|
|
|
|
|
Kolejka 6
|
16 Sierpieñ, Piątek
|
DAC – Dukla B-B
|
|
1:1
|
|
Senica – Kosice
|
|
1:0
|
|
Spartak Trnava – Zilina
|
|
1:0
|
|
Trencin – Spartak Myjava
|
|
2:3
|
|
Nitra – ViOn Zlate Moravce
|
|
2:3
|
|
17 Sierpieñ, Sobota
|
Slovan Bratislava – Ruzomberok
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 7
|
22 Sierpieñ, Czwartek
|
ViOn Zlate Moravce – Spartak Trnava
|
|
2:0
|
|
Spartak Myjava – DAC
|
|
4:1
|
|
23 Sierpieñ, Piątek
|
Dukla B-B – Nitra
|
|
4:0
|
|
Kosice – Trencin
|
|
0:1
|
|
Ruzomberok – Senica
|
|
1:1
|
|
Zilina – Slovan Bratislava
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
30 Sierpieñ, Piątek
|
Senica – Zilina
|
|
2:1
|
|
30 Sierpieñ, Piątek
|
Spartak Myjava – Kosice
|
|
1:0
|
|
DAC – Nitra
|
|
1:0
|
|
Spartak Trnava – Dukla B-B
|
|
2:1
|
|
Trencin – Ruzomberok
|
|
0:1
|
|
31 Sierpieñ, Sobota
|
Slovan Bratislava – ViOn Zlate Moravce
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 9
|
12 Wrzesieñ, Czwartek
|
Nitra – Spartak Trnava
|
|
0:1
|
|
13 Wrzesieñ, Piątek
|
Dukla B-B – Slovan Bratislava
|
|
2:4
|
|
Kosice – DAC
|
|
4:1
|
|
Ruzomberok – Spartak Myjava
|
|
0:3
|
|
ViOn Zlate Moravce – Senica
|
|
2:2
|
|
Zilina – Trencin
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 10
|
16 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Spartak Myjava – Zilina
|
|
1:1
|
|
DAC – Spartak Trnava
|
|
1:4
|
|
Senica – Dukla B-B
|
|
1:1
|
|
Kosice – Ruzomberok
|
|
2:2
|
|
Trencin – ViOn Zlate Moravce
|
|
5:0
|
|
17 Wrzesieñ, Wtorek
|
Slovan Bratislava – Nitra
|
|
5:0
|
|
|
Kolejka 11
|
19 Wrzesieñ, Czwartek
|
ViOn Zlate Moravce – Spartak Myjava
|
|
1:0
|
|
20 Wrzesieñ, Piątek
|
Dukla B-B – Trencin
|
|
2:2
|
|
Spartak Trnava – Slovan Bratislava
|
|
1:3
|
|
Ruzomberok – DAC
|
|
2:0
|
|
Nitra – Senica
|
|
1:0
|
|
Zilina – Kosice
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
27 Wrzesieñ, Piątek
|
DAC – Slovan Bratislava
|
|
1:2
|
|
Spartak Trnava – Senica
|
|
1:0
|
|
Nitra – Trencin
|
|
1:1
|
|
ViOn Zlate Moravce – Kosice
|
|
1:1
|
|
Zilina – Ruzomberok
|
|
2:3
|
|
28 Wrzesieñ, Sobota
|
Dukla B-B – Spartak Myjava
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 13
|
3 Pażdziernik, Czwartek
|
Senica – Slovan Bratislava
|
|
0:2
|
|
4 Pażdziernik, Piątek
|
Spartak Myjava – Nitra
|
|
4:0
|
|
Kosice – Dukla B-B
|
|
3:1
|
|
Trencin – Spartak Trnava
|
|
2:2
|
|
Ruzomberok – ViOn Zlate Moravce
|
|
1:3
|
|
Zilina – DAC
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
17 Pażdziernik, Czwartek
|
Slovan Bratislava – Trencin
|
|
0:3
|
|
18 Pażdziernik, Piątek
|
DAC – Senica
|
|
0:2
|
|
Dukla B-B – Ruzomberok
|
|
0:1
|
|
Spartak Trnava – Spartak Myjava
|
|
0:1
|
|
Nitra – Kosice
|
|
2:3
|
|
ViOn Zlate Moravce – Zilina
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 15
|
