Round 1
|
20 August, Friday
|
Aldershot Town – Chesterfield
|
|
0:2
|
|
Wealdstone – Woking
|
|
1:2
|
|
Torquay United – Altrincham
|
|
1:3
|
|
Stockport – Dag & Red
|
|
1:3
|
|
Kings Lynn Town – Southend Utd
|
|
0:1
|
|
Halifax Town – Maidenhead Utd
|
|
1:2
|
|
Weymouth – Boreham Wood
|
|
0:2
|
|
Barnet – Notts County
|
|
0:5
|
|
20 September, Monday
|
Dover Athletic – Solihull Moors
|
|
0:0
|
|
27 September, Monday
|
Bromley – Grimsby Town
|
|
3:1
|
|
29 November, Monday
|
Wrexham – Yeovil Town
|
|
0:2
|
|
|
|
Round 2
|
27 August, Friday
|
Maidenhead Utd – Dover Athletic
|
|
2:0
|
|
Notts County – Torquay United
|
|
1:1
|
|
Solihull Moors – Barnet
|
|
1:1
|
|
Yeovil Town – Kings Lynn Town
|
|
1:2
|
|
Grimsby Town – Weymouth
|
|
1:0
|
|
Woking – Halifax Town
|
|
2:3
|
|
Boreham Wood – Aldershot Town
|
|
1:0
|
|
Dag & Red – Bromley
|
|
4:2
|
|
Eastleigh – Wrexham
|
|
0:2
|
|
Chesterfield – Wealdstone
|
|
2:0
|
|
Southend Utd – Stockport
|
|
0:1
|
|
|
Round 3
|
29 August, Sunday
|
Wealdstone – Southend Utd
|
|
0:0
|
|
Torquay United – Woking
|
|
0:4
|
|
Stockport – Grimsby Town
|
|
0:0
|
|
Kings Lynn Town – Chesterfield
|
|
0:2
|
|
Halifax Town – Altrincham
|
|
2:0
|
|
Weymouth – Maidenhead Utd
|
|
3:1
|
|
Barnet – Dag & Red
|
|
0:2
|
|
Dover Athletic – Boreham Wood
|
|
0:1
|
|
Bromley – Eastleigh
|
|
3:0
|
|
Aldershot Town – Yeovil Town
|
|
1:2
|
|
Wrexham – Notts County
|
|
1:1
|
|
|
|
Round 4
|
3 September, Friday
|
Solihull Moors – Weymouth
|
|
3:4
|
|
Notts County – Aldershot Town
|
|
3:2
|
|
Maidenhead Utd – Torquay United
|
|
3:4
|
|
Grimsby Town – Barnet
|
|
4:3
|
|
Chesterfield – Bromley
|
|
2:2
|
|
Eastleigh – Kings Lynn Town
|
|
3:3
|
|
Dag & Red – Wealdstone
|
|
2:2
|
|
Boreham Wood – Stockport
|
|
0:0
|
|
Altrincham – Dover Athletic
|
|
3:2
|
|
Southend Utd – Wrexham
|
|
2:2
|
|
Yeovil Town – Halifax Town
|
|
1:0
|
|
|
Round 5
|
10 September, Friday
|
Aldershot Town – Solihull Moors
|
|
1:2
|
|
Wrexham – Woking
|
|
1:0
|
|
Wealdstone – Altrincham
|
|
1:0
|
|
Torquay United – Grimsby Town
|
|
1:3
|
|
Stockport – Yeovil Town
|
|
0:3
|
|
Halifax Town – Southend Utd
|
|
3:1
|
|
Weymouth – Notts County
|
|
1:1
|
|
Barnet – Eastleigh
|
|
1:1
|
|
Dover Athletic – Chesterfield
|
|
0:0
|
|
Bromley – Boreham Wood
|
|
2:3
|
|
Kings Lynn Town – Dag & Red
|
|
1:2
|
|
|
|
Round 6
|
13 September, Monday
|
Maidenhead Utd – Stockport
|
|
0:2
|
|
Notts County – Wealdstone
|
|
3:2
|
|
Solihull Moors – Torquay United
|
|
2:1
|
|
Southend Utd – Aldershot Town
|
|
2:3
|
|
Grimsby Town – Wrexham
|
|
3:1
|
|
Chesterfield – Barnet
|
|
4:2
|
|
Eastleigh – Dover Athletic
|
|
4:1
|
|
Dag & Red – Weymouth
|
|
4:2
|
|
Boreham Wood – Halifax Town
|
|
2:2
|
|
27 September, Monday
|
Altrincham – Kings Lynn Town
