|
Kolejka 2
|
6 Sierpieñ, Czwartek
|
Radnik Bijeljina – Zeljeznicar
|
|
0:2
|
|
Borac Banja Luka – Sloboda Tuzla
|
|
2:0
|
|
7 Sierpieñ, Piątek
|
Velez Mostar – Zrinjski
|
|
2:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Siroki Brijeg
|
|
1:2
|
|
Tuzla – Krupa na Vrbasu
|
|
1:0
|
|
Mladost Doboj – Sarajewo
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 3
|
10 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Siroki Brijeg – Velez Mostar
|
|
2:2
|
|
Zeljeznicar – Borac Banja Luka
|
|
2:1
|
|
11 Sierpieñ, Wtorek
|
Krupa na Vrbasu – Olimpik Sarajevo
|
|
1:0
|
|
Sloboda Tuzla – Mladost Doboj
|
|
3:0
|
|
Sarajewo – Tuzla
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – Radnik Bijeljina
|
|
0:0
|
|
|
|
|
Kolejka 5
|
20 Sierpieñ, Czwartek
|
Zeljeznicar – Mladost Doboj
|
|
0:1
|
|
21 Sierpieñ, Piątek
|
Zrinjski – Sloboda Tuzla
|
|
1:0
|
|
Siroki Brijeg – Borac Banja Luka
|
|
3:0
|
|
22 Sierpieñ, Sobota
|
Krupa na Vrbasu – Radnik Bijeljina
|
|
1:1
|
|
Tuzla – Olimpik Sarajevo
|
|
3:2
|
|
Sarajewo – Velez Mostar
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
28 Sierpieñ, Piątek
|
Sloboda Tuzla – Siroki Brijeg
|
|
3:0
|
|
Mladost Doboj – Olimpik Sarajevo
|
|
1:0
|
|
Velez Mostar – Tuzla
|
|
1:1
|
|
30 Sierpieñ, Niedziela
|
Borac Banja Luka – Krupa na Vrbasu
|
|
3:1
|
|
Radnik Bijeljina – Sarajewo
|
|
0:2
|
|
28 Pażdziernik, Środa
|
Zeljeznicar – Zrinjski
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 7
|
10 Wrzesieñ, Czwartek
|
Sarajewo – Borac Banja Luka
|
|
4:2
|
|
11 Wrzesieñ, Piątek
|
Olimpik Sarajevo – Velez Mostar
|
|
2:1
|
|
Zrinjski – Mladost Doboj
|
|
2:0
|
|
12 Wrzesieñ, Sobota
|
Tuzla – Radnik Bijeljina
|
|
1:0
|
|
Siroki Brijeg – Zeljeznicar
|
|
0:1
|
|
Krupa na Vrbasu – Sloboda Tuzla
|
|
2:3
|
|
|
|
Kolejka 8
|
18 Wrzesieñ, Piątek
|
Mladost Doboj – Velez Mostar
|
|
1:2
|
|
Radnik Bijeljina – Olimpik Sarajevo
|
|
4:0
|
|
Zeljeznicar – Krupa na Vrbasu
|
|
0:1
|
|
19 Wrzesieñ, Sobota
|
Sloboda Tuzla – Sarajewo
|
|
2:3
|
|
20 Wrzesieñ, Niedziela
|
Borac Banja Luka – Tuzla
|
|
2:0
|
|
4 Listopad, Środa
|
Zrinjski – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 9
|
25 Wrzesieñ, Piątek
|
Velez Mostar – Radnik Bijeljina
|
|
2:1
|
|
Olimpik Sarajevo – Borac Banja Luka
|
|
1:4
|
|
26 Wrzesieñ, Sobota
|
Siroki Brijeg – Mladost Doboj
|
|
2:1
|
|
Tuzla – Sloboda Tuzla
|
|
2:1
|
|
27 Wrzesieñ, Niedziela
|
Krupa na Vrbasu – Zrinjski
|
|
0:3
|
|
3 Listopad, Wtorek
|
Sarajewo – Zeljeznicar
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
2 Pażdziernik, Piątek
|
Mladost Doboj – Radnik Bijeljina
|
|
3:2
|
|
3 Pażdziernik, Sobota
|
Siroki Brijeg – Krupa na Vrbasu
|
|
1:0
|
|
Sloboda Tuzla – Olimpik Sarajevo
|
|
2:0
|
|
Borac Banja Luka – Velez Mostar
|
|
2:0
|
|
4 Pażdziernik, Niedziela
|
Zeljeznicar – Tuzla
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – Sarajewo
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 11
|
15 Pażdziernik, Czwartek
|
Radnik Bijeljina – Borac Banja Luka
|
|
1:0
|
|
Tuzla – Zrinjski
|
|
0:4
|
|
Velez Mostar – Sloboda Tuzla
|
|
3:0
|
|
16 Pażdziernik, Piątek
|
Sarajewo – Siroki Brijeg
|
|
2:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Zeljeznicar
|
|
0:3
|
|
Krupa na Vrbasu – Mladost Doboj
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
23 Pażdziernik, Piątek
|
Velez Mostar – Zeljeznicar
|
|
1:1
|
|
Olimpik Sarajevo – Zrinjski
|
|
3:0
|
|
Sloboda Tuzla – Siroki Brijeg
|
|
1:1
|
|
24 Pażdziernik, Sobota
|
Mladost Doboj – Borac Banja Luka
|
|
0:2
|
|
Radnik Bijeljina – Sloboda Tuzla
|
|
1:1
|
|
Sarajewo – Krupa na Vrbasu
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 13
|
29 Pażdziernik, Czwartek
|
Sarajewo – Mladost Doboj
|
|
5:1
|
|
30 Pażdziernik, Piątek
