тур 1
|
15 липня, п`ятница
|
Динамо Зг – Локомотіва
|
|
3:2
|
|
16 липня, субота
|
Осієк – ХНК Горіца
|
|
2:1
|
|
Шибеник – Рієка
|
|
0:1
|
|
17 липня, неділя
|
Істра – Хайдук Спліт
|
|
0:2
|
|
Вараждін – Славен Белупо
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 2
|
22 липня, п`ятница
|
Істра – Вараждін
|
|
1:2
|
|
23 липня, субота
|
ХНК Горіца – Шибеник
|
|
0:0
|
|
Славен Белупо – Динамо Зг
|
|
1:5
|
|
24 липня, неділя
|
Локомотіва – Осієк
|
|
2:1
|
|
14 вересня, середа
|
Хайдук Спліт – Рієка
|
|
2:0
|
|
|
тур 3
|
29 липня, п`ятница
|
Динамо Зг – Істра
|
|
4:1
|
|
Шибеник – Локомотіва
|
|
2:1
|
|
30 липня, субота
|
Вараждін – Хайдук Спліт
|
|
0:2
|
|
31 липня, неділя
|
Осієк – Славен Белупо
|
|
0:0
|
|
Рієка – ХНК Горіца
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 4
|
5 серпня, п`ятница
|
Вараждін – Динамо Зг
|
|
1:1
|
|
6 серпня, субота
|
Славен Белупо – Шибеник
|
|
0:0
|
|
Істра – Осієк
|
|
1:0
|
|
7 серпня, неділя
|
Локомотіва – Рієка
|
|
3:1
|
|
26 жовтня, середа
|
Хайдук Спліт – ХНК Горіца
|
|
3:1
|
|
|
тур 5
|
12 серпня, п`ятница
|
Шибеник – Істра
|
|
0:0
|
|
13 серпня, субота
|
ХНК Горіца – Локомотіва
|
|
3:2
|
|
Динамо Зг – Хайдук Спліт
|
|
4:1
|
|
14 серпня, неділя
|
Рієка – Славен Белупо
|
|
0:1
|
|
Осієк – Вараждін
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 6
|
19 серпня, п`ятница
|
Славен Белупо – ХНК Горіца
|
|
2:1
|
|
20 серпня, субота
|
Вараждін – Шибеник
|
|
2:2
|
|
Динамо Зг – Осієк
|
|
5:2
|
|
21 серпня, неділя
|
Істра – Рієка
|
|
1:1
|
|
Хайдук Спліт – Локомотіва
|
|
2:1
|
|
|
тур 7
|
26 серпня, п`ятница
|
ХНК Горіца – Істра
|
|
0:2
|
|
27 серпня, субота
|
Рієка – Вараждін
|
|
1:2
|
|
Локомотіва – Славен Белупо
|
|
0:1
|
|
28 серпня, неділя
|
Осієк – Хайдук Спліт
|
|
2:1
|
|
Шибеник – Динамо Зг
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 8
|
2 вересня, п`ятница
|
Динамо Зг – Рієка
|
|
3:1
|
|
3 вересня, субота
|
Осієк – Шибеник
|
|
1:1
|
|
Вараждін – ХНК Горіца
|
|
2:1
|
|
4 вересня, неділя
|
Хайдук Спліт – Славен Белупо
|
|
5:1
|
|
Істра – Локомотіва
|
|
1:2
|
|
|
тур 9
|
9 вересня, п`ятница
|
Шибеник – Хайдук Спліт
|
|
1:1
|
|
10 вересня, субота
|
Рієка – Осієк
|
|
0:3
|
|
ХНК Горіца – Динамо Зг
|
|
0:1
|
|
11 вересня, неділя
|
Славен Белупо – Істра
|
|
0:3
|
|
Локомотіва – Вараждін
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 10
|
16 вересня, п`ятница
|
Славен Белупо – Вараждін
|
|
1:0
|
|
17 вересня, субота
|
ХНК Горіца – Осієк
|
|
0:1
|
|
Хайдук Спліт – Істра
|
|
2:2
|
|
18 вересня, неділя
|
Рієка – Шибеник
|
|
0:0
|
|
Локомотіва – Динамо Зг
|
|
1:2
|
|
|
тур 11
|
30 вересня, п`ятница
|
Вараждін – Істра
|
|
1:1
|
|
1 жовтня, субота
|
Динамо Зг – Славен Белупо
|
|
4:1
|
|
Осієк – Локомотіва
|
|
4:1
|
|
2 жовтня, неділя
|
Шибеник – ХНК Горіца
|
|
1:1
|
|
Рієка – Хайдук Спліт
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 12
|
7 жовтня, п`ятница
|
Локомотіва – Шибеник
|
|
1:1
|
|
8 жовтня, субота
|
Хайдук Спліт – Вараждін
|
|
2:1
|
|
9 жовтня, неділя
|
Славен Белупо – Осієк
|
|
0:4
|
|
ХНК Горіца – Рієка
|
|
0:2
|
|
15 березня, середа
|