|
|
4:1
|
|
1 November, Monday
|
Woking – Bromley
|
|
0:2
|
|
|
Round 7
|
17 September, Friday
|
Wrexham – Dag & Red
|
|
1:0
|
|
Wealdstone – Aldershot Town
|
|
2:2
|
|
Torquay United – Southend Utd
|
|
1:0
|
|
Solihull Moors – Boreham Wood
|
|
3:1
|
|
Notts County – Maidenhead Utd
|
|
1:0
|
|
Halifax Town – Stockport
|
|
3:0
|
|
Grimsby Town – Eastleigh
|
|
2:0
|
|
Bromley – Barnet
|
|
2:0
|
|
Weymouth – Dover Athletic
|
|
1:1
|
|
27 September, Monday
|
Woking – Chesterfield
|
|
3:1
|
|
11 October, Monday
|
Yeovil Town – Altrincham
|
|
1:1
|
|
|
|
Round 8
|
24 September, Friday
|
Stockport – Wrexham
|
|
2:1
|
|
Maidenhead Utd – Grimsby Town
|
|
1:1
|
|
Kings Lynn Town – Wealdstone
|
|
0:1
|
|
Barnet – Weymouth
|
|
3:1
|
|
Eastleigh – Woking
|
|
3:2
|
|
Dover Athletic – Bromley
|
|
0:1
|
|
Dag & Red – Solihull Moors
|
|
5:1
|
|
Boreham Wood – Yeovil Town
|
|
2:1
|
|
Altrincham – Notts County
|
|
1:0
|
|
Aldershot Town – Halifax Town
|
|
0:1
|
|
Chesterfield – Torquay United
|
|
2:2
|
|
|
Round 9
|
17 September, Friday
|
Chesterfield – Yeovil Town
|
|
2:0
|
|
1 October, Friday
|
Maidenhead Utd – Kings Lynn Town
|
|
2:3
|
|
Notts County – Woking
|
|
1:4
|
|
Solihull Moors – Southend Utd
|
|
2:0
|
|
Torquay United – Wealdstone
|
|
5:0
|
|
Grimsby Town – Dover Athletic
|
|
6:0
|
|
Weymouth – Stockport
|
|
1:2
|
|
Barnet – Halifax Town
|
|
0:0
|
|
Dag & Red – Altrincham
|
|
2:3
|
|
Eastleigh – Boreham Wood
|
|
1:1
|
|
8 November, Monday
|
Aldershot Town – Wrexham
|
|
0:5
|
|
|
|
Round 10
|
4 October, Monday
|
Kings Lynn Town – Barnet
|
|
1:1
|
|
Southend Utd – Eastleigh
|
|
1:0
|
|
Wrexham – Chesterfield
|
|
1:1
|
|
Yeovil Town – Maidenhead Utd
|
|
0:0
|
|
Halifax Town – Notts County
|
|
3:2
|
|
Woking – Dag & Red
|
|
1:0
|
|
Altrincham – Grimsby Town
|
|
2:3
|
|
Boreham Wood – Torquay United
|
|
2:0
|
|
Bromley – Weymouth
|
|
3:0
|
|
Dover Athletic – Aldershot Town
|
|
1:2
|
|
Wealdstone – Solihull Moors
|
|
0:0
|
|
|
Round 11
|
8 October, Friday
|
Wealdstone – Eastleigh
|
|
1:2
|
|
Kings Lynn Town – Solihull Moors
|
|
0:1
|
|
Halifax Town – Weymouth
|
|
2:0
|
|
Woking – Grimsby Town
|
|
0:1
|
|
Dover Athletic – Barnet
|
|
1:2
|
|
Yeovil Town – Notts County
|
|
0:2
|
|
Boreham Wood – Dag & Red
|
|
2:0
|
|
Altrincham – Maidenhead Utd
|
|
2:0
|
|
Stockport – Aldershot Town
|
|
1:0
|
|
Southend Utd – Chesterfield
|
|
0:4
|
|
Bromley – Torquay United
|
|
2:0
|
|
|
|
Round 12
|
22 October, Friday
|
Notts County – Stockport
|
|
2:1
|
|
Torquay United – Kings Lynn Town
|
|
2:0
|
|
Grimsby Town – Yeovil Town
|
|
2:0
|
|
Weymouth – Wealdstone
|
|
1:1
|
|
Chesterfield – Boreham Wood
|
|
2:1
|
|
Barnet – Wrexham
|
|
0:3
|
|
Eastleigh – Altrincham
|
|
2:1
|
|
Dag & Red – Southend Utd
