя
|
Рієка – Вараждін
|
|
2:2
|
|
Осієк – Динамо Зг
|
|
2:3
|
|
|
|
тур 8
|
15 вересня, п`ятница
|
Локомотіва – Рудеш
|
|
1:0
|
|
16 вересня, субота
|
Динамо Зг – Славен Белупо
|
|
3:0
|
|
Рієка – Осієк
|
|
2:1
|
|
17 вересня, неділя
|
Вараждін – Істра
|
|
1:0
|
|
ХНК Горіца – Хайдук Спліт
|
|
2:1
|
|
|
тур 9
|
22 вересня, п`ятница
|
Осієк – Вараждін
|
|
1:1
|
|
23 вересня, субота
|
Хайдук Спліт – Локомотіва
|
|
1:0
|
|
Істра – ХНК Горіца
|
|
0:1
|
|
24 вересня, неділя
|
Славен Белупо – Рієка
|
|
0:1
|
|
Рудеш – Динамо Зг
|
|
1:5
|
|
|
|
тур 10
|
30 вересня, субота
|
Славен Белупо – Осієк
|
|
1:0
|
|
Вараждін – ХНК Горіца
|
|
1:0
|
|
1 жовтня, неділя
|
Рудеш – Рієка
|
|
1:2
|
|
Хайдук Спліт – Динамо Зг
|
|
1:0
|
|
2 жовтня, понеділок
|
Істра – Локомотіва
|
|
0:4
|
|
|
тур 11
|
6 жовтня, п`ятница
|
Славен Белупо – Вараждін
|
|
3:2
|
|
7 жовтня, субота
|
Рієка – Хайдук Спліт
|
|
1:0
|
|
Осієк – Рудеш
|
|
3:0
|
|
8 жовтня, неділя
|
Локомотіва – ХНК Горіца
|
|
1:1
|
|
Динамо Зг – Істра
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 12
|
20 жовтня, п`ятница
|
Рудеш – Славен Белупо
|
|
0:0
|
|
21 жовтня, субота
|
ХНК Горіца – Динамо Зг
|
|
2:1
|
|
Вараждін – Локомотіва
|
|
0:0
|
|
22 жовтня, неділя
|
Істра – Рієка
|
|
1:1
|
|
Хайдук Спліт – Осієк
|
|
0:2
|
|
|
тур 13
|
27 жовтня, п`ятница
|
Славен Белупо – Хайдук Спліт
|
|
0:1
|
|
28 жовтня, субота
|
Осієк – Істра
|
|
3:1
|
|
Рудеш – Вараждін
|
|
0:0
|
|
29 жовтня, неділя
|
Рієка – ХНК Горіца
|
|
1:0
|
|
Динамо Зг – Локомотіва
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 14
|
3 листопада, п`ятница
|
Локомотіва – Рієка
|
|
1:1
|
|
4 листопада, субота
|
Хайдук Спліт – Рудеш
|
|
1:0
|
|
ХНК Горіца – Осієк
|
|
3:0
|
|
5 листопада, неділя
|
Вараждін – Динамо Зг
|
|
1:1
|
|
Істра – Славен Белупо
|
|
2:0
|
|
|
тур 15
|
10 листопада, п`ятница
|
Славен Белупо – ХНК Горіца
|
|
0:0
|
|
11 листопада, субота
|
Осієк – Локомотіва
|
|
1:1
|
|
Рудеш – Істра
|
|
0:4
|
|
12 листопада, неділя
|
Рієка – Динамо Зг
|
|
2:2
|
|
Хайдук Спліт – Вараждін
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 16
|
24 листопада, п`ятница
|
Локомотіва – Славен Белупо
|
|
1:3
|
|
25 листопада, субота
|
Динамо Зг – Осієк
|
|
2:1
|
|
Вараждін – Рієка
|
|
0:2
|
|
26 листопада, неділя
|
ХНК Горіца – Рудеш
|
|
3:0
|
|
Істра – Хайдук Спліт
|
|
0:2
|
|
|
тур 17
|
1 грудень, п`ятница
|
Істра – Вараждін
|
|
2:0
|
|
2 грудень, субота
|
