тур 1
|
7 серпня, субота
|
Болтон – Мілтон-Кінз Донз
|
|
3:3
|
|
Кэмбридж Юн – Оксфорд
|
|
1:1
|
|
Кру Александра – Челтнем Таун
|
|
1:1
|
|
Ротерем Юн – Плімут Аргайл
|
|
2:0
|
|
Флітвуд Таун – Портсмут
|
|
0:1
|
|
Шрусбері Таун – Бертон Альбион
|
|
0:1
|
|
Іпсвіч Таун – Моркам
|
|
2:2
|
|
Джіллінгем – Лінкольн Сіті
|
|
1:1
|
|
Уікомб – Акрінгтон Стенлі
|
|
2:1
|
|
Донкастер – АФК Вімблдон
|
|
1:2
|
|
Сандерленд – Віган Атлетик
|
|
2:1
|
|
Чарльтон – Шеффілд Уенсдей
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 2
|
14 серпня, субота
|
Мілтон-Кінз Донз – Сандерленд
|
|
1:2
|
|
Челтнем Таун – Уікомб
|
|
1:3
|
|
Бертон Альбион – Іпсвіч Таун
|
|
2:1
|
|
Плімут Аргайл – Джіллінгем
|
|
1:0
|
|
Шеффілд Уенсдей – Донкастер
|
|
2:0
|
|
Моркам – Шрусбері Таун
|
|
2:0
|
|
АФК Вімблдон – Болтон
|
|
3:3
|
|
Оксфорд – Чарльтон
|
|
2:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Кэмбридж Юн
|
|
2:1
|
|
Лінкольн Сіті – Флітвуд Таун
|
|
2:1
|
|
Віган Атлетик – Ротерем Юн
|
|
1:0
|
|
Портсмут – Кру Александра
|
|
2:0
|
|
|
тур 3
|
17 серпня, вівторок
|
Мілтон-Кінз Донз – Чарльтон
|
|
2:1
|
|
Челтнем Таун – Іпсвіч Таун
|
|
2:1
|
|
Бертон Альбион – Сандерленд
|
|
1:0
|
|
Плімут Аргайл – Кэмбридж Юн
|
|
1:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Флітвуд Таун
|
|
1:0
|
|
Моркам – Ротерем Юн
|
|
0:1
|
|
АФК Вімблдон – Джіллінгем
|
|
1:1
|
|
Оксфорд – Кру Александра
|
|
1:0
|
|
Акрінгтон Стенлі – Донкастер
|
|
1:0
|
|
Лінкольн Сіті – Болтон
|
|
0:1
|
|
Віган Атлетик – Уікомб
|
|
1:1
|
|
Портсмут – Шрусбері Таун
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 4
|
21 серпня, субота
|
Шрусбері Таун – Плімут Аргайл
|
|
0:3
|
|
Флітвуд Таун – Челтнем Таун
|
|
3:2
|
|
Ротерем Юн – Шеффілд Уенсдей
|
|
0:2
|
|
Кру Александра – Акрінгтон Стенлі
|
|
0:1
|
|
Кэмбридж Юн – Бертон Альбион
|
|
3:0
|
|
Іпсвіч Таун – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:2
|
|
Джіллінгем – Моркам
|
|
2:1
|
|
Уікомб – Лінкольн Сіті
|
|
1:0
|
|
Донкастер – Портсмут
|
|
0:0
|
|
Сандерленд – АФК Вімблдон
|
|
1:0
|
|
Чарльтон – Віган Атлетик
|
|
0:2
|
|
Болтон – Оксфорд
|
|
2:1
|
|
|
тур 5
|
27 серпня, п`ятница
|
Бертон Альбион – Челтнем Таун
|
|
1:1
|
|
28 серпня, субота
|
Кэмбридж Юн – Болтон
|
|
1:0
|
|
Ротерем Юн – Донкастер
|
|
2:0
|
|
Плімут Аргайл – Флітвуд Таун
|
|
1:1
|
|
Шрусбері Таун – Джіллінгем
|
|
2:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Акрінгтон Стенлі
|
|
2:0
|
|
Іпсвіч Таун – АФК Вімблдон
|
|
2:2
|
|
Моркам – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:0
|
|
Оксфорд – Лінкольн Сіті
|
|
3:1
|
|
Сандерленд – Уікомб
|
|
3:1
|
|
Чарльтон – Кру Александра
|
|
2:0
|
|
Віган Атлетик – Портсмут
|
|
1:0
|
|
|
|
|
тур 7
|
11 вересня, субота
|
Чарльтон – Челтнем Таун
|
|
1:2
|
|
Сандерленд – Акрінгтон Стенлі
|
|
2:1
|
|
Віган Атлетик – Донкастер
|
|
2:1
|
|
Моркам – АФК Вімблдон
|
|
3:4
|
|
Оксфорд – Уікомб
|
|
0:0
|
|
Кэмбридж Юн – Лінкольн Сіті
|
|
1:5
|
|
Ротерем Юн – Флітвуд Таун
|
|
2:4
|
|
Плімут Аргайл – Шеффілд Уенсдей
|
|
3:0
|
|
Шрусбері Таун – Кру Александра
|
|
1:1
|
|
Бертон Альбион – Джіллінгем
|
|
1:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Портсмут
|
|
1:0
|
|
Іпсвіч Таун – Болтон