|
|
3:0
|
|
Aldershot Town – Bromley
|
|
2:3
|
|
Solihull Moors – Halifax Town
|
|
1:0
|
|
Maidenhead Utd – Woking
|
|
3:2
|
|
|
Round 13
|
25 October, Monday
|
Stockport – Barnet
|
|
1:2
|
|
Yeovil Town – Woking
|
|
2:0
|
|
Notts County – Bromley
|
|
1:1
|
|
Maidenhead Utd – Wrexham
|
|
3:2
|
|
Kings Lynn Town – Boreham Wood
|
|
0:1
|
|
Halifax Town – Dag & Red
|
|
1:0
|
|
Chesterfield – Eastleigh
|
|
1:0
|
|
Aldershot Town – Weymouth
|
|
0:2
|
|
Wealdstone – Grimsby Town
|
|
1:0
|
|
Altrincham – Solihull Moors
|
|
1:2
|
|
1 November, Monday
|
Southend Utd – Dover Athletic
|
|
4:1
|
|
|
|
Round 14
|
29 October, Friday
|
Wrexham – Torquay United
|
|
1:1
|
|
Solihull Moors – Yeovil Town
|
|
0:0
|
|
Grimsby Town – Notts County
|
|
0:1
|
|
Woking – Altrincham
|
|
3:2
|
|
Weymouth – Kings Lynn Town
|
|
1:0
|
|
Boreham Wood – Southend Utd
|
|
1:0
|
|
Eastleigh – Maidenhead Utd
|
|
1:0
|
|
Dover Athletic – Stockport
|
|
2:5
|
|
Dag & Red – Chesterfield
|
|
2:2
|
|
Bromley – Halifax Town
|
|
0:0
|
|
Barnet – Aldershot Town
|
|
2:1
|
|
|
Round 15
|
12 November, Friday
|
Yeovil Town – Eastleigh
|
|
2:1
|
|
Wealdstone – Barnet
|
|
1:0
|
|
Torquay United – Dover Athletic
|
|
2:1
|
|
Stockport – Bromley
|
|
1:1
|
|
Southend Utd – Woking
|
|
0:2
|
|
Notts County – Solihull Moors
|
|
2:0
|
|
Maidenhead Utd – Dag & Red
|
|
1:4
|
|
Kings Lynn Town – Wrexham
|
|
2:6
|
|
Chesterfield – Weymouth
|
|
4:0
|
|
Altrincham – Boreham Wood
|
|
1:1
|
|
Aldershot Town – Grimsby Town
|
|
2:1
|
|
|
|
Round 16
|
18 November, Thursday
|
Grimsby Town – Southend Utd
|
|
1:0
|
|
19 November, Friday
|
Woking – Stockport
|
|
1:2
|
|
Solihull Moors – Chesterfield
|
|
0:2
|
|
Wrexham – Wealdstone
|
|
0:0
|
|
Weymouth – Altrincham
|
|
1:4
|
|
Barnet – Torquay United
|
|
2:1
|
|
Eastleigh – Notts County
|
|
2:0
|
|
Dover Athletic – Halifax Town
|
|
1:3
|
|
Dag & Red – Yeovil Town
|
|
0:1
|
|
Bromley – Kings Lynn Town
|
|
3:2
|
|
Boreham Wood – Maidenhead Utd
|
|
4:0
|
|
|
Round 17
|
22 November, Monday
|
Weymouth – Woking
|
|
2:3
|
|
Halifax Town – Wrexham
|
|
1:2
|
|
Solihull Moors – Grimsby Town
|
|
2:0
|
|
Stockport – Kings Lynn Town
|
|
5:0
|
|
Chesterfield – Altrincham
|
|
2:2
|
|
Dover Athletic – Wealdstone
|
|
2:3
|
|
Aldershot Town – Torquay United
|
|
1:0
|
|
Boreham Wood – Notts County
|
|
1:1
|
|
Bromley – Yeovil Town
|
|
1:2
|
|
Dag & Red – Eastleigh
|
|
0:1
|
|
6 December, Monday
|
Southend Utd – Maidenhead Utd
|
|
1:1
|
|
|
|
Round 18
|
26 November, Friday
|
Yeovil Town – Dover Athletic
|
|
1:1
|
|
Wrexham – Bromley
|
|
2:0
|
|
Wealdstone – Stockport
|
|
1:4
|
|
Torquay United – Halifax Town
|
|
2:3
|
|
Notts County – Dag & Red
|
|
2:1
|
|
Kings Lynn Town – Aldershot Town
|
|
0:1
|
|
Woking – Barnet
|
