тур 1
|
20 липня, субота
|
Железнічар – Борац Баня-Лука
|
|
0:0
|
|
Вележ Мостар – Младость Добой
|
|
1:3
|
|
Звіезда 09 – Тузла
|
|
1:5
|
|
21 липня, неділя
|
Сараєво – Зріньскі
|
|
1:0
|
|
Слобода Тузла – Радник Бн
|
|
2:1
|
|
22 липня, понеділок
|
Широкі Бріег – Челік
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 2
|
27 липня, субота
|
Борац Баня-Лука – Звіезда 09
|
|
1:0
|
|
Радник Бн – Тузла
|
|
3:0
|
|
Младость Добой – Железнічар
|
|
0:2
|
|
Слобода Тузла – Широкі Бріег
|
|
2:2
|
|
28 липня, неділя
|
Зріньскі – Вележ Мостар
|
|
1:0
|
|
Челік – Сараєво
|
|
0:0
|
|
|
тур 3
|
3 серпня, субота
|
Сараєво – Слобода Тузла
|
|
3:0
|
|
Вележ Мостар – Челік
|
|
1:2
|
|
Тузла – Борац Баня-Лука
|
|
2:1
|
|
Звіезда 09 – Младость Добой
|
|
1:1
|
|
4 серпня, неділя
|
Широкі Бріег – Радник Бн
|
|
3:0
|
|
Железнічар – Зріньскі
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 4
|
10 серпня, субота
|
Младость Добой – Тузла
|
|
0:1
|
|
Радник Бн – Борац Баня-Лука
|
|
1:2
|
|
Слобода Тузла – Вележ Мостар
|
|
0:0
|
|
Челік – Железнічар
|
|
0:2
|
|
28 серпня, середа
|
Зріньскі – Звіезда 09
|
|
3:0
|
|
Широкі Бріег – Сараєво
|
|
0:0
|
|
|
тур 5
|
17 серпня, субота
|
Звіезда 09 – Челік
|
|
2:2
|
|
Тузла – Зріньскі
|
|
0:0
|
|
Вележ Мостар – Широкі Бріег
|
|
1:0
|
|
Железнічар – Слобода Тузла
|
|
2:2
|
|
Борац Баня-Лука – Младость Добой
|
|
0:0
|
|
18 серпня, неділя
|
Сараєво – Радник Бн
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 6
|
24 серпня, субота
|
Радник Бн – Младость Добой
|
|
3:0
|
|
Слобода Тузла – Звіезда 09
|
|
1:0
|
|
Челік – Тузла
|
|
0:0
|
|
Зріньскі – Борац Баня-Лука
|
|
4:0
|
|
Сараєво – Вележ Мостар
|
|
2:1
|
|
25 серпня, неділя
|
Широкі Бріег – Железнічар
|
|
3:3
|
|
|
тур 7
|
31 серпня, субота
|
Звіезда 09 – Широкі Бріег
|
|
0:0
|
|
Младость Добой – Зріньскі
|
|
0:2
|
|
Тузла – Слобода Тузла
|
|
2:1
|
|
Вележ Мостар – Радник Бн
|
|
0:1
|
|
Железнічар – Сараєво
|
|
5:2
|
|
1 вересня, неділя
|
Борац Баня-Лука – Челік
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 8
|
14 вересня, субота
|
Сараєво – Звіезда 09
|
|
2:0
|
|
Широкі Бріег – Тузла
|
|
1:3
|
|
Челік – Младость Добой
|
|
1:0
|
|
Вележ Мостар – Железнічар
|
|
1:1
|
|
Слобода Тузла – Борац Баня-Лука
|
|
3:1
|
|
Радник Бн – Зріньскі
|
|
1:0
|
|
|
тур 9
|
21 вересня, субота
|
Зріньскі – Челік
|
|
3:0
|
|
Железнічар – Радник Бн
|
|
1:0
|
|
Борац Баня-Лука – Широкі Бріег
|
|
1:1
|
|
Тузла – Сараєво
|
|
2:1
|
|
Младость Добой – Слобода Тузла
|
|
2:0
|
|
Звіезда 09 – Вележ Мостар
|
|
1:2
|
|
|
|
|
тур 11
|
28 вересня, субота
|
Звіезда 09 – Радник Бн
|
|
1:4
|
|
Младость Добой – Сараєво
|
|
0:3
|
|
Тузла – Железнічар
|
|
2:2
|
|
Борац Баня-Лука – Вележ Мостар
|
|
3:1
|
|
Челік – Слобода Тузла
|
|
0:0
|
|
Зріньскі – Широкі Бріег
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 12
|
5 жовтня, субота
|
Младость Добой – Вележ Мостар
|
|
2:2
|
|