|
|
2:5
|
|
|
|
тур 8
|
18 вересня, субота
|
Кру Александра – Бертон Альбион
|
|
2:0
|
|
АФК Вімблдон – Плімут Аргайл
|
|
0:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Шрусбері Таун
|
|
1:1
|
|
Флітвуд Таун – Сандерленд
|
|
2:2
|
|
Донкастер – Моркам
|
|
1:0
|
|
Портсмут – Кэмбридж Юн
|
|
1:2
|
|
Лінкольн Сіті – Іпсвіч Таун
|
|
0:1
|
|
Болтон – Ротерем Юн
|
|
0:2
|
|
Уікомб – Чарльтон
|
|
2:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Віган Атлетик
|
|
1:4
|
|
Джіллінгем – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:4
|
|
Челтнем Таун – Оксфорд
|
|
1:0
|
|
|
тур 9
|
25 вересня, субота
|
Іпсвіч Таун – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:1
|
|
Кэмбридж Юн – Флітвуд Таун
|
|
2:2
|
|
Ротерем Юн – Кру Александра
|
|
1:1
|
|
Плімут Аргайл – Донкастер
|
|
2:1
|
|
Шрусбері Таун – АФК Вімблдон
|
|
2:1
|
|
Бертон Альбион – Лінкольн Сіті
|
|
1:2
|
|
Віган Атлетик – Челтнем Таун
|
|
2:0
|
|
Чарльтон – Портсмут
|
|
2:2
|
|
Сандерленд – Болтон
|
|
1:0
|
|
Оксфорд – Джіллінгем
|
|
1:1
|
|
Моркам – Акрінгтон Стенлі
|
|
3:3
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Уікомб
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 10
|
28 вересня, вівторок
|
Плімут Аргайл – Кру Александра
|
|
1:1
|
|
Кэмбридж Юн – Джіллінгем
|
|
0:2
|
|
Ротерем Юн – АФК Вімблдон
|
|
3:0
|
|
Шрусбері Таун – Уікомб
|
|
1:2
|
|
Бертон Альбион – Портсмут
|
|
2:1
|
|
Сандерленд – Челтнем Таун
|
|
5:0
|
|
Віган Атлетик – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:2
|
|
Чарльтон – Болтон
|
|
1:4
|
|
Оксфорд – Акрінгтон Стенлі
|
|
5:1
|
|
Моркам – Лінкольн Сіті
|
|
2:0
|
|
Іпсвіч Таун – Донкастер
|
|
6:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Флітвуд Таун
|
|
3:3
|
|
|
тур 11
|
2 жовтня, субота
|
Портсмут – Сандерленд
|
|
4:0
|
|
Кру Александра – Кэмбридж Юн
|
|
2:2
|
|
Шеффілд Уенсдей – Оксфорд
|
|
1:2
|
|
Флітвуд Таун – Чарльтон
|
|
1:2
|
|
Челтнем Таун – Ротерем Юн
|
|
0:2
|
|
Джіллінгем – Віган Атлетик
|
|
0:2
|
|
Донкастер – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:1
|
|
Лінкольн Сіті – Плімут Аргайл
|
|
2:2
|
|
Болтон – Шрусбері Таун
|
|
2:1
|
|
Уікомб – Моркам
|
|
4:3
|
|
Акрінгтон Стенлі – Іпсвіч Таун
|
|
2:1
|
|
АФК Вімблдон – Бертон Альбион
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 12
|
9 жовтня, субота
|
Уікомб – Джіллінгем
|
|
2:0
|
|
Плімут Аргайл – Бертон Альбион
|
|
2:1
|
|
Іпсвіч Таун – Шрусбері Таун
|
|
2:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Болтон
|
|
1:0
|
|
26 жовтня, вівторок
|
Віган Атлетик – Лінкольн Сіті
|
|
1:2
|
|
2 листопада, вівторок
|
Портсмут – Челтнем Таун
|
|
1:1
|
|
Моркам – Кэмбридж Юн
|
|
0:2
|
|
Кру Александра – Донкастер
|
|
1:1
|
|
Чарльтон – Ротерем Юн
|
|
1:1
|
|
4 грудень, субота
|
Сандерленд – Оксфорд
|
|
1:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Флітвуд Таун
|
|
5:1
|
|
11 січня, вівторок
|
Мілтон-Кінз Донз – АФК Вімблдон
|
|
1:0
|
|
|
тур 13
|
15 жовтня, п`ятница
|
Бертон Альбион – Моркам
|
|
3:2
|
|
16 жовтня, субота
|
Донкастер – Уікомб
|
|
0:2
|
|
Кэмбридж Юн – Іпсвіч Таун
|
|
2:2
|
|
Болтон – Віган Атлетик
|
|
0:4
|
|
Лінкольн Сіті – Чарльтон
|
|
2:1
|
|
Оксфорд – Плімут Аргайл
|
|
1:3
|
|