25 Pażdziernik, Piątek
|
Spartak Myjava – Slovan Bratislava
|
|
2:2
|
|
Kosice – Spartak Trnava
|
|
1:3
|
|
Ruzomberok – Nitra
|
|
4:0
|
|
ViOn Zlate Moravce – DAC
|
|
1:0
|
|
Zilina – Dukla B-B
|
|
1:2
|
|
26 Pażdziernik, Sobota
|
Trencin – Senica
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
1 Listopad, Piątek
|
DAC – Trencin
|
|
1:0
|
|
Dukla B-B – ViOn Zlate Moravce
|
|
2:1
|
|
Senica – Spartak Myjava
|
|
3:1
|
|
Spartak Trnava – Ruzomberok
|
|
1:4
|
|
Nitra – Zilina
|
|
0:2
|
|
2 Listopad, Sobota
|
Slovan Bratislava – Kosice
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 17
|
8 Listopad, Piątek
|
Spartak Myjava – Trencin
|
|
1:3
|
|
Dukla B-B – DAC
|
|
5:1
|
|
Kosice – Senica
|
|
3:1
|
|
ViOn Zlate Moravce – Nitra
|
|
3:0
|
|
9 Listopad, Sobota
|
Zilina – Spartak Trnava
|
|
0:0
|
|
Ruzomberok – Slovan Bratislava
|
|
2:3
|
|
|
|
Kolejka 18
|
22 Listopad, Piątek
|
DAC – Spartak Myjava
|
|
0:3
|
|
Senica – Ruzomberok
|
|
2:1
|
|
Spartak Trnava – ViOn Zlate Moravce
|
|
3:2
|
|
Trencin – Kosice
|
|
5:0
|
|
Nitra – Dukla B-B
|
|
2:0
|
|
23 Listopad, Sobota
|
Slovan Bratislava – Zilina
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 19
|
28 Listopad, Czwartek
|
Nitra – DAC
|
|
0:0
|
|
29 Listopad, Piątek
|
Dukla B-B – Spartak Trnava
|
|
0:0
|
|
Kosice – Spartak Myjava
|
|
2:1
|
|
Ruzomberok – Trencin
|
|
1:2
|
|
ViOn Zlate Moravce – Slovan Bratislava
|
|
0:2
|
|
Zilina – Senica
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 20
|
28 Luty, Piątek
|
Spartak Myjava – Ruzomberok
|
|
0:3
|
|
DAC – Kosice
|
|
0:0
|
|
Senica – ViOn Zlate Moravce
|
|
2:1
|
|
Spartak Trnava – Nitra
|
|
0:0
|
|
Slovan Bratislava – Dukla B-B
|
|
2:0
|
|
Trencin – Zilina
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 21
|
7 Marzec, Piątek
|
Dukla B-B – Senica
|
|
3:1
|
|
Spartak Trnava – DAC
|
|
1:2
|
|
Ruzomberok – Kosice
|
|
0:3
|
|
ViOn Zlate Moravce – Trencin
|
|
1:2
|
|
Zilina – Spartak Myjava
|
|
2:2
|
|
9 Marzec, Niedziela
|
Nitra – Slovan Bratislava
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 22
|
31 Grudzieñ, Wtorek
|
Spartak Myjava – ViOn Zlate Moravce
|
|
0:0
|
|
14 Marzec, Piątek
|
DAC – Ruzomberok
|
|
2:0
|
|
Senica – Nitra
|
|
2:1
|
|
Kosice – Zilina
|
|
1:0
|
|
15 Marzec, Sobota
|
Slovan Bratislava – Spartak Trnava
|
|
2:0
|
|
16 Marzec, Niedziela
|
Trencin – Dukla B-B
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 23
|
21 Marzec, Piątek
|
Spartak Myjava – Dukla B-B
|
|
2:1
|
|
Slovan Bratislava – DAC
|
|
2:1
|
|
Kosice – ViOn Zlate Moravce
|
|
0:0
|
|
Trencin – Nitra
|
|
1:1
|
|
Ruzomberok – Zilina
|
|
3:2
|
|
23 Marzec, Niedziela
|
Senica – Spartak Trnava
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
28 Marzec, Piątek
|
DAC – Zilina
|
|
2:1
|
|
Dukla B-B – Kosice
|
|
0:1
|
|
