тур 1
|
5 серпня, неділя
|
Діфферданж – Мондорф-ле-Бен
|
|
2:0
|
|
Этцелла – Расинг Уніон
|
|
1:1
|
|
Еш – Фола Еш
|
|
3:1
|
|
Хостерт – Штрассен
|
|
1:6
|
|
Рюмеланж – Прогресс Нідеркорн
|
|
2:1
|
|
Вікторія Роспорт – Петанж
|
|
0:1
|
|
6 серпня, понеділок
|
Хамм Бенфіка – Дюделанж
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 2
|
11 серпня, субота
|
Петанж – Хостерт
|
|
2:1
|
|
12 серпня, неділя
|
Штрассен – Хамм Бенфіка
|
|
0:3
|
|
Еш – Рюмеланж
|
|
3:1
|
|
Расинг Уніон – Вікторія Роспорт
|
|
2:2
|
|
Мондорф-ле-Бен – Фола Еш
|
|
2:0
|
|
13 серпня, понеділок
|
Дюделанж – Діфферданж
|
|
0:2
|
|
22 серпня, середа
|
Прогресс Нідеркорн – Этцелла
|
|
4:3
|
|
|
тур 3
|
17 серпня, п`ятница
|
Хостерт – Расинг Уніон
|
|
0:4
|
|
19 серпня, неділя
|
Мондорф-ле-Бен – Еш
|
|
0:2
|
|
Вікторія Роспорт – Прогресс Нідеркорн
|
|
2:1
|
|
Хамм Бенфіка – Петанж
|
|
2:2
|
|
Этцелла – Рюмеланж
|
|
2:1
|
|
Діфферданж – Штрассен
|
|
1:3
|
|
26 вересня, середа
|
Фола Еш – Дюделанж
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 4
|
26 серпня, неділя
|
Расинг Уніон – Хамм Бенфіка
|
|
1:0
|
|
Прогресс Нідеркорн – Хостерт
|
|
1:1
|
|
Рюмеланж – Вікторія Роспорт
|
|
3:2
|
|
Еш – Этцелла
|
|
1:0
|
|
Петанж – Діфферданж
|
|
0:1
|
|
Штрассен – Фола Еш
|
|
0:2
|
|
Дюделанж – Мондорф-ле-Бен
|
|
1:4
|
|
|
тур 5
|
2 вересня, неділя
|
Мондорф-ле-Бен – Штрассен
|
|
2:2
|
|
Вікторія Роспорт – Этцелла
|
|
0:3
|
|
Хамм Бенфіка – Прогресс Нідеркорн
|
|
1:2
|
|
Хостерт – Рюмеланж
|
|
4:2
|
|
Фола Еш – Петанж
|
|
3:0
|
|
Діфферданж – Расинг Уніон
|
|
1:0
|
|
31 жовтня, середа
|
Дюделанж – Еш
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 6
|
15 вересня, субота
|
Прогресс Нідеркорн – Діфферданж
|
|
2:0
|
|
16 вересня, неділя
|
Расинг Уніон – Фола Еш
|
|
2:1
|
|
Рюмеланж – Хамм Бенфіка
|
|
1:3
|
|
Еш – Вікторія Роспорт
|
|
1:1
|
|
Петанж – Мондорф-ле-Бен
|
|
1:0
|
|
Штрассен – Дюделанж
|
|
0:2
|
|
Этцелла – Хостерт
|
|
0:1
|
|
|
тур 7
|
30 вересня, неділя
|
Мондорф-ле-Бен – Расинг Уніон
|
|
0:3
|
|
Хамм Бенфіка – Этцелла
|
|
1:1
|
|
Хостерт – Вікторія Роспорт
|
|
0:3
|
|
Штрассен – Еш
|
|
0:4
|
|
Фола Еш – Прогресс Нідеркорн
|
|
2:1
|
|
Діфферданж – Рюмеланж
|
|
3:2
|
|
Дюделанж – Петанж
|
|
6:1
|
|
|
|
тур 8
|
6 жовтня, субота
|
Этцелла – Діфферданж
|
|
1:0
|
|
Петанж – Штрассен
|
|
3:1
|
|
Прогресс Нідеркорн – Мондорф-ле-Бен
|
|
2:1
|
|
7 жовтня, неділя
|
Вікторія Роспорт – Хамм Бенфіка
|
|
3:1
|
|
Расинг Уніон – Дюделанж
|
|
1:1
|
|
Рюмеланж – Фола Еш
|
|
0:3
|
|
Еш – Хостерт
|
|
3:0
|
|
|
тур 9
|
20 жовтня, субота
|
Дюделанж – Прогресс Нідеркорн
|
|
4:1
|
|
21 жовтня, неділя
|
Мондорф-ле-Бен – Рюмеланж
|
|
4:3
|
|
Хамм Бенфіка – Хостерт
|
|