АФК Вімблдон – Шеффілд Уенсдей
|
|
2:2
|
|
Джіллінгем – Сандерленд
|
|
1:2
|
|
Челтнем Таун – Акрінгтон Стенлі
|
|
1:0
|
|
Шрусбері Таун – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:0
|
|
Флітвуд Таун – Кру Александра
|
|
3:0
|
|
Ротерем Юн – Портсмут
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 14
|
19 жовтня, вівторок
|
Челтнем Таун – Моркам
|
|
3:1
|
|
Лінкольн Сіті – АФК Вімблдон
|
|
0:1
|
|
Кэмбридж Юн – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:1
|
|
Портсмут – Іпсвіч Таун
|
|
0:4
|
|
Віган Атлетик – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:2
|
|
Чарльтон – Акрінгтон Стенлі
|
|
2:3
|
|
Оксфорд – Шрусбері Таун
|
|
2:0
|
|
Джіллінгем – Донкастер
|
|
1:0
|
|
Плімут Аргайл – Болтон
|
|
3:0
|
|
Флітвуд Таун – Бертон Альбион
|
|
0:1
|
|
Ротерем Юн – Уікомб
|
|
0:0
|
|
Кру Александра – Сандерленд
|
|
0:4
|
|
|
тур 15
|
23 жовтня, субота
|
Донкастер – Челтнем Таун
|
|
3:2
|
|
Болтон – Джіллінгем
|
|
2:2
|
|
Уікомб – Кру Александра
|
|
2:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Портсмут
|
|
2:2
|
|
АФК Вімблдон – Віган Атлетик
|
|
0:2
|
|
Моркам – Плімут Аргайл
|
|
1:1
|
|
Сандерленд – Чарльтон
|
|
0:1
|
|
Іпсвіч Таун – Флітвуд Таун
|
|
2:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Ротерем Юн
|
|
0:3
|
|
Бертон Альбион – Оксфорд
|
|
1:3
|
|
Шрусбері Таун – Кэмбридж Юн
|
|
4:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Лінкольн Сіті
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 16
|
30 жовтня, субота
|
Челтнем Таун – Шеффілд Уенсдей
|
|
2:2
|
|
Кэмбридж Юн – АФК Вімблдон
|
|
1:0
|
|
Кру Александра – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:4
|
|
Чарльтон – Донкастер
|
|
4:0
|
|
Віган Атлетик – Бертон Альбион
|
|
2:0
|
|
Портсмут – Болтон
|
|
1:0
|
|
Лінкольн Сіті – Шрусбері Таун
|
|
1:1
|
|
Оксфорд – Моркам
|
|
3:1
|
|
Джіллінгем – Акрінгтон Стенлі
|
|
0:0
|
|
Плімут Аргайл – Іпсвіч Таун
|
|
2:1
|
|
Флітвуд Таун – Уікомб
|
|
3:3
|
|
Ротерем Юн – Сандерленд
|
|
5:1
|
|
|
тур 17
|
12 листопада, п`ятница
|
Болтон – Кру Александра
|
|
2:0
|
|
13 листопада, субота
|
Шеффілд Уенсдей – Джіллінгем
|
|
1:1
|
|
Бертон Альбион – Чарльтон
|
|
0:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Кэмбридж Юн
|
|
4:1
|
|
Іпсвіч Таун – Оксфорд
|
|
0:0
|
|
Уікомб – Портсмут
|
|
0:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Плімут Аргайл
|
|
1:4
|
|
8 січня, субота
|
Донкастер – Флітвуд Таун
|
|
0:1
|
|
11 січня, вівторок
|
Сандерленд – Лінкольн Сіті
|
|
1:3
|
|
18 січня, вівторок
|
Моркам – Віган Атлетик
|
|
1:2
|
|
1 лютого, вівторок
|
АФК Вімблдон – Челтнем Таун
|
|
2:2
|
|
1 березня, вівторок
|
Шрусбері Таун – Ротерем Юн
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 18
|
20 листопада, субота
|
Кру Александра – Джіллінгем
|
|
2:0
|
|
Ротерем Юн – Кэмбридж Юн
|
|
3:1
|
|
Флітвуд Таун – Моркам
|
|
1:2
|
|
Портсмут – АФК Вімблдон
|
|
2:1
|
|
Сандерленд – Іпсвіч Таун
|
|
2:0
|
|
Уікомб – Болтон
|
|
1:0
|
|
Акрінгтон Стенлі – Шеффілд Уенсдей
|
|
2:3
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Бертон Альбион
|
|
1:0
|
|
Челтнем Таун – Шрусбері Таун
|
|
2:1
|
|
Донкастер – Лінкольн Сіті
|
|
0:0
|
|
Чарльтон – Плімут Аргайл
|
|
2:0
|
|
