тур 1
|
25 лютого, субота
|
Самтредія – Телави
|
|
1:0
|
|
Діла – Динамо Тб
|
|
1:2
|
|
26 лютого, неділя
|
Гагра – Самгуралі
|
|
3:4
|
|
Сабуртало – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:0
|
|
Динамо Батумі – Шукура
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 2 (відео)
|
3 березня, п`ятница
|
Динамо Батумі – Сабуртало
|
|
4:0
|
|
4 березня, субота
|
Торпедо Кутаїсі – Діла
|
|
0:0
|
|
Телави – Гагра
|
|
0:0
|
|
Шукура – Самгуралі
|
|
2:1
|
|
Динамо Тб – Самтредія
|
|
4:0
|
|
|
тур 3 (відео)
|
8 березня, середа
|
Самгуралі – Телави
|
|
1:0
|
|
Сабуртало – Шукура
|
|
2:1
|
|
Гагра – Динамо Тб
|
|
3:5
|
|
Самтредія – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:2
|
|
Діла – Динамо Батумі
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 4
|
12 березня, неділя
|
Торпедо Кутаїсі – Гагра
|
|
3:1
|
|
Шукура – Телави
|
|
1:2
|
|
Сабуртало – Діла
|
|
0:0
|
|
Динамо Батумі – Самтредія
|
|
3:2
|
|
13 березня, понеділок
|
Динамо Тб – Самгуралі
|
|
2:0
|
|
|
тур 5 (відео)
|
18 березня, субота
|
Діла – Шукура
|
|
2:0
|
|
Самтредія – Сабуртало
|
|
3:3
|
|
Гагра – Динамо Батумі
|
|
1:4
|
|
Телави – Динамо Тб
|
|
2:2
|
|
19 березня, неділя
|
Самгуралі – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 6
|
1 квітня, субота
|
Діла – Самтредія
|
|
1:0
|
|
Сабуртало – Гагра
|
|
3:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Телави
|
|
2:1
|
|
2 квітня, неділя
|
Динамо Батумі – Самгуралі
|
|
2:0
|
|
Шукура – Динамо Тб
|
|
1:2
|
|
|
тур 7
|
8 квітня, субота
|
Телави – Динамо Батумі
|
|
1:4
|
|
Самтредія – Шукура
|
|
0:2
|
|
Динамо Тб – Торпедо Кутаїсі
|
|
2:1
|
|
9 квітня, неділя
|
Гагра – Діла
|
|
0:0
|
|
Самгуралі – Сабуртало
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 8
|
12 квітня, середа
|
Шукура – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:2
|
|
Динамо Батумі – Динамо Тб
|
|
2:2
|
|
13 квітня, четвер
|
Діла – Самгуралі
|
|
0:3
|
|
Самтредія – Гагра
|
|
1:2
|
|
Сабуртало – Телави
|
|
3:0
|
|
|
тур 9
|
21 квітня, п`ятница
|
Динамо Тб – Сабуртало
|
|
1:3
|
|
Торпедо Кутаїсі – Динамо Батумі
|
|
0:0
|
|
Телави – Діла
|
|
2:2
|
|
22 квітня, субота
|
Самгуралі – Самтредія
|
|
2:1
|
|
Гагра – Шукура
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 10
|
25 квітня, вівторок
|
Торпедо Кутаїсі – Сабуртало
|
|
0:3
|
|
Динамо Тб – Діла
|
|
1:2
|
|
26 квітня, середа
|
Самгуралі – Гагра
|
|
1:0
|
|
Шукура – Динамо Батумі
|
|
1:3
|
|
Телави – Самтредія
|
|
0:1
|
|
|
тур 11 (відео)
|
30 квітня, неділя
|
Самгуралі – Шукура
|
|
4:1
|
|
Сабуртало – Динамо Батумі
|
|
3:3
|
|
Гагра – Телави
|
|
1:1
|
|
Самтредія – Динамо Тб
|
|
0:2
|
|
Діла – Торпедо Кутаїсі
|
|
5:0
|
|
|
|
тур 12
|
5 травня, п`ятница
|
Шукура – Сабуртало
|
|
2:3
|
|
Динамо Батумі – Діла
|
|
0:2
|
|
6 травня, субота
|
Динамо Тб – Гагра
|
|
0:0
|
|
Телави – Самгуралі
|
|
0:1
|
|
Торпедо Кутаїсі – Самтредія
|
|
1:0
|
|
|
тур 13
|