|
1:2
|
|
Altrincham – Southend Utd
|
|
1:2
|
|
13 December, Monday
|
Eastleigh – Solihull Moors
|
|
0:0
|
|
17 January, Monday
|
Maidenhead Utd – Chesterfield
|
|
3:2
|
|
9 May, Monday
|
Grimsby Town – Boreham Wood
|
|
1:0
|
|
|
Round 19
|
3 December, Friday
|
Solihull Moors – Woking
|
|
2:0
|
|
Weymouth – Torquay United
|
|
1:2
|
|
Barnet – Maidenhead Utd
|
|
3:0
|
|
Dover Athletic – Wrexham
|
|
0:1
|
|
Dag & Red – Grimsby Town
|
|
3:2
|
|
Bromley – Wealdstone
|
|
3:2
|
|
Aldershot Town – Altrincham
|
|
2:2
|
|
13 December, Monday
|
Halifax Town – Kings Lynn Town
|
|
2:0
|
|
10 January, Monday
|
Southend Utd – Yeovil Town
|
|
2:1
|
|
17 January, Monday
|
Stockport – Eastleigh
|
|
3:0
|
|
28 February, Monday
|
Chesterfield – Notts County
|
|
3:1
|
|
|
|
Round 20
|
10 December, Friday
|
Yeovil Town – Barnet
|
|
1:0
|
|
Wrexham – Weymouth
|
|
1:0
|
|
Wealdstone – Halifax Town
|
|
0:1
|
|
Torquay United – Stockport
|
|
2:1
|
|
Notts County – Southend Utd
|
|
4:1
|
|
Maidenhead Utd – Solihull Moors
|
|
0:4
|
|
Kings Lynn Town – Dover Athletic
|
|
2:1
|
|
Grimsby Town – Chesterfield
|
|
0:1
|
|
Woking – Boreham Wood
|
|
0:2
|
|
Eastleigh – Aldershot Town
|
|
0:3
|
|
Altrincham – Bromley
|
|
0:1
|
|
|
Round 21
|
25 December, Saturday
|
Stockport – Altrincham
|
|
5:1
|
|
Torquay United – Yeovil Town
|
|
3:0
|
|
Dover Athletic – Dag & Red
|
|
0:2
|
|
Bromley – Southend Utd
|
|
1:1
|
|
Aldershot Town – Woking
|
|
1:1
|
|
10 January, Monday
|
Halifax Town – Grimsby Town
|
|
1:0
|
|
Kings Lynn Town – Notts County
|
|
2:4
|
|
14 February, Monday
|
Weymouth – Eastleigh
|
|
1:0
|
|
14 March, Monday
|
Barnet – Boreham Wood
|
|
1:0
|
|
4 April, Monday
|
Wealdstone – Maidenhead Utd
|
|
0:0
|
|
14 April, Thursday
|
Wrexham – Solihull Moors
|
|
1:1
|
|
|
|
Round 22
|
27 December, Monday
|
Maidenhead Utd – Bromley
|
|
1:0
|
|
Woking – Dover Athletic
|
|
3:2
|
|
Chesterfield – Halifax Town
|
|
1:1
|
|
Eastleigh – Torquay United
|
|
2:1
|
|
Dag & Red – Aldershot Town
|
|
1:0
|
|
Altrincham – Wrexham
|
|
0:2
|
|
Solihull Moors – Stockport
|
|
0:1
|
|
10 January, Monday
|
Boreham Wood – Wealdstone
|
|
1:0
|
|
31 January, Monday
|
Yeovil Town – Weymouth
|
|
1:1
|
|
Southend Utd – Barnet
|
|
2:1
|
|
7 February, Monday
|
Grimsby Town – Kings Lynn Town
|
|
0:0
|
|
|
Round 23
|
31 December, Friday
|
Chesterfield – Kings Lynn Town
|
|
1:0
|
|
1 January, Saturday
|
Yeovil Town – Torquay United
|
|
1:2
|
|
Boreham Wood – Barnet
|
|
0:0
|
|
Dag & Red – Dover Athletic
|
|
3:1
|
|
Eastleigh – Weymouth
|
|
3:2
|
|
Woking – Aldershot Town
|
|
2:3
|
|
Notts County – Wrexham
|
|
3:1
|
|
2 January, Sunday
|
Grimsby Town – Halifax Town
|
|
1:1
|
|
10 January, Monday
|
Altrincham – Stockport
|
|
1:4
|
|
7 February, Monday
