тур 1
|
28 липня, п`ятница
|
Оболонь – Колос
|
|
0:0
|
|
Верес – Полісся
|
|
0:2
|
|
29 липня, субота
|
Металіст 1925 – Шахтёр Донецк
|
|
1:2
|
|
Рух Львів – Зоря Лг
|
|
2:1
|
|
30 липня, неділя
|
Динамо Київ – Минай
|
|
4:1
|
|
Олександрія – Кривбас
|
|
1:0
|
|
ЛНЗ – Чорноморець Од
|
|
0:2
|
|
25 жовтня, середа
|
Ворскла – Дніпро-1
|
|
2:3
|
|
|
|
тур 2
|
2 серпня, середа
|
Верес – Шахтёр Донецк
|
|
1:1
|
|
4 серпня, п`ятница
|
Оболонь – Динамо Київ
|
|
2:4
|
|
5 серпня, субота
|
Олександрія – Металіст 1925
|
|
1:0
|
|
Минай – ЛНЗ
|
|
0:3
|
|
6 серпня, неділя
|
Зоря Лг – Кривбас
|
|
1:3
|
|
Колос – Чорноморець Од
|
|
2:0
|
|
Дніпро-1 – Полісся
|
|
2:1
|
|
Рух Львів – Ворскла
|
|
4:1
|
|
|
тур 3
|
12 серпня, субота
|
Колос – Верес
|
|
2:0
|
|
Полісся – Рух Львів
|
|
0:1
|
|
Чорноморець Од – Оболонь
|
|
2:0
|
|
13 серпня, неділя
|
Кривбас – ЛНЗ
|
|
2:0
|
|
Ворскла – Зоря Лг
|
|
1:2
|
|
Минай – Дніпро-1
|
|
1:1
|
|
14 серпня, понеділок
|
Шахтёр Донецк – Олександрія
|
|
2:1
|
|
7 грудень, четвер
|
Динамо Київ – Металіст 1925
|
|
4:2
|
|
|
|
тур 4
|
18 серпня, п`ятница
|
Зоря Лг – Олександрія
|
|
0:0
|
|
ЛНЗ – Полісся
|
|
1:2
|
|
19 серпня, субота
|
Рух Львів – Колос
|
|
1:1
|
|
Металіст 1925 – Минай
|
|
1:0
|
|
Верес – Ворскла
|
|
1:2
|
|
20 серпня, неділя
|
Чорноморець Од – Динамо Київ
|
|
3:2
|
|
Кривбас – Шахтёр Донецк
|
|
3:3
|
|
Дніпро-1 – Оболонь
|
|
1:2
|
|
|
тур 5
|
26 серпня, субота
|
Олександрія – Полісся
|
|
0:3
|
|
ЛНЗ – Металіст 1925
|
|
0:1
|
|
27 серпня, неділя
|
Минай – Зоря Лг
|
|
1:1
|
|
Колос – Шахтёр Донецк
|
|
0:2
|
|
Динамо Київ – Верес
|
|
PSTP
|
|
Ворскла – Чорноморець Од
|
|
2:1
|
|
28 серпня, понеділок
|
Оболонь – Кривбас
|
|
0:0
|
|
1 листопада, середа
|
Рух Львів – Дніпро-1
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 6
|
1 вересня, п`ятница
|
Верес – Чорноморець Од
|
|
3:1
|
|
2 вересня, субота
|
Зоря Лг – Динамо Київ
|
|
PSTP
|
|
Ворскла – Олександрія
|
|
1:0
|
|
Минай – Шахтёр Донецк
|
|
1:4
|
|
Полісся – Оболонь
|
|
2:0
|
|
3 вересня, неділя
|
Рух Львів – Металіст 1925
|
|
1:1
|
|
Дніпро-1 – ЛНЗ
|
|
0:0
|
|
Колос – Кривбас
|
|
0:3
|
|
|
тур 7
|
15 вересня, п`ятница
|
Металіст 1925 – Зоря Лг
|
|
2:1
|
|
16 вересня, субота
|
Чорноморець Од – Полісся
|
|
1:0
|
|
Шахтёр Донецк – Оболонь
|
|
1:0
|
|
Олександрія – Минай
|
|
1:1
|
|
17 вересня, неділя
|
ЛНЗ – Рух Львів
|
|
2:1
|
|
Кривбас – Верес
|
|
2:1
|
|
Дніпро-1 – Колос
|
|
1:1
|
|
18 вересня, понеділок
|
Динамо Київ – Ворскла
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 8
|
22 вересня, п`ятница
|
Оболонь – Верес
|
|
0:0
|
|
Олександрія – Чорноморець Од
|
|
1:5
|
|
23 вересня, субота
|
ЛНЗ – Динамо Київ
|
|
2:4
|
|
