тур 1
|
13 лютого, п`ятница
|
Сарабурі – Чонбурі
|
|
1:3
|
|
14 лютого, субота
|
БЕК Теро Сасана – Чіанграй Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Ратчабури – ТОТ
|
|
1:0
|
|
Бангкок Юн – Порт ФК
|
|
2:0
|
|
Армі Юнайтед – Сіам Неві
|
|
1:0
|
|
15 лютого, неділя
|
Осотспа Сарабурі – Супханбурі
|
|
1:1
|
|
Накхон Ратчасима – Муантонг Юн.
|
|
0:1
|
|
Чайнат – Бангкок Юн
|
|
1:2
|
|
14 березня, субота
|
Бангкок Гласс – Сісакет
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 2
|
18 лютого, середа
|
Сісакет – БЕК Теро Сасана
|
|
2:0
|
|
21 лютого, субота
|
Порт ФК – Сарабурі
|
|
2:1
|
|
Бангкок Юн – Ратчабури
|
|
0:0
|
|
Муантонг Юн. – Бангкок Юн
|
|
1:1
|
|
ТОТ – Армі Юнайтед
|
|
1:2
|
|
22 лютого, неділя
|
Чіанграй Юнайтед – Бангкок Гласс
|
|
1:2
|
|
Супханбурі – Накхон Ратчасима
|
|
1:0
|
|
Чонбурі – Чайнат
|
|
2:2
|
|
Сіам Неві – Осотспа Сарабурі
|
|
0:1
|
|
|
тур 3
|
28 лютого, субота
|
БЕК Теро Сасана – Порт ФК
|
|
2:0
|
|
Бангкок Гласс – Муантонг Юн.
|
|
0:0
|
|
Сарабурі – Супханбурі
|
|
1:3
|
|
Чайнат – Чіанграй Юнайтед
|
|
2:1
|
|
1 березня, неділя
|
Армі Юнайтед – Бангкок Юн
|
|
1:1
|
|
Ратчабури – Чонбурі
|
|
3:1
|
|
Осотспа Сарабурі – ТОТ
|
|
2:1
|
|
Накхон Ратчасима – Сіам Неві
|
|
2:1
|
|
22 березня, неділя
|
Бангкок Юн – Сісакет
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 4
|
7 березня, субота
|
Муантонг Юн. – Порт ФК
|
|
1:0
|
|
Бангкок Юн – Осотспа Сарабурі
|
|
1:0
|
|
Сіам Неві – Бангкок Гласс
|
|
0:1
|
|
Супханбурі – Бангкок Юн
|
|
2:2
|
|
Сісакет – Сарабурі
|
|
1:0
|
|
Чіанграй Юнайтед – Накхон Ратчасима
|
|
4:2
|
|
8 березня, неділя
|
ТОТ – Чайнат
|
|
1:2
|
|
Чонбурі – БЕК Теро Сасана
|
|
2:2
|
|
Армі Юнайтед – Ратчабури
|
|
3:1
|
|
|
тур 5
|
11 березня, середа
|
Порт ФК – Супханбурі
|
|
0:2
|
|
Муантонг Юн. – Сісакет
|
|
1:0
|
|
Бангкок Гласс – Бангкок Юн
|
|
1:0
|
|
Бангкок Юн – Чонбурі
|
|
1:1
|
|
Накхон Ратчасима – ТОТ
|
|
2:1
|
|
Чайнат – Армі Юнайтед
|
|
0:2
|
|
Сарабурі – Чіанграй Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Осотспа Сарабурі – Ратчабури
|
|
0:2
|
|
БЕК Теро Сасана – Сіам Неві
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 6
|
3 квітня, п`ятница
|
Чіанграй Юнайтед – Бангкок Юн
|
|
0:1
|
|
4 квітня, субота
|
Сісакет – Порт ФК
|
|
2:1
|
|
Супханбурі – Муантонг Юн.
