Kolejka 1
|
4 Sierpieñ, Sobota
|
Travnik – Zeljeznicar
|
|
0:0
|
|
Borac Banja Luka – Zvijezda Gradacac
|
|
3:0
|
|
Velez Mostar – Radnik Bijeljina
|
|
3:0
|
|
Leotar – Zrinjski
|
|
1:0
|
|
Gradina – GOSK
|
|
1:1
|
|
5 Sierpieñ, Niedziela
|
Olimpik Sarajevo – Rudar Prijedor
|
|
1:1
|
|
Siroki Brijeg – Slavija Sarajevo
|
|
0:0
|
|
Sarajewo – Celik Zenica
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 2
|
11 Sierpieñ, Sobota
|
Celik Zenica – Velez Mostar
|
|
2:0
|
|
Gradina – Olimpik Sarajevo
|
|
1:1
|
|
Radnik Bijeljina – Leotar
|
|
0:0
|
|
12 Sierpieñ, Niedziela
|
GOSK – Zvijezda Gradacac
|
|
1:0
|
|
Rudar Prijedor – Sarajewo
|
|
1:3
|
|
Zeljeznicar – Borac Banja Luka
|
|
1:0
|
|
Slavija Sarajevo – Travnik
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – Siroki Brijeg
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 3
|
18 Sierpieñ, Sobota
|
Zvijezda Gradacac – Zeljeznicar
|
|
1:4
|
|
Leotar – Celik Zenica
|
|
1:0
|
|
Olimpik Sarajevo – GOSK
|
|
1:0
|
|
Velez Mostar – Rudar Prijedor
|
|
0:1
|
|
Borac Banja Luka – Slavija Sarajevo
|
|
1:2
|
|
Travnik – Zrinjski
|
|
0:1
|
|
Siroki Brijeg – Radnik Bijeljina
|
|
2:0
|
|
Sarajewo – Gradina
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
25 Sierpieñ, Sobota
|
Radnik Bijeljina – Travnik
|
|
2:2
|
|
Gradina – Velez Mostar
|
|
1:3
|
|
Rudar Prijedor – Leotar
|
|
3:1
|
|
Olimpik Sarajevo – Sarajewo
|
|
0:1
|
|
26 Sierpieñ, Niedziela
|
GOSK – Zeljeznicar
|
|
2:3
|
|
Celik Zenica – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
Slavija Sarajevo – Zvijezda Gradacac
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – Borac Banja Luka
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 5
|
1 Wrzesieñ, Sobota
|
Leotar – Gradina
|
|
3:0
|
|
Velez Mostar – Olimpik Sarajevo
|
|
1:1
|
|
Borac Banja Luka – Radnik Bijeljina
|
|
1:0
|
|
Travnik – Celik Zenica
|
|
2:1
|
|
Zeljeznicar – Slavija Sarajevo
|
|
2:0
|
|
2 Wrzesieñ, Niedziela
|
Sarajewo – GOSK
|
|
4:0
|
|
Siroki Brijeg – Rudar Prijedor
|
|
2:1
|
|
Zvijezda Gradacac – Zrinjski
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 6
|
15 Wrzesieñ, Sobota
|
Gradina – Siroki Brijeg
|
|
2:2
|
|
Rudar Prijedor – Travnik
|
|
1:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Leotar
|
|
1:0
|
|
Celik Zenica – Borac Banja Luka
|
|
1:1
|
|
Zrinjski – Zeljeznicar
|
|
1:0
|
|
Sarajewo – Velez Mostar
|
|
4:1
|
|
16 Wrzesieñ, Niedziela
|
GOSK – Slavija Sarajevo
|
|
0:0
|
|
Radnik Bijeljina – Zvijezda Gradacac
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 7
