тур 1
|
4 лютого, субота
|
Депортиво Морон – Альмагро
|
|
0:1
|
|
Ріо-Куарто – Сан-Мартін Т
|
|
0:1
|
|
Олл Бойз – Нуэва Чикаго
|
|
1:1
|
|
Патронато – Гильермо Браун
|
|
0:0
|
|
5 лютого, неділя
|
Алміранте Браун – Сан-Тельмо
|
|
1:0
|
|
Гімназія Мендоза – Дефенсорес Унідос
|
|
1:1
|
|
Дефенсорес Бельграно – Темперлей
|
|
1:1
|
|
Альварадо – Сан Мартін СХ
|
|
0:0
|
|
6 лютого, понеділок
|
Гемес – Агропекуаріо
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 2
|
11 лютого, субота
|
Сан-Тельмо – Дефенсорес Бельграно
|
|
2:2
|
|
Фландрія – Альварадо
|
|
0:0
|
|
Темперлей – Ріо-Куарто
|
|
2:0
|
|
Альмагро – Алміранте Браун
|
|
0:1
|
|
12 лютого, неділя
|
Гильермо Браун – Гемес
|
|
4:1
|
|
Дефенсорес Унідос – Патронато
|
|
1:1
|
|
Сан Мартін СХ – Гімназія Мендоза
|
|
0:1
|
|
Сан-Мартін Т – Олл Бойз
|
|
2:1
|
|
14 лютого, вівторок
|
Агропекуаріо – Депортиво Морон
|
|
3:1
|
|
|
тур 3
|
18 лютого, субота
|
Патронато – Сан Мартін СХ
|
|
1:2
|
|
Олл Бойз – Темперлей
|
|
1:1
|
|
Ріо-Куарто – Сан-Тельмо
|
|
2:2
|
|
19 лютого, неділя
|
Дефенсорес Бельграно – Альмагро
|
|
1:0
|
|
Гімназія Мендоза – Фландрія
|
|
0:0
|
|
20 лютого, понеділок
|
Гемес – Дефенсорес Унідос
|
|
1:1
|
|
Депортиво Морон – Гильермо Браун
|
|
0:0
|
|
Алміранте Браун – Агропекуаріо
|
|
4:1
|
|
21 лютого, вівторок
|
Нуэва Чикаго – Сан-Мартін Т
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 4
|
24 лютого, п`ятница
|
Сан-Тельмо – Олл Бойз
|
|
0:1
|
|
25 лютого, субота
|
Альмагро – Ріо-Куарто
|
|
1:0
|
|
Фландрія – Патронато
|
|
1:1
|
|
26 лютого, неділя
|
Дефенсорес Унідос – Депортиво Морон
|
|
2:0
|
|
Темперлей – Нуэва Чикаго
|
|
1:0
|
|
Сан Мартін СХ – Гемес
|
|
0:0
|
|
Альварадо – Гімназія Мендоза
|
|
1:1
|
|
Гильермо Браун – Алміранте Браун
|
|
0:0
|
|
28 лютого, вівторок
|
Агропекуаріо – Дефенсорес Бельграно
|
|
2:1
|
|
|
тур 5
|
4 березня, субота
|
Олл Бойз – Альмагро
|
|
0:0
|
|
Нуэва Чикаго – Сан-Тельмо
|
|
2:0
|
|
5 березня, неділя
|
Гемес – Фландрія
|
|
1:1
|
|
Алміранте Браун – Дефенсорес Унідос
|
|
0:0
|
|
Депортиво Морон – Сан Мартін СХ
|
|
1:0
|
|
6 березня, понеділок
|
Сан-Мартін Т – Темперлей
|
|
1:1
|
|
Ріо-Куарто – Агропекуаріо
|
|
2:1
|
|
Дефенсорес Бельграно – Гильермо Браун
|
|
4:1
|
|
7 березня, вівторок
|