9 травня, вівторок
|
Діла – Сабуртало
|
|
1:1
|
|
10 травня, середа
|
Телави – Шукура
|
|
0:0
|
|
Самгуралі – Динамо Тб
|
|
2:1
|
|
Гагра – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:0
|
|
Самтредія – Динамо Батумі
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 14 (відео)
|
14 травня, неділя
|
Динамо Батумі – Гагра
|
|
3:1
|
|
Динамо Тб – Телави
|
|
6:1
|
|
Сабуртало – Самтредія
|
|
2:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Самгуралі
|
|
1:3
|
|
15 травня, понеділок
|
Шукура – Діла
|
|
2:3
|
|
|
тур 15 (відео)
|
20 травня, субота
|
Динамо Тб – Шукура
|
|
4:4
|
|
Самтредія – Діла
|
|
1:2
|
|
Гагра – Сабуртало
|
|
1:2
|
|
Самгуралі – Динамо Батумі
|
|
1:1
|
|
Телави – Торпедо Кутаїсі
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 16 (відео)
|
24 травня, середа
|
Торпедо Кутаїсі – Динамо Тб
|
|
2:3
|
|
Шукура – Самтредія
|
|
2:2
|
|
Сабуртало – Самгуралі
|
|
5:1
|
|
Діла – Гагра
|
|
1:0
|
|
Динамо Батумі – Телави
|
|
2:0
|
|
|
тур 17
|
28 травня, неділя
|
Торпедо Кутаїсі – Шукура
|
|
1:2
|
|
Телави – Сабуртало
|
|
0:3
|
|
Самгуралі – Діла
|
|
2:2
|
|
Гагра – Самтредія
|
|
0:1
|
|
Динамо Тб – Динамо Батумі
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 18
|
1 червня, четвер
|
Динамо Батумі – Торпедо Кутаїсі
|
|
1:1
|
|
Діла – Телави
|
|
6:1
|
|
Самтредія – Самгуралі
|
|
0:2
|
|
Сабуртало – Динамо Тб
|
|
2:1
|
|
Шукура – Гагра
|
|
3:4
|
|
|
тур 19
|
5 серпня, субота
|
Гагра – Самгуралі
|
|
0:0
|
|
Динамо Батумі – Шукура
|
|
5:0
|
|
6 серпня, неділя
|
Діла – Динамо Тб
|
|
PSTP
|
|
Самтредія – Телави
|
|
0:2
|
|
8 серпня, вівторок
|
Сабуртало – Торпедо Кутаїсі
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 20 (відео)
|
5 червня, понеділок
|
Динамо Батумі – Сабуртало
|
|
2:1
|
|
Динамо Тб – Самтредія
|
|
3:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Діла
|
|
1:0
|
|
6 червня, вівторок
|
Телави – Гагра
|
|
0:1
|
|
Шукура – Самгуралі
|
|
2:2
|
|
|
тур 21 (відео)
|
12 серпня, субота
|
Самгуралі – Телави
|
|
0:1
|
|
13 серпня, неділя
|
Гагра – Динамо Тб
|
|
1:6
|
|
14 серпня, понеділок
|
Самтредія – Торпедо Кутаїсі
|
|
2:3
|
|
15 серпня, вівторок
|
Сабуртало – Шукура
|
|
5:1
|
|
20 вересня, середа
|
Діла – Динамо Батумі
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 22
|
19 серпня, субота
|
Динамо Батумі – Самтредія
|
|
1:1
|
|
Динамо Тб – Самгуралі
|
|
5:2
|
|
20 серпня, неділя
|
Сабуртало – Діла
|
|
1:2
|
|
Шукура – Телави
|
|
0:2
|
|
Торпедо Кутаїсі – Гагра
|
|
4:1
|
|
|
тур 23
|
25 серпня, п`ятница
|
Телави – Динамо Тб
|
|
2:2
|
|
Діла – Шукура
|
|
5:1
|
|
26 серпня, субота
|
Самтредія – Сабуртало
|
|
0:0
|
|
27 серпня, неділя
|
Гагра – Динамо Батумі
|
|
0:2
|
|
Самгуралі – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 24 (відео)
|
1 вересня, п`ятница
|
Торпедо Кутаїсі – Телави
|
|
2:1
|
|
Динамо Батумі – Самгуралі
|
|
4:1
|
|
2 вересня, субота
|
Діла – Самтредія
|
|
1:3
|
|