Хайдук Спліт – ХНК Горіца
|
|
3:0
|
|
Осієк – Рієка
|
|
0:0
|
|
3 грудень, неділя
|
Рудеш – Локомотіва
|
|
0:0
|
|
4 грудень, понеділок
|
Славен Белупо – Динамо Зг
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 18
|
8 грудень, п`ятница
|
Локомотіва – Хайдук Спліт
|
|
1:1
|
|
9 грудень, субота
|
Динамо Зг – Рудеш
|
|
1:0
|
|
ХНК Горіца – Істра
|
|
0:0
|
|
10 грудень, неділя
|
Рієка – Славен Белупо
|
|
2:4
|
|
Вараждін – Осієк
|
|
2:2
|
|
|
тур 19
|
15 грудень, п`ятница
|
ХНК Горіца – Вараждін
|
|
1:3
|
|
16 грудень, субота
|
Локомотіва – Істра
|
|
3:0
|
|
Рієка – Рудеш
|
|
3:0
|
|
17 грудень, неділя
|
Динамо Зг – Хайдук Спліт
|
|
0:0
|
|
Осієк – Славен Белупо
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 20
|
26 січня, п`ятница
|
Вараждін – Славен Белупо
|
|
1:2
|
|
27 січня, субота
|
Рудеш – Осієк
|
|
0:2
|
|
Істра – Динамо Зг
|
|
0:1
|
|
28 січня, неділя
|
Хайдук Спліт – Рієка
|
|
1:2
|
|
ХНК Горіца – Локомотіва
|
|
1:2
|
|
|
тур 21
|
2 лютого, п`ятница
|
Локомотіва – Вараждін
|
|
0:0
|
|
3 лютого, субота
|
Осієк – Хайдук Спліт
|
|
1:1
|
|
Славен Белупо – Рудеш
|
|
4:0
|
|
4 лютого, неділя
|
Динамо Зг – ХНК Горіца
|
|
2:0
|
|
Рієка – Істра
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 22
|
9 лютого, п`ятница
|
Вараждін – Рудеш
|
|
1:0
|
|
10 лютого, субота
|
Істра – Осієк
|
|
1:0
|
|
Локомотіва – Динамо Зг
|
|
2:2
|
|
11 лютого, неділя
|
ХНК Горіца – Рієка
|
|
0:2
|
|
Хайдук Спліт – Славен Белупо
|
|
4:0
|
|
|
тур 23
|
16 лютого, п`ятница
|
Славен Белупо – Істра
|
|
1:1
|
|
17 лютого, субота
|
Рієка – Локомотіва
|
|
4:0
|
|
Рудеш – Хайдук Спліт
|
|
0:2
|
|
18 лютого, неділя
|
Осієк – ХНК Горіца
|
|
3:0
|
|
Динамо Зг – Вараждін
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 24
|
23 лютого, п`ятница
|
Локомотіва – Осієк
|
|
1:1
|
|
24 лютого, субота
|
Істра – Рудеш
|
|
2:1
|
|
Вараждін – Хайдук Спліт
|
|
1:1
|
|
25 лютого, неділя
|
ХНК Горіца – Славен Белупо
|
|
1:0
|
|
Динамо Зг – Рієка
|
|
1:0
|
|
|
тур 25
|
2 березня, субота
|
Славен Белупо – Локомотіва
|
|
2:3
|
|
Хайдук Спліт – Істра
|
|
1:0
|
|
3 березня, неділя
|
Рієка – Вараждін
|
|
2:0
|
|
Осієк – Динамо Зг
|
|
1:1
|
|
4 березня, понеділок
|
Рудеш – ХНК Горіца
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 26
|
8 березня, п`ятница
|
Вараждін – Істра
|
|
2:2
|
|
9 березня, субота
|
Локомотіва – Рудеш
|
|
3:0
|
|
ХНК Горіца – Хайдук Спліт
|
|
0:3
|
|
10 березня, неділя
|