Патронато – Альварадо
|
|
6:0
|
|
|
|
тур 6
|
11 березня, субота
|
Дефенсорес Унідос – Дефенсорес Бельграно
|
|
1:0
|
|
12 березня, неділя
|
Гімназія Мендоза – Патронато
|
|
0:0
|
|
Фландрія – Депортиво Морон
|
|
2:0
|
|
Сан Мартін СХ – Алміранте Браун
|
|
1:1
|
|
Альварадо – Гемес
|
|
2:1
|
|
Агропекуаріо – Олл Бойз
|
|
1:1
|
|
Гильермо Браун – Ріо-Куарто
|
|
0:1
|
|
13 березня, понеділок
|
Сан-Тельмо – Сан-Мартін Т
|
|
2:1
|
|
Альмагро – Нуэва Чикаго
|
|
0:0
|
|
|
тур 7
|
18 березня, субота
|
Нуэва Чикаго – Агропекуаріо
|
|
0:1
|
|
Алміранте Браун – Фландрія
|
|
3:1
|
|
Гемес – Гімназія Мендоза
|
|
1:0
|
|
19 березня, неділя
|
Дефенсорес Бельграно – Сан Мартін СХ
|
|
0:1
|
|
Олл Бойз – Гильермо Браун
|
|
1:1
|
|
20 березня, понеділок
|
Темперлей – Сан-Тельмо
|
|
3:0
|
|
Ріо-Куарто – Дефенсорес Унідос
|
|
1:0
|
|
Сан-Мартін Т – Альмагро
|
|
1:0
|
|
21 березня, вівторок
|
Депортиво Морон – Альварадо
|
|
1:1
|
|
|
|
|
|
тур 10
|
5 квітня, середа
|
Гильермо Браун – Темперлей
|
|
2:2
|
|
Гімназія Мендоза – Дефенсорес Бельграно
|
|
1:0
|
|
Фландрія – Олл Бойз
|
|
2:1
|
|
Дефенсорес Унідос – Сан-Мартін Т
|
|
1:0
|
|
Альварадо – Ріо-Куарто
|
|
2:1
|
|
Агропекуаріо – Сан-Тельмо
|
|
2:1
|
|
6 квітня, четвер
|
Гемес – Депортиво Морон
|
|
0:0
|
|
Сан Мартін СХ – Нуэва Чикаго
|
|
0:0
|
|
14 червня, середа
|
Патронато – Алміранте Браун
|
|
0:1
|
|
|
тур 11
|
8 квітня, субота
|
Олл Бойз – Альварадо
|
|
2:1
|
|
Альмагро – Агропекуаріо
|
|
0:1
|
|
9 квітня, неділя
|
Сан-Мартін Т – Сан Мартін СХ
|
|
4:1
|
|
Алміранте Браун – Гемес
|
|
0:1
|
|
10 квітня, понеділок
|
Сан-Тельмо – Гильермо Браун
|
|
1:2
|
|
Нуэва Чикаго – Фландрія
|
|
1:0
|
|
11 квітня, вівторок
|
Темперлей – Дефенсорес Унідос
|
|
1:0
|
|
Ріо-Куарто – Гімназія Мендоза
|
|
1:1
|
|
Дефенсорес Бельграно – Патронато
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 12
|
15 квітня, субота
|
Патронато – Ріо-Куарто
|
|
1:1
|
|
Фландрія – Сан-Мартін Т
|
|
2:1
|
|
Депортиво Морон – Алміранте Браун
|
|
2:2
|
|
16 квітня, неділя
|
Гильермо Браун – Альмагро
|
|
1:1
|
|
Гімназія Мендоза – Олл Бойз
|
|
0:0
|
|
Дефенсорес Унідос – Сан-Тельмо
|
|
3:2
|
|
Гемес – Дефенсорес Бельграно
|
|
0:0
|
|
Сан Мартін СХ – Темперлей
|
|
3:1
|
|
Альварадо – Нуэва Чикаго
|
|
1:0