|
Southend Utd – Bromley
|
|
2:0
|
|
7 March, Monday
|
Maidenhead Utd – Wealdstone
|
|
0:2
|
|
|
|
Round 24
|
7 January, Friday
|
Torquay United – Dag & Red
|
|
2:2
|
|
Halifax Town – Eastleigh
|
|
4:0
|
|
Weymouth – Southend Utd
|
|
0:1
|
|
Barnet – Altrincham
|
|
1:1
|
|
Bromley – Solihull Moors
|
|
2:1
|
|
Aldershot Town – Maidenhead Utd
|
|
1:1
|
|
7 February, Monday
|
Stockport – Chesterfield
|
|
2:2
|
|
Wealdstone – Yeovil Town
|
|
2:1
|
|
7 March, Monday
|
Wrexham – Boreham Wood
|
|
4:2
|
|
Kings Lynn Town – Woking
|
|
0:0
|
|
25 April, Monday
|
Dover Athletic – Notts County
|
|
0:3
|
|
|
Round 25
|
20 January, Thursday
|
Southend Utd – Kings Lynn Town
|
|
2:1
|
|
21 January, Friday
|
Yeovil Town – Wrexham
|
|
1:2
|
|
Solihull Moors – Dover Athletic
|
|
5:0
|
|
Maidenhead Utd – Halifax Town
|
|
1:0
|
|
Grimsby Town – Bromley
|
|
1:2
|
|
Woking – Wealdstone
|
|
2:0
|
|
Altrincham – Torquay United
|
|
1:2
|
|
Boreham Wood – Weymouth
|
|
1:1
|
|
Dag & Red – Stockport
|
|
0:2
|
|
Chesterfield – Aldershot Town
|
|
0:0
|
|
7 February, Monday
|
Notts County – Barnet
|
|
6:1
|
|
|
|
Round 26
|
14 January, Friday
|
Barnet – Chesterfield
|
|
1:4
|
|
24 January, Monday
|
Wrexham – Grimsby Town
|
|
1:0
|
|
Wealdstone – Notts County
|
|
0:0
|
|
Torquay United – Solihull Moors
|
|
0:2
|
|
Stockport – Maidenhead Utd
|
|
3:0
|
|
Halifax Town – Boreham Wood
|
|
0:1
|
|
Weymouth – Dag & Red
|
|
1:2
|
|
Dover Athletic – Eastleigh
|
|
1:0
|
|
Bromley – Woking
|
|
1:0
|
|
Aldershot Town – Southend Utd
|
|
1:1
|
|
11 February, Friday
|
Kings Lynn Town – Altrincham
|
|
0:1
|
|
|
Round 27
|
28 January, Friday
|
Woking – Yeovil Town
|
|
0:1
|
|
Grimsby Town – Wealdstone
|
|
2:1
|
|
Solihull Moors – Altrincham
|
|
5:0
|
|
Wrexham – Maidenhead Utd
|
|
1:1
|
|
Weymouth – Aldershot Town
|
|
0:1
|
|
Barnet – Stockport
|
|
0:5
|
|
Eastleigh – Chesterfield
|
|
0:1
|
|
Dover Athletic – Southend Utd
|
|
0:1
|
|
Dag & Red – Halifax Town
|
|
1:3
|
|
Bromley – Notts County
|
|
1:0
|
|
Boreham Wood – Kings Lynn Town
|
|
3:1
|
|
|
|
Round 28
|
4 February, Friday
|
Stockport – Dover Athletic
|
|
1:0
|
|
Yeovil Town – Solihull Moors
|
|
0:0
|
|
Notts County – Grimsby Town
|
|
1:2
|
|
Maidenhead Utd – Eastleigh
|
|
2:2
|
|
Kings Lynn Town – Weymouth
|
|
3:0
|
|
Chesterfield – Dag & Red
|
|
2:1
|
|
Altrincham – Woking
|
|
2:2
|
|
Aldershot Town – Barnet
|
|
1:3
|
|
Torquay United – Wrexham
|
|
1:0
|
|
14 March, Monday
|
Halifax Town – Bromley
|
|
1:0
|
|
25 April, Monday
|
Southend Utd – Boreham Wood
|
|
1:0
|
|
|
Round 29
|
11 February, Friday
|
Woking – Southend Utd
|
|
2:3
|
|
Weymouth – Chesterfield
|
|
1:1
|
|
Barnet – Wealdstone
|
|
1:3
|
|
Eastleigh – Yeovil Town
|
|
0:0
|
|
Dover Athletic – Torquay United