1:2
|
|
Петанж – Еш
|
|
3:2
|
|
Штрассен – Расинг Уніон
|
|
1:2
|
|
Фола Еш – Этцелла
|
|
6:0
|
|
Діфферданж – Вікторія Роспорт
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 10
|
3 листопада, субота
|
Прогресс Нідеркорн – Штрассен
|
|
2:0
|
|
4 листопада, неділя
|
Вікторія Роспорт – Фола Еш
|
|
1:4
|
|
Расинг Уніон – Петанж
|
|
4:1
|
|
Рюмеланж – Дюделанж
|
|
2:9
|
|
Хостерт – Діфферданж
|
|
1:1
|
|
Еш – Хамм Бенфіка
|
|
4:0
|
|
Этцелла – Мондорф-ле-Бен
|
|
2:0
|
|
|
тур 11
|
10 листопада, субота
|
Расинг Уніон – Еш
|
|
0:1
|
|
Петанж – Прогресс Нідеркорн
|
|
1:5
|
|
Штрассен – Рюмеланж
|
|
4:1
|
|
Фола Еш – Хостерт
|
|
4:1
|
|
Діфферданж – Хамм Бенфіка
|
|
4:0
|
|
11 листопада, неділя
|
Дюделанж – Этцелла
|
|
4:2
|
|
Мондорф-ле-Бен – Вікторія Роспорт
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 12
|
25 листопада, неділя
|
Вікторія Роспорт – Дюделанж
|
|
2:2
|
|
Хамм Бенфіка – Фола Еш
|
|
1:2
|
|
Прогресс Нідеркорн – Расинг Уніон
|
|
2:0
|
|
Рюмеланж – Петанж
|
|
0:0
|
|
Хостерт – Мондорф-ле-Бен
|
|
1:1
|
|
Еш – Діфферданж
|
|
0:0
|
|
Этцелла – Штрассен
|
|
0:2
|
|
|
тур 13
|
2 грудень, неділя
|
Расинг Уніон – Рюмеланж
|
|
2:2
|
|
Прогресс Нідеркорн – Еш
|
|
5:0
|
|
Петанж – Этцелла
|
|
1:1
|
|
Штрассен – Вікторія Роспорт
|
|
4:0
|
|
Фола Еш – Діфферданж
|
|
3:0
|
|
Дюделанж – Хостерт
|
|
4:1
|
|
Мондорф-ле-Бен – Хамм Бенфіка
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 14
|
23 лютого, субота
|
Рюмеланж – Еш
|
|
1:1
|
|
24 лютого, неділя
|
Діфферданж – Дюделанж
|
|
0:4
|
|
Вікторія Роспорт – Расинг Уніон
|
|
1:1
|
|
Хамм Бенфіка – Штрассен
|
|
1:3
|
|
Хостерт – Петанж
|
|
0:3
|
|
Фола Еш – Мондорф-ле-Бен
|
|
5:0
|
|
Этцелла – Прогресс Нідеркорн
|
|
1:1
|
|
|
тур 15
|
1 березня, п`ятница
|
Штрассен – Діфферданж
|
|
2:0
|
|
Прогресс Нідеркорн – Вікторія Роспорт
|
|
3:3
|
|
3 березня, неділя
|
Расинг Уніон – Хостерт
|
|
2:0
|
|
Рюмеланж – Этцелла
|
|
3:5
|
|
Еш – Мондорф-ле-Бен
|
|
1:2
|
|
Петанж – Хамм Бенфіка
|
|
3:0
|
|
Дюделанж – Фола Еш
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 16
|
10 березня, неділя
|
Мондорф-ле-Бен – Дюделанж
|
|
1:2
|
|
Вікторія Роспорт – Рюмеланж
|
|
4:2
|
|
Хамм Бенфіка – Расинг Уніон
|
|
2:0
|
|
Хостерт – Прогресс Нідеркорн
|
|
0:1
|
|
Фола Еш – Штрассен
|
|
1:1
|
|
Этцелла – Еш
|
|
1:1
|
|
Діфферданж – Петанж
|
|
1:5
|
|
|
тур 17
|
15 березня, п`ятница
|
Расинг Уніон – Діфферданж
|
|
3:3
|
|
Прогресс Нідеркорн – Хамм Бенфіка
|
|
1:0
|
|
Рюмеланж – Хостерт
|
|
0:4
|
|
Еш – Дюделанж
|
|
0:3
|
|
Петанж – Фола Еш
|
|
2:1
|
|
Штрассен – Мондорф-ле-Бен
|
|
1:0
|
|
17 березня, неділя
|
Этцелла – Вікторія Роспорт
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 18