|
|
|
тур 13
|
22 квітня, субота
|
Нуэва Чикаго – Гімназія Мендоза
|
|
2:2
|
|
Ріо-Куарто – Гемес
|
|
1:1
|
|
Агропекуаріо – Гильермо Браун
|
|
1:0
|
|
23 квітня, неділя
|
Альмагро – Дефенсорес Унідос
|
|
1:0
|
|
Сан-Тельмо – Сан Мартін СХ
|
|
0:2
|
|
Олл Бойз – Патронато
|
|
0:1
|
|
24 квітня, понеділок
|
Дефенсорес Бельграно – Депортиво Морон
|
|
0:1
|
|
25 квітня, вівторок
|
Сан-Мартін Т – Альварадо
|
|
2:0
|
|
Темперлей – Фландрія
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 14
|
29 квітня, субота
|
Дефенсорес Унідос – Агропекуаріо
|
|
2:0
|
|
30 квітня, неділя
|
Гімназія Мендоза – Сан-Мартін Т
|
|
1:0
|
|
Фландрія – Сан-Тельмо
|
|
1:4
|
|
Депортиво Морон – Ріо-Куарто
|
|
2:0
|
|
Гемес – Олл Бойз
|
|
1:1
|
|
Сан Мартін СХ – Альмагро
|
|
3:0
|
|
Альварадо – Темперлей
|
|
0:1
|
|
Алміранте Браун – Дефенсорес Бельграно
|
|
0:0
|
|
1 травня, понеділок
|
Патронато – Нуэва Чикаго
|
|
0:0
|
|
|
тур 15
|
5 травня, п`ятница
|
Альмагро – Фландрія
|
|
3:1
|
|
6 травня, субота
|
Агропекуаріо – Сан Мартін СХ
|
|
4:1
|
|
Олл Бойз – Депортиво Морон
|
|
0:2
|
|
Сан-Тельмо – Альварадо
|
|
1:1
|
|
Нуэва Чикаго – Гемес
|
|
1:2
|
|
7 травня, неділя
|
Гильермо Браун – Дефенсорес Унідос
|
|
3:0
|
|
Ріо-Куарто – Алміранте Браун
|
|
2:0
|
|
Темперлей – Гімназія Мендоза
|
|
1:0
|
|
8 травня, понеділок
|
Сан-Мартін Т – Патронато
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 16
|
13 травня, субота
|
Гімназія Мендоза – Сан-Тельмо
|
|
2:1
|
|
Депортиво Морон – Нуэва Чикаго
|
|
1:0
|
|
Дефенсорес Бельграно – Ріо-Куарто
|
|
1:0
|
|
Патронато – Темперлей
|
|
3:1
|
|
14 травня, неділя
|
Альварадо – Альмагро
|
|
0:0
|
|
Алміранте Браун – Олл Бойз
|
|
3:0
|
|
Фландрія – Агропекуаріо
|
|
2:1
|
|
16 травня, вівторок
|
Гемес – Сан-Мартін Т
|
|
0:1
|
|
Сан Мартін СХ – Гильермо Браун
|
|
2:1
|
|
|
тур 17
|
20 травня, субота
|
Сан-Тельмо – Патронато
|
|
3:1
|
|
Нуэва Чикаго – Алміранте Браун
|
|
3:0
|
|
Дефенсорес Унідос – Сан Мартін СХ
|
|
0:0
|
|
Темперлей – Гемес
|
|
3:3
|
|
Альмагро – Гімназія Мендоза
|
|
0:0
|
|
Агропекуаріо – Альварадо
|
|
3:1
|
|
21 травня, неділя
|
Гильермо Браун – Фландрія
|
|
3:1
|
|
Сан-Мартін Т – Депортиво Морон
|
|
2:0
|
|
23 травня, вівторок
|
Олл Бойз – Дефенсорес Бельграно