1 лютого, вівторок
|
Віган Атлетик – Оксфорд
|
|
1:1
|
|
|
тур 19
|
23 листопада, вівторок
|
Шрусбері Таун – Сандерленд
|
|
1:1
|
|
Іпсвіч Таун – Ротерем Юн
|
|
0:2
|
|
Моркам – Чарльтон
|
|
2:2
|
|
Джіллінгем – Челтнем Таун
|
|
0:2
|
|
АФК Вімблдон – Кру Александра
|
|
3:2
|
|
Оксфорд – Флітвуд Таун
|
|
3:1
|
|
Бертон Альбион – Акрінгтон Стенлі
|
|
4:0
|
|
Лінкольн Сіті – Портсмут
|
|
0:3
|
|
Болтон – Донкастер
|
|
3:0
|
|
Кэмбридж Юн – Віган Атлетик
|
|
2:2
|
|
Шеффілд Уенсдей – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:1
|
|
Плімут Аргайл – Уікомб
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 20
|
27 листопада, субота
|
Кэмбридж Юн – Сандерленд
|
|
1:2
|
|
Шеффілд Уенсдей – Уікомб
|
|
2:2
|
|
Болтон – Челтнем Таун
|
|
2:2
|
|
Лінкольн Сіті – Акрінгтон Стенлі
|
|
0:1
|
|
Оксфорд – Ротерем Юн
|
|
0:0
|
|
Джіллінгем – Портсмут
|
|
0:1
|
|
Моркам – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:4
|
|
Бертон Альбион – Донкастер
|
|
2:0
|
|
Шрусбері Таун – Чарльтон
|
|
1:0
|
|
Плімут Аргайл – Віган Атлетик
|
|
1:2
|
|
АФК Вімблдон – Флітвуд Таун
|
|
2:2
|
|
28 листопада, неділя
|
Іпсвіч Таун – Кру Александра
|
|
2:1
|
|
|
тур 21
|
7 грудень, вівторок
|
Челтнем Таун – Кэмбридж Юн
|
|
0:5
|
|
Портсмут – Шеффілд Уенсдей
|
|
0:0
|
|
Чарльтон – Іпсвіч Таун
|
|
2:0
|
|
Сандерленд – Моркам
|
|
5:0
|
|
Ротерем Юн – Джіллінгем
|
|
5:1
|
|
Донкастер – Оксфорд
|
|
1:2
|
|
Уікомб – Бертон Альбион
|
|
2:1
|
|
Кру Александра – Лінкольн Сіті
|
|
2:0
|
|
Акрінгтон Стенлі – АФК Вімблдон
|
|
0:2
|
|
Флітвуд Таун – Болтон
|
|
3:0
|
|
8 грудень, середа
|
Мілтон-Кінз Донз – Плімут Аргайл
|
|
1:1
|
|
Віган Атлетик – Шрусбері Таун
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 22
|
11 грудень, субота
|
Кру Александра – Шеффілд Уенсдей
|
|
0:2
|
|
Ротерем Юн – Бертон Альбион
|
|
3:1
|
|
Флітвуд Таун – Джіллінгем
|
|
2:1
|
|
Портсмут – Моркам
|
|
2:0
|
|
Віган Атлетик – Іпсвіч Таун
|
|
1:1
|
|
Сандерленд – Плімут Аргайл
|
|
2:1
|
|
Донкастер – Шрусбері Таун
|
|
1:0
|
|
Акрінгтон Стенлі – Болтон
|
|
1:0
|
|
Уікомб – АФК Вімблдон
|
|
2:2
|
|
Чарльтон – Кэмбридж Юн
|
|
2:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Оксфорд
|
|
1:2
|
|
Челтнем Таун – Лінкольн Сіті
|
|
2:2
|
|
|
тур 23
|
18 грудень, субота
|
Шрусбері Таун – Челтнем Таун
|
|
3:1
|
|
Плімут Аргайл – Чарльтон
|
|
1:0
|
|
Іпсвіч Таун – Сандерленд
|
|
1:1
|
|
Оксфорд – Віган Атлетик
|
|
2:3
|
|
Моркам – Флітвуд Таун
|
|
0:0
|
|
Кэмбридж Юн – Ротерем Юн
|
|
0:1
|
|
11 січня, вівторок
|
Болтон – Уікомб
|
|
0:2
|
|
18 січня, вівторок
|
АФК Вімблдон – Портсмут
|
|
0:0
|
|
25 січня, вівторок
|
Бертон Альбион – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:1
|
|
1 лютого, вівторок
|
Джіллінгем – Кру Александра
|
|
1:0
|
|
15 лютого, вівторок
|
Лінкольн Сіті – Донкастер
|
|
0:1
|
|
15 березня, вівторок
|
Шеффілд Уенсдей – Акрінгтон Стенлі
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 24
|
26 грудень, неділя
|
Флітвуд Таун – Шрусбері Таун
|
|
0:3
|
|
Челтнем Таун – Плімут Аргайл
|
|
0:2
|
|
Акрінгтон Стенлі – Ротерем Юн
|
|
1:0
|
|
Лінкольн Сіті – Мілтон-Кінз Донз
|
|
2:3
|
|
27 грудень, понеділок
|
Донкастер – Сандерленд
|
|
0:3
|
|
8 січня, субота
|