|
Zeljeznicar – Radnik Bijeljina
|
|
3:1
|
|
Krupa na Vrbasu – Sloboda Tuzla
|
|
0:1
|
|
Siroki Brijeg – Olimpik Sarajevo
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – Velez Mostar
|
|
3:1
|
|
31 Pażdziernik, Sobota
|
Sloboda Tuzla – Borac Banja Luka
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
6 Listopad, Piątek
|
Mladost Doboj – Sloboda Tuzla
|
|
2:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Krupa na Vrbasu
|
|
1:1
|
|
7 Listopad, Sobota
|
Velez Mostar – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
Radnik Bijeljina – Zrinjski
|
|
0:2
|
|
Tuzla – Sarajewo
|
|
0:0
|
|
9 Listopad, Poniedziałek
|
Borac Banja Luka – Zeljeznicar
|
|
4:3
|
|
|
Kolejka 15
|
20 Listopad, Piątek
|
Tuzla – Mladost Doboj
|
|
1:0
|
|
Zeljeznicar – Sloboda Tuzla
|
|
2:2
|
|
Zrinjski – Borac Banja Luka
|
|
2:1
|
|
21 Listopad, Sobota
|
Sarajewo – Olimpik Sarajevo
|
|
2:0
|
|
Siroki Brijeg – Radnik Bijeljina
|
|
5:0
|
|
Krupa na Vrbasu – Velez Mostar
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
27 Listopad, Piątek
|
Mladost Doboj – Zeljeznicar
|
|
0:4
|
|
27 Listopad, Piątek
|
Sloboda Tuzla – Zrinjski
|
|
0:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Tuzla
|
|
3:2
|
|
Velez Mostar – Sarajewo
|
|
0:0
|
|
Borac Banja Luka – Siroki Brijeg
|
|
1:1
|
|
28 Listopad, Sobota
|
Radnik Bijeljina – Krupa na Vrbasu
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 17
|
30 Listopad, Poniedziałek
|
Siroki Brijeg – Sloboda Tuzla
|
|
3:0
|
|
Sloboda Tuzla – Velez Mostar
|
|
1:3
|
|
1 Grudzieñ, Wtorek
|
Krupa na Vrbasu – Borac Banja Luka
|
|
1:3
|
|
Olimpik Sarajevo – Mladost Doboj
|
|
0:2
|
|
Zrinjski – Zeljeznicar
|
|
1:2
|
|
Sarajewo – Radnik Bijeljina
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
4 Grudzieñ, Piątek
|
Velez Mostar – Olimpik Sarajevo
|
|
2:0
|
|
Radnik Bijeljina – Tuzla
|
|
2:1
|
|
5 Grudzieñ, Sobota
|
Mladost Doboj – Zrinjski
|
|
0:1
|
|
Sloboda Tuzla – Krupa na Vrbasu
|
|
2:0
|
|
Borac Banja Luka – Sarajewo
|
|
2:2
|
|
Zeljeznicar – Siroki Brijeg
|
|
2:3
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 23
|
19 Marzec, Piątek
|
Zrinjski – Sloboda Tuzla
|
|
3:1
|
|
Borac Banja Luka – Mladost Doboj
|
|
1:0
|
|
Velez Mostar – Radnik Bijeljina
|
|
2:2
|
|
20 Marzec, Sobota
|
Zeljeznicar – Tuzla
|
|
0:0
|
|
Siroki Brijeg – Olimpik Sarajevo
|
|
3:0
|
|
Sarajewo – Krupa na Vrbasu
|
|
1:0
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 27
|
23 Kwiecieñ, Piątek
|
Sloboda Tuzla – Mladost Doboj
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – Sarajewo
|
|
1:1
|
|
Velez Mostar – Krupa na Vrbasu
|
|
2:1
|
|
24 Kwiecieñ, Sobota
|
Zeljeznicar – Olimpik Sarajevo
|
|
1:2
|
|
Borac Banja Luka – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
Tuzla – Radnik Bijeljina
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 28
|
30 Kwiecieñ, Piątek
|
Radnik Bijeljina – Sloboda Tuzla
|
|
1:2
|
|
Velez Mostar – Borac Banja Luka
|
|
1:1
|
|
30 Kwiecieñ, Piątek
|
Sarajewo – Zeljeznicar
|
|
3:0
|
|
Siroki Brijeg – Zrinjski
|
|
1:0
|
|
Krupa na Vrbasu – Mladost Doboj
|
|
3:0
|
|
2 Maj, Niedziela
|
Olimpik Sarajevo – Tuzla
|
|
1:1
|
|
|
|
|
Kolejka 31
|
15 Maj, Sobota
|
Mladost Doboj – Sarajewo
|
|
0:0
|
|
Tuzla – Velez Mostar
|
|
1:1
|
|
Radnik Bijeljina – Olimpik Sarajevo
|
|
1:0
|
|
Sloboda Tuzla – Siroki Brijeg
|
|
1:1
|
|
Zeljeznicar – Borac Banja Luka
|
|
1:2
|
|
Zrinjski – Krupa na Vrbasu
|
|
3:1
|
|
|
|
|
Kolejka 33
|
29 Maj, Sobota
|
Tuzla – Zrinjski
|
|
1:2
|
|
Radnik Bijeljina – Siroki Brijeg
|
|
0:2
|
|
Sloboda Tuzla – Borac Banja Luka
|
|
0:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Sarajewo
|
|
0:3
|
|
Zeljeznicar – Krupa na Vrbasu
|
|
3:0
|
|
Mladost Doboj – Velez Mostar
|
|
0:1
|
|
|