|
|
1:3
|
|
Grimsby Town – Aldershot Town
|
|
3:1
|
|
14 February, Monday
|
Boreham Wood – Altrincham
|
|
2:0
|
|
Bromley – Stockport
|
|
1:3
|
|
28 February, Monday
|
Wrexham – Kings Lynn Town
|
|
2:0
|
|
Dag & Red – Maidenhead Utd
|
|
3:0
|
|
7 March, Monday
|
Solihull Moors – Notts County
|
|
3:3
|
|
|
|
Round 30
|
18 February, Friday
|
Wealdstone – Wrexham
|
|
1:2
|
|
Torquay United – Barnet
|
|
2:2
|
|
Stockport – Woking
|
|
1:0
|
|
Notts County – Eastleigh
|
|
2:0
|
|
Maidenhead Utd – Boreham Wood
|
|
2:0
|
|
Chesterfield – Solihull Moors
|
|
2:3
|
|
7 March, Monday
|
Yeovil Town – Dag & Red
|
|
0:3
|
|
Southend Utd – Grimsby Town
|
|
1:0
|
|
Altrincham – Weymouth
|
|
5:0
|
|
11 March, Friday
|
Halifax Town – Dover Athletic
|
|
2:1
|
|
4 April, Monday
|
Kings Lynn Town – Bromley
|
|
1:0
|
|
|
Round 31
|
14 January, Friday
|
Grimsby Town – Altrincham
|
|
2:0
|
|
21 February, Monday
|
Torquay United – Boreham Wood
|
|
0:0
|
|
Solihull Moors – Wealdstone
|
|
2:1
|
|
Notts County – Halifax Town
|
|
1:1
|
|
Maidenhead Utd – Yeovil Town
|
|
1:1
|
|
Weymouth – Bromley
|
|
2:2
|
|
Chesterfield – Wrexham
|
|
0:2
|
|
Barnet – Kings Lynn Town
|
|
0:0
|
|
Eastleigh – Southend Utd
|
|
1:1
|
|
Dag & Red – Woking
|
|
1:1
|
|
Aldershot Town – Dover Athletic
|
|
0:0
|
|
|
|
Round 32
|
25 February, Friday
|
Stockport – Weymouth
|
|
1:0
|
|
Wealdstone – Torquay United
|
|
1:1
|
|
Wrexham – Aldershot Town
|
|
4:1
|
|
Yeovil Town – Chesterfield
|
|
0:1
|
|
Southend Utd – Solihull Moors
|
|
1:1
|
|
Kings Lynn Town – Maidenhead Utd
|
|
1:4
|
|
Halifax Town – Barnet
|
|
1:0
|
|
Woking – Notts County
|
|
0:2
|
|
Dover Athletic – Grimsby Town
|
|
1:3
|
|
Boreham Wood – Eastleigh
|
|
1:0
|
|
Altrincham – Dag & Red
|
|
3:0
|
|
|
Round 33
|
4 March, Friday
|
Maidenhead Utd – Altrincham
|
|
0:0
|
|
Notts County – Yeovil Town
|
|
1:1
|
|
Solihull Moors – Kings Lynn Town
|
|
2:2
|
|
Torquay United – Bromley
|
|
0:0
|
|
Grimsby Town – Woking
|
|
1:0
|
|
Weymouth – Halifax Town
|
|
0:2
|
|
Chesterfield – Southend Utd
|
|
2:2
|
|
Barnet – Dover Athletic
|
|
6:0
|
|
Eastleigh – Wealdstone
|
|
4:1
|
|
Aldershot Town – Stockport
|
|
0:2
|
|
4 April, Monday
|
Dag & Red – Boreham Wood
|
|
0:0
|
|
|
|
Round 34
|
11 March, Friday
|
Yeovil Town – Grimsby Town
|
|
0:2
|
|
Wealdstone – Weymouth
|
|
3:2
|
|
Kings Lynn Town – Torquay United
|
|
2:3
|
|
Woking – Maidenhead Utd
|
|
1:0
|
|
Altrincham – Eastleigh
|
|
4:0
|
|
Boreham Wood – Chesterfield
|
|
1:1
|
|
14 March, Monday
|
Southend Utd – Dag & Red
|
|
0:3
|
|
Stockport – Notts County
|
|
3:0
|
|
4 April, Monday
|
Halifax Town – Solihull Moors
|
|
0:0
|
|
Wrexham – Barnet
|
|
6:0
|
|
25 April, Monday
|
Bromley – Aldershot Town
|
|
1:1
|
|
|
Round 35
|