|
|
2:1
|
|
Сіам Неві – Сарабурі
|
|
2:0
|
|
Бангкок Юн – БЕК Теро Сасана
|
|
3:1
|
|
5 квітня, неділя
|
ТОТ – Бангкок Гласс
|
|
2:1
|
|
Армі Юнайтед – Осотспа Сарабурі
|
|
1:3
|
|
Ратчабури – Чайнат
|
|
1:1
|
|
Чонбурі – Накхон Ратчасима
|
|
2:2
|
|
|
тур 7
|
25 квітня, субота
|
Порт ФК – Чіанграй Юнайтед
|
|
2:1
|
|
Сарабурі – Ратчабури
|
|
1:2
|
|
Накхон Ратчасима – Армі Юнайтед
|
|
4:3
|
|
Супханбурі – Сісакет
|
|
2:1
|
|
БЕК Теро Сасана – ТОТ
|
|
2:0
|
|
26 квітня, неділя
|
Муантонг Юн. – Бангкок Юн
|
|
1:1
|
|
Бангкок Гласс – Чонбурі
|
|
2:2
|
|
Осотспа Сарабурі – Чайнат
|
|
0:2
|
|
Бангкок Юн – Сіам Неві
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 8
|
29 квітня, середа
|
Осотспа Сарабурі – БЕК Теро Сасана
|
|
2:3
|
|
Армі Юнайтед – Бангкок Гласс
|
|
0:1
|
|
Бангкок Юн – Сарабурі
|
|
4:2
|
|
Чонбурі – Порт ФК
|
|
4:1
|
|
ТОТ – Сісакет
|
|
1:0
|
|
Ратчабури – Накхон Ратчасима
|
|
1:1
|
|
Чайнат – Бангкок Юн
|
|
1:3
|
|
Сіам Неві – Муантонг Юн.
|
|
1:4
|
|
Чіанграй Юнайтед – Супханбурі
|
|
3:2
|
|
|
тур 9
|
2 травня, субота
|
БЕК Теро Сасана – Армі Юнайтед
|
|
0:2
|
|
Бангкок Юн – Бангкок Юн
|
|
6:1
|
|
Сарабурі – ТОТ
|
|
1:1
|
|
Муантонг Юн. – Осотспа Сарабурі
|
|
2:1
|
|
3 травня, неділя
|
Бангкок Гласс – Ратчабури
|
|
1:0
|
|
Супханбурі – Чонбурі
|
|
0:0
|
|
Сісакет – Чіанграй Юнайтед
|
|
1:0
|
|
Накхон Ратчасима – Чайнат
|
|
2:1
|
|
Порт ФК – Сіам Неві
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 10
|
9 травня, субота
|
Бангкок Юн – Порт ФК
|
|
2:0
|
|
Сіам Неві – Супханбурі
|
|
1:1
|
|
Ратчабури – БЕК Теро Сасана
|
|
1:0
|
|
Чіанграй Юнайтед – Муантонг Юн.