|
22 Wrzesieñ, Sobota
|
Zvijezda Gradacac – Celik Zenica
|
|
1:0
|
|
Leotar – Sarajewo
|
|
0:3
|
|
Velez Mostar – GOSK
|
|
1:3
|
|
Travnik – Gradina
|
|
2:0
|
|
Slavija Sarajevo – Zrinjski
|
|
1:1
|
|
23 Wrzesieñ, Niedziela
|
Siroki Brijeg – Olimpik Sarajevo
|
|
0:0
|
|
Zeljeznicar – Radnik Bijeljina
|
|
1:1
|
|
Borac Banja Luka – Rudar Prijedor
|
|
4:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
29 Wrzesieñ, Sobota
|
Radnik Bijeljina – Slavija Sarajevo
|
|
2:0
|
|
Gradina – Borac Banja Luka
|
|
1:3
|
|
Rudar Prijedor – Zvijezda Gradacac
|
|
2:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Travnik
|
|
2:0
|
|
Celik Zenica – Zeljeznicar
|
|
1:2
|
|
30 Wrzesieñ, Niedziela
|
Velez Mostar – Leotar
|
|
1:1
|
|
GOSK – Zrinjski
|
|
0:1
|
|
Sarajewo – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 9
|
6 Pażdziernik, Sobota
|
Zvijezda Gradacac – Gradina
|
|
5:1
|
|
Leotar – GOSK
|
|
4:2
|
|
Borac Banja Luka – Olimpik Sarajevo
|
|
2:1
|
|
Travnik – Sarajewo
|
|
1:0
|
|
Zeljeznicar – Rudar Prijedor
|
|
1:0
|
|
Slavija Sarajevo – Celik Zenica
|
|
2:1
|
|
Siroki Brijeg – Velez Mostar
|
|
2:1
|
|
Zrinjski – Radnik Bijeljina
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
20 Pażdziernik, Sobota
|
Gradina – Zeljeznicar
|
|
1:2
|
|
Rudar Prijedor – Slavija Sarajevo
|
|
0:1
|
|
Leotar – Siroki Brijeg
|
|
1:3
|
|
Olimpik Sarajevo – Zvijezda Gradacac
|
|
2:1
|
|
Velez Mostar – Travnik
|
|
6:0
|
|
Celik Zenica – Zrinjski
|
|
2:0
|
|
Sarajewo – Borac Banja Luka
|
|
2:0
|
|
21 Pażdziernik, Niedziela
|
GOSK – Radnik Bijeljina
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 11
|
27 Pażdziernik, Sobota
|
Radnik Bijeljina – Celik Zenica
|
|
2:2
|
|
Zvijezda Gradacac – Sarajewo
|
|
2:2
|
|
Travnik – Leotar
|
|
1:1
|
|
Zeljeznicar – Olimpik Sarajevo
|
|
1:0
|
|
28 Pażdziernik, Niedziela
|
Zrinjski – Rudar Prijedor
|
|
1:2
|
|
Siroki Brijeg – GOSK
|
|
5:0
|
|
Slavija Sarajevo – Gradina
|
|
2:1
|
|
Borac Banja Luka – Velez Mostar
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
3 Listopad, Sobota
|
Gradina – Zrinjski
|
|
1:2
|
|
Rudar Prijedor – Radnik Bijeljina
|
|
2:0
|
|
Leotar – Borac Banja Luka
|
|
2:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Slavija Sarajevo
|
|
1:0
|
|
Velez Mostar – Zvijezda Gradacac
|
|
2:1
|
|
Siroki Brijeg – Travnik
|
|
5:0
|
|
Sarajewo – Zeljeznicar
|
|
1:0
|
|
4 Listopad, Niedziela
|
GOSK – Celik Zenica
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 13
|
10 Listopad, Sobota
|