18 March, Friday
|
Stockport – Wealdstone
|
|
4:2
|
|
Southend Utd – Altrincham
|
|
2:0
|
|
Solihull Moors – Eastleigh
|
|
5:3
|
|
Halifax Town – Torquay United
|
|
2:0
|
|
Chesterfield – Maidenhead Utd
|
|
1:0
|
|
Barnet – Woking
|
|
0:2
|
|
Dover Athletic – Yeovil Town
|
|
0:2
|
|
Dag & Red – Notts County
|
|
1:2
|
|
Bromley – Wrexham
|
|
0:0
|
|
Boreham Wood – Grimsby Town
|
|
0:0
|
|
Aldershot Town – Kings Lynn Town
|
|
0:3
|
|
|
|
Round 36
|
14 January, Friday
|
Wealdstone – Dover Athletic
|
|
2:1
|
|
21 March, Monday
|
Torquay United – Aldershot Town
|
|
4:0
|
|
Wrexham – Halifax Town
|
|
3:1
|
|
Yeovil Town – Bromley
|
|
2:1
|
|
Notts County – Boreham Wood
|
|
1:0
|
|
Maidenhead Utd – Southend Utd
|
|
2:1
|
|
Kings Lynn Town – Stockport
|
|
0:3
|
|
Grimsby Town – Solihull Moors
|
|
1:2
|
|
Woking – Weymouth
|
|
2:0
|
|
Eastleigh – Dag & Red
|
|
0:1
|
|
Altrincham – Chesterfield
|
|
1:0
|
|
|
Round 37
|
25 March, Friday
|
Torquay United – Weymouth
|
|
3:0
|
|
Wealdstone – Bromley
|
|
1:1
|
|
Wrexham – Dover Athletic
|
|
6:5
|
|
Yeovil Town – Southend Utd
|
|
2:0
|
|
Notts County – Chesterfield
|
|
1:1
|
|
Maidenhead Utd – Barnet
|
|
1:2
|
|
Kings Lynn Town – Halifax Town
|
|
2:0
|
|
Grimsby Town – Dag & Red
|
|
2:1
|
|
Woking – Solihull Moors
|
|
2:3
|
|
Eastleigh – Stockport
|
|
0:2
|
|
Altrincham – Aldershot Town
|
|
1:0
|
|
|
|
Round 38
|
1 April, Friday
|
Southend Utd – Notts County
|
|
0:3
|
|
Solihull Moors – Maidenhead Utd
|
|
3:1
|
|
Halifax Town – Wealdstone
|
|
2:0
|
|
Chesterfield – Grimsby Town
|
|
1:4
|
|
Barnet – Yeovil Town
|
|
2:2
|
|
Dover Athletic – Kings Lynn Town
|
|
1:1
|
|
Boreham Wood – Woking
|
|
0:1
|
|
Aldershot Town – Eastleigh
|
|
0:2
|
|
25 April, Monday
|
Weymouth – Wrexham
|
|
1:6
|
|
9 May, Monday
|
Bromley – Altrincham
|
|
1:1
|
|
10 May, Tuesday
|
Stockport – Torquay United
|
|
1:0
|
|
|
Round 39
|
8 April, Friday
|
Wrexham – Eastleigh
|
|
3:2
|
|
Wealdstone – Chesterfield
|
|
1:2
|
|
Torquay United – Notts County
|
|
5:1
|
|
Stockport – Southend Utd
|
|
5:0
|
|
Kings Lynn Town – Yeovil Town
|
|
2:2
|
|
Halifax Town – Woking
|
|
2:1
|
|
Weymouth – Grimsby Town
|
|
0:0
|
|
Barnet – Solihull Moors
|
|
0:2
|
|
Dover Athletic – Maidenhead Utd
|
|
0:1
|
|
Bromley – Dag & Red
|
|
0:2
|
|
Aldershot Town – Boreham Wood
|
|
2:1
|
|
|
|
Round 40
|
20 August, Friday
|
Solihull Moors – Wrexham
|
|
2:2
|
|
14 April, Thursday
|
Notts County – Kings Lynn Town
|
|
4:1
|
|
Southend Utd – Wealdstone
|
|
0:1
|
|
Yeovil Town – Aldershot Town
|
|
0:2
|
|
Maidenhead Utd – Weymouth
|
|
2:0
|
|
Grimsby Town – Stockport
|
|
2:1
|
|
Woking – Torquay United
|
|
0:1
|
|
Eastleigh – Bromley
|
|
0:2
|
|
Dag & Red – Barnet
|
|
7:3
|
|
Boreham Wood – Dover Athletic
|
|
1:2
|
|