|
|
1:2
|
|
Чонбурі – Сісакет
|
|
1:1
|
|
10 травня, неділя
|
Армі Юнайтед – Сарабурі
|
|
4:2
|
|
ТОТ – Бангкок Юн
|
|
0:4
|
|
Чайнат – Бангкок Гласс
|
|
1:1
|
|
Осотспа Сарабурі – Накхон Ратчасима
|
|
2:1
|
|
|
тур 11
|
20 червня, субота
|
Бангкок Гласс – Накхон Ратчасима
|
|
3:1
|
|
БЕК Теро Сасана – Чайнат
|
|
1:1
|
|
Супханбурі – Бангкок Юн
|
|
1:1
|
|
Бангкок Юн – Армі Юнайтед
|
|
0:0
|
|
Сарабурі – Осотспа Сарабурі
|
|
0:0
|
|
21 червня, неділя
|
Сісакет – Сіам Неві
|
|
2:4
|
|
Чіанграй Юнайтед – Чонбурі
|
|
1:1
|
|
Порт ФК – Ратчабури
|
|
0:1
|
|
Муантонг Юн. – ТОТ
|
|
3:0
|
|
|
|
|
тур 13
|
4 липня, субота
|
Чонбурі – Сіам Неві
|
|
2:0
|
|
Супханбурі – Ратчабури
|
|
2:0
|
|
Бангкок Гласс – БЕК Теро Сасана
|
|
5:0
|
|
Сісакет – Чайнат
|
|
2:1
|
|
Бангкок Юн – Осотспа Сарабурі
|
|
2:1
|
|
5 липня, неділя
|
Сарабурі – Накхон Ратчасима
|
|
2:0
|
|
Чіанграй Юнайтед – Бангкок Юн
|
|
2:2
|
|
Муантонг Юн. – Армі Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Порт ФК – ТОТ
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 14
|
11 липня, субота
|
БЕК Теро Сасана – Супханбурі
|
|
0:1
|
|
Осотспа Сарабурі – Порт ФК
|
|
1:0
|
|
Накхон Ратчасима – Бангкок Юн
|
|
1:1
|
|
ТОТ – Чіанграй Юнайтед
|
|
1:2
|
|
Армі Юнайтед – Сісакет
|
|
1:1
|
|
12 липня, неділя
|
Бангкок Гласс – Сарабурі
|
|
1:0
|
|
Бангкок Юн – Чонбурі
|
|
1:1
|
|
Чайнат – Муантонг Юн.
|
|
0:1
|
|
Ратчабури – Сіам Неві
|
|
1:0
|
|
|
тур 15
|
8 липня, середа
|
Сіам Неві – Бангкок Юн
|
|
2:2
|
|
15 липня, середа
|
Муантонг Юн. – Ратчабури
|
|
3:0
|
|
Порт ФК – Накхон Ратчасима
|
|
1:2
|
|
Бангкок Юн – Бангкок Гласс
|
|
0:0
|
|
Чонбурі – ТОТ
|
|
4:0
|
|
Сісакет – Осотспа Сарабурі
|
|
1:1
|
|
Чіанграй Юнайтед – Армі Юнайтед
|
|
0:0
|
|
Сарабурі – БЕК Теро Сасана
|
|
2:1
|
|
22 липня, середа
|
Супханбурі – Чайнат
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 16
|
18 липня, субота
|
ТОТ – Сіам Неві
|
|
1:2
|
|
БЕК Теро Сасана – Муантонг Юн.
|
|
1:1
|
|
Накхон Ратчасима – Бангкок Юн
|
|
1:2
|
|
Чайнат – Порт ФК
|
|
1:0
|
|
Сарабурі – Бангкок Юн
|
|
1:2
|
|
19 липня, неділя
|
Ратчабури – Сісакет
|
|
5:1
|
|
Осотспа Сарабурі – Чіанграй Юнайтед
|
|
0:0
|
|
Армі Юнайтед – Чонбурі
|
|
1:2
|
|
Бангкок Гласс – Супханбурі
|
|
2:2
|
|
|
тур 17
|
25 липня, субота
|
Порт ФК – Бангкок Гласс
|
|
0:1
|
|
Сісакет – Накхон Ратчасима
|
|
1:0
|
|
Муантонг Юн. – Сарабурі
|
|
2:0
|
|
Чонбурі – Осотспа Сарабурі
|
|
2:0
|
|
Чіанграй Юнайтед – Ратчабури
|
|
4:0
|
|
26 липня, неділя
|
Супханбурі – Армі Юнайтед
|
|
0:1
|
|
Сіам Неві – Чайнат
|
|
0:4
|
|
Бангкок Юн – БЕК Теро Сасана
|
|
3:3
|
|
Бангкок Юн – ТОТ
|
|
6:0
|
|
|
|
тур 18
|
1 серпня, субота
|
Осотспа Сарабурі – Сіам Неві
|
|
2:1
|
|
Чайнат – Чонбурі
|
|
1:5
|
|
Бангкок Юн – Муантонг Юн.