Джіллінгем – Іпсвіч Таун
|
|
0:4
|
|
1 березня, вівторок
|
Портсмут – Оксфорд
|
|
3:2
|
|
Шеффілд Уенсдей – Бертон Альбион
|
|
5:2
|
|
Уікомб – Кэмбридж Юн
|
|
3:0
|
|
8 березня, вівторок
|
Болтон – Моркам
|
|
1:1
|
|
15 березня, вівторок
|
Кру Александра – Віган Атлетик
|
|
0:2
|
|
22 березня, вівторок
|
АФК Вімблдон – Чарльтон
|
|
1:1
|
|
|
тур 25
|
29 грудень, середа
|
Оксфорд – АФК Вімблдон
|
|
3:0
|
|
Моркам – Кру Александра
|
|
1:2
|
|
Іпсвіч Таун – Уікомб
|
|
1:0
|
|
Шрусбері Таун – Акрінгтон Стенлі
|
|
0:0
|
|
30 грудень, четвер
|
Сандерленд – Шеффілд Уенсдей
|
|
5:0
|
|
18 січня, вівторок
|
Кэмбридж Юн – Донкастер
|
|
3:1
|
|
15 лютого, вівторок
|
Бертон Альбион – Болтон
|
|
3:1
|
|
1 березня, вівторок
|
Віган Атлетик – Флітвуд Таун
|
|
2:0
|
|
8 березня, вівторок
|
Мілтон-Кінз Донз – Челтнем Таун
|
|
3:1
|
|
15 березня, вівторок
|
Ротерем Юн – Лінкольн Сіті
|
|
2:1
|
|
Чарльтон – Джіллінгем
|
|
1:0
|
|
Плімут Аргайл – Портсмут
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 26
|
1 січня, субота
|
Ротерем Юн – Болтон
|
|
2:1
|
|
Бертон Альбион – Кру Александра
|
|
4:1
|
|
Чарльтон – Уікомб
|
|
0:1
|
|
Оксфорд – Челтнем Таун
|
|
1:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Джіллінгем
|
|
0:0
|
|
2 січня, неділя
|
Моркам – Донкастер
|
|
4:3
|
|
Шрусбері Таун – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:0
|
|
3 січня, понеділок
|
Кэмбридж Юн – Портсмут
|
|
0:0
|
|
8 березня, вівторок
|
Плімут Аргайл – АФК Вімблдон
|
|
2:0
|
|
Сандерленд – Флітвуд Таун
|
|
3:1
|
|
Іпсвіч Таун – Лінкольн Сіті
|
|
2:0
|
|
5 квітня, вівторок
|
Віган Атлетик – Акрінгтон Стенлі
|
|
3:0
|
|
|
тур 27
|
8 січня, субота
|
Уікомб – Сандерленд
|
|
3:3
|
|
Лінкольн Сіті – Оксфорд
|
|
2:0
|
|
Челтнем Таун – Бертон Альбион
|
|
1:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:1
|
|
12 січня, середа
|
Кру Александра – Чарльтон
|
|
2:1
|
|
25 січня, вівторок
|
Джіллінгем – Шрусбері Таун
|
|
0:0
|
|
АФК Вімблдон – Іпсвіч Таун
|
|
0:2
|
|
Флітвуд Таун – Плімут Аргайл
|
|
3:3
|
|
1 лютого, вівторок
|
Шеффілд Уенсдей – Моркам
|
|
2:0
|
|
Болтон – Кэмбридж Юн
|
|
2:0
|
|
Донкастер – Ротерем Юн
|
|
0:5
|
|
26 квітня, вівторок
|
Портсмут – Віган Атлетик
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 28
|
15 січня, субота
|
Акрінгтон Стенлі – Сандерленд
|
|
1:1
|
|
Уікомб – Оксфорд
|
|
2:0
|
|
Шеффілд Уенсдей – Плімут Аргайл
|
|
4:2
|
|
Донкастер – Віган Атлетик
|
|
1:2
|
|
Лінкольн Сіті – Кэмбридж Юн
|
|
0:1
|
|
Кру Александра – Шрусбері Таун
|
|
0:0
|
|
Портсмут – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:2
|
|
Болтон – Іпсвіч Таун
|
|
2:0
|
|
Челтнем Таун – Чарльтон
|
|
1:1
|
|
Джіллінгем – Бертон Альбион
|
|
1:3
|
|
АФК Вімблдон – Моркам
|
|
2:0
|
|
Флітвуд Таун – Ротерем Юн
|
|
1:0
|
|
|
тур 29
|
22 січня, субота
|
Бертон Альбион – АФК Вімблдон
|
|
1:1
|
|
Ротерем Юн – Челтнем Таун
|
|
1:0
|
|
Кэмбридж Юн – Кру Александра
|
|
1:0
|
|
Плімут Аргайл – Лінкольн Сіті
|
|
1:2
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Донкастер
|
|
0:1
|
|
Іпсвіч Таун – Акрінгтон Стенлі
|
|
2:1
|
|
Моркам – Уікомб
|
|
3:2
|
|
Оксфорд – Шеффілд Уенсдей
|
|
3:2
|
|
Сандерленд – Портсмут
|
|
1:0
|
|
Чарльтон – Флітвуд Таун
