Kolejka 1
|
14 Lipiec, Czwartek
|
Posusje – Velez
|
|
1:1
|
|
15 Lipiec, Piątek
|
Zeljeznicar – Leotar
|
|
1:1
|
|
Igman Konjic – Siroki Brijeg
|
|
0:1
|
|
17 Lipiec, Niedziela
|
Borac Banja Luka – Sloga Doboj
|
|
2:2
|
|
9 Sierpieñ, Wtorek
|
Sarajewo – Tuzla City
|
|
1:5
|
|
6 Wrzesieñ, Wtorek
|
Sloboda Tuzla – Zrinjski
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
22 Lipiec, Piątek
|
Sloga Doboj – Leotar
|
|
4:0
|
|
23 Lipiec, Sobota
|
Siroki Brijeg – Sloboda Tuzla
|
|
2:0
|
|
Zrinjski – Zeljeznicar
|
|
1:2
|
|
Borac Banja Luka – Sarajewo
|
|
1:3
|
|
16 Sierpieñ, Wtorek
|
Velez – Igman Konjic
|
|
1:1
|
|
Tuzla City – Posusje
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 3
|
29 Lipiec, Piątek
|
Sarajewo – Sloga Doboj
|
|
4:2
|
|
Posusje – Borac Banja Luka
|
|
0:2
|
|
30 Lipiec, Sobota
|
Leotar – Zrinjski
|
|
4:1
|
|
Zeljeznicar – Siroki Brijeg
|
|
1:1
|
|
13 Wrzesieñ, Wtorek
|
Igman Konjic – Tuzla City
|
|
3:2
|
|
Sloboda Tuzla – Velez
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
4 Sierpieñ, Czwartek
|
Velez – Zeljeznicar
|
|
3:1
|
|
5 Sierpieñ, Piątek
|
Sarajewo – Posusje
|
|
1:0
|
|
Borac Banja Luka – Igman Konjic
|
|
1:0
|
|
6 Sierpieñ, Sobota
|
Tuzla City – Sloboda Tuzla
|
|
0:0
|
|
Siroki Brijeg – Leotar
|
|
1:0
|
|
13 Wrzesieñ, Wtorek
|
Sloga Doboj – Zrinjski
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 5
|
11 Sierpieñ, Czwartek
|
Leotar – Velez
|
|
1:0
|
|
12 Sierpieñ, Piątek
|
Sloboda Tuzla – Borac Banja Luka
|
|
2:0
|
|
Posusje – Sloga Doboj
|
|
3:2
|
|
Zeljeznicar – Tuzla City
|
|
4:2
|
|
13 Sierpieñ, Sobota
|
Igman Konjic – Sarajewo
|
|
2:0
|
|
4 Pażdziernik, Wtorek
|
Zrinjski – Siroki Brijeg
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 6
|
18 Sierpieñ, Czwartek
|
Sarajewo – Sloboda Tuzla
|
|
1:1
|
|
19 Sierpieñ, Piątek
|
Tuzla City – Leotar
|
|
4:1
|
|
Sloga Doboj – Siroki Brijeg
|
|
1:1
|
|
Borac Banja Luka – Zeljeznicar
|
|
2:1
|
|
20 Sierpieñ, Sobota
|
Posusje – Igman Konjic
|
|
2:2
|
|
11 Pażdziernik, Wtorek
|
Velez – Zrinjski
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 7
|
25 Sierpieñ, Czwartek
|
Leotar – Borac Banja Luka
|
|
1:0
|
|
Zeljeznicar – Sarajewo
|
|
2:2
|
|
26 Sierpieñ, Piątek
|
Siroki Brijeg – Velez
|
|
0:0
|
|
Sloboda Tuzla – Posusje
|
|
0:1
|
|
Igman Konjic – Sloga Doboj
|
|
0:2
|
|
25 Pażdziernik, Wtorek
|
Zrinjski – Tuzla City
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
29 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Sloga Doboj – Velez
|
|
3:0
|
|
Sarajewo – Leotar
|
|
3:0
|
|
30 Sierpieñ, Wtorek
|
Borac Banja Luka – Zrinjski
|
|
1:0
|
|
Igman Konjic – Sloboda Tuzla
|
|
0:0
|
|
Tuzla City – Siroki Brijeg
|
|
4:1
|
|
Posusje – Zeljeznicar