Рух Львів – Шахтёр Донецк
|
|
1:1
|
|
Полісся – Минай
|
|
2:1
|
|
Ворскла – Кривбас
|
|
1:4
|
|
24 вересня, неділя
|
Зоря Лг – Дніпро-1
|
|
0:1
|
|
Металіст 1925 – Колос
|
|
0:0
|
|
|
тур 9
|
30 вересня, субота
|
Шахтёр Донецк – Ворскла
|
|
1:2
|
|
Чорноморець Од – Зоря Лг
|
|
0:0
|
|
Верес – ЛНЗ
|
|
0:0
|
|
1 жовтня, неділя
|
Динамо Київ – Олександрія
|
|
4:2
|
|
Колос – Полісся
|
|
0:0
|
|
Минай – Оболонь
|
|
0:1
|
|
Кривбас – Рух Львів
|
|
1:3
|
|
2 жовтня, понеділок
|
Дніпро-1 – Металіст 1925
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 10
|
6 жовтня, п`ятница
|
Полісся – Динамо Київ
|
|
3:2
|
|
7 жовтня, субота
|
Дніпро-1 – Верес
|
|
2:0
|
|
ЛНЗ – Олександрія
|
|
0:0
|
|
Колос – Ворскла
|
|
0:0
|
|
Зоря Лг – Шахтёр Донецк
|
|
PSTP
|
|
8 жовтня, неділя
|
Оболонь – Металіст 1925
|
|
1:0
|
|
Рух Львів – Минай
|
|
0:0
|
|
Кривбас – Чорноморець Од
|
|
1:0
|
|
|
тур 11
|
20 жовтня, п`ятница
|
Металіст 1925 – Кривбас
|
|
1:3
|
|
Оболонь – Зоря Лг
|
|
2:4
|
|
21 жовтня, субота
|
Шахтёр Донецк – ЛНЗ
|
|
3:0
|
|
Олександрія – Колос
|
|
0:1
|
|
Чорноморець Од – Минай
|
|
3:0
|
|
22 жовтня, неділя
|
Верес – Рух Львів
|
|
2:5
|
|
Ворскла – Полісся
|
|
0:3
|
|
Динамо Київ – Дніпро-1
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 12
|
28 жовтня, субота
|
Чорноморець Од – Шахтёр Донецк
|
|
PSTP
|
|
Зоря Лг – Полісся
|
|
0:1
|
|
Колос – Динамо Київ
|
|
1:1
|
|
Рух Львів – Олександрія
|
|
0:0
|
|
Кривбас – Дніпро-1
|
|
3:0
|
|
29 жовтня, неділя
|
ЛНЗ – Оболонь
|
|
3:0
|
|
Минай – Верес
|
|
0:0
|
|
Ворскла – Металіст 1925
|
|
2:2
|
|
|
тур 13
|
3 листопада, п`ятница
|
Динамо Київ – Шахтёр Донецк
|
|
0:1
|
|
4 листопада, субота
|
ЛНЗ – Колос
|
|
1:1
|
|
5 листопада, неділя
|
Верес – Зоря Лг
|
|
2:2
|
|
Металіст 1925 – Чорноморець Од
|
|
2:1
|
|
Минай – Ворскла
|
|
0:0
|
|
6 листопада, понеділок
|
Рух Львів – Оболонь
|
|
2:2
|
|
Дніпро-1 – Олександрія
|
|
1:0
|
|
Полісся – Кривбас
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 14
|
10 листопада, п`ятница
|
Колос – Минай
|
|
2:0
|
|
11 листопада, субота
|
Оболонь – Ворскла
|
|
0:1
|
|
Олександрія – Верес
|
|
1:0
|
|
Полісся – Металіст 1925
|
|
2:1
|
|
12 листопада, неділя
|
Шахтёр Донецк – Дніпро-1
|
|
1:3
|
|
Зоря Лг – ЛНЗ
|
|
1:2
|
|
Кривбас – Динамо Київ
|
|
0:2
|
|
Чорноморець Од – Рух Львів
|
|
2:3
|
|
|
тур 15
|
24 листопада, п`ятница
|
Шахтёр Донецк – Полісся
|
|
0:0
|
|
25 листопада, субота
|
Ворскла – ЛНЗ
|
|
0:0
|
|
Верес – Металіст 1925
|
|
4:3
|
|
Колос – Зоря Лг
|
|
PSTP
|
|
Минай – Кривбас
|
|
0:1
|
|
26 листопада, неділя
|
Дніпро-1 – Чорноморець Од
|
|
2:0
|
|
Олександрія – Оболонь
|
|
PSTP
|
|
Динамо Київ – Рух Львів
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 16
