|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Round 16
|
4 November, Thursday
|
Vozdovac – Cukaricki
|
|
1:1
|
|
Novi Pazar – TSC
|
|
1:1
|
|
5 November, Friday
|
Metalac – Radnik
|
|
1:1
|
|
Kolubara – Napredak
|
|
1:0
|
|
6 November, Saturday
|
Partizan – Proleter
|
|
0:0
|
|
Vojvodina – Crvena Zvezda
|
|
1:2
|
|
Radnicki Nis – Spartak Subotica
|
|
0:0
|
|
7 November, Sunday
|
Radnicki – Mladost L
|
|
1:2
|
|
|
Round 17
|
18 November, Thursday
|
TSC – Metalac
|
|
1:2
|
|
19 November, Friday
|
Napredak – Radnicki Nis
|
|
1:1
|
|
Proleter – Vozdovac
|
|
1:0
|
|
Radnik – Kolubara
|
|
1:1
|
|
20 November, Saturday
|
Mladost L – Crvena Zvezda
|
|
1:5
|
|
Spartak Subotica – Radnicki
|
|
1:1
|
|
Partizan – Vojvodina
|
|
4:1
|
|
21 November, Sunday
|
Cukaricki – Novi Pazar
|
|
1:1
|
|
|
|
Round 18
|
26 November, Friday
|
Radnicki – Napredak
|
|
1:2
|
|
Metalac – Cukaricki
|
|
0:3
|
|
27 November, Saturday
|
Vozdovac – Partizan
|
|
0:3
|
|
Radnicki Nis – Radnik
|
|
3:0
|
|
Kolubara – TSC
|
|
2:1
|
|
Crvena Zvezda – Spartak Subotica
|
|
3:0
|
|
28 November, Sunday
|
Vojvodina – Mladost L
|
|
3:1
|
|
Novi Pazar – Proleter
|
|
2:0
|
|
|
Round 19
|
3 December, Friday
|
Proleter – Metalac
|
|
1:0
|
|
4 December, Saturday
|
Spartak Subotica – Mladost L
|
|
0:0
|
|
Napredak – Crvena Zvezda
|
|
0:2
|
|
Partizan – Novi Pazar
|
|
2:0
|
|
5 December, Sunday
|
Cukaricki – Kolubara
|
|
5:0
|
|
Radnik – Radnicki
|
|
0:0
|
|
TSC – Radnicki Nis
|
|
1:1
|
|
6 December, Monday
|
Vozdovac – Vojvodina
|
|
3:1
|
|
|
|
Round 20
|
10 December, Friday
|
Radnicki Nis – Cukaricki
|
|
1:1
|
|
Kolubara – Proleter
|
|
2:1
|
|
Radnicki – TSC
|
|
0:3
|
|
12 December, Sunday
|
Crvena Zvezda – Radnik
|
|
1:1
|
|
13 December, Monday
|
Vojvodina – Spartak Subotica
|
|
2:3
|
|
Novi Pazar – Vozdovac
|
|
0:0
|
|
14 December, Tuesday
|
Metalac – Partizan
|
|
0:3
|
|
Mladost L – Napredak
|
|
3:2
|
|
|
Round 21
|
14 December, Tuesday
|
Cukaricki – Radnicki
|
|
2:0
|
|
15 December, Wednesday
|
TSC – Crvena Zvezda
|
|
2:3
|
|
Proleter – Radnicki Nis
|
|
2:0
|
|
17 December, Friday
|
Partizan – Kolubara
|
|
1:0
|
|
Napredak – Spartak Subotica
|
|
1:0
|
|
Novi Pazar – Vojvodina
|
|
1:1
|
|
18 December, Saturday
|
Vozdovac – Metalac
|
|
5:2
|
|
Radnik – Mladost L
|
|
0:2
|
|
|
|
Round 22
|
11 February, Friday
|
Radnicki Nis – Partizan
|
|
0:2
|
|
Radnicki – Proleter
|
|
0:1
|
|
Crvena Zvezda – Cukaricki
|
|
3:0
|
|
12 February, Saturday
|
Metalac – Novi Pazar
|
|
1:0
|
|
Kolubara – Vozdovac
|
|
1:0
|
|
Mladost L – TSC
|
|
2:0
|
|
13 February, Sunday
|
Vojvodina – Napredak
|
|
1:0
|
|
Spartak Subotica – Radnik
|
|
0:2
|
|
|
Round 23
|
18 February, Friday
|
TSC – Spartak Subotica
|
|
2:1
|
|
