|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
тур 15
|
5 листопада, п`ятница
|
Славен Белупо – ХНК Горіца
|
|
1:2
|
|
6 листопада, субота
|
Осієк – Істра
|
|
3:0
|
|
Хайдук Спліт – Драговоляц
|
|
2:0
|
|
7 листопада, неділя
|
Шибеник – Рієка
|
|
0:1
|
|
Локомотіва – Динамо Зг
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 16
|
19 листопада, п`ятница
|
Драговоляц – Славен Белупо
|
|
1:2
|
|
20 листопада, субота
|
Динамо Зг – Осієк
|
|
1:1
|
|
Істра – Шибеник
|
|
3:4
|
|
21 листопада, неділя
|
Рієка – Хайдук Спліт
|
|
2:3
|
|
ХНК Горіца – Локомотіва
|
|
2:2
|
|
|
тур 17
|
26 листопада, п`ятница
|
Хайдук Спліт – Істра
|
|
4:0
|
|
Осієк – Локомотіва
|
|
3:1
|
|
27 листопада, субота
|
Драговоляц – ХНК Горіца
|
|
0:1
|
|
Славен Белупо – Рієка
|
|
1:2
|
|
28 листопада, неділя
|
Шибеник – Динамо Зг
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 18
|
4 грудень, субота
|
ХНК Горіца – Осієк
|
|
1:1
|
|
Рієка – Драговоляц
|
|
4:1
|
|
5 грудень, неділя
|
Динамо Зг – Хайдук Спліт
|
|
0:2
|
|
Локомотіва – Шибеник
|
|
1:1
|
|
6 грудень, понеділок
|
Істра – Славен Белупо
|
|
1:2
|
|
|
тур 19
|
10 грудень, п`ятница
|
Істра – Драговоляц
|
|
3:0
|
|
11 грудень, субота
|
Рієка – ХНК Горіца
|
|
1:2
|
|
Локомотіва – Хайдук Спліт
|
|
3:3
|
|
12 грудень, неділя
|
Динамо Зг – Славен Белупо
|
|
3:0
|
|
Осієк – Шибеник
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 20
|
17 грудень, п`ятница
|
Славен Белупо – Локомотіва
|
|
2:1
|
|
18 грудень, субота
|
Рієка – Істра
|
|
1:0
|
|
ХНК Горіца – Шибеник
|
|
2:3
|
|
19 грудень, неділя
|
Хайдук Спліт – Осієк
|
|
0:0
|
|
Драговоляц – Динамо Зг
|
|
0:2
|
|
|
тур 21
|
28 січня, п`ятница
|
Істра – ХНК Горіца
|
|
2:1
|
|
29 січня, субота
|
Осієк – Славен Белупо
|
|
1:2
|
|
Шибеник – Хайдук Спліт
|
|
1:3
|
|
30 січня, неділя
|
Локомотіва – Драговоляц
|
|
2:1
|
|
Динамо Зг – Рієка
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 22
|
4 лютого, п`ятница
|
Славен Белупо – Шибеник
|
|
1:1
|
|
5 лютого, субота
|
Рієка – Локомотіва
|
|
3:2
|
|
ХНК Горіца – Хайдук Спліт
|
|
0:4
|
|
6 лютого, неділя
|
Істра – Динамо Зг
|
|
1:2
|
|
Драговоляц – Осієк
|
|
1:3
|
|
|
тур 23
|
11 лютого, п`ятница
|
Шибеник – Драговоляц
|
|
0:5
|
|
12 лютого, субота
|
Динамо Зг – ХНК Горіца
|
|
2:1
|
|
Локомотіва – Істра
|
|
1:1
|
|
13 лютого, неділя
|
Хайдук Спліт – Славен Белупо
|
|
3:1
|
|
Осієк – Рієка
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 24
|
18 лютого, п`ятница
|
ХНК Горіца – Славен Белупо
|
|
0:3
|
|
19 лютого, субота
|
Драговоляц – Хайдук Спліт
|
|
0:3
|
|
Істра – Осієк
|
|
2:3
|
|
20 лютого, неділя
|
Динамо Зг – Локомотіва
|
|
0:0
|
|
Рієка – Шибеник
|
|
4:2
|
|
|
тур 25
|
25 лютого, п`ятница
|
Славен Белупо – Драговоляц
|
|
1:0
|
|
26 лютого, субота
|
Хайдук Спліт – Рієка
|
|
1:3
|
|
Локомотіва – ХНК Горіца
|
|
2:0
|
|
27 лютого, неділя
|
Осієк – Динамо Зг
