Kolejka 1
|
8 Sierpieñ, Sobota
|
Vardar – Shkupi
|
|
2:2
|
|
Metalurg Skopje – Sileks
|
|
1:3
|
|
Shkendija – Mladost CD
|
|
3:1
|
|
Turnovo – Renova
|
|
4:0
|
|
9 Sierpieñ, Niedziela
|
Bregalnica Stip – Rabotnicki
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 2
|
15 Sierpieñ, Sobota
|
Shkupi – Metalurg Skopje
|
|
0:0
|
|
Mladost CD – Renova
|
|
2:1
|
|
Sileks – Bregalnica Stip
|
|
1:0
|
|
Shkendija – Vardar
|
|
1:3
|
|
Rabotnicki – Turnovo
|
|
4:2
|
|
|
Kolejka 3
|
22 Sierpieñ, Sobota
|
Vardar – Mladost CD
|
|
6:0
|
|
Metalurg Skopje – Shkendija
|
|
0:3
|
|
Turnovo – Sileks
|
|
0:0
|
|
Bregalnica Stip – Shkupi
|
|
1:2
|
|
16 Wrzesieñ, Środa
|
Renova – Rabotnicki
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
25 Sierpieñ, Wtorek
|
Shkupi – Turnovo
|
|
1:1
|
|
Sileks – Renova
|
|
1:0
|
|
Shkendija – Bregalnica Stip
|
|
5:1
|
|
Vardar – Metalurg Skopje
|
|
1:0
|
|
3 Listopad, Wtorek
|
Mladost CD – Rabotnicki
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 5
|
28 Sierpieñ, Piątek
|
Bregalnica Stip – Vardar
|
|
0:2
|
|
Turnovo – Shkendija
|
|
0:3
|
|
Renova – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Metalurg Skopje – Mladost CD
|
|
1:2
|
|
29 Sierpieñ, Sobota
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 6
|
12 Wrzesieñ, Sobota
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Mladost CD – Sileks
|
|
3:1
|
|
Metalurg Skopje – Bregalnica Stip
|
|
0:3
|
|
Vardar – Turnovo
|
|
5:1
|
|
13 Wrzesieñ, Niedziela
|
Shkendija – Renova
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 7
|
18 Wrzesieñ, Piątek
|
Bregalnica Stip – Mladost CD
|
|
2:3
|
|
19 Wrzesieñ, Sobota
|
Turnovo – Metalurg Skopje
|
|
1:1
|
|
Sileks – Shkupi
|
|
1:0
|
|
Renova – Vardar
|
|
0:0
|
|
Rabotnicki – Shkendija
|
|
2:4
|
|
|
|
Kolejka 8
|
26 Wrzesieñ, Sobota
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Metalurg Skopje – Renova
|
|
1:0
|
|
Shkendija – Sileks
|
|
3:1
|
|
Bregalnica Stip – Turnovo
|
|
3:0
|
|
Mladost CD – Shkupi
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 9
|
3 Pażdziernik, Sobota
|
Shkupi – Shkendija
|
|
0:2
|
|
Turnovo – Mladost CD
|
|
1:0
|
|
Sileks – Vardar
|
|
0:3
|
|
Renova – Bregalnica Stip
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Metalurg Skopje
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 10
|
16 Pażdziernik, Piątek
|
Rabotnicki – Bregalnica Stip
|
|
0:0
|
|
17 Pażdziernik, Sobota
|
Shkupi – Vardar
|
|
0:3
|
|
Mladost CD – Shkendija
|
|
1:1
|
|
Sileks – Metalurg Skopje
|
|
3:1
|
|
Renova – Turnovo
|
|
5:2
|
|
|
Kolejka 11
|
24 Pażdziernik, Sobota
|
Bregalnica Stip – Sileks
|
|
1:1
|
|
Turnovo – Rabotnicki
|
|
2:2
|
|
Renova – Mladost CD
|
|
1:0
|
|
Metalurg Skopje – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Vardar – Shkendija
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
27 Pażdziernik, Wtorek
|
Shkupi – Bregalnica Stip
|
|
0:0
|
|
Sileks – Turnovo
|
|
1:1
|
|
Shkendija – Metalurg Skopje
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Renova
|
|
1:1
|
|
Mladost CD – Vardar
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 13
|
31 Pażdziernik, Sobota
|
Bregalnica Stip – Shkendija
|
|
0:2
|
|
Turnovo – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Renova – Sileks
|
|
2:0
|
|
Metalurg Skopje – Vardar
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Mladost CD