|
|
2:2
|
|
Ратчабури – Бангкок Юн
|
|
4:0
|
|
Армі Юнайтед – ТОТ
|
|
0:1
|
|
2 серпня, неділя
|
Сарабурі – Порт ФК
|
|
2:2
|
|
Накхон Ратчасима – Супханбурі
|
|
1:0
|
|
БЕК Теро Сасана – Сісакет
|
|
1:1
|
|
Бангкок Гласс – Чіанграй Юнайтед
|
|
3:2
|
|
|
тур 19
|
8 серпня, субота
|
ТОТ – Осотспа Сарабурі
|
|
1:2
|
|
Чонбурі – Ратчабури
|
|
2:1
|
|
Муантонг Юн. – Бангкок Гласс
|
|
5:0
|
|
Супханбурі – Сарабурі
|
|
0:1
|
|
Чіанграй Юнайтед – Чайнат
|
|
1:0
|
|
9 серпня, неділя
|
Порт ФК – БЕК Теро Сасана
|
|
2:1
|
|
Сіам Неві – Накхон Ратчасима
|
|
2:0
|
|
Сісакет – Бангкок Юн
|
|
0:1
|
|
Бангкок Юн – Армі Юнайтед
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 20
|
15 серпня, субота
|
Сарабурі – Сісакет
|
|
0:0
|
|
Осотспа Сарабурі – Бангкок Юн
|
|
2:4
|
|
Ратчабури – Армі Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Бангкок Юн – Супханбурі
|
|
1:0
|
|
Чайнат – ТОТ
|
|
1:1
|
|
Накхон Ратчасима – Чіанграй Юнайтед
|
|
0:0
|
|
16 серпня, неділя
|
БЕК Теро Сасана – Чонбурі
|
|
1:2
|
|
Бангкок Гласс – Сіам Неві
|
|
4:1
|
|
16 вересня, середа
|
Порт ФК – Муантонг Юн.
|
|
1:2
|
|
|
тур 21
|
19 серпня, середа
|
ТОТ – Накхон Ратчасима
|
|
0:0
|
|
Армі Юнайтед – Чайнат
|
|
1:1
|
|
Супханбурі – Порт ФК
|
|
2:1
|
|
Бангкок Юн – Бангкок Гласс
|
|
2:0
|
|
Чонбурі – Бангкок Юн
|
|
1:2
|
|
Чіанграй Юнайтед – Сарабурі
|
|
1:0
|
|
Сісакет – Муантонг Юн.
|
|
1:3
|
|
Сіам Неві – БЕК Теро Сасана
|
|
2:2
|
|
Ратчабури – Осотспа Сарабурі
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 22
|
14 листопада, субота
|
Порт ФК – Сісакет
|
|
3:1
|
|
Чайнат – Ратчабури
|
|
4:1
|
|
Сарабурі – Сіам Неві
|
|
2:1
|
|
15 листопада, неділя
|
БЕК Теро Сасана – Бангкок Юн
|
|
0:1
|
|
Накхон Ратчасима – Чонбурі
|
|
1:0
|
|
Бангкок Юн – Чіанграй Юнайтед
|
|
6:0
|
|
Бангкок Гласс – ТОТ
|
|
2:1
|
|
Осотспа Сарабурі – Армі Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Муантонг Юн. – Супханбурі
|
|
2:2
|
|
|
тур 23
|
12 вересня, субота
|
ТОТ – БЕК Теро Сасана
|
|
1:2
|
|
Чайнат – Осотспа Сарабурі
|
|
2:0
|
|
Чонбурі – Бангкок Гласс
|
|
2:2
|
|
Сісакет – Супханбурі
|
|
2:5
|
|
Армі Юнайтед – Накхон Ратчасима
|
|
0:1
|
|
13 вересня, неділя
|
Бангкок Юн – Муантонг Юн.
