Kolejka 1
|
5 Sierpieñ, Piątek
|
Struga – Pobeda
|
|
3:0
|
|
6 Sierpieñ, Sobota
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Makedonija GP – Renova
|
|
PSTP
|
|
Akademija Pandev – Bregalnica
|
|
1:2
|
|
16 Sierpieñ, Wtorek
|
Shkendija – Skopje
|
|
2:0
|
|
6 Wrzesieñ, Wtorek
|
Tikves – Shkupi
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
12 Sierpieñ, Piątek
|
Shkupi – Makedonija GP
|
|
2:1
|
|
13 Sierpieñ, Sobota
|
Rabotnicki – Akademija Pandev
|
|
0:5
|
|
Pobeda – Tikves
|
|
0:1
|
|
Bregalnica – Struga
|
|
0:1
|
|
Skopje – Renova
|
|
PSTP
|
|
Shkendija – Sileks
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 3
|
19 Sierpieñ, Piątek
|
Makedonija GP – Pobeda
|
|
4:1
|
|
20 Sierpieñ, Sobota
|
Akademija Pandev – Shkendija
|
|
0:1
|
|
Struga – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Tikves – Bregalnica
|
|
1:1
|
|
Sileks – Skopje
|
|
3:1
|
|
Renova – Shkupi
|
|
PSTP
|
|
|
|
Kolejka 4
|
26 Sierpieñ, Piątek
|
Sileks – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
27 Sierpieñ, Sobota
|
Pobeda – Renova
|
|
PSTP
|
|
Bregalnica – Makedonija GP
|
|
1:0
|
|
Skopje – Shkupi
|
|
0:2
|
|
Shkendija – Struga
|
|
0:2
|
|
Rabotnicki – Tikves
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 5
|
30 Sierpieñ, Wtorek
|
Akademija Pandev – Skopje
|
|
3:0
|
|
Shkupi – Pobeda
|
|
1:1
|
|
Makedonija GP – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Struga – Sileks
|
|
2:1
|
|
Tikves – Shkendija
|
|
1:3
|
|
Renova – Bregalnica
|
|
PSTP
|
|
|
|
Kolejka 6
|
3 Wrzesieñ, Sobota
|
Akademija Pandev – Struga
|
|
0:3
|
|
Bregalnica – Shkupi
|
|
2:0
|
|
Skopje – Pobeda
|
|
1:0
|
|
Sileks – Tikves
|
|
3:2
|
|
Shkendija – Makedonija GP
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Renova
|
|
PSTP
|
|
|
Kolejka 7
|
9 Wrzesieñ, Piątek
|
Makedonija GP – Sileks
|
|
0:1
|
|
10 Wrzesieñ, Sobota
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
5:0
|
|
Struga – Skopje
|
|
3:0
|
|
Pobeda – Bregalnica
|
|
1:0
|
|
Tikves – Akademija Pandev
|
|
2:1
|
|
Renova – Shkendija
|
|
PSTP
|
|
|
|
Kolejka 8
|
16 Wrzesieñ, Piątek
|
Akademija Pandev – Makedonija GP
|
|
0:1
|
|
Struga – Tikves
|
|
2:0
|
|
Sileks – Renova
|
|
PSTP
|
|
Shkendija – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Rabotnicki – Pobeda
|
|
1:0
|
|
17 Wrzesieñ, Sobota
|
Skopje – Bregalnica
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 9
|
30 Wrzesieñ, Piątek
|
Bregalnica – Rabotnicki
|
|
1:3
|
|
Makedonija GP – Struga
|
|
1:1
|
|
1 Pażdziernik, Sobota
|
Shkupi – Sileks
|
|
0:0
|
|
Pobeda – Shkendija
|
|
1:3
|
|
Tikves – Skopje
|
|
2:0
|
|
Renova – Akademija Pandev
|
|
PSTP
|
|
|
|
Kolejka 10
|
7 Pażdziernik, Piątek
|
Tikves – Makedonija GP
|
|
4:0
|
|
8 Pażdziernik, Sobota
|
Akademija Pandev – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Struga – Renova
|
|
PSTP
|
|
Skopje – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Sileks – Pobeda
|
|
0:3
|
|
Shkendija – Bregalnica
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 11
|
14 Pażdziernik, Piątek