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
7 Listopad, Sobota
|
Shkupi – Renova
|
|
3:0
|
|
Mladost CD – Metalurg Skopje
|
|
1:5
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Shkendija – Turnovo
|
|
2:2
|
|
Vardar – Bregalnica Stip
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 15
|
21 Listopad, Sobota
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Sileks – Mladost CD
|
|
3:0
|
|
Turnovo – Vardar
|
|
2:1
|
|
Bregalnica Stip – Metalurg Skopje
|
|
0:2
|
|
22 Listopad, Niedziela
|
Renova – Shkendija
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
28 Listopad, Sobota
|
Shkupi – Sileks
|
|
0:0
|
|
Mladost CD – Bregalnica Stip
|
|
1:4
|
|
Shkendija – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Metalurg Skopje – Turnovo
|
|
2:2
|
|
Vardar – Renova
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 17
|
4 Grudzieñ, Piątek
|
Rabotnicki – Vardar
|
|
1:1
|
|
5 Grudzieñ, Sobota
|
Sileks – Shkendija
|
|
3:1
|
|
Turnovo – Bregalnica Stip
|
|
2:0
|
|
Shkupi – Mladost CD
|
|
5:0
|
|
6 Grudzieñ, Niedziela
|
Renova – Metalurg Skopje
|
|
2:0
|
|
|
|
|
Kolejka 19
|
19 Luty, Piątek
|
Rabotnicki – Mladost CD
|
|
2:1
|
|
20 Luty, Sobota
|
Shkupi – Metalurg Skopje
|
|
1:0
|
|
Sileks – Bregalnica Stip
|
|
2:2
|
|
Shkendija – Turnovo
|
|
2:0
|
|
Vardar – Renova
|
|
4:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
27 Luty, Sobota
|
Metalurg Skopje – Rabotnicki
|
|
1:2
|
|
Turnovo – Vardar
|
|
0:1
|
|
Bregalnica Stip – Shkendija
|
|
0:3
|
|
Mladost CD – Sileks
|
|
0:1
|
|
Shkupi – Renova
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 21
|
5 Marzec, Sobota
|
Sileks – Metalurg Skopje
|
|
3:0
|
|
Renova – Turnovo
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
1:1
|
|
8 Marzec, Wtorek
|
Vardar – Bregalnica Stip
|
|
4:0
|
|
8 Marzec, Wtorek
|
Shkendija – Mladost CD
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 22
|
11 Marzec, Piątek
|
Rabotnicki – Renova
|
|
0:0
|
|
12 Marzec, Sobota
|
Shkupi – Sileks
|
|
1:0
|
|
Mladost CD – Vardar
|
|
0:3
|
|
Bregalnica Stip – Turnovo
|
|
2:0
|
|
Metalurg Skopje – Shkendija
|
|
0:4
|
|
|
Kolejka 23
|
18 Marzec, Piątek
|
Turnovo – Mladost CD
|
|
3:1
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Shkendija – Shkupi
|
|
3:1
|
|
Renova – Bregalnica Stip
|
|
3:0
|
|
Vardar – Metalurg Skopje
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
1 Kwiecieñ, Piątek
|
Rabotnicki – Shkendija
|
|
0:1
|
|
2 Kwiecieñ, Sobota
|
Shkupi – Vardar
|
|
0:1
|
|
Mladost CD – Bregalnica Stip
|
|
0:5
|
|
Sileks – Renova
|
|
1:0
|
|
Metalurg Skopje – Turnovo
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 25
|
5 Kwiecieñ, Wtorek
|
Vardar – Rabotnicki
|
|
1:0
|
|
Renova – Mladost CD
|
|
3:0
|
|
Shkendija – Sileks
|
|
3:1
|
|
Turnovo – Shkendija
|
|
1:0
|
|
Bregalnica Stip – Metalurg Skopje
|
|
4:1
|
|
|
|
Kolejka 26
|
9 Kwiecieñ, Sobota
|
Shkupi – Bregalnica Stip
|
|
2:2
|
|
Shkendija – Renova
|
|
3:1
|
|
Metalurg Skopje – Mladost CD
|
|
2:0
|
|
Rabotnicki – Turnovo
|
|
2:0
|
|
Sileks – Vardar
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 27
|
16 Kwiecieñ, Sobota
|
Vardar – Shkendija
|
|
1:1
|
|
Renova – Metalurg Skopje
|
|
4:1
|
|
Turnovo – Sileks
|
|
2:1
|
|
Bregalnica Stip – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Mladost CD – Shkupi
|
|
0:1
|
|
|