|
тур 2
|
7 серпня, п`ятница
|
Радник Бн – Железнічар
|
|
0:2
|
|
Борац Баня-Лука – Слобода Тузла
|
|
2:0
|
|
8 серпня, субота
|
Вележ Мостар – Зріньскі
|
|
2:0
|
|
Олімпік Сараєво – Широкі Бріег
|
|
1:2
|
|
Тузла – Крупа-на-Вбрасу
|
|
1:0
|
|
Младость Добой – Сараєво
|
|
2:2
|
|
|
тур 3
|
11 серпня, вівторок
|
Широкі Бріег – Вележ Мостар
|
|
2:2
|
|
Железнічар – Борац Баня-Лука
|
|
2:1
|
|
12 серпня, середа
|
Крупа-на-Вбрасу – Олімпік Сараєво
|
|
1:0
|
|
Слобода Тузла – Младость Добой
|
|
3:0
|
|
Сараєво – Тузла
|
|
1:0
|
|
Зріньскі – Радник Бн
|
|
0:0
|
|
|
|
|
тур 5
|
21 серпня, п`ятница
|
Железнічар – Младость Добой
|
|
0:1
|
|
22 серпня, субота
|
Зріньскі – Слобода Тузла
|
|
1:0
|
|
Широкі Бріег – Борац Баня-Лука
|
|
3:0
|
|
23 серпня, неділя
|
Крупа-на-Вбрасу – Радник Бн
|
|
1:1
|
|
Тузла – Олімпік Сараєво
|
|
3:2
|
|
Сараєво – Вележ Мостар
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 6
|
29 серпня, субота
|
Слобода Тузла – Широкі Бріег
|
|
3:0
|
|
Младость Добой – Олімпік Сараєво
|
|
1:0
|
|
Вележ Мостар – Тузла
|
|
1:1
|
|
31 серпня, понеділок
|
Борац Баня-Лука – Крупа-на-Вбрасу
|
|
3:1
|
|
Радник Бн – Сараєво
|
|
0:2
|
|
28 жовтня, середа
|
Железнічар – Зріньскі
|
|
1:0
|
|
|
тур 7
|
11 вересня, п`ятница
|
Сараєво – Борац Баня-Лука
|
|
4:2
|
|
12 вересня, субота
|
Олімпік Сараєво – Вележ Мостар
|
|
2:1
|
|
Зріньскі – Младость Добой
|
|
2:0
|
|
13 вересня, неділя
|
Тузла – Радник Бн
|
|
1:0
|
|
Широкі Бріег – Железнічар
|
|
0:1
|
|
Крупа-на-Вбрасу – Слобода Тузла
|
|
2:3
|
|
|
|
тур 8
|
19 вересня, субота
|
Младость Добой – Вележ Мостар
|
|
1:2
|
|
Радник Бн – Олімпік Сараєво
|
|
4:0
|
|
Железнічар – Крупа-на-Вбрасу
|
|
0:1
|
|
20 вересня, неділя
|
Слобода Тузла – Сараєво
|
|
2:3
|
|
21 вересня, понеділок
|
Борац Баня-Лука – Тузла
|
|
2:0
|
|
4 листопада, середа
|
Зріньскі – Широкі Бріег
|
|
2:1
|
|
|
тур 9
|
26 вересня, субота
|
Вележ Мостар – Радник Бн
|
|
2:1
|
|
Олімпік Сараєво – Борац Баня-Лука
|
|
1:4
|
|
27 вересня, неділя
|
Широкі Бріег – Младость Добой
|
|
2:1
|
|
Тузла – Слобода Тузла
|
|
2:1
|
|
28 вересня, понеділок
|
Крупа-на-Вбрасу – Зріньскі
|
|
0:3
|
|
4 листопада, середа
|
Сараєво – Железнічар
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 10
|
3 жовтня, субота
|
Младость Добой – Радник Бн
|
|
3:2
|
|
4 жовтня, неділя
|
Широкі Бріег – Крупа-на-Вбрасу
|
|
1:0
|
|
Слобода Тузла – Олімпік Сараєво
|
|
2:0
|
|
Борац Баня-Лука – Вележ Мостар
|
|
2:0
|
|
5 жовтня, понеділок
|
Железнічар – Тузла
|
|
1:0
|
|
Зріньскі – Сараєво
|
|
2:3
|
|
|
тур 11
|
16 жовтня, п`ятница
|
Радник Бн – Борац Баня-Лука
|
|
1:0
|
|
Тузла – Зріньскі
|
|
0:4
|
|
Вележ Мостар – Слобода Тузла
|
|
3:0
|
|
17 жовтня, субота
|
Сараєво – Широкі Бріег
|
|
2:0
|
|
Олімпік Сараєво – Железнічар
|
|
0:3
|
|
Крупа-на-Вбрасу – Младость Добой
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 12
|
24 жовтня, субота
|
Вележ Мостар – Железнічар
|
|
1:1
|
|
Олімпік Сараєво – Зріньскі
|
|
3:0
|
|
Слобода Тузла – Широкі Бріег
|
|
1:1
|
|
25 жовтня, неділя
|
Младость Добой – Борац Баня-Лука
|
|
0:2
|
|
Радник Бн – Слобода Тузла
|
|
1:1
|
|
Сараєво – Крупа-на-Вбрасу
|
|
3:0
|
|
|
тур 13
|
30 жовтня, п`ятница
|
Сараєво – Младость Добой
|
|
5:1
|
|
31 жовтня, субота
|
Железнічар – Радник Бн
|
|
3:1