|
1 грудень, п`ятница
|
Полісся – Верес
|
|
1:1
|
|
2 грудень, субота
|
Минай – Динамо Київ
|
|
PSTP
|
|
Дніпро-1 – Ворскла
|
|
1:2
|
|
Колос – Оболонь
|
|
0:0
|
|
Кривбас – Олександрія
|
|
2:1
|
|
3 грудень, неділя
|
Чорноморець Од – ЛНЗ
|
|
1:3
|
|
Шахтёр Донецк – Металіст 1925
|
|
2:0
|
|
4 грудень, понеділок
|
Зоря Лг – Рух Львів
|
|
0:0
|
|
|
тур 17
|
8 грудень, п`ятница
|
Полісся – Дніпро-1
|
|
1:1
|
|
Шахтёр Донецк – Верес
|
|
2:0
|
|
9 грудень, субота
|
ЛНЗ – Минай
|
|
PSTP
|
|
Кривбас – Зоря Лг
|
|
2:2
|
|
10 грудень, неділя
|
Чорноморець Од – Колос
|
|
1:0
|
|
Ворскла – Рух Львів
|
|
1:1
|
|
11 грудень, понеділок
|
Динамо Київ – Оболонь
|
|
2:0
|
|
Металіст 1925 – Олександрія
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 18
|
23 лютого, п`ятница
|
ЛНЗ – Кривбас
|
|
0:3
|
|
25 лютого, неділя
|
Рух Львів – Полісся
|
|
1:1
|
|
Дніпро-1 – Минай
|
|
1:1
|
|
Металіст 1925 – Динамо Київ
|
|
2:4
|
|
Верес – Колос
|
|
0:2
|
|
26 лютого, понеділок
|
Зоря Лг – Ворскла
|
|
1:0
|
|
Оболонь – Чорноморець Од
|
|
1:1
|
|
Олександрія – Шахтёр Донецк
|
|
0:3
|
|
|
тур 19
|
1 березня, п`ятница
|
Полісся – ЛНЗ
|
|
0:1
|
|
2 березня, субота
|
Минай – Металіст 1925
|
|
2:0
|
|
Колос – Рух Львів
|
|
0:1
|
|
Ворскла – Верес
|
|
2:1
|
|
Динамо Київ – Чорноморець Од
|
|
1:0
|
|
3 березня, неділя
|
Оболонь – Дніпро-1
|
|
0:1
|
|
Олександрія – Зоря Лг
|
|
0:0
|
|
Шахтёр Донецк – Кривбас
|
|
5:2
|
|
|
|
тур 20
|
7 березня, четвер
|
Верес – Динамо Київ
|
|
1:1
|
|
Зоря Лг – Минай
|
|
2:0
|
|
8 березня, п`ятница
|
Шахтёр Донецк – Колос
|
|
3:2
|
|
Металіст 1925 – ЛНЗ
|
|
1:1
|
|
Дніпро-1 – Рух Львів
|
|
0:1
|
|
9 березня, субота
|
Чорноморець Од – Ворскла
|
|
0:1
|
|
Кривбас – Оболонь
|
|
1:0
|
|
Полісся – Олександрія
|
|
1:2
|
|
|
тур 21 (відео)
|
12 березня, вівторок
|
ЛНЗ – Дніпро-1
|
|
1:1
|
|
Шахтёр Донецк – Минай
|
|
2:0
|
|
Динамо Київ – Зоря Лг
|
|
2:0
|
|
15 березня, п`ятница
|
Олександрія – Ворскла
|
|
1:0
|
|
16 березня, субота
|
Кривбас – Колос
|
|
1:0
|
|
Оболонь – Полісся
|
|
1:0
|
|
Металіст 1925 – Рух Львів
|
|
1:4
|
|
17 березня, неділя
|
Чорноморець Од – Верес
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 22 (відео)
|
30 березня, субота
|
Оболонь – Шахтёр Донецк
|
|
0:3
|
|
Полісся – Чорноморець Од
|
|
1:4
|
|
Верес – Кривбас
|
|
0:2
|
|
31 березня, неділя
|
Минай – Олександрія
|
|
2:2
|
|
Колос – Дніпро-1
|
|
0:2
|
|
Ворскла – Динамо Київ
|
|
1:5
|
|
Зоря Лг – Металіст 1925
|
|
2:1
|
|
1 квітня, понеділок
|
Рух Львів – ЛНЗ
|
|
1:0
|
|
|
тур 23 (відео)
|
6 квітня, субота
|
Верес – Оболонь
|
|
3:0
|
|
7 квітня, неділя
|
Чорноморець Од – Олександрія
|
|
3:2
|
|
Шахтёр Донецк – Рух Львів
|
|
3:1