|
30 березня, субота
|
Дюделанж – Штрассен
|
|
1:1
|
|
Діфферданж – Прогресс Нідеркорн
|
|
2:0
|
|
Мондорф-ле-Бен – Петанж
|
|
4:1
|
|
31 березня, неділя
|
Вікторія Роспорт – Еш
|
|
1:2
|
|
Хамм Бенфіка – Рюмеланж
|
|
0:1
|
|
Хостерт – Этцелла
|
|
4:0
|
|
Фола Еш – Расинг Уніон
|
|
3:0
|
|
|
тур 19
|
7 квітня, неділя
|
Вікторія Роспорт – Хостерт
|
|
2:0
|
|
Расинг Уніон – Мондорф-ле-Бен
|
|
3:0
|
|
Прогресс Нідеркорн – Фола Еш
|
|
1:1
|
|
Рюмеланж – Діфферданж
|
|
1:2
|
|
Еш – Штрассен
|
|
1:2
|
|
Петанж – Дюделанж
|
|
1:3
|
|
Этцелла – Хамм Бенфіка
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 20
|
14 квітня, неділя
|
Мондорф-ле-Бен – Прогресс Нідеркорн
|
|
1:0
|
|
Хамм Бенфіка – Вікторія Роспорт
|
|
1:3
|
|
Хостерт – Еш
|
|
2:3
|
|
Штрассен – Петанж
|
|
2:1
|
|
Фола Еш – Рюмеланж
|
|
7:0
|
|
Діфферданж – Этцелла
|
|
2:0
|
|
Дюделанж – Расинг Уніон
|
|
2:0
|
|
|
тур 21
|
20 квітня, субота
|
Расинг Уніон – Штрассен
|
|
4:1
|
|
Прогресс Нідеркорн – Дюделанж
|
|
0:2
|
|
Рюмеланж – Мондорф-ле-Бен
|
|
1:3
|
|
Хостерт – Хамм Бенфіка
|
|
1:0
|
|
Еш – Петанж
|
|
1:1
|
|
Этцелла – Фола Еш
|
|
2:2
|
|
Вікторія Роспорт – Діфферданж
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 22
|
26 квітня, п`ятница
|
Петанж – Расинг Уніон
|
|
0:1
|
|
27 квітня, субота
|
Фола Еш – Вікторія Роспорт
|
|
1:1
|
|
28 квітня, неділя
|
Дюделанж – Рюмеланж
|
|
2:2
|
|
Діфферданж – Хостерт
|
|
3:1
|
|
Штрассен – Прогресс Нідеркорн
|
|
2:4
|
|
Хамм Бенфіка – Еш
|
|
0:2
|
|
Мондорф-ле-Бен – Этцелла
|
|
1:0
|
|
|
тур 23
|
1 травня, середа
|
Вікторія Роспорт – Мондорф-ле-Бен
|
|
0:4
|
|
Хамм Бенфіка – Діфферданж
|
|
1:1
|
|
Прогресс Нідеркорн – Петанж
|
|
1:0
|
|
Рюмеланж – Штрассен
|
|
0:2
|
|
Хостерт – Фола Еш
|
|
2:3
|
|
Еш – Расинг Уніон
|
|
1:0
|
|
Этцелла – Дюделанж
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 24
|
5 травня, неділя
|
Мондорф-ле-Бен – Хостерт
|
|
2:2
|
|
Расинг Уніон – Прогресс Нідеркорн
|
|
5:0
|
|
Петанж – Рюмеланж
|
|
2:1
|
|
Штрассен – Этцелла
|
|
2:1
|
|
Фола Еш – Хамм Бенфіка
|
|
2:0
|
|
Діфферданж – Еш
|
|
2:0
|
|
Дюделанж – Вікторія Роспорт
|
|
2:0
|
|
|
тур 25
|
12 травня, неділя
|
Вікторія Роспорт – Штрассен
|
|
2:1
|
|
Хамм Бенфіка – Мондорф-ле-Бен
|
|
2:1
|
|
Рюмеланж – Расинг Уніон
|
|
2:1
|
|
Хостерт – Дюделанж
|
|
3:4
|
|
Еш – Прогресс Нідеркорн
|
|
1:1
|
|
Этцелла – Петанж
|
|
2:1
|
|
Діфферданж – Фола Еш
|
|
0:4
|
|
|
|
тур 26
|
19 травня, неділя
|
Расинг Уніон – Этцелла
|
|
0:3
|
|
Прогресс Нідеркорн – Рюмеланж
|
|
3:0
|
|
Петанж – Вікторія Роспорт
|
|
2:0
|
|
Штрассен – Хостерт
|
|
2:4
|
|
Фола Еш – Еш
|
|
2:5
|
|
Дюделанж – Хамм Бенфіка
|
|
5:3
|
|
Мондорф-ле-Бен – Діфферданж
|
|
0:0
|
|
|