Logowanie
Login:
Hasło:
Zamknij
Logowanie przez Facebook
Zapomnieliście Pañstwo hasło?
Zapisz siê
TRANSMISJE
LIVE SCORE
WYNIKI
WIDEO
FANKLUBY
BEST BETTING SITES
Zaloguj siê
Zapisz siê
Български
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Polski
Português
Русский
Srpski
Türkçe
Українська
FORUM
KONTAKTY
New on LiveTV
Highlights Tampa Bay – Kansas City
Highlights Boston – Milwaukee
Matches of Your Teams
In order to view this block you have to
przejsæ rejestracjê
albo
Zaloguj siê
Best Odds Today
Çàðàç íåìຠðåêîìåíäîâàíèõ ñòàâîê.
Wasza wybrana (czy ustawiona podstawowo) strefa czasu: 4:16 (
UTC +2
)
Jak uzyska? dost?p do zablokowanego LiveTV?
Metoda 1: nowa domena
livetv787.me
Metoda 2:
szczeg??owe instrukcje
Metoda 3:
Kana? telegramu LiveTV
Top Events LIVE
Dallas – Minnesota
100:100
2:00 (NBA)
Dzisiaj (27 Maj, Poniedziałek)
St. Louis City 2 – San Jose II
0:0
1:00 (MLS Next Pro)
Dallas – Minnesota
100:100
2:00 (NBA)
Portuguesa – Carabobo
2:00 (Wenezuela. Primera Division)
AEW Double or Nothing
2:00 (Zapasy)
Gwatemala – Nikaragua
2:00 (Reprezentacje narodowe)
Kolorado Rapids 2 – Minnesota United II
2:00 (MLS Next Pro)
Sao Paulo U20 (W) – Mauaense U20 (W)
2:00 (Campeonato Paulista U20)
America – Cruz Azul
0:0
3:00 (Meksyk. Liga MX)
LA Sparks (K) – Dallas Wings (K)
47:53
3:00 (WNBA)
Irvine Zeta – Capo
0:0
4:00 (Stany Zjednoczone. NISA)
Saint-Louis – Chi Cubs
4:15 (MLB)
Formula 2, Monaco
9:40 (Formu?a 2)
Son La (K) – Ha Noi (K)
10:30 (National League)
Ho Chi Minh (K) – TKS Wietnam (K)
10:30 (National League)
Federico Arnaboldi – Riccardo Bonadio
10:30 (Kwalifikacje)
Federico Iannaccone – Hazem Naw
10:30 (Kwalifikacje)
Samuel Vincent Ruggeri – Nino Serdarusic
10:30 (Kwalifikacje)
Alexander Shevchenko – Aslan Karatsev
11:00 (ATP. Roland Garros)
Emil Ruusuvuori – Soon Woo Kwon
11:00 (ATP. Roland Garros)
Yoshihito Nishioka – Felix Auger-Aliassime
11:00 (ATP. Roland Garros)
Poka¿ wszystkie -
Farul
(piłka siatkowa)
 
profil
 
Transmisji
 
Archiwum wideo
 
miejsce w turnieju
Play-off
Botoszany
1:0;
Mioveni
Dinamo Bucuresti
2:0;
Miercurea-Ciuc
Grupa spadkowa
Pl
W
D
L
Gls
Pts
1
UTA Arad
9
5
2
2
15 / 11
37
2
Otelul Ga?acz
9
6
1
2
11 / 7
36
3
Hermannstadt
9
4
2
3
13 / 7
34
4
U Cluj
9
3
3
3
12 / 10
33
5
Petrolul
9
3
2
4
8 / 14
29
6
Politehnica Jassy
9
3
1
5
7 / 8
27
7
Dinamo Bukareszt
9
2
4
3
10 / 12
25
8
Botoszany
9
4
2
3
11 / 11
25
9
Voluntari
9
2
4
3
11 / 10
24
10
U Krajowa 1948 II
9
1
3
5
8 / 16
22
Kolejka Championshipu
Pl
W
D
L
Gls
Pts
1
FCSB
10
5
2
3
12 / 11
49
2
CFR Klu?
10
6
1
3
19 / 14
46
3
U Krajowa
10
6
1
3
18 / 14
44
4
Farul
10
4
2
4
19 / 20
36
5
Sepsi OSK
10
3
3
4
17 / 17
34
6
Rapid Bukareszt
10
1
1
8
13 / 22
32
Sezon zasadniczy
Pl
W
D
L
Gls
Pts
1
FCSB
30
19
7
4
53 / 28
64
2
Rapid Bukareszt
30
15
10
5
55 / 32
55
3
CFR Klu?
30
15
8
7
54 / 29
53
4
U Krajowa
30
13
10
7
47 / 38
49
5
Farul
30
11
10
9
37 / 38
43
6
Sepsi OSK
30
12
7
11
43 / 34
43
7
U Cluj
30
10
12
8
35 / 38
42
8
UTA Arad
30
10
10
10
36 / 43
40
9
Hermannstadt
30
9
13
8
36 / 31
40
10
Petrolul
30
7
14
9
29 / 32
35
11
Otelul Ga?acz
30
6
16
8
31 / 36
34
12
Politehnica Jassy
30
7
12
11
33 / 44
33
13
U Krajowa 1948 II
30
9
4
17
43 / 50
31
14
Dinamo Bukareszt
30
8
5
17
22 / 41
29
15
Voluntari
30
6
10
14
31 / 49
28
16
Botoszany
30
3
12
15
30 / 52
21
w grupę za najwyższe miejsca
w grupę o prawo do pozostania w lidze
Ëèãà êîíôåðåíöèé
w niższej lidze (playoff)
w niższej lidze
Liga Mistrzów (runda kwalifikacyjna)
Liga Europy
All Tables
Ostatnie komentarze na forum
Technical questions
ostatnia wiadomość 35 przed paroma dniami
cricket
ostatnia wiadomość 254 przed paroma dniami
why no Liiga hockey?
ostatnia wiadomość 2061 przed paroma dniami
LiveTV Sponsorowane ogłoszenia reklamowe
Umowa U¿ytkownika
Do góry
Found an error?
Let's fix it!
© 2006-2024
LiveTV
. Wszelkie prawa zastrze¿one.
Wszystkie nazwy klubów i kanałów a tak¿e wszystkie logo są własnością ich poszczególnych posiadaczy.