|
|
2:0
|
|
Віган Атлетик – Джіллінгем
|
|
3:2
|
|
Шрусбері Таун – Болтон
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 30
|
29 січня, субота
|
Акрінгтон Стенлі – Моркам
|
|
2:2
|
|
Джіллінгем – Оксфорд
|
|
2:7
|
|
Уікомб – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:1
|
|
Челтнем Таун – Віган Атлетик
|
|
0:0
|
|
Флітвуд Таун – Кэмбридж Юн
|
|
1:1
|
|
Лінкольн Сіті – Бертон Альбион
|
|
1:2
|
|
Болтон – Сандерленд
|
|
6:0
|
|
АФК Вімблдон – Шрусбері Таун
|
|
1:1
|
|
Донкастер – Плімут Аргайл
|
|
1:3
|
|
Шеффілд Уенсдей – Іпсвіч Таун
|
|
1:0
|
|
Кру Александра – Ротерем Юн
|
|
0:2
|
|
31 січня, понеділок
|
Портсмут – Чарльтон
|
|
1:2
|
|
|
тур 31
|
5 лютого, субота
|
Бертон Альбион – Шеффілд Уенсдей
|
|
0:2
|
|
Чарльтон – АФК Вімблдон
|
|
3:2
|
|
Сандерленд – Донкастер
|
|
1:2
|
|
Оксфорд – Портсмут
|
|
3:2
|
|
Моркам – Болтон
|
|
1:1
|
|
Іпсвіч Таун – Джіллінгем
|
|
1:0
|
|
Шрусбері Таун – Флітвуд Таун
|
|
1:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Лінкольн Сіті
|
|
2:1
|
|
Ротерем Юн – Акрінгтон Стенлі
|
|
1:0
|
|
15 лютого, вівторок
|
Віган Атлетик – Кру Александра
|
|
2:0
|
|
22 березня, вівторок
|
Плімут Аргайл – Челтнем Таун
|
|
2:0
|
|
5 квітня, вівторок
|
Кэмбридж Юн – Уікомб
|
|
1:4
|
|
|
|
тур 32
|
8 лютого, вівторок
|
Джіллінгем – Кэмбридж Юн
|
|
1:0
|
|
АФК Вімблдон – Ротерем Юн
|
|
0:1
|
|
Уікомб – Шрусбері Таун
|
|
0:0
|
|
Лінкольн Сіті – Моркам
|
|
2:1
|
|
Портсмут – Бертон Альбион
|
|
2:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Оксфорд
|
|
2:0
|
|
Донкастер – Іпсвіч Таун
|
|
0:1
|
|
Челтнем Таун – Сандерленд
|
|
2:1
|
|
Кру Александра – Плімут Аргайл
|
|
1:4
|
|
Болтон – Чарльтон
|
|
2:1
|
|
Шеффілд Уенсдей – Віган Атлетик
|
|
1:0
|
|
Флітвуд Таун – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:1
|
|
|
тур 33
|
12 лютого, субота
|
Бертон Альбион – Кэмбридж Юн
|
|
2:2
|
|
Челтнем Таун – Флітвуд Таун
|
|
2:0
|
|
Плімут Аргайл – Шрусбері Таун
|
|
1:0
|
|
АФК Вімблдон – Сандерленд
|
|
1:1
|
|
Портсмут – Донкастер
|
|
4:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Іпсвіч Таун
|
|
0:0
|
|
Моркам – Джіллінгем
|
|
1:1
|
|
Оксфорд – Болтон
|
|
2:3
|
|
Лінкольн Сіті – Уікомб
|
|
1:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Кру Александра
|
|
4:1
|
|
Віган Атлетик – Чарльтон
|
|
2:1
|
|
13 лютого, неділя
|
Шеффілд Уенсдей – Ротерем Юн
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 34
|
18 лютого, п`ятница
|
Ротерем Юн – Віган Атлетик
|
|
1:1
|
|
19 лютого, субота
|
Чарльтон – Оксфорд
|
|
0:4
|
|
Болтон – АФК Вімблдон
|
|
4:0
|
|
Джіллінгем – Плімут Аргайл
|
|
0:2
|
|
Сандерленд – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:2
|
|
Донкастер – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:3
|
|
Уікомб – Челтнем Таун
|
|
5:5
|
|
Іпсвіч Таун – Бертон Альбион
|
|
3:0
|
|
Кэмбридж Юн – Акрінгтон Стенлі
|
|
2:0
|
|
8 березня, вівторок
|
Кру Александра – Портсмут
|
|
1:3
|
|
15 березня, вівторок
|
Шрусбері Таун – Моркам
|
|
5:0
|
|
5 квітня, вівторок
|
Флітвуд Таун – Лінкольн Сіті
|
|
1:1
|
|
|
тур 35
|
22 лютого, вівторок
|
Кэмбридж Юн – Плімут Аргайл
|
|
2:0
|
|
Джіллінгем – АФК Вімблдон
|
|
0:0
|
|
Ротерем Юн – Моркам
|
|
2:0
|
|