|
Makedonija GP – Skopje
|
|
2:0
|
|
Pobeda – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Bregalnica – Sileks
|
|
2:3
|
|
Renova – Tikves
|
|
PSTP
|
|
Rabotnicki – Shkendija
|
|
2:4
|
|
15 Pażdziernik, Sobota
|
Shkupi – Struga
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
24 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Bregalnica – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
25 Pażdziernik, Wtorek
|
Shkupi – Tikves
|
|
4:2
|
|
Pobeda – Struga
|
|
2:0
|
|
Skopje – Shkendija
|
|
0:1
|
|
Renova – Makedonija GP
|
|
PSTP
|
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 13
|
29 Pażdziernik, Sobota
|
Akademija Pandev – Rabotnicki
|
|
0:2
|
|
Makedonija GP – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Struga – Bregalnica
|
|
2:2
|
|
Tikves – Pobeda
|
|
1:0
|
|
Sileks – Shkendija
|
|
1:1
|
|
Renova – Skopje
|
|
PSTP
|
|
|
|
Kolejka 14
|
4 Listopad, Piątek
|
Skopje – Sileks
|
|
0:0
|
|
5 Listopad, Sobota
|
Shkupi – Renova
|
|
PSTP
|
|
Pobeda – Makedonija GP
|
|
1:3
|
|
Bregalnica – Tikves
|
|
2:1
|
|
Shkendija – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Struga
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 15
|
11 Listopad, Piątek
|
Akademija Pandev – Sileks
|
|
3:0
|
|
Shkupi – Skopje
|
|
3:1
|
|
Struga – Shkendija
|
|
1:0
|
|
Tikves – Rabotnicki
|
|
3:0
|
|
Renova – Pobeda
|
|
PSTP
|
|
12 Listopad, Sobota
|
Makedonija GP – Bregalnica
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
25 Listopad, Piątek
|
Sileks – Struga
|
|
1:2
|
|
26 Listopad, Sobota
|
Pobeda – Shkupi
|
|
0:6
|
|
Bregalnica – Renova
|
|
PSTP
|
|
Skopje – Akademija Pandev
|
|
2:1
|
|
Shkendija – Tikves
|
|
0:0
|
|
Rabotnicki – Makedonija GP
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 17
|
3 Grudzieñ, Sobota
|
Shkupi – Bregalnica
|
|
3:1
|
|
Makedonija GP – Shkendija
|
|
1:3
|
|
Struga – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
Pobeda – Skopje
|
|
0:0
|
|
Tikves – Sileks
|
|
0:2
|
|
Renova – Rabotnicki
|
|
PSTP
|
|
|
|
Kolejka 18
|
10 Grudzieñ, Sobota
|
Akademija Pandev – Tikves
|
|
0:2
|
|
Bregalnica – Pobeda
|
|
2:2
|
|
Skopje – Struga
|
|
1:1
|
|
Sileks – Makedonija GP
|
|
1:3
|
|
Shkendija – Renova
|
|
PSTP
|
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
2:4
|
|
|
Kolejka 19
|
18 Luty, Sobota
|
Shkupi – Shkendija
|
|
2:0
|
|
Makedonija GP – Akademija Pandev
|
|
0:1
|
|
Pobeda – Rabotnicki
|
|
0:2
|
|
Tikves – Struga
|
|
1:1
|
|
Bregalnica – Skopje
|
|
0:0
|
|
Renova – Sileks
|
|
PSTP
|
|
|
|
Kolejka 20
|
24 Luty, Piątek
|
Struga – Makedonija GP
|
|
0:0
|
|
25 Luty, Sobota
|
Akademija Pandev – Renova
|
|
PSTP
|
|
Skopje – Tikves
|
|
0:0
|
|
Sileks – Shkupi
|
|
2:1
|
|
Shkendija – Pobeda
|
|
1:0
|
|
Rabotnicki – Bregalnica
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 21
|
3 Marzec, Piątek
|
Rabotnicki – Skopje
|
|
4:0
|
|
Shkupi – Akademija Pandev
|
|
3:3
|
|
4 Marzec, Sobota
|
Makedonija GP – Tikves
|
|
3:0
|
|
Pobeda – Sileks
|
|
1:4
|
|
Bregalnica – Shkendija
|
|
0:0
|
|
Renova – Struga