Altrincham – Halifax Town
|
|
1:1
|
|
|
Round 41
|
17 April, Sunday
|
Stockport – Solihull Moors
|
|
1:0
|
|
Torquay United – Eastleigh
|
|
0:0
|
|
Wealdstone – Boreham Wood
|
|
2:0
|
|
Wrexham – Altrincham
|
|
4:0
|
|
Kings Lynn Town – Grimsby Town
|
|
0:1
|
|
Halifax Town – Chesterfield
|
|
2:0
|
|
Weymouth – Yeovil Town
|
|
0:0
|
|
Barnet – Southend Utd
|
|
1:3
|
|
Dover Athletic – Woking
|
|
1:4
|
|
Bromley – Maidenhead Utd
|
|
0:0
|
|
Aldershot Town – Dag & Red
|
|
0:2
|
|
|
|
Round 42
|
22 April, Friday
|
Notts County – Weymouth
|
|
3:1
|
|
Solihull Moors – Aldershot Town
|
|
2:1
|
|
Southend Utd – Halifax Town
|
|
1:0
|
|
Yeovil Town – Stockport
|
|
2:1
|
|
Grimsby Town – Torquay United
|
|
2:1
|
|
Woking – Wrexham
|
|
2:1
|
|
Chesterfield – Dover Athletic
|
|
3:2
|
|
Eastleigh – Barnet
|
|
2:3
|
|
Dag & Red – Kings Lynn Town
|
|
1:1
|
|
Boreham Wood – Bromley
|
|
2:0
|
|
Altrincham – Wealdstone
|
|
4:2
|
|
|
Round 43
|
29 April, Friday
|
Stockport – Boreham Wood
|
|
1:2
|
|
Torquay United – Maidenhead Utd
|
|
1:1
|
|
Wealdstone – Dag & Red
|
|
1:2
|
|
Wrexham – Southend Utd
|
|
1:0
|
|
Kings Lynn Town – Eastleigh
|
|
3:3
|
|
Halifax Town – Yeovil Town
|
|
1:0
|
|
Weymouth – Solihull Moors
|
|
2:4
|
|
Barnet – Grimsby Town
|
|
2:2
|
|
Dover Athletic – Altrincham
|
|
0:1
|
|
Bromley – Chesterfield
|
|
4:2
|
|
Aldershot Town – Notts County
|
|
3:1
|
|
|
|
Round 44
|
1 May, Sunday
|
Notts County – Dover Athletic
|
|
1:0
|
|
Solihull Moors – Bromley
|
|
3:0
|
|
Southend Utd – Weymouth
|
|
1:1
|
|
Yeovil Town – Wealdstone
|
|
0:0
|
|
Maidenhead Utd – Aldershot Town
|
|
2:2
|
|
Woking – Kings Lynn Town
|
|
0:3
|
|
Chesterfield – Stockport
|
|
0:1
|
|
Eastleigh – Halifax Town
|
|
1:2
|
|
Dag & Red – Torquay United
|
|
0:0
|
|
Boreham Wood – Wrexham
|
|
1:1
|
|
Altrincham – Barnet
|
|
1:1
|
|
|
Round 45
|
6 May, Friday
|
Solihull Moors – Dag & Red
|
|
3:1
|
|
Torquay United – Chesterfield
|
|
2:0
|
|
Wealdstone – Kings Lynn Town
|
|
2:1
|
|
Yeovil Town – Boreham Wood
|
|
2:2
|
|
Notts County – Altrincham
|
|
3:0
|
|
Halifax Town – Aldershot Town
|
|
1:1
|
|
Bromley – Dover Athletic
|
|
2:2
|
|
Weymouth – Barnet
|
|
1:2
|
|
Woking – Eastleigh
|
|
1:2
|
|
Grimsby Town – Maidenhead Utd
|
|
1:3
|
|
7 May, Saturday
|
Wrexham – Stockport
|
|
3:0
|
|
|
|
Round 46
|
14 May, Saturday
|
Southend Utd – Torquay United
|
|
1:1
|
|
Maidenhead Utd – Notts County
|
|
0:1
|
|
Chesterfield – Woking
|
|
0:0
|
|
Barnet – Bromley
|
|
2:4
|
|
Eastleigh – Grimsby Town
|
|
4:4
|
|
Dover Athletic – Weymouth
|
|
1:2
|
|
Dag & Red – Wrexham
|
|
3:0
|
|
Boreham Wood – Solihull Moors
|
|
0:3
|
|
Altrincham – Yeovil Town
|
|
0:1
|
|
Aldershot Town – Wealdstone
|
|
1:3
|
|
Stockport – Halifax Town
|
|
2:0
|
|
|