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 9
|
2 Wrzesieñ, Piątek
|
Sloboda Tuzla – Sloga Doboj
|
|
4:2
|
|
3 Wrzesieñ, Sobota
|
Zrinjski – Sarajewo
|
|
4:1
|
|
Siroki Brijeg – Borac Banja Luka
|
|
2:0
|
|
Leotar – Posusje
|
|
0:1
|
|
4 Wrzesieñ, Niedziela
|
Velez – Tuzla City
|
|
4:0
|
|
Zeljeznicar – Igman Konjic
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 10
|
9 Wrzesieñ, Piątek
|
Borac Banja Luka – Velez
|
|
0:0
|
|
Sloboda Tuzla – Zeljeznicar
|
|
0:3
|
|
Sloga Doboj – Tuzla City
|
|
0:3
|
|
10 Wrzesieñ, Sobota
|
Posusje – Zrinjski
|
|
0:1
|
|
Sarajewo – Siroki Brijeg
|
|
0:0
|
|
Igman Konjic – Leotar
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 11
|
16 Wrzesieñ, Piątek
|
Tuzla City – Borac Banja Luka
|
|
0:1
|
|
17 Wrzesieñ, Sobota
|
Zrinjski – Igman Konjic
|
|
4:0
|
|
Siroki Brijeg – Posusje
|
|
1:0
|
|
Leotar – Sloboda Tuzla
|
|
0:0
|
|
Zeljeznicar – Sloga Doboj
|
|
1:0
|
|
18 Wrzesieñ, Niedziela
|
Velez – Sarajewo
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
29 Wrzesieñ, Czwartek
|
Velez – Posusje
|
|
1:1
|
|
Tuzla City – Sarajewo
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – Sloboda Tuzla
|
|
1:0
|
|
30 Wrzesieñ, Piątek
|
Siroki Brijeg – Igman Konjic
|
|
3:2
|
|
Sloga Doboj – Borac Banja Luka
|
|
1:2
|
|
Leotar – Zeljeznicar
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 13
|
6 Pażdziernik, Czwartek
|
Igman Konjic – Velez
|
|
0:1
|
|
7 Pażdziernik, Piątek
|
Sarajewo – Borac Banja Luka
|
|
1:0
|
|
Sloboda Tuzla – Siroki Brijeg
|
|
0:3
|
|
Zeljeznicar – Zrinjski
|
|
0:1
|
|
Leotar – Sloga Doboj
|
|
4:1
|
|
8 Pażdziernik, Sobota
|
Posusje – Tuzla City
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
13 Pażdziernik, Czwartek
|
Borac Banja Luka – Posusje
|
|
2:1
|
|
Sloga Doboj – Sarajewo
|
|
1:0
|
|
14 Pażdziernik, Piątek
|
Siroki Brijeg – Zeljeznicar
|
|
1:0
|
|
Tuzla City – Igman Konjic
|
|
2:3
|
|
15 Pażdziernik, Sobota
|
Zrinjski – Leotar
|
|
1:1
|
|
Velez – Sloboda Tuzla
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 15
|
21 Pażdziernik, Piątek
|
Zeljeznicar – Velez
|
|
2:0
|
|
Leotar – Siroki Brijeg
|
|
1:0
|
|
Igman Konjic – Borac Banja Luka
|
|
0:0
|
|
Zrinjski – Sloga Doboj
|
|
3:0
|
|
22 Pażdziernik, Sobota
|
Posusje – Sarajewo
|
|
0:1
|
|
Sloboda Tuzla – Tuzla City
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
28 Pażdziernik, Piątek
|
Sloga Doboj – Posusje
|
|
0:1
|
|
Velez – Leotar
|
|
1:0
|
|
Borac Banja Luka – Sloboda Tuzla
|
|
3:1
|
|
29 Pażdziernik, Sobota
|
Siroki Brijeg – Zrinjski
|
|
1:1
|
|
Sarajewo – Igman Konjic
|
|
3:1
|
|
30 Pażdziernik, Niedziela
|
Tuzla City – Zeljeznicar
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 17