|
|
1:0
|
|
Шибеник – Істра
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 26
|
4 березня, п`ятница
|
Локомотіва – Осієк
|
|
0:0
|
|
5 березня, субота
|
Динамо Зг – Шибеник
|
|
3:0
|
|
Рієка – Славен Белупо
|
|
3:0
|
|
6 березня, неділя
|
Істра – Хайдук Спліт
|
|
1:1
|
|
ХНК Горіца – Драговоляц
|
|
4:0
|
|
|
тур 27
|
11 березня, п`ятница
|
Шибеник – Локомотіва
|
|
1:4
|
|
12 березня, субота
|
Хайдук Спліт – Динамо Зг
|
|
0:0
|
|
Славен Белупо – Істра
|
|
0:0
|
|
13 березня, неділя
|
Осієк – ХНК Горіца
|
|
0:0
|
|
Драговоляц – Рієка
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 28
|
18 березня, п`ятница
|
Драговоляц – Істра
|
|
0:0
|
|
19 березня, субота
|
ХНК Горіца – Рієка
|
|
1:0
|
|
Хайдук Спліт – Локомотіва
|
|
4:0
|
|
20 березня, неділя
|
Славен Белупо – Динамо Зг
|
|
0:1
|
|
Шибеник – Осієк
|
|
0:3
|
|
|
тур 29
|
2 квітня, субота
|
Істра – Рієка
|
|
0:2
|
|
Шибеник – ХНК Горіца
|
|
0:1
|
|
3 квітня, неділя
|
Динамо Зг – Драговоляц
|
|
2:0
|
|
Осієк – Хайдук Спліт
|
|
0:0
|
|
4 квітня, понеділок
|
Локомотіва – Славен Белупо
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 30
|
8 квітня, п`ятница
|
ХНК Горіца – Істра
|
|
1:1
|
|
9 квітня, субота
|
Хайдук Спліт – Шибеник
|
|
2:1
|
|
Драговоляц – Локомотіва
|
|
1:1
|
|
10 квітня, неділя
|
Рієка – Динамо Зг
|
|
1:2
|
|
Славен Белупо – Осієк
|
|
0:1
|
|
|
тур 31
|
15 квітня, п`ятница
|
Динамо Зг – Істра
|
|
3:0
|
|
Хайдук Спліт – ХНК Горіца
|
|
1:0
|
|
16 квітня, субота
|
Осієк – Драговоляц
|
|
2:1
|
|
Шибеник – Славен Белупо
|
|
2:1
|
|
Локомотіва – Рієка
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 32
|
22 квітня, п`ятница
|
Драговоляц – Шибеник
|
|
3::1
|
|
23 квітня, субота
|
Рієка – Осієк
|
|
3:1
|
|
Істра – Локомотіва
|
|
2:2
|
|
24 квітня, неділя
|
ХНК Горіца – Динамо Зг
|
|
0:1
|
|
Славен Белупо – Хайдук Спліт
|
|
0:0
|
|
|
тур 33
|
29 квітня, п`ятница
|
Хайдук Спліт – Драговоляц
|
|
2:1
|
|
30 квітня, субота
|
Славен Белупо – ХНК Горіца
|
|
2:1
|
|
Шибеник – Рієка
|
|
3:5
|
|
1 травня, неділя
|
Локомотіва – Динамо Зг
|
|
1:1
|
|
Осієк – Істра
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 34
|
6 травня, п`ятница
|
Драговоляц – Славен Белупо
|
|
1:1
|
|
7 травня, субота
|
Істра – Шибеник
|
|
1:2
|
|
ХНК Горіца – Локомотіва
|
|
3:3
|
|
8 травня, неділя
|
Рієка – Хайдук Спліт
|
|
0:3
|
|
Динамо Зг – Осієк
|
|
3:0
|
|
|
тур 35
|
13 травня, п`ятница
|
Драговоляц – ХНК Горіца
|
|
0:2
|
|
14 травня, субота
|
Славен Белупо – Рієка
|
|
2:2
|
|
Хайдук Спліт – Істра
|
|
3:1
|
|
15 травня, неділя
|
Шибеник – Динамо Зг
|
|
0:2
|
|
Осієк – Локомотіва
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 36
|
20 травня, п`ятница
|
Істра – Славен Белупо
|
|
3:1
|
|
Локомотіва – Шибеник
|
|
2:1
|
|
21 травня, субота
|
Динамо Зг – Хайдук Спліт
|
|
3:1
|
|
Рієка – Драговоляц
|
|
1:0
|
|
ХНК Горіца – Осієк
|
|
1:1
|
|
|