|
|
Колос – Металіст 1925
|
|
1:1
|
|
8 квітня, понеділок
|
Минай – Полісся
|
|
2:3
|
|
Кривбас – Ворскла
|
|
1:1
|
|
Динамо Київ – ЛНЗ
|
|
1:1
|
|
9 квітня, вівторок
|
Дніпро-1 – Зоря Лг
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 24 (відео)
|
13 квітня, субота
|
Оболонь – Минай
|
|
1:1
|
|
Олександрія – Динамо Київ
|
|
0:1
|
|
Рух Львів – Кривбас
|
|
1:1
|
|
14 квітня, неділя
|
Зоря Лг – Чорноморець Од
|
|
1:0
|
|
Ворскла – Шахтёр Донецк
|
|
0:1
|
|
Полісся – Колос
|
|
1:0
|
|
15 квітня, понеділок
|
ЛНЗ – Верес
|
|
1:0
|
|
Металіст 1925 – Дніпро-1
|
|
1:1
|
|
|
тур 25
|
20 квітня, субота
|
Чорноморець Од – Кривбас
|
|
1:2
|
|
Ворскла – Колос
|
|
0:2
|
|
21 квітня, неділя
|
Динамо Київ – Полісся
|
|
3:0
|
|
Олександрія – ЛНЗ
|
|
1:2
|
|
Верес – Дніпро-1
|
|
1:1
|
|
22 квітня, понеділок
|
Минай – Рух Львів
|
|
1:1
|
|
Металіст 1925 – Оболонь
|
|
1:1
|
|
Шахтёр Донецк – Зоря Лг
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 26
|
27 квітня, субота
|
Дніпро-1 – Динамо Київ
|
|
1:2
|
|
Минай – Чорноморець Од
|
|
2:0
|
|
Рух Львів – Верес
|
|
3:1
|
|
ЛНЗ – Шахтёр Донецк
|
|
0:3
|
|
28 квітня, неділя
|
Колос – Олександрія
|
|
0:0
|
|
Зоря Лг – Оболонь
|
|
0:0
|
|
Кривбас – Металіст 1925
|
|
3:0
|
|
29 квітня, понеділок
|
Полісся – Ворскла
|
|
1:0
|
|
|
тур 27
|
4 травня, субота
|
Оболонь – ЛНЗ
|
|
1:0
|
|
Олександрія – Рух Львів
|
|
2:2
|
|
Металіст 1925 – Ворскла
|
|
3:2
|
|
5 травня, неділя
|
Шахтёр Донецк – Чорноморець Од
|
|
3:0
|
|
Полісся – Зоря Лг
|
|
1:1
|
|
Динамо Київ – Колос
|
|
5:0
|
|
6 травня, понеділок
|
Верес – Минай
|
|
3:1
|
|
Дніпро-1 – Кривбас
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 28 (відео)
|
11 травня, субота
|
Ворскла – Минай
|
|
2:3
|
|
Оболонь – Рух Львів
|
|
0:0
|
|
Шахтёр Донецк – Динамо Київ
|
|
1:0
|
|
12 травня, неділя
|
Олександрія – Дніпро-1
|
|
1:0
|
|
Чорноморець Од – Металіст 1925
|
|
3:0
|
|
13 травня, понеділок
|
Зоря Лг – Верес
|
|
1:1
|
|
Колос – ЛНЗ
|
|
1:3
|
|
Кривбас – Полісся
|
|
0:1
|
|
|
тур 29 (відео)
|
18 травня, субота
|
Динамо Київ – Кривбас
|
|
3:1
|
|
19 травня, неділя
|
ЛНЗ – Зоря Лг
|
|
2:1
|
|
Рух Львів – Чорноморець Од
|
|
2:0
|
|
Минай – Колос
|
|
3:2
|
|
Дніпро-1 – Шахтёр Донецк
|
|
1:1
|
|
Металіст 1925 – Полісся
|
|
3:3
|
|
Верес – Олександрія
|
|
2:2
|
|
Ворскла – Оболонь
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 30 (відео)
|
24 травня, п`ятница
|
ЛНЗ – Ворскла
|
|
1:0
|
|
25 травня, субота
|
Металіст 1925 – Верес
|
|
1:2
|
|
Полісся – Шахтёр Донецк
|
|
2:0
|
|
Оболонь – Олександрія
|
|
0:3
|
|
Зоря Лг – Колос
|
|
0:1
|
|
Кривбас – Минай
|
|
3:0
|
|
Чорноморець Од – Дніпро-1
|
|
0:2
|
|
Рух Львів – Динамо Київ
|
|
1:2
|
|
|