|
|
Крупа-на-Вбрасу – Слобода Тузла
|
|
0:1
|
|
Широкі Бріег – Олімпік Сараєво
|
|
1:0
|
|
Зріньскі – Вележ Мостар
|
|
3:1
|
|
1 листопада, неділя
|
Слобода Тузла – Борац Баня-Лука
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 14
|
7 листопада, субота
|
Младость Добой – Слобода Тузла
|
|
2:0
|
|
Олімпік Сараєво – Крупа-на-Вбрасу
|
|
1:1
|
|
8 листопада, неділя
|
Вележ Мостар – Широкі Бріег
|
|
2:1
|
|
Радник Бн – Зріньскі
|
|
0:2
|
|
Тузла – Сараєво
|
|
0:0
|
|
9 листопада, понеділок
|
Борац Баня-Лука – Железнічар
|
|
4:3
|
|
|
тур 15
|
21 листопада, субота
|
Тузла – Младость Добой
|
|
1:0
|
|
Железнічар – Слобода Тузла
|
|
2:2
|
|
Зріньскі – Борац Баня-Лука
|
|
2:1
|
|
22 листопада, неділя
|
Сараєво – Олімпік Сараєво
|
|
2:0
|
|
Широкі Бріег – Радник Бн
|
|
5:0
|
|
Крупа-на-Вбрасу – Вележ Мостар
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 16
|
27 листопада, п`ятница
|
Младость Добой – Железнічар
|
|
0:4
|
|
28 листопада, субота
|
Слобода Тузла – Зріньскі
|
|
0:0
|
|
Олімпік Сараєво – Тузла
|
|
3:2
|
|
Вележ Мостар – Сараєво
|
|
0:0
|
|
Борац Баня-Лука – Широкі Бріег
|
|
1:1
|
|
29 листопада, неділя
|
Радник Бн – Крупа-на-Вбрасу
|
|
1:1
|
|
|
тур 17
|
1 грудень, вівторок
|
Широкі Бріег – Слобода Тузла
|
|
3:0
|
|
Слобода Тузла – Вележ Мостар
|
|
1:3
|
|
2 грудень, середа
|
Крупа-на-Вбрасу – Борац Баня-Лука
|
|
1:3
|
|
Олімпік Сараєво – Младость Добой
|
|
0:2
|
|
Зріньскі – Железнічар
|
|
1:2
|
|
Сараєво – Радник Бн
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 18
|
5 грудень, субота
|
Вележ Мостар – Олімпік Сараєво
|
|
2:0
|
|
Радник Бн – Тузла
|
|
2:1
|
|
6 грудень, неділя
|
Младость Добой – Зріньскі
|
|
0:1
|
|
Слобода Тузла – Крупа-на-Вбрасу
|
|
2:0
|
|
Борац Баня-Лука – Сараєво
|
|
2:2
|
|
Железнічар – Широкі Бріег
|
|
2:3
|
|
|
|
|
|
|
тур 23
|
20 березня, субота
|
Зріньскі – Слобода Тузла
|
|
3:1
|
|
Борац Баня-Лука – Младость Добой
|
|
1:0
|
|
Вележ Мостар – Радник Бн
|
|
2:2
|
|
21 березня, неділя
|
Железнічар – Тузла
|
|
0:0
|
|
Широкі Бріег – Олімпік Сараєво
|
|
3:0
|
|
Сараєво – Крупа-на-Вбрасу
|
|
1:0
|
|
|
|
|
|
|
тур 27
|
24 квітня, субота
|
Слобода Тузла – Младость Добой
|
|
1:0
|
|
Зріньскі – Сараєво
|
|
1:1
|
|
Вележ Мостар – Крупа-на-Вбрасу
|
|
2:1
|
|
25 квітня, неділя
|
Железнічар – Олімпік Сараєво
|
|
1:2
|
|
Борац Баня-Лука – Широкі Бріег
|
|
2:1
|
|
Тузла – Радник Бн
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 28
|
30 квітня, п`ятница
|
Радник Бн – Слобода Тузла
|
|
1:2
|
|
Вележ Мостар – Борац Баня-Лука
|
|
1:1
|
|
1 травня, субота
|
Сараєво – Железнічар
|
|
3:0
|
|
Широкі Бріег – Зріньскі
|
|
1:0
|
|
Крупа-на-Вбрасу – Младость Добой
|
|
3:0
|
|
3 травня, понеділок
|
Олімпік Сараєво – Тузла
|
|
1:1
|
|
|
|
|
тур 31
|
16 травня, неділя
|
Младость Добой – Сараєво
|
|
0:0
|
|
Тузла – Вележ Мостар
|
|
1:1
|
|
Радник Бн – Олімпік Сараєво
|
|
1:0
|
|
Слобода Тузла – Широкі Бріег
|
|
1:1
|
|
Железнічар – Борац Баня-Лука
|
|
1:2
|
|
Зріньскі – Крупа-на-Вбрасу
|
|
3:1
|
|
|
|
|
тур 33
|
30 травня, неділя
|
Тузла – Зріньскі
|
|
1:2
|
|
Радник Бн – Широкі Бріег
|
|
0:2
|
|
Слобода Тузла – Борац Баня-Лука
|
|
0:0
|
|
Олімпік Сараєво – Сараєво
|
|
0:3
|
|
Железнічар – Крупа-на-Вбрасу
|
|
3:0
|
|
Младость Добой – Вележ Мостар
|
|
0:1
|
|
|