|
|
PSTP
|
|
|
|
Kolejka 22
|
7 Marzec, Wtorek
|
Akademija Pandev – Pobeda
|
|
3:0
|
|
Struga – Shkupi
|
|
2:1
|
|
Tikves – Renova
|
|
PSTP
|
|
Skopje – Makedonija GP
|
|
1:1
|
|
Sileks – Bregalnica
|
|
1:2
|
|
Shkendija – Rabotnicki
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 23
|
10 Marzec, Piątek
|
Sileks – Skopje
|
|
3:1
|
|
11 Marzec, Sobota
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
3:1
|
|
Struga – Makedonija GP
|
|
0:0
|
|
Bregalnica – Pobeda
|
|
4:0
|
|
Shkendija – Akademija Pandev
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
17 Marzec, Piątek
|
Akademija Pandev – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Pobeda – Sileks
|
|
1:5
|
|
Tikves – Makedonija GP
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Struga
|
|
0:1
|
|
18 Marzec, Sobota
|
Skopje – Shkendija
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 25
|
31 Marzec, Piątek
|
Makedonija GP – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
1 Kwiecieñ, Sobota
|
Shkupi – Skopje
|
|
0:1
|
|
Struga – Akademija Pandev
|
|
3:1
|
|
Bregalnica – Tikves
|
|
0:0
|
|
Shkendija – Pobeda
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
8 Kwiecieñ, Sobota
|
Akademija Pandev – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Pobeda – Shkupi
|
|
0:6
|
|
Tikves – Sileks
|
|
0:0
|
|
Bregalnica – Makedonija GP
|
|
2:1
|
|
Skopje – Struga
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 27
|
14 Kwiecieñ, Piątek
|
Rabotnicki – Skopje
|
|
1:0
|
|
Shkendija – Tikves
|
|
4:1
|
|
Sileks – Bregalnica
|
|
0:0
|
|
Struga – Pobeda
|
|
6:2
|
|
Makedonija GP – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 28
|
21 Kwiecieñ, Piątek
|
Bregalnica – Shkendija
|
|
0:1
|
|
22 Kwiecieñ, Sobota
|
Sileks – Makedonija GP
|
|
1:0
|
|
Skopje – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Tikves – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Pobeda – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 29
|
25 Kwiecieñ, Wtorek
|
Akademija Pandev – Pobeda
|
|
2:0
|
|
Shkupi – Bregalnica
|
|
3:0
|
|
Makedonija GP – Skopje
|
|
2:1
|
|
Struga – Tikves
|
|
2:0
|
|
Shkendija – Sileks
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 30
|
28 Kwiecieñ, Piątek
|
Shkendija – Makedonija GP
|
|
3:1
|
|
29 Kwiecieñ, Sobota
|
Sileks – Shkupi
|
|
0:2
|
|
Bregalnica – Struga
|
|
0:3
|
|
Tikves – Rabotnicki
|
|
1:3
|
|
Pobeda – Skopje
|
|
0:4
|
|
|
Kolejka 31
|
6 Maj, Sobota
|
Akademija Pandev – Tikves
|
|
1:4
|
|
Shkupi – Shkendija
|
|
2:1
|
|
Makedonija GP – Pobeda
|
|
7:0
|
|
Struga – Sileks
|
|
3:0
|
|
Rabotnicki – Bregalnica
|
|
5:4
|
|
|
|
Kolejka 32
|
9 Maj, Wtorek
|
Shkupi – Makedonija GP
|
|
3:0
|
|
Tikves – Skopje
|
|
4:0
|
|
Bregalnica – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Shkendija – Struga
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 33
|
13 Maj, Sobota
|
Rabotnicki – Shkendija
|
|
1:2
|
|
Skopje – Bregalnica
|
|
1:2
|
|
Pobeda – Tikves
|
|
1:4
|
|
Struga – Shkupi
|
|
2:1
|
|
Akademija Pandev – Sileks
|
|
2:2
|
|
|