Сабуртало – Гагра
|
|
5:0
|
|
Шукура – Динамо Тб
|
|
2:3
|
|
|
тур 25
|
16 вересня, субота
|
Динамо Тб – Торпедо Кутаїсі
|
|
1:1
|
|
Телави – Динамо Батумі
|
|
2:1
|
|
Гагра – Діла
|
|
0:0
|
|
17 вересня, неділя
|
Самгуралі – Сабуртало
|
|
1:0
|
|
Самтредія – Шукура
|
|
4:2
|
|
|
|
тур 26
|
23 вересня, субота
|
Шукура – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:0
|
|
Самтредія – Гагра
|
|
3:1
|
|
24 вересня, неділя
|
Діла – Самгуралі
|
|
2:0
|
|
Сабуртало – Телави
|
|
0:1
|
|
Динамо Батумі – Динамо Тб
|
|
2:2
|
|
|
тур 27 (відео)
|
27 вересня, середа
|
Гагра – Шукура
|
|
1:0
|
|
28 вересня, четвер
|
Торпедо Кутаїсі – Динамо Батумі
|
|
0:3
|
|
Телави – Діла
|
|
2:1
|
|
Самгуралі – Самтредія
|
|
0:3
|
|
29 вересня, п`ятница
|
Динамо Тб – Сабуртало
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 28 (відео)
|
2 жовтня, понеділок
|
Самгуралі – Гагра
|
|
2:2
|
|
Шукура – Динамо Батумі
|
|
0:6
|
|
Телави – Самтредія
|
|
1:1
|
|
3 жовтня, вівторок
|
Торпедо Кутаїсі – Сабуртало
|
|
5:0
|
|
Динамо Тб – Діла
|
|
3:1
|
|
|
тур 29
|
7 жовтня, субота
|
Діла – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:1
|
|
Самтредія – Динамо Тб
|
|
3:2
|
|
8 жовтня, неділя
|
Гагра – Телави
|
|
4:1
|
|
Сабуртало – Динамо Батумі
|
|
0:0
|
|
Самгуралі – Шукура
|
|
5:0
|
|
|
|
тур 30
|
20 жовтня, п`ятница
|
Динамо Батумі – Діла
|
|
1:1
|
|
Шукура – Сабуртало
|
|
1:2
|
|
21 жовтня, субота
|
Торпедо Кутаїсі – Самтредія
|
|
2:0
|
|
Телави – Самгуралі
|
|
2:1
|
|
Динамо Тб – Гагра
|
|
0:1
|
|
|
тур 31 (відео)
|
28 жовтня, субота
|
Телави – Шукура
|
|
0:1
|
|
Самтредія – Динамо Батумі
|
|
1:3
|
|
Діла – Сабуртало
|
|
3:0
|
|
29 жовтня, неділя
|
Гагра – Торпедо Кутаїсі
|
|
1:2
|
|
Самгуралі – Динамо Тб
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 32 (відео)
|
3 листопада, п`ятница
|
Торпедо Кутаїсі – Самгуралі
|
|
0:0
|
|
Динамо Батумі – Гагра
|
|
3:0
|
|
Сабуртало – Самтредія
|
|
0:0
|
|
4 листопада, субота
|
Шукура – Діла
|
|
1:2
|
|
Динамо Тб – Телави
|
|
4:0
|
|
|
тур 33
|
10 листопада, п`ятница
|
Динамо Тб – Шукура
|
|
4:2
|
|
Самтредія – Діла
|
|
1:2
|
|
Телави – Торпедо Кутаїсі
|
|
1:2
|
|
11 листопада, субота
|
Гагра – Сабуртало
|
|
2:1
|
|
Самгуралі – Динамо Батумі
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 34
|
23 листопада, четвер
|
Сабуртало – Самгуралі
|
|
2:2
|
|
24 листопада, п`ятница
|
Торпедо Кутаїсі – Динамо Тб
|
|
2:2
|
|
Шукура – Самтредія
|
|
0:9
|
|
Діла – Гагра
|
|
1:0
|
|
Динамо Батумі – Телави
|
|
3:0
|
|
|
тур 35 (відео)
|
28 листопада, вівторок
|
Торпедо Кутаїсі – Шукура
|
|
9:0
|
|
Телави – Сабуртало
|
|
3:0
|
|
Самгуралі – Діла
|
|
1:0
|
|
Гагра – Самтредія
|
|
4:3
|
|
Динамо Тб – Динамо Батумі
|
|
6:2
|
|
|
|
тур 36
|
2 грудень, субота
|
Динамо Батумі – Торпедо Кутаїсі
|
|
2:2
|
|
Діла – Телави
|
|
3:1
|
|
Самтредія – Самгуралі
|
|
2:3
|
|
Сабуртало – Динамо Тб
|
|
0:3
|
|
Шукура – Гагра
|
|
0:9
|
|
|