Істра – Динамо Зг
|
|
1:0
|
|
|
тур 13
|
14 жовтня, п`ятница
|
Шибеник – Славен Белупо
|
|
0:2
|
|
15 жовтня, субота
|
Осієк – Істра
|
|
2:0
|
|
ХНК Горіца – Хайдук Спліт
|
|
0:1
|
|
16 жовтня, неділя
|
Рієка – Локомотіва
|
|
3:0
|
|
Динамо Зг – Вараждін
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 14
|
21 жовтня, п`ятница
|
Хайдук Спліт – Динамо Зг
|
|
1:1
|
|
22 жовтня, субота
|
Локомотіва – ХНК Горіца
|
|
2:1
|
|
Вараждін – Осієк
|
|
4:1
|
|
23 жовтня, неділя
|
Славен Белупо – Рієка
|
|
2:1
|
|
Істра – Шибеник
|
|
0:0
|
|
|
тур 15
|
28 жовтня, п`ятница
|
Шибеник – Вараждін
|
|
1:2
|
|
29 жовтня, субота
|
Рієка – Істра
|
|
0:1
|
|
Осієк – Динамо Зг
|
|
1:0
|
|
30 жовтня, неділя
|
Локомотіва – Хайдук Спліт
|
|
2:2
|
|
31 жовтня, понеділок
|
ХНК Горіца – Славен Белупо
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 16
|
4 листопада, п`ятница
|
Істра – ХНК Горіца
|
|
1:0
|
|
5 листопада, субота
|
Хайдук Спліт – Осієк
|
|
3:1
|
|
Славен Белупо – Локомотіва
|
|
0:0
|
|
6 листопада, неділя
|
Динамо Зг – Шибеник
|
|
3:0
|
|
Вараждін – Рієка
|
|
0:3
|
|
|
тур 17
|
12 листопада, субота
|
Славен Белупо – Хайдук Спліт
|
|
2:2
|
|
Локомотіва – Істра
|
|
2:0
|
|
13 листопада, неділя
|
Рієка – Динамо Зг
|
|
2:7
|
|
Шибеник – Осієк
|
|
0:2
|
|
18 січня, середа
|
ХНК Горіца – Вараждін
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 18
|
20 січня, п`ятница
|
Істра – Славен Белупо
|
|
0:0
|
|
21 січня, субота
|
Осієк – Рієка
|
|
1:1
|
|
Динамо Зг – ХНК Горіца
|
|
0:0
|
|
22 січня, неділя
|
Вараждін – Локомотіва
|
|
0:0
|
|
Хайдук Спліт – Шибеник
|
|
2:1
|
|
|
тур 19
|
27 січня, п`ятница
|
Вараждін – Славен Белупо
|
|
1:0
|
|
28 січня, субота
|
Шибеник – Рієка
|
|
1:2
|
|
Динамо Зг – Локомотіва
|
|
2:1
|
|
29 січня, неділя
|
Осієк – ХНК Горіца
|
|
2:0
|
|
Істра – Хайдук Спліт
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 20
|
3 лютого, п`ятница
|
Істра – Вараждін
|
|
2:1
|
|
4 лютого, субота
|
Локомотіва – Осієк
|
|
1:0
|
|
Славен Белупо – Динамо Зг
|
|
1:1
|
|
5 лютого, неділя
|
Хайдук Спліт – Рієка
|
|
1:2
|
|
ХНК Горіца – Шибеник
|
|
0:3
|
|
|
тур 21
|
10 лютого, п`ятница
|
Динамо Зг – Істра
|
|
1:0
|
|
11 лютого, субота
|
Осієк – Славен Белупо
|
|
0:0
|
|
Вараждін – Хайдук Спліт
|
|
1:4
|
|
12 лютого, неділя
|
Шибеник – Локомотіва
|
|
0:4
|
|
Рієка – ХНК Горіца
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 22
|
17 лютого, п`ятница
|
Славен Белупо – Шибеник
|
|
0:1
|
|
18 лютого, субота
|
Локомотіва – Рієка
|
|
1:2
|
|
Істра – Осієк
|
|
1:0
|
|
19 лютого, неділя
|
Вараждін – Динамо Зг
|
|
1:3
|
|
Хайдук Спліт – ХНК Горіца
|
|
2:1
|
|
|
тур 23
|
24 лютого, п`ятница
|
Шибеник – Істра
|
|
0:0
|
|
25 лютого, субота
|
Рієка – Славен Белупо
|
|
0:1
|
|
ХНК Горіца – Локомотіва
|
|
1:0
|
|
26 лютого, неділя
|
Динамо Зг – Хайдук Спліт
|
|
4:0
|
|
Осієк – Вараждін
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 24
|
3 березня, п`ятница
|
Істра – Рієка
|
|
0:2
|
|
4 березня, субота
|
Славен Белупо – ХНК Горіца
|
|
1:1
|
|
Вараждін – Шибеник
|
|
2:0
|
|
5 березня, неділя
|
Динамо Зг – Осієк
|
|
1:1
|
|