|
4 Listopad, Piątek
|
Sloboda Tuzla – Sarajewo
|
|
2:0
|
|
5 Listopad, Sobota
|
Igman Konjic – Posusje
|
|
0:0
|
|
Leotar – Tuzla City
|
|
4:0
|
|
Zeljeznicar – Borac Banja Luka
|
|
1:2
|
|
Siroki Brijeg – Sloga Doboj
|
|
3:0
|
|
7 Marzec, Wtorek
|
Zrinjski – Velez
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
11 Listopad, Piątek
|
Velez – Siroki Brijeg
|
|
4:4
|
|
12 Listopad, Sobota
|
Sloga Doboj – Igman Konjic
|
|
3:2
|
|
Tuzla City – Zrinjski
|
|
1:2
|
|
Posusje – Sloboda Tuzla
|
|
2:1
|
|
13 Listopad, Niedziela
|
Borac Banja Luka – Leotar
|
|
0:1
|
|
7 Marzec, Wtorek
|
Sarajewo – Zeljeznicar
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 19
|
18 Listopad, Piątek
|
Velez – Sloga Doboj
|
|
2:2
|
|
Siroki Brijeg – Tuzla City
|
|
1:0
|
|
Zeljeznicar – Posusje
|
|
1:1
|
|
19 Listopad, Sobota
|
Sloboda Tuzla – Igman Konjic
|
|
5:1
|
|
Leotar – Sarajewo
|
|
2:0
|
|
Zrinjski – Borac Banja Luka
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 20
|
23 Luty, Czwartek
|
Borac Banja Luka – Siroki Brijeg
|
|
1:0
|
|
24 Luty, Piątek
|
Sloga Doboj – Sloboda Tuzla
|
|
2:2
|
|
Igman Konjic – Zeljeznicar
|
|
3:1
|
|
25 Luty, Sobota
|
Posusje – Leotar
|
|
1:1
|
|
Tuzla City – Velez
|
|
0:1
|
|
Sarajewo – Zrinjski
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 21
|
3 Marzec, Piątek
|
Zeljeznicar – Sloboda Tuzla
|
|
1:0
|
|
Leotar – Igman Konjic
|
|
1:1
|
|
Velez – Borac Banja Luka
|
|
1:0
|
|
4 Marzec, Sobota
|
Tuzla City – Sloga Doboj
|
|
0:0
|
|
Siroki Brijeg – Sarajewo
|
|
1:3
|
|
Zrinjski – Posusje
|
|
5:0
|
|
|
|
Kolejka 22
|
10 Marzec, Piątek
|
Sloboda Tuzla – Leotar
|
|
2:1
|
|
Igman Konjic – Zrinjski
|
|
0:3
|
|
Borac Banja Luka – Tuzla City
|
|
3:0
|
|
11 Marzec, Sobota
|
Posusje – Siroki Brijeg
|
|
0:1
|
|
Sloga Doboj – Zeljeznicar
|
|
0:1
|
|
Sarajewo – Velez
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 23
|
17 Marzec, Piątek
|
Zrinjski – Igman Konjic
|
|
2:1
|
|
Borac Banja Luka – Leotar
|
|
2:0
|
|
18 Marzec, Sobota
|
Velez – Sloboda Tuzla
|
|
0:0
|
|
Zeljeznicar – Sloga Doboj
|
|
4:1
|
|
Siroki Brijeg – Tuzla City
|
|
1:1
|
|
19 Marzec, Niedziela
|
Sarajewo – Posusje
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
30 Marzec, Czwartek
|
Tuzla City – Borac Banja Luka
|
|
2:2
|
|
31 Marzec, Piątek
|
Igman Konjic – Posusje
|
|
3:0
|
|
Leotar – Zeljeznicar
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – Siroki Brijeg
|
|
3:1
|
|
1 Kwiecieñ, Sobota
|
Sloga Doboj – Velez
|
|
0:2
|
|
Sloboda Tuzla – Sarajewo
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 25
|
6 Kwiecieñ, Czwartek
|
Sarajewo – Sloga Doboj
|
|
1:1
|
|
7 Kwiecieñ, Piątek
|
Borac Banja Luka – Zrinjski
|
|
0:3
|
|
