|
|
|
|
|
|
Kolejka 7
|
28 Sierpieñ, Piątek
|
Spartak Myjava – ViOn Zlate Moravce
|
|
0:0
|
|
DAC – Podbrezova
|
|
5:1
|
|
Senica – Trencin
|
|
1:4
|
|
Slovan Bratislava – Skalica
|
|
4:1
|
|
Ruzomberok – Zemplin Michalovce
|
|
2:2
|
|
30 Sierpieñ, Niedziela
|
Spartak Trnava – Zilina
|
|
2:0
|
|
|
|
|
Kolejka 9
|
18 Wrzesieñ, Piątek
|
DAC – Spartak Myjava
|
|
0:1
|
|
Senica – Podbrezova
|
|
3:1
|
|
Ruzomberok – ViOn Zlate Moravce
|
|
5:2
|
|
Zilina – Skalica
|
|
2:2
|
|
Spartak Trnava – Zemplin Michalovce
|
|
0:1
|
|
19 Wrzesieñ, Sobota
|
Slovan Bratislava – Trencin
|
|
0:0
|
|
|
|
|
|
Kolejka 12
|
1 Pażdziernik, Czwartek
|
Slovan Bratislava – ViOn Zlate Moravce
|
|
2:0
|
|
2 Pażdziernik, Piątek
|
Spartak Trnava – Spartak Myjava
|
|
2:1
|
|
Skalica – Ruzomberok
|
|
0:1
|
|
Trencin – Zemplin Michalovce
|
|
2:0
|
|
Zilina – Podbrezova
|
|
1:3
|
|
3 Pażdziernik, Sobota
|
Senica – DAC
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 13
|
16 Pażdziernik, Piątek
|
ViOn Zlate Moravce – Zilina
|
|
4:0
|
|
16 Pażdziernik, Piątek
|
Podbrezova – Trencin
|
|
1:2
|
|
Spartak Myjava – Slovan Bratislava
|
|
0:2
|
|
Spartak Trnava – DAC
|
|
2:0
|
|
Ruzomberok – Senica
|
|
0:1
|
|
17 Pażdziernik, Sobota
|
Zemplin Michalovce – Skalica
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 14
|
22 Pażdziernik, Czwartek
|
Spartak Trnava – Ruzomberok
|
|
2:1
|
|
23 Pażdziernik, Piątek
|
Zemplin Michalovce – Podbrezova
|
|
2:0
|
|
Slovan Bratislava – DAC
|
|
1:0
|
|
Trencin – ViOn Zlate Moravce
|
|
4:1
|
|
24 Pażdziernik, Sobota
|
Zilina – Spartak Myjava
|
|
3:0
|
|
Skalica – Senica
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 16
|
6 Listopad, Piątek
|
Spartak Trnava – Skalica
|
|
2:1
|
|
6 Listopad, Piątek
|
Podbrezova – ViOn Zlate Moravce
|
|
2:2
|
|
Zemplin Michalovce – Spartak Myjava
|
|
1:2
|
|
Slovan Bratislava – Senica
|
|
2:1
|
|
Zilina – Ruzomberok
|
|
2:0
|
|
8 Listopad, Niedziela
|
Trencin – DAC
|
|
4:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
27 Listopad, Piątek
|
Podbrezova – DAC
|
|
0:0
|
|
27 Listopad, Piątek
|
ViOn Zlate Moravce – Spartak Myjava
|
|
1:3
|
|
Skalica – Slovan Bratislava
|
|
0:2
|
|
Zemplin Michalovce – Ruzomberok
|
|
1:3
|
|
Zilina – Spartak Trnava
|
|
2:0
|
|
28 Listopad, Sobota
|
Trencin – Senica
|
|
2:0
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 24
|
18 Marzec, Piątek
|
Zilina – ViOn Zlate Moravce
|
|
6:0
|
|
18 Marzec, Piątek
|
Trencin – Podbrezova
|
|
2:0
|
|
Senica – Ruzomberok
|
|
0:1
|
|
Spartak Trnava – DAC
|
|
1:0
|
|
19 Marzec, Sobota
|
Skalica – Zemplin Michalovce
|
|
0:0
|
|
Slovan Bratislava – Spartak Myjava
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 25
|
1 Kwiecieñ, Piątek
|
Ruzomberok – Spartak Trnava
|
|
3:1
|
|
1 Kwiecieñ, Piątek
|
Senica – Skalica
|
|
2:2
|
|
DAC – Slovan Bratislava
|
|
0:2
|
|
Spartak Myjava – Zilina
|
|
0:0
|
|
Podbrezova – Zemplin Michalovce
|
|
2:0
|
|
2 Kwiecieñ, Sobota
|
ViOn Zlate Moravce – Trencin
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 26
|
8 Kwiecieñ, Piątek
|
Zilina – DAC
|
|
4:1
|
|
8 Kwiecieñ, Piątek
|
Skalica – Podbrezova
|
|
2:1
|
|
Spartak Trnava – Senica
|
|
2:0
|
|
Zemplin Michalovce – ViOn Zlate Moravce
|
|
1:1
|
|
Slovan Bratislava – Ruzomberok
|
|
3:1
|
|
9 Kwiecieñ, Sobota
|
Trencin – Spartak Myjava
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 27
|
14 Kwiecieñ, Czwartek
|
ViOn Zlate Moravce – Podbrezova
|
|
0:0
|
|
15 Kwiecieñ, Piątek
|
Spartak Myjava – Zemplin Michalovce
|
|
3:0
|
|
DAC – Trencin
|
|
1:0
|
|
Spartak Trnava – Skalica
|
|
5:1
|
|
Ruzomberok – Zilina
|
|
0:2
|
|
16 Kwiecieñ, Sobota
|
Senica – Slovan Bratislava
|
|
1:3
|
|
|
|
|
|
Kolejka 30
|
29 Kwiecieñ, Piątek
|
Podbrezova – Ruzomberok
|
|
3:1
|
|
Zemplin Michalovce – Senica
|
|
2:1
|
|
ViOn Zlate Moravce – DAC
|
|
1:0
|
|
30 Kwiecieñ, Sobota
|
Skalica – Spartak Myjava
|
|
1:2
|
|
1 Maj, Niedziela
|
Zilina – Slovan Bratislava
|
|
0:0
|
|
Trencin – Spartak Trnava
|
|
1:3
|
|
|
Kolejka 31
|
6 Maj, Piątek
|
Zilina – Skalica
|
|
1:0
|
|
6 Maj, Piątek
|
Senica – Podbrezova
|
|
0:1
|
|
Spartak Trnava – Zemplin Michalovce
|
|
3:0
|
|
Ruzomberok – ViOn Zlate Moravce
|
|
1:1
|
|
DAC – Spartak Myjava
|
|
0:3
|
|
7 Maj, Sobota
|
Slovan Bratislava – Trencin
|
|
0:4
|
|
|
|
|
|