Шрусбері Таун – Портсмут
|
|
1:2
|
|
Іпсвіч Таун – Челтнем Таун
|
|
0:0
|
|
Сандерленд – Бертон Альбион
|
|
1:1
|
|
Чарльтон – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:2
|
|
Кру Александра – Оксфорд
|
|
0:1
|
|
Донкастер – Акрінгтон Стенлі
|
|
2:0
|
|
Болтон – Лінкольн Сіті
|
|
3:1
|
|
Уікомб – Віган Атлетик
|
|
1:3
|
|
26 квітня, вівторок
|
Флітвуд Таун – Шеффілд Уенсдей
|
|
2:3
|
|
|
|
тур 36
|
26 лютого, субота
|
Акрінгтон Стенлі – Уікомб
|
|
3:2
|
|
АФК Вімблдон – Донкастер
|
|
2:2
|
|
Лінкольн Сіті – Джіллінгем
|
|
2:0
|
|
Віган Атлетик – Сандерленд
|
|
0:3
|
|
Портсмут – Флітвуд Таун
|
|
3:3
|
|
Оксфорд – Кэмбридж Юн
|
|
4:2
|
|
Шеффілд Уенсдей – Чарльтон
|
|
2:0
|
|
Моркам – Іпсвіч Таун
|
|
1:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Болтон
|
|
2:0
|
|
Челтнем Таун – Кру Александра
|
|
1:2
|
|
Бертон Альбион – Шрусбері Таун
|
|
0:2
|
|
Плімут Аргайл – Ротерем Юн
|
|
0:1
|
|
|
тур 37
|
5 березня, субота
|
Портсмут – Акрінгтон Стенлі
|
|
4:0
|
|
Чарльтон – Сандерленд
|
|
0:0
|
|
Кэмбридж Юн – Шрусбері Таун
|
|
0:0
|
|
Кру Александра – Уікомб
|
|
1:3
|
|
Ротерем Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:2
|
|
Флітвуд Таун – Іпсвіч Таун
|
|
0:2
|
|
Плімут Аргайл – Моркам
|
|
2:0
|
|
Челтнем Таун – Донкастер
|
|
4:0
|
|
Джіллінгем – Болтон
|
|
0:3
|
|
Лінкольн Сіті – Шеффілд Уенсдей
|
|
3:1
|
|
Віган Атлетик – АФК Вімблдон
|
|
1:0
|
|
Оксфорд – Бертон Альбион
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 38
|
12 березня, субота
|
Уікомб – Ротерем Юн
|
|
0:0
|
|
Донкастер – Джіллінгем
|
|
0:1
|
|
Болтон – Плімут Аргайл
|
|
0:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Чарльтон
|
|
2:1
|
|
АФК Вімблдон – Лінкольн Сіті
|
|
0:2
|
|
Моркам – Челтнем Таун
|
|
1:3
|
|
Іпсвіч Таун – Портсмут
|
|
0:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Віган Атлетик
|
|
1:1
|
|
Бертон Альбион – Флітвуд Таун
|
|
3:2
|
|
Шрусбері Таун – Оксфорд
|
|
1:2
|
|
Шеффілд Уенсдей – Кэмбридж Юн
|
|
6:0
|
|
Сандерленд – Кру Александра
|
|
2:0
|
|
|
тур 39
|
19 березня, субота
|
Кэмбридж Юн – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:1
|
|
Кру Александра – Болтон
|
|
0:1
|
|
Ротерем Юн – Шрусбері Таун
|
|
0:3
|
|
Флітвуд Таун – Донкастер
|
|
0:0
|
|
Віган Атлетик – Моркам
|
|
4:1
|
|
Портсмут – Уікомб
|
|
0:0
|
|
Чарльтон – Бертон Альбион
|
|
2:0
|
|
Оксфорд – Іпсвіч Таун
|
|
1:1
|
|
Джіллінгем – Шеффілд Уенсдей
|
|
0:0
|
|
Челтнем Таун – АФК Вімблдон
|
|
3:1
|
|
Плімут Аргайл – Акрінгтон Стенлі
|
|
4:0
|
|
Лінкольн Сіті – Сандерленд
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 40
|
15 березня, вівторок
|
Уікомб – Флітвуд Таун
|
|
1:0
|
|
26 березня, субота
|
Шеффілд Уенсдей – Челтнем Таун
|
|
4:1
|
|
Шрусбері Таун – Лінкольн Сіті
|
|
1:0
|
|
Донкастер – Чарльтон
|
|
0:1
|
|
Акрінгтон Стенлі – Джіллінгем
|
|
1:2
|
|
АФК Вімблдон – Кэмбридж Юн
|
|
0:1
|
|
Іпсвіч Таун – Плімут Аргайл
|
|
1:0
|
|
5 квітня, вівторок
|
Мілтон-Кінз Донз – Кру Александра
|
|
2:1
|
|
Моркам – Оксфорд
|
|
2:1
|
|
Болтон – Портсмут
|
|
1:1
|
|
12 квітня, вівторок
|
Бертон Альбион – Віган Атлетик
|
|
0:0
|
|
26 квітня, вівторок
|
Сандерленд – Ротерем Юн
|
|
1:1
|
|
|
тур 41
|
2 квітня, субота
|