Динамо Зг – Славен Белупо
|
|
5:2
|
|
Рієка – Осієк
|
|
3:0
|
|
|
тур 27
|
15 березня, п`ятница
|
Осієк – Вараждін
|
|
0:1
|
|
16 березня, субота
|
Хайдук Спліт – Локомотіва
|
|
1:2
|
|
Славен Белупо – Рієка
|
|
0:1
|
|
17 березня, неділя
|
Істра – ХНК Горіца
|
|
0:0
|
|
Рудеш – Динамо Зг
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 28
|
29 березня, п`ятница
|
Істра – Локомотіва
|
|
0:0
|
|
Славен Белупо – Осієк
|
|
0:1
|
|
30 березня, субота
|
Вараждін – ХНК Горіца
|
|
2:4
|
|
Хайдук Спліт – Динамо Зг
|
|
0:1
|
|
Рудеш – Рієка
|
|
0:3
|
|
|
тур 29
|
5 квітня, п`ятница
|
Осієк – Рудеш
|
|
3:2
|
|
6 квітня, субота
|
Локомотіва – ХНК Горіца
|
|
1:1
|
|
Славен Белупо – Вараждін
|
|
0:1
|
|
7 квітня, неділя
|
Динамо Зг – Істра
|
|
4:1
|
|
Рієка – Хайдук Спліт
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 30
|
12 квітня, п`ятница
|
Рудеш – Славен Белупо
|
|
1:3
|
|
13 квітня, субота
|
ХНК Горіца – Динамо Зг
|
|
0:2
|
|
Вараждін – Локомотіва
|
|
0:2
|
|
14 квітня, неділя
|
Істра – Рієка
|
|
0:2
|
|
Хайдук Спліт – Осієк
|
|
1:2
|
|
|
тур 31
|
20 квітня, субота
|
Славен Белупо – Хайдук Спліт
|
|
0:1
|
|
Осієк – Істра
|
|
1:2
|
|
21 квітня, неділя
|
Рієка – ХНК Горіца
|
|
- : -
|
|
Динамо Зг – Локомотіва
|
|
- : -
|
|
22 квітня, понеділок
|
Рудеш – Вараждін
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 32
|
27 квітня, субота
|
ХНК Горіца – Осієк
|
|
- : -
|
|
Хайдук Спліт – Рудеш
|
|
- : -
|
|
Локомотіва – Рієка
|
|
- : -
|
|
Вараждін – Динамо Зг
|
|
- : -
|
|
Істра – Славен Белупо
|
|
- : -
|
|
|
тур 33
|
4 травня, субота
|
Славен Белупо – ХНК Горіца
|
|
- : -
|
|
Рієка – Динамо Зг
|
|
- : -
|
|
Осієк – Локомотіва
|
|
- : -
|
|
Хайдук Спліт – Вараждін
|
|
- : -
|
|
Рудеш – Істра
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 34
|
11 травня, субота
|
ХНК Горіца – Рудеш
|
|
- : -
|
|
Локомотіва – Славен Белупо
|
|
- : -
|
|
Вараждін – Рієка
|
|
- : -
|
|
Істра – Хайдук Спліт
|
|
- : -
|
|
Динамо Зг – Осієк
|
|
- : -
|
|
|
тур 35
|
18 травня, субота
|
Рудеш – Локомотіва
|
|
- : -
|
|
Хайдук Спліт – ХНК Горіца
|
|
- : -
|
|
Істра – Вараждін
|
|
- : -
|
|
Осієк – Рієка
|
|
- : -
|
|
Славен Белупо – Динамо Зг
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 36
|
25 травня, субота
|
Динамо Зг – Рудеш
|
|
- : -
|
|
Рієка – Славен Белупо
|
|
- : -
|
|
Вараждін – Осієк
|
|
- : -
|
|
Локомотіва – Хайдук Спліт
|
|
- : -
|
|
ХНК Горіца – Істра
|
|
- : -
|
|
|