|
|
3:5
|
|
Ратчабури – Сарабурі
|
|
3:2
|
|
Чіанграй Юнайтед – Порт ФК
|
|
0:0
|
|
Сіам Неві – Бангкок Юн
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 24
|
19 вересня, субота
|
Сарабурі – Бангкок Юн
|
|
0:0
|
|
Накхон Ратчасима – Ратчабури
|
|
2:2
|
|
Бангкок Юн – Чайнат
|
|
7:0
|
|
БЕК Теро Сасана – Осотспа Сарабурі
|
|
1:1
|
|
Муантонг Юн. – Сіам Неві
|
|
7:0
|
|
20 вересня, неділя
|
Бангкок Гласс – Армі Юнайтед
|
|
3:3
|
|
Порт ФК – Чонбурі
|
|
3:1
|
|
Сісакет – ТОТ
|
|
1:0
|
|
Супханбурі – Чіанграй Юнайтед
|
|
3:1
|
|
|
тур 25
|
26 вересня, субота
|
Чіанграй Юнайтед – Сісакет
|
|
3:0
|
|
Ратчабури – Бангкок Гласс
|
|
1:0
|
|
Сіам Неві – Порт ФК
|
|
1:0
|
|
Бангкок Юн – Бангкок Юн
|
|
0:3
|
|
Осотспа Сарабурі – Муантонг Юн.
|
|
1:5
|
|
27 вересня, неділя
|
Армі Юнайтед – БЕК Теро Сасана
|
|
1:1
|
|
Чонбурі – Супханбурі
|
|
2:2
|
|
ТОТ – Сарабурі
|
|
2:2
|
|
Чайнат – Накхон Ратчасима
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 26
|
17 жовтня, субота
|
Супханбурі – Сіам Неві
|
|
2:4
|
|
Бангкок Гласс – Чайнат
|
|
3:0
|
|
Сісакет – Чонбурі
|
|
1:1
|
|
Сарабурі – Армі Юнайтед
|
|
2:1
|
|
Порт ФК – Бангкок Юн
|
|
1:2
|
|
18 жовтня, неділя
|
БЕК Теро Сасана – Ратчабури
|
|
4:1
|
|
Муантонг Юн. – Чіанграй Юнайтед
|
|
4:1
|
|
Накхон Ратчасима – Осотспа Сарабурі
|
|
2:0
|
|
Бангкок Юн – ТОТ
|
|
5:0
|
|
|
тур 27
|
24 жовтня, субота
|
Чонбурі – Чіанграй Юнайтед
|
|
4:0
|
|
Сіам Неві – Сісакет
|
|
3:2
|
|
ТОТ – Муантонг Юн.
|
|
1:1
|
|
Накхон Ратчасима – Бангкок Гласс
|
|
1:0
|
|
Армі Юнайтед – Бангкок Юн
|
|
1:4
|
|
25 жовтня, неділя
|
Бангкок Юн – Супханбурі
|
|
4:3
|
|
Ратчабури – Порт ФК
|
|
1:0
|
|
Чайнат – БЕК Теро Сасана
|
|
1:1
|
|
Осотспа Сарабурі – Сарабурі
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 28
|
28 жовтня, середа
|
Бангкок Гласс – Осотспа Сарабурі
|
|
1:1
|
|
Муантонг Юн. – Чонбурі
|
|
4:2
|
|
Бангкок Юн – Ратчабури
|
|
5:0
|
|
Порт ФК – Армі Юнайтед
|
|
0:2
|
|
Чіанграй Юнайтед – Сіам Неві
|
|
2:4
|
|
Супханбурі – ТОТ
|
|
2:0
|
|
Сісакет – Бангкок Юн
|
|
1:0
|
|
БЕК Теро Сасана – Накхон Ратчасима
|
|
1:2
|
|
7 листопада, субота
|
Сарабурі – Чайнат
|
|
1:1
|
|
|
тур 29
|
31 жовтня, субота
|
ТОТ – Порт ФК
|
|
1:2
|
|
Армі Юнайтед – Муантонг Юн.