Radnik Bijeljina – Gradina
|
|
1:0
|
|
Zvijezda Gradacac – Leotar
|
|
0:1
|
|
Borac Banja Luka – Siroki Brijeg
|
|
0:0
|
|
Celik Zenica – Rudar Prijedor
|
|
2:1
|
|
Travnik – GOSK
|
|
0:0
|
|
11 Listopad, Niedziela
|
Zrinjski – Olimpik Sarajevo
|
|
1:4
|
|
Slavija Sarajevo – Sarajewo
|
|
0:0
|
|
Zeljeznicar – Velez Mostar
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
17 Listopad, Sobota
|
Gradina – Celik Zenica
|
|
0:1
|
|
Leotar – Zeljeznicar
|
|
0:2
|
|
Olimpik Sarajevo – Radnik Bijeljina
|
|
1:0
|
|
Velez Mostar – Slavija Sarajevo
|
|
0:3
|
|
Travnik – Borac Banja Luka
|
|
1:1
|
|
Siroki Brijeg – Zvijezda Gradacac
|
|
1:0
|
|
18 Listopad, Niedziela
|
Sarajewo – Zrinjski
|
|
1:0
|
|
GOSK – Rudar Prijedor
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 15
|
24 Listopad, Sobota
|
Radnik Bijeljina – Sarajewo
|
|
2:1
|
|
Zvijezda Gradacac – Travnik
|
|
3:1
|
|
Rudar Prijedor – Gradina
|
|
4:0
|
|
Borac Banja Luka – GOSK
|
|
1:0
|
|
Celik Zenica – Olimpik Sarajevo
|
|
1:1
|
|
25 Listopad, Niedziela
|
Slavija Sarajevo – Leotar
|
|
0:0
|
|
Zeljeznicar – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
Zrinjski – Velez Mostar
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 16
|
1 Marzec, Piątek
|
Radnik Bijeljina – Velez Mostar
|
|
2:1
|
|
Zvijezda Gradacac – Borac Banja Luka
|
|
1:1
|
|
Rudar Prijedor – Olimpik Sarajevo
|
|
1:2
|
|
Celik Zenica – Sarajewo
|
|
3:2
|
|
Zeljeznicar – Travnik
|
|
2:0
|
|
2 Marzec, Sobota
|
Zrinjski – Leotar
|
|
2:0
|
|
Slavija Sarajevo – Siroki Brijeg
|
|
0:1
|
|
GOSK – Gradina
|
|
1:0
|
|
|
|
|
Kolejka 19
|
29 Marzec, Piątek
|
Zvijezda Gradacac – Slavija Sarajevo
|
|
1:1
|
|
Leotar – Rudar Prijedor
|
|
2:1
|
|
Velez Mostar – Gradina
|
|
1:1
|
|
Zeljeznicar – GOSK
|
|
2:0
|
|
Siroki Brijeg – Celik Zenica
|
|
0:1
|
|
Sarajewo – Olimpik Sarajevo
|
|
3:1
|
|
Travnik – Radnik Bijeljina
|
|
2:1
|
|
Borac Banja Luka – Zrinjski
|
|
5:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
5 Kwiecieñ, Piątek
|
Olimpik Sarajevo – Velez Mostar
|
|
1:1
|
|
Rudar Prijedor – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
Gradina – Leotar
|
|
0:1
|
|
Radnik Bijeljina – Borac Banja Luka
|
|
0:0
|
|
Celik Zenica – Travnik
|
|
2:1
|
|
6 Kwiecieñ, Sobota
|
Zrinjski – Zvijezda Gradacac
|
|
1:2
|
|
GOSK – Sarajewo
|
|
0:2
|
|
Slavija Sarajevo – Zeljeznicar
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 21
|
9 Kwiecieñ, Wtorek
|
Siroki Brijeg – Gradina
|
|
2:0
|
|
Slavija Sarajevo – GOSK
|
|
2:1
|
|
Travnik – Rudar Prijedor
