Вход
Потребителско име:
Парола:
затвори
Влезте в профила си от Фейсбук
Забравена парола?
Регистрация
Par exemple:
olympiacos
LYON
бокс
Besiktas
HOCKEY
ПРЕДАВАНИЯ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
РЕЗУЛТАТИ
ВИДЕО АРХИВ
FAN CLUBS
Вход
Регистрация
Български
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Polski
Português
Русский
Srpski
Türkçe
Українська
ФОРУМ
КОНТАКТИ
New on LiveTV
Акценти от срещата Бучон – Джеонам Дракони
Акценти от срещата Анянг – Кимпо
Matches of Your Teams
In order to view this block you have to
да се регистрирате
или
Вход
Best Odds Today
Зараз немає рекомендованих ставок.
Избрания от вас (или по подразбиране) часови пояс: 11:51 (
UTC +3
)
Как да получите достъп до блокиран LiveTV?
Метод 1: нов домейн
livetv783.me
Метод 2:
подробни инструкции
Метод 3:
Канал в Telegram LiveTV
Днес (13 Май, Понеделник)
WTT Youth Contender Platja D'aro
10:30 (WTT)
Alexis Galarneau – Peter Buldorini
11:10 (Квалификация)
Marc-Andrea Huesler – Otto Virtanen
11:25 (Квалификация)
Giulio Zeppieri – Dane Sweeny
11:25 (Квалификация)
Пьер-Юг Эрбер – Орландо Лус
11:45 (ATP Чалънджър. Бордо)
Майкл Гирц – Кириан Жаке
11:45 (ATP Чалънджър. Бордо)
Naomi Osaka (Р–) – Циньвэнь Чжэн (Р–)
12:00 (WTA. Рим)
Кийс М. (Р–) – Сорана Кърстя (Р–)
12:00 (WTA. Рим)
Феликс Оже-Альяссим – Алекс Де Минаур
12:00 (ATP. Рим)
Босна и Херцеговина U16 – Унгария U16
12:00 (Национални отбори)
Гонсалес / Роже-Васслен – Аревало Гонсалес / Павич
12:00 (ATP. Рим. Двойки)
Clement Chidekh – Marco Cecchinato
12:00 (Квалификация)
Tristan Lamasine – Felix Gill
12:00 (Квалификация)
Timofey Skatov – Max Houkes
12:00 (Квалификация)
Mukund Sasikumar – Tomohiro Masabayashi
12:00 (Квалификации)
James Kent Trotter – Hikaru Shiraishi
12:00 (Квалификации)
Blake Ellis – Colin Sinclair
12:00 (Квалификации)
Remy Bertola – Jake Delaney
12:00 (Квалификации)
Yusuke Takahashi – Alafia Ayeni
12:00 (Квалификации)
Лиза Пигато (Р–) – Сюзан Бандеччи (Р–)
12:10 (WTA. Парма)
Покажи всички -
Футбол
Предавания на живо
Хераклес – АЗ Алкмар
Нидерландия. Ередивизи.
19 Септември 2021 at 17:45.
Това предаване е в архив.
Можете да откриете предстоящи предавания тук
Резултати –
3:2
(1:1).
Акценти от срещата
8475 Views
0:1 – Albert Gudmundsson
3515 Views
1:1 – Kaj Sierhuis
3242 Views
2:1 – Delano Burgzorg
3275 Views
2:2 – Tijani Reijnders
3181 Views
3:2 – Rai Vloet
3539 Views
Подробен репортаж
2615 Views
За да добавите коментар, трябва
да се регистрирате
или
Вход
.
Вие няма да бъдете информирани за нови коментари (
Защо??
)
За да се намали натоварването на сървъра, известяването за нови коментари няма да е активно един час преди и след края на директното предаване.
Проблеми с директните предавания?
Прочетете инструкциите
Титулярен отбор:
01.
Janis Blaswich
(G)
13.
Mats Knoester
05.
Marco Rente
12.
Ruben Roosken
10.
Rai Vloet
06.
Orestis
14.
Luca de la Torre
23.
Noah Fadiga
16.
Kaj Sierhuis
30.
Mohamed Amissi
11.
Nicolai Laursen
01.
Peter Vindahl Jensen
(G)
05.
Owen Wijndal
15.
Aslak Witry
04.
Bruno Martins Indi
10.
Dani de Wit
20.
Jordy Clasie
06.
Frederick Midtsjo
22.
Timo Letschert
09.
Vangelis Pavlidis
11.
Jesper Karlsson
28.
Albert Gudmundsson
Детайли
Резерви:
34.
Alessandro Damen
(G)
26.
Koen Bucker
(G)
22.
Mateo Les
03.
Giacomo Quagliata
19.
Navajo Bakboord
15.
Lucas Schoofs
08.
Elias Sierra
27.
Melih Ibrahimoglu
37.
Delano Burgzorg
18.
Ismail Azzaoui
07.
Bilal Basacikoglu
17.
Adrian Szoke
12.
Hobie Verhulst
(G)
03.
Pantelis Hatzidiakos
31.
Sam Beukema
02.
Yukinari Sugawara
18.
Hakon Evjen
21.
Ernest Poku
23.
Mohamed Taabouni
24.
Tijani Reijnders
25.
Thijs Oosting
14.
Peer Koopmeiners
19.
Jelle Duin
07.
Zakaria Aboukhlal
Голове:
Kaj Sierhuis
'45
Delano Burgzorg
'72
Rai Vloet
'90
Albert Gudmundsson
'19
Tijani Reijnders
'89
Нидерландия. Ередивизи.
Всички класирания
Пълна програма
Срещи
П
Р
З
Голове
Точки
1
Ajax
34
26
5
3
98 / 19
83
2
ПСВ Айндховен
34
26
3
5
86 / 42
81
3
Фейенорд
34
22
5
7
76 / 34
71
4
Twente
34
20
8
6
55 / 37
68
5
АЗ Алкмар
34
18
7
9
64 / 44
61
6
Витесе
34
15
6
13
42 / 51
51
7
Utrecht
34
12
11
11
51 / 46
47
8
Хееренвеен
34
11
8
15
37 / 50
41
9
Камбюр
34
11
6
17
53 / 70
39
10
RKC Waalwijk
34
9
11
14
40 / 51
38
11
NEC
34
10
8
16
38 / 52
38
12
Groningen
34
9
9
16
41 / 55
36
13
Гоу Ахед Игълс
34
10
6
18
37 / 51
36
14
Sparta
34
8
11
15
30 / 48
35
15
Фортуна Ситард
34
10
5
19
36 / 67
35
16
Хераклес
34
9
7
18
33 / 49
34
17
Вилем II
34
9
6
19
32 / 57
33
18
Зволе
34
7
6
21
26 / 52
27
Last games between these teams
Сравни съперниците
19/09
Хераклес
3:2
АЗ Алкмар
Видео
16/05
АЗ Алкмар
5:0
Хераклес
Видео
29/11
Хераклес
1:2
АЗ Алкмар
Видео
Последни публикации във форума
Technical questions
Последна публикация 22 от преди дни
cricket
Последна публикация 241 от преди дни
why no Liiga hockey?
Последна публикация 2048 от преди дни
Реклама в LiveTV
LiveTV Правила
Отиди горе
Found an error?
Let's fix it!
© 2006-2024
LiveTV
. Всички права запазени.
Всички имена на клубове и теливизионни канали, както и лога, принадлежат на съответните собственици.