Хайдук Спліт – Локомотіва
|
|
3:4
|
|
|
тур 25
|
10 березня, п`ятница
|
ХНК Горіца – Істра
|
|
5:4
|
|
11 березня, субота
|
Локомотіва – Славен Белупо
|
|
1:0
|
|
Шибеник – Динамо Зг
|
|
2:1
|
|
12 березня, неділя
|
Рієка – Вараждін
|
|
3:1
|
|
Осієк – Хайдук Спліт
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 26
|
17 березня, п`ятница
|
Вараждін – ХНК Горіца
|
|
2:1
|
|
18 березня, субота
|
Осієк – Шибеник
|
|
0:0
|
|
Хайдук Спліт – Славен Белупо
|
|
1:0
|
|
19 березня, неділя
|
Динамо Зг – Рієка
|
|
1:0
|
|
Істра – Локомотіва
|
|
0:0
|
|
|
тур 27
|
31 березня, п`ятница
|
Славен Белупо – Істра
|
|
2:0
|
|
1 квітня, субота
|
ХНК Горіца – Динамо Зг
|
|
1:1
|
|
Шибеник – Хайдук Спліт
|
|
2:3
|
|
2 квітня, неділя
|
Рієка – Осієк
|
|
1:1
|
|
Локомотіва – Вараждін
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 28
|
7 квітня, п`ятница
|
Хайдук Спліт – Істра
|
|
2:2
|
|
Славен Белупо – Вараждін
|
|
1:1
|
|
8 квітня, субота
|
Рієка – Шибеник
|
|
1:0
|
|
Локомотіва – Динамо Зг
|
|
1:2
|
|
ХНК Горіца – Осієк
|
|
2:0
|
|
|
тур 29
|
14 квітня, п`ятница
|
Шибеник – ХНК Горіца
|
|
0:4
|
|
15 квітня, субота
|
Осієк – Локомотіва
|
|
2:2
|
|
Динамо Зг – Славен Белупо
|
|
4:0
|
|
16 квітня, неділя
|
Рієка – Хайдук Спліт
|
|
2:0
|
|
Вараждін – Істра
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 30
|
21 квітня, п`ятница
|
Славен Белупо – Осієк
|
|
2:1
|
|
Локомотіва – Шибеник
|
|
1:0
|
|
22 квітня, субота
|
Хайдук Спліт – Вараждін
|
|
2:0
|
|
Істра – Динамо Зг
|
|
0:0
|
|
23 квітня, неділя
|
ХНК Горіца – Рієка
|
|
1:0
|
|
|
тур 31
|
25 квітня, вівторок
|
Шибеник – Славен Белупо
|
|
3:1
|
|
26 квітня, середа
|
ХНК Горіца – Хайдук Спліт
|
|
0:0
|
|
Осієк – Істра
|
|
1:0
|
|
Динамо Зг – Вараждін
|
|
2:0
|
|
27 квітня, четвер
|
Рієка – Локомотіва
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 32
|
29 квітня, субота
|
Істра – Шибеник
|
|
3:0
|
|
30 квітня, неділя
|
Вараждін – Осієк
|
|
1:3
|
|
Хайдук Спліт – Динамо Зг
|
|
0:0
|
|
1 травня, понеділок
|
Локомотіва – ХНК Горіца
|
|
2:2
|
|
Славен Белупо – Рієка
|
|
1:3
|
|
|
тур 33
|
5 травня, п`ятница
|
Шибеник – Вараждін
|
|
0:2
|
|
6 травня, субота
|
Рієка – Істра
|
|
2:2
|
|
ХНК Горіца – Славен Белупо
|
|
0:0
|
|
7 травня, неділя
|
Локомотіва – Хайдук Спліт
|
|
0:3
|
|
Осієк – Динамо Зг
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 34
|
12 травня, п`ятница
|
Славен Белупо – Локомотіва
|
|
0:0
|
|
13 травня, субота
|
Істра – ХНК Горіца
|
|
1:0
|
|
Хайдук Спліт – Осієк
|
|
3:0
|
|
14 травня, неділя
|
Вараждін – Рієка
|
|
2:0
|
|
Динамо Зг – Шибеник
|
|
4:0
|
|
|
тур 35
|
19 травня, п`ятница
|
Славен Белупо – Хайдук Спліт
|
|
0:1
|
|
Шибеник – Осієк
|
|
1:4
|
|
20 травня, субота
|
ХНК Горіца – Вараждін
|
|
5:2
|
|
21 травня, неділя
|
Локомотіва – Істра
|
|
3:1
|
|
Рієка – Динамо Зг
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 36
|
26 травня, п`ятница
|
Вараждін – Локомотіва
|
|
0:0
|
|
27 травня, субота
|
Осієк – Рієка
|
|
1:1
|
|
Істра – Славен Белупо
|
|
1:1
|
|
28 травня, неділя
|
Динамо Зг – ХНК Горіца
|
|
4:1
|
|
Хайдук Спліт – Шибеник
|
|
3:0
|
|
|