Тузла – Звіезда 09
|
|
3:0
|
|
Радник Бн – Слобода Тузла
|
|
3:2
|
|
Борац Баня-Лука – Железнічар
|
|
3:0
|
|
Зріньскі – Сараєво
|
|
0:0
|
|
Челік – Широкі Бріег
|
|
2:0
|
|
|
тур 13
|
19 жовтня, субота
|
Звіезда 09 – Борац Баня-Лука
|
|
0:2
|
|
Тузла – Радник Бн
|
|
0:3
|
|
Вележ Мостар – Зріньскі
|
|
1:0
|
|
Железнічар – Младость Добой
|
|
2:1
|
|
Широкі Бріег – Слобода Тузла
|
|
2:0
|
|
Сараєво – Челік
|
|
2:0
|
|
|
|
|
тур 15
|
2 листопада, субота
|
Звіезда 09 – Зріньскі
|
|
2:0
|
|
Тузла – Младость Добой
|
|
1:0
|
|
Вележ Мостар – Слобода Тузла
|
|
2:2
|
|
Борац Баня-Лука – Радник Бн
|
|
2:0
|
|
Сараєво – Широкі Бріег
|
|
3:0
|
|
3 листопада, неділя
|
Железнічар – Челік
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 16
|
9 листопада, субота
|
Младость Добой – Борац Баня-Лука
|
|
1:1
|
|
Радник Бн – Сараєво
|
|
1:1
|
|
Слобода Тузла – Железнічар
|
|
0:4
|
|
Челік – Звіезда 09
|
|
2:1
|
|
Широкі Бріег – Вележ Мостар
|
|
1:0
|
|
Зріньскі – Тузла
|
|
4:0
|
|
|
тур 17
|
23 листопада, субота
|
Звіезда 09 – Слобода Тузла
|
|
1:1
|
|
Младость Добой – Радник Бн
|
|
0:4
|
|
Тузла – Челік
|
|
1:0
|
|
Вележ Мостар – Сараєво
|
|
1:2
|
|
Борац Баня-Лука – Зріньскі
|
|
0:0
|
|
Железнічар – Широкі Бріег
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 18
|
30 листопада, субота
|
Радник Бн – Вележ Мостар
|
|
0:1
|
|
Слобода Тузла – Тузла
|
|
1:1
|
|
Челік – Борац Баня-Лука
|
|
1:2
|
|
Широкі Бріег – Звіезда 09
|
|
4:0
|
|
Зріньскі – Младость Добой
|
|
1:1
|
|
Сараєво – Железнічар
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 20
|
22 лютого, субота
|
Широкі Бріег – Борац Баня-Лука
|
|
2:2
|
|
Челік – Зріньскі
|
|
0:2
|
|
Вележ Мостар – Звіезда 09
|
|
2:0
|
|
Слобода Тузла – Младость Добой
|
|
0:0
|
|
Радник Бн – Железнічар
|
|
0:0
|
|
Сараєво – Тузла
|
|
6:2
|
|
|
тур 21
|
28 лютого, п`ятница
|
Тузла – Вележ Мостар
|
|
- : -
|
|
29 лютого, субота
|
Звіезда 09 – Железнічар
|
|
0:3
|
|
Младость Добой – Широкі Бріег
|
|
2:3
|
|
Борац Баня-Лука – Сараєво
|
|
0:2
|
|
Челік – Радник Бн
|
|
1:1
|
|
Зріньскі – Слобода Тузла
|
|
2:0
|
|
|
|
|
тур 23
|
31 травня, неділя
|
Тузла – Вележ Мостар
|
|
- : -
|
|
Радник Бн – Широкі Бріег
|
|
- : -
|
|
Борац Баня-Лука – Слобода Тузла
|
|
- : -
|
|
Железнічар – Челік
|
|
- : -
|
|
Зріньскі – Младость Добой
|
|
- : -
|
|
Сараєво – Звіезда 09
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 24
|
7 червня, неділя
|
Звіезда 09 – Широкі Бріег
|
|
- : -
|
|
Младость Добой – Борац Баня-Лука
|
|
- : -
|
|
Слобода Тузла – Тузла
|
|
- : -
|
|
Вележ Мостар – Радник Бн
|
|
- : -
|
|
Челік – Зріньскі
|
|
- : -
|
|
Сараєво – Железнічар
|
|
- : -
|
|
|
тур 25
|
14 червня, неділя
|
Зріньскі – Сараєво
|
|
- : -
|
|
Широкі Бріег – Вележ Мостар
|
|
- : -
|
|
Железнічар – Звіезда 09
|
|
- : -
|
|
Борац Баня-Лука – Челік
|
|
- : -
|
|
Радник Бн – Слобода Тузла
|
|
- : -
|
|
Тузла – Младость Добой
|
|
- : -
|
|
|