Кру Александра – Флітвуд Таун
|
|
1:3
|
|
Шеффілд Уенсдей – АФК Вімблдон
|
|
2:1
|
|
Уікомб – Донкастер
|
|
2:0
|
|
Віган Атлетик – Болтон
|
|
1:1
|
|
Чарльтон – Лінкольн Сіті
|
|
1:2
|
|
Сандерленд – Джіллінгем
|
|
1:0
|
|
Акрінгтон Стенлі – Челтнем Таун
|
|
4:4
|
|
Моркам – Бертон Альбион
|
|
3:0
|
|
Іпсвіч Таун – Кэмбридж Юн
|
|
0:1
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Шрусбері Таун
|
|
2:0
|
|
Плімут Аргайл – Оксфорд
|
|
1:0
|
|
12 квітня, вівторок
|
Портсмут – Ротерем Юн
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 42
|
9 квітня, субота
|
Джіллінгем – Уікомб
|
|
1:1
|
|
Донкастер – Кру Александра
|
|
2:0
|
|
Лінкольн Сіті – Віган Атлетик
|
|
1:3
|
|
Болтон – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:1
|
|
Оксфорд – Сандерленд
|
|
1:2
|
|
АФК Вімблдон – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:1
|
|
Кэмбридж Юн – Моркам
|
|
2:1
|
|
Ротерем Юн – Чарльтон
|
|
0:1
|
|
Флітвуд Таун – Акрінгтон Стенлі
|
|
1:2
|
|
Шрусбері Таун – Іпсвіч Таун
|
|
1:1
|
|
Бертон Альбион – Плімут Аргайл
|
|
0:0
|
|
Челтнем Таун – Портсмут
|
|
1:0
|
|
|
тур 43
|
15 квітня, п`ятница
|
Кру Александра – АФК Вімблдон
|
|
3:1
|
|
Флітвуд Таун – Оксфорд
|
|
2:3
|
|
Челтнем Таун – Джіллінгем
|
|
2:2
|
|
Акрінгтон Стенлі – Бертон Альбион
|
|
0:0
|
|
Уікомб – Плімут Аргайл
|
|
2:0
|
|
Донкастер – Болтон
|
|
1:2
|
|
Портсмут – Лінкольн Сіті
|
|
3:2
|
|
Чарльтон – Моркам
|
|
2:3
|
|
Сандерленд – Шрусбері Таун
|
|
3:2
|
|
16 квітня, субота
|
Ротерем Юн – Іпсвіч Таун
|
|
1:0
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Шеффілд Уенсдей
|
|
2:3
|
|
Віган Атлетик – Кэмбридж Юн
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 44
|
18 квітня, понеділок
|
Плімут Аргайл – Сандерленд
|
|
0:0
|
|
Шрусбері Таун – Донкастер
|
|
3:3
|
|
Моркам – Портсмут
|
|
1:1
|
|
АФК Вімблдон – Уікомб
|
|
1:1
|
|
Лінкольн Сіті – Челтнем Таун
|
|
3:0
|
|
Болтон – Акрінгтон Стенлі
|
|
3:1
|
|
Джіллінгем – Флітвуд Таун
|
|
0:0
|
|
19 квітня, вівторок
|
Бертон Альбион – Ротерем Юн
|
|
2:0
|
|
Оксфорд – Мілтон-Кінз Донз
|
|
1:0
|
|
Іпсвіч Таун – Віган Атлетик
|
|
2:2
|
|
Кэмбридж Юн – Чарльтон
|
|
0:2
|
|
Шеффілд Уенсдей – Кру Александра
|
|
1:0
|
|
|
тур 45
|
23 квітня, субота
|
Кру Александра – Іпсвіч Таун
|
|
1:1
|
|
Ротерем Юн – Оксфорд
|
|
2:1
|
|
Флітвуд Таун – АФК Вімблдон
|
|
1:1
|
|
Челтнем Таун – Болтон
|
|
1:2
|
|
Мілтон-Кінз Донз – Моркам
|
|
2:0
|
|
Акрінгтон Стенлі – Лінкольн Сіті
|
|
2:1
|
|
Портсмут – Джіллінгем
|
|
3:1
|
|
Віган Атлетик – Плімут Аргайл
|
|
1:1
|
|
Чарльтон – Шрусбері Таун
|
|
2:0
|
|
Сандерленд – Кэмбридж Юн
|
|
5:1
|
|
Донкастер – Бертон Альбион
|
|
2:0
|
|
Уікомб – Шеффілд Уенсдей
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 46
|
30 квітня, субота
|
Шеффілд Уенсдей – Портсмут
|
|
4:1
|
|
Плімут Аргайл – Мілтон-Кінз Донз
|
|
0:5
|
|
Шрусбері Таун – Віган Атлетик
|
|
0:3
|
|
Бертон Альбион – Уікомб
|
|
1:2
|
|
Іпсвіч Таун – Чарльтон
|
|
4:0
|
|
Моркам – Сандерленд
|
|
0:1
|
|
Джіллінгем – Ротерем Юн
|
|
0:2
|
|
АФК Вімблдон – Акрінгтон Стенлі
|
|
3:4
|
|
Оксфорд – Донкастер
|
|
1:1
|
|
Лінкольн Сіті – Кру Александра
|
|
2:1
|
|
Болтон – Флітвуд Таун
|
|
4:2
|
|
Кэмбридж Юн – Челтнем Таун
|
|
2:2
|
|
|