Spartak Trnava – Trencin
|
|
3:1
|
|
Nitra – Spartak Myjava
|
|
3:0
|
|
ViOn Zlate Moravce – Ruzomberok
|
|
1:0
|
|
30 Marzec, Niedziela
|
Slovan Bratislava – Senica
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 25
|
4 Kwiecieñ, Piątek
|
Spartak Myjava – Spartak Trnava
|
|
0:3
|
|
Senica – DAC
|
|
3:3
|
|
Kosice – Nitra
|
|
1:0
|
|
Trencin – Slovan Bratislava
|
|
0:1
|
|
Ruzomberok – Dukla B-B
|
|
0:1
|
|
6 Kwiecieñ, Niedziela
|
Zilina – ViOn Zlate Moravce
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
11 Kwiecieñ, Piątek
|
DAC – ViOn Zlate Moravce
|
|
1:0
|
|
Senica – Trencin
|
|
2:1
|
|
Spartak Trnava – Kosice
|
|
1:0
|
|
Slovan Bratislava – Spartak Myjava
|
|
0:1
|
|
Nitra – Ruzomberok
|
|
3:1
|
|
13 Kwiecieñ, Niedziela
|
Dukla B-B – Zilina
|
|
4:1
|
|
|
Kolejka 27
|
18 Kwiecieñ, Piątek
|
Spartak Myjava – Senica
|
|
2:0
|
|
Kosice – Slovan Bratislava
|
|
0:2
|
|
Trencin – DAC
|
|
3:0
|
|
Zilina – Nitra
|
|
3:0
|
|
19 Kwiecieñ, Sobota
|
ViOn Zlate Moravce – Dukla B-B
|
|
1:3
|
|
Ruzomberok – Spartak Trnava
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 28
|
25 Kwiecieñ, Piątek
|
DAC – Dukla B-B
|
|
4:0
|
|
Senica – Kosice
|
|
3:2
|
|
Spartak Trnava – Zilina
|
|
3:1
|
|
Slovan Bratislava – Ruzomberok
|
|
1:2
|
|
Nitra – ViOn Zlate Moravce
|
|
0:3
|
|
27 Kwiecieñ, Niedziela
|
Trencin – Spartak Myjava
|
|
4:1
|
|
|
Kolejka 29
|
2 Maj, Piątek
|
ViOn Zlate Moravce – Spartak Trnava
|
|
1:2
|
|
Ruzomberok – Senica
|
|
0:0
|
|
Dukla B-B – Nitra
|
|
0:0
|
|
Spartak Myjava – DAC
|
|
1:1
|
|
3 Maj, Sobota
|
Kosice – Trencin
|
|
1:1
|
|
4 Maj, Niedziela
|
Zilina – Slovan Bratislava
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 30
|
9 Maj, Piątek
|
Spartak Myjava – Kosice
|
|
0:1
|
|
Senica – Zilina
|
|
1:4
|
|
Spartak Trnava – Dukla B-B
|
|
0:1
|
|
Slovan Bratislava – ViOn Zlate Moravce
|
|
2:0
|
|
Trencin – Ruzomberok
|
|
3:0
|
|
10 Maj, Sobota
|
DAC – Nitra
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 31
|
15 Maj, Czwartek
|
Nitra – Spartak Trnava
|
|
3:0
|
|
16 Maj, Piątek
|
Dukla B-B – Slovan Bratislava
|
|
1:2
|
|
Kosice – DAC
|
|
2:1
|
|
Ruzomberok – Spartak Myjava
|
|
5:0
|
|
ViOn Zlate Moravce – Senica
|
|
2:1
|
|
Zilina – Trencin
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 32
|
19 Maj, Poniedziałek
|
Spartak Myjava – Zilina
|
|
0:1
|
|
DAC – Spartak Trnava
|
|
1:0
|
|
Senica – Dukla B-B
|
|
1:1
|
|
Slovan Bratislava – Nitra
|
|
2:1
|
|
Kosice – Ruzomberok
|
|
1:2
|
|
Trencin – ViOn Zlate Moravce
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 33
|
30 Maj, Piątek
|
Zilina – Kosice
|
|
3:2
|
|
ViOn Zlate Moravce – Spartak Myjava
|
|
1:2
|
|
Nitra – Senica
|
|
2:0
|
|
Ruzomberok – DAC
|
|
2:1
|
|
Spartak Trnava – Slovan Bratislava
|
|
1:2
|
|
Dukla B-B – Trencin
|
|
2:2
|
|
|