Posusje – Sloboda Tuzla
|
|
2:0
|
|
Velez – Leotar
|
|
2:0
|
|
Zeljeznicar – Tuzla City
|
|
0:1
|
|
9 Kwiecieñ, Niedziela
|
Siroki Brijeg – Igman Konjic
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
13 Kwiecieñ, Czwartek
|
Zrinjski – Zeljeznicar
|
|
2:0
|
|
Tuzla City – Velez
|
|
1:1
|
|
14 Kwiecieñ, Piątek
|
Igman Konjic – Sloboda Tuzla
|
|
1:1
|
|
Leotar – Sarajewo
|
|
0:3
|
|
Sloga Doboj – Posusje
|
|
2:0
|
|
Siroki Brijeg – Borac Banja Luka
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 27
|
21 Kwiecieñ, Piątek
|
Zeljeznicar – Siroki Brijeg
|
|
1:0
|
|
Sloboda Tuzla – Sloga Doboj
|
|
0:1
|
|
22 Kwiecieñ, Sobota
|
Posusje – Leotar
|
|
1:0
|
|
Velez – Zrinjski
|
|
0:1
|
|
Sarajewo – Tuzla City
|
|
1:0
|
|
23 Kwiecieñ, Niedziela
|
Borac Banja Luka – Igman Konjic
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 28
|
25 Kwiecieñ, Wtorek
|
Zrinjski – Sarajewo
|
|
2:3
|
|
Siroki Brijeg – Velez
|
|
1:0
|
|
Leotar – Sloboda Tuzla
|
|
0:0
|
|
Tuzla City – Posusje
|
|
3:1
|
|
26 Kwiecieñ, Środa
|
Borac Banja Luka – Zeljeznicar
|
|
2:0
|
|
Igman Konjic – Sloga Doboj
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 29
|
28 Kwiecieñ, Piątek
|
Sarajewo – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
29 Kwiecieñ, Sobota
|
Sloga Doboj – Leotar
|
|
1:1
|
|
Sloboda Tuzla – Tuzla City
|
|
1:0
|
|
Posusje – Zrinjski
|
|
0:2
|
|
30 Kwiecieñ, Niedziela
|
Velez – Borac Banja Luka
|
|
2:0
|
|
1 Maj, Poniedziałek
|
Zeljeznicar – Igman Konjic
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 30
|
5 Maj, Piątek
|
Zrinjski – Sloboda Tuzla
|
|
4:1
|
|
Siroki Brijeg – Posusje
|
|
1:1
|
|
Tuzla City – Sloga Doboj
|
|
1:2
|
|
6 Maj, Sobota
|
Borac Banja Luka – Sarajewo
|
|
1:0
|
|
Igman Konjic – Leotar
|
|
2:0
|
|
Zeljeznicar – Velez
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 31
|
11 Maj, Czwartek
|
Sarajewo – Zeljeznicar
|
|
2:2
|
|
Sloga Doboj – Zrinjski
|
|
1:3
|
|
Velez – Igman Konjic
|
|
3:3
|
|
12 Maj, Piątek
|
Leotar – Tuzla City
|
|
3:2
|
|
13 Maj, Sobota
|
Posusje – Borac Banja Luka
|
|
1:0
|
|
14 Maj, Niedziela
|
Sloboda Tuzla – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 32
|
20 Maj, Sobota
|
Zrinjski – Leotar
|
|
2:1
|
|
Siroki Brijeg – Sloga Doboj
|
|
1:0
|
|
Zeljeznicar – Posusje
|
|
3:0
|
|
Igman Konjic – Tuzla City
|
|
0:1
|
|
Velez – Sarajewo
|
|
3:5
|
|
Borac Banja Luka – Sloboda Tuzla
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 33
|
27 Maj, Sobota
|
Tuzla City – Zrinjski
|
|
3:0
|
|
Sloboda Tuzla – Zeljeznicar
|
|
1:2
|
|
Leotar – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
Sloga Doboj – Borac Banja Luka
|
|
2:1
|
|
Sarajewo – Igman Konjic
|
|
2:4
|
|
Posusje – Velez
|
|
2:1
|
|
|