Novi Pazar – Kolubara
|
|
1:2
|
|
Cukaricki – Mladost L
|
|
1:0
|
|
19 February, Saturday
|
Partizan – Radnicki
|
|
2:0
|
|
Proleter – Crvena Zvezda
|
|
1:2
|
|
Vozdovac – Radnicki Nis
|
|
0:0
|
|
20 February, Sunday
|
Radnik – Napredak
|
|
0:0
|
|
Metalac – Vojvodina
|
|
2:3
|
|
|
|
Round 24
|
24 February, Thursday
|
Spartak Subotica – Cukaricki
|
|
1:2
|
|
Radnicki – Vozdovac
|
|
1:0
|
|
Radnicki Nis – Novi Pazar
|
|
1:1
|
|
Mladost L – Proleter
|
|
2:1
|
|
25 February, Friday
|
Kolubara – Metalac
|
|
0:1
|
|
Napredak – TSC
|
|
2:2
|
|
Vojvodina – Radnik
|
|
0:1
|
|
26 February, Saturday
|
Crvena Zvezda – Partizan
|
|
2:0
|
|
|
Round 25
|
28 February, Monday
|
Proleter – Spartak Subotica
|
|
0:3
|
|
Novi Pazar – Radnicki
|
|
0:1
|
|
1 March, Tuesday
|
TSC – Radnik
|
|
0:0
|
|
Kolubara – Vojvodina
|
|
1:0
|
|
Metalac – Radnicki Nis
|
|
1:1
|
|
Cukaricki – Napredak
|
|
3:0
|
|
2 March, Wednesday
|
Partizan – Mladost L
|
|
2:1
|
|
Vozdovac – Crvena Zvezda
|
|
0:3
|
|
|
|
Round 26
|
5 March, Saturday
|
Vojvodina – TSC
|
|
0:1
|
|
Crvena Zvezda – Novi Pazar
|
|
5:0
|
|
Spartak Subotica – Partizan
|
|
0:1
|
|
6 March, Sunday
|
Radnik – Cukaricki
|
|
0:0
|
|
Radnicki Nis – Kolubara
|
|
1:0
|
|
Radnicki – Metalac
|
|
1:0
|
|
Napredak – Proleter
|
|
1:1
|
|
7 March, Monday
|
Mladost L – Vozdovac
|
|
2:4
|
|
|
Round 27
|
11 March, Friday
|
Cukaricki – TSC
|
|
1:1
|
|
Proleter – Radnik
|
|
0:2
|
|
Radnicki Nis – Vojvodina
|
|
1:0
|
|
12 March, Saturday
|
Vozdovac – Spartak Subotica
|
|
1:1
|
|
Kolubara – Radnicki
|
|
0:0
|
|
Partizan – Napredak
|
|
0:0
|
|
13 March, Sunday
|
Metalac – Crvena Zvezda
|
|
1:2
|
|
Novi Pazar – Mladost L
|
|
0:0
|
|
|
|
Round 28
|
17 March, Thursday
|
TSC – Proleter
|
|
2:1
|
|
18 March, Friday
|
Vojvodina – Cukaricki
|
|
1:2
|
|
Napredak – Vozdovac
|
|
1:3
|
|
Radnicki – Radnicki Nis
|
|
0:0
|
|
19 March, Saturday
|
Mladost L – Metalac
|
|
3:3
|
|
Spartak Subotica – Novi Pazar
|
|
1:2
|
|
Crvena Zvezda – Kolubara
|
|
3:0
|
|
20 March, Sunday
|
Radnik – Partizan
|
|
1:2
|
|
|
Round 29
|
31 March, Thursday
|
Novi Pazar – Napredak
|
|
1:0
|
|
Kolubara – Mladost L
|
|
2:2
|
|
1 April, Friday
|
Radnicki Nis – Crvena Zvezda
|
|
1:5
|
|
Metalac – Spartak Subotica
|
|
2:0
|
|
Radnicki – Vojvodina
|
|
3:2
|
|
Partizan – TSC
|
|
2:0
|
|
3 April, Sunday
|
Proleter – Cukaricki
|
|
1:1
|
|
Vozdovac – Radnik
|
|
4:0
|
|
|
|
Round 30
|
8 April, Friday
|
Spartak Subotica – Kolubara
|
|
4:3
|
|
Mladost L – Radnicki Nis
|
|
2:0
|
|
9 April, Saturday
|
TSC – Vozdovac
|
|
2:1
|
|
Cukaricki – Partizan
|
|
0:0
|
|
Crvena Zvezda – Radnicki
|
|
4:1
|
|
10 April, Sunday
|
Vojvodina – Proleter
|
|
2:1
|
|
Napredak – Metalac
|
|
1:0
|
|
Radnik – Novi Pazar
|
|
2:0
|
|
|