|
|
2:1
|
|
Накхон Ратчасима – Сарабурі
|
|
1:1
|
|
Ратчабури – Супханбурі
|
|
1:2
|
|
Осотспа Сарабурі – Бангкок Юн
|
|
3:6
|
|
1 листопада, неділя
|
Бангкок Юн – Чіанграй Юнайтед
|
|
0:1
|
|
БЕК Теро Сасана – Бангкок Гласс
|
|
1:1
|
|
Сіам Неві – Чонбурі
|
|
1:2
|
|
Чайнат – Сісакет
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 30
|
22 листопада, неділя
|
Порт ФК – Осотспа Сарабурі
|
|
3:2
|
|
Муантонг Юн. – Чайнат
|
|
2:3
|
|
Сарабурі – Бангкок Гласс
|
|
2:0
|
|
Чонбурі – Бангкок Юн
|
|
1:0
|
|
Чіанграй Юнайтед – ТОТ
|
|
2:1
|
|
Сіам Неві – Ратчабури
|
|
0:3
|
|
Супханбурі – БЕК Теро Сасана
|
|
5:0
|
|
25 листопада, середа
|
Сісакет – Армі Юнайтед
|
|
0:0
|
|
Бангкок Юн – Накхон Ратчасима
|
|
4:0
|
|
|
тур 31
|
28 листопада, субота
|
Осотспа Сарабурі – Сісакет
|
|
0:0
|
|
Накхон Ратчасима – Порт ФК
|
|
0:0
|
|
Бангкок Гласс – Бангкок Юн
|
|
1:3
|
|
Бангкок Юн – Сіам Неві
|
|
5:1
|
|
Чайнат – Супханбурі
|
|
1:2
|
|
29 листопада, неділя
|
БЕК Теро Сасана – Сарабурі
|
|
1:1
|
|
Ратчабури – Муантонг Юн.
|
|
0:4
|
|
ТОТ – Чонбурі
|
|
0:2
|
|
Армі Юнайтед – Чіанграй Юнайтед
|
|
5:1
|
|
|
|
тур 32
|
6 грудень, неділя
|
Бангкок Юн – Накхон Ратчасима
|
|
3:0
|
|
Сіам Неві – ТОТ
|
|
4:0
|
|
Супханбурі – Бангкок Гласс
|
|
0:0
|
|
Чонбурі – Армі Юнайтед
|
|
3:2
|
|
Чіанграй Юнайтед – Осотспа Сарабурі
|
|
2:1
|
|
Порт ФК – Чайнат
|
|
1:0
|
|
Сісакет – Ратчабури
|
|
0:1
|
|
Бангкок Юн – Сарабурі
|
|
6:0
|
|
Муантонг Юн. – БЕК Теро Сасана
|
|
1:2
|
|
|
тур 33
|
9 грудень, середа
|
Чайнат – Сіам Неві
|
|
0:0
|
|
Сарабурі – Муантонг Юн.
|
|
2:4
|
|
Осотспа Сарабурі – Чонбурі
|
|
1:0
|
|
ТОТ – Бангкок Юн
|
|
1:1
|
|
Бангкок Гласс – Порт ФК
|
|
2:1
|
|
БЕК Теро Сасана – Бангкок Юн
|
|
1:1
|
|
Ратчабури – Чіанграй Юнайтед
|
|
0:1
|
|
Накхон Ратчасима – Сісакет
|
|
1:0
|
|
Армі Юнайтед – Супханбурі
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 34
|
13 грудень, неділя
|
Порт ФК – Бангкок Юн
|
|
1:5
|
|
Чонбурі – Сарабурі
|
|
0:3
|
|
Сісакет – Бангкок Гласс
|
|
0:0
|
|
Муантонг Юн. – Накхон Ратчасима
|
|
2:2
|
|
Сіам Неві – Армі Юнайтед
|
|
2:1
|
|
Супханбурі – Осотспа Сарабурі
|
|
2:2
|
|
Бангкок Юн – Чайнат
|
|
1:3
|
|
Чіанграй Юнайтед – БЕК Теро Сасана
|
|
0:5
|
|
ТОТ – Ратчабури
|
|
2:4
|
|
|