|
|
0:1
|
|
Velez Mostar – Sarajewo
|
|
0:0
|
|
Leotar – Olimpik Sarajevo
|
|
1:0
|
|
Zvijezda Gradacac – Radnik Bijeljina
|
|
1:1
|
|
Borac Banja Luka – Celik Zenica
|
|
2:0
|
|
Zeljeznicar – Zrinjski
|
|
0:0
|
|
|
|
|
Kolejka 23
|
19 Kwiecieñ, Piątek
|
Travnik – Olimpik Sarajevo
|
|
2:3
|
|
Borac Banja Luka – Gradina
|
|
1:0
|
|
Zvijezda Gradacac – Rudar Prijedor
|
|
4:1
|
|
Zeljeznicar – Celik Zenica
|
|
1:1
|
|
20 Kwiecieñ, Sobota
|
Leotar – Velez Mostar
|
|
0:0
|
|
Slavija Sarajevo – Radnik Bijeljina
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – GOSK
|
|
0:3
|
|
Siroki Brijeg – Sarajewo
|
|
2:1
|
|
|
|
|
|
Kolejka 26
|
3 Maj, Piątek
|
Gradina – Slavija Sarajevo
|
|
0:0
|
|
GOSK – Siroki Brijeg
|
|
3:2
|
|
Rudar Prijedor – Zrinjski
|
|
4:1
|
|
Leotar – Travnik
|
|
1:3
|
|
Olimpik Sarajevo – Zeljeznicar
|
|
1:2
|
|
Velez Mostar – Borac Banja Luka
|
|
1:0
|
|
Celik Zenica – Radnik Bijeljina
|
|
2:2
|
|
Sarajewo – Zvijezda Gradacac
|
|
4:1
|
|
|
Kolejka 27
|
7 Maj, Wtorek
|
Radnik Bijeljina – Rudar Prijedor
|
|
1:0
|
|
Zvijezda Gradacac – Velez Mostar
|
|
1:0
|
|
Borac Banja Luka – Leotar
|
|
5:0
|
|
Celik Zenica – GOSK
|
|
2:1
|
|
Travnik – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
Zeljeznicar – Sarajewo
|
|
0:0
|
|
Slavija Sarajevo – Olimpik Sarajevo
|
|
0:1
|
|
Zrinjski – Gradina
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 28
|
10 Maj, Piątek
|
Gradina – Radnik Bijeljina
|
|
1:0
|
|
GOSK – Travnik
|
|
3:1
|
|
Rudar Prijedor – Celik Zenica
|
|
1:1
|
|
Leotar – Zvijezda Gradacac
|
|
1:1
|
|
Olimpik Sarajevo – Zrinjski
|
|
0:0
|
|
Velez Mostar – Zeljeznicar
|
|
0:0
|
|
Siroki Brijeg – Borac Banja Luka
|
|
4:0
|
|
Sarajewo – Slavija Sarajevo
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 29
|
17 Maj, Piątek
|
Radnik Bijeljina – Olimpik Sarajevo
|
|
0:0
|
|
Zvijezda Gradacac – Siroki Brijeg
|
|
2:0
|
|
Rudar Prijedor – GOSK
|
|
1:0
|
|
Celik Zenica – Gradina
|
|
2:1
|
|
Slavija Sarajevo – Velez Mostar
|
|
2:0
|
|
Zrinjski – Sarajewo
|
|
2:2
|
|
Zeljeznicar – Leotar
|
|
4:0
|
|
Borac Banja Luka – Travnik
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 30
|
25 Maj, Sobota
|
Gradina – Rudar Prijedor
|
|
0:2
|
|
GOSK – Borac Banja Luka
|
|
0:2
|
|
Leotar – Slavija Sarajevo
|
|
2:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Celik Zenica
|
|
0:2
|
|
Velez Mostar – Zrinjski
|
|
1:1
|
|
Travnik – Zvijezda Gradacac
|
|
2:1
|
|
Sarajewo – Radnik Bijeljina
|
|
5:0
|
|
Siroki Brijeg – Zeljeznicar
|
|
4:1
|
|
|