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 18
|
26 травня, п`ятница
|
Гімназія Мендоза – Агропекуаріо
|
|
2:1
|
|
27 травня, субота
|
Ріо-Куарто – Олл Бойз
|
|
1:2
|
|
Гемес – Сан-Тельмо
|
|
1:1
|
|
Алміранте Браун – Сан-Мартін Т
|
|
1:0
|
|
28 травня, неділя
|
Патронато – Альмагро
|
|
1:0
|
|
Фландрія – Дефенсорес Унідос
|
|
0:2
|
|
Альварадо – Гильермо Браун
|
|
2:0
|
|
Депортиво Морон – Темперлей
|
|
2:0
|
|
31 травня, середа
|
Дефенсорес Бельграно – Нуэва Чикаго
|
|
0:0
|
|
|
тур 19
|
3 червня, субота
|
Альмагро – Гемес
|
|
1:1
|
|
Агропекуаріо – Патронато
|
|
2:1
|
|
4 червня, неділя
|
Сан-Тельмо – Депортиво Морон
|
|
2:1
|
|
Сан-Мартін Т – Дефенсорес Бельграно
|
|
2:0
|
|
Нуэва Чикаго – Ріо-Куарто
|
|
2:0
|
|
Гильермо Браун – Гімназія Мендоза
|
|
1:2
|
|
Дефенсорес Унідос – Альварадо
|
|
0:0
|
|
Темперлей – Алміранте Браун
|
|
1:1
|
|
5 червня, понеділок
|
Сан Мартін СХ – Фландрія
|
|
3:1
|
|
|
|
|
|
тур 22
|
24 червня, субота
|
Дефенсорес Унідос – Гемес
|
|
1:0
|
|
Сан-Тельмо – Ріо-Куарто
|
|
0:1
|
|
Сан Мартін СХ – Патронато
|
|
2:1
|
|
Альмагро – Дефенсорес Бельграно
|
|
2:1
|
|
Агропекуаріо – Алміранте Браун
|
|
4:0
|
|
25 червня, неділя
|
Сан-Мартін Т – Нуэва Чикаго
|
|
1:1
|
|
Гильермо Браун – Депортиво Морон
|
|
0:2
|
|
Темперлей – Олл Бойз
|
|
1:1
|
|
26 червня, понеділок
|
Фландрія – Гімназія Мендоза
|
|
1:1
|
|
|
тур 23
|
1 липня, субота
|
Алміранте Браун – Гильермо Браун
|
|
0:0
|
|
Гемес – Сан Мартін СХ
|
|
4:0
|
|
2 липня, неділя
|
Нуэва Чикаго – Темперлей
|
|
0:0
|
|
Гімназія Мендоза – Альварадо
|
|
3:1
|
|
Ріо-Куарто – Альмагро
|
|
1:0
|
|
Депортиво Морон – Дефенсорес Унідос
|
|
1:0
|
|
Дефенсорес Бельграно – Агропекуаріо
|
|
1:0
|
|
Патронато – Фландрія
|
|
3:1
|
|
4 липня, вівторок
|
Олл Бойз – Сан-Тельмо
|
|
1:0
|
|
|
|
|
|
тур 26
|
22 липня, субота
|
Сан-Тельмо – Темперлей
|
|
0:0
|
|
Гильермо Браун – Олл Бойз
|
|
2:1
|
|
Дефенсорес Унідос – Ріо-Куарто
|
|
0:1
|
|
Агропекуаріо – Нуэва Чикаго
|
|
2:1
|
|
23 липня, неділя
|
Альварадо – Депортиво Морон
|
|
0:2
|
|
Гімназія Мендоза – Гемес
|
|
0:1
|
|
Фландрія – Алміранте Браун
|
|
0:2
|
|
Альмагро – Сан-Мартін Т
|
|
0:0
|
|
25 липня, вівторок
|
Сан Мартін СХ – Дефенсорес Бельграно
|
|
1:3
|
|
|
тур 27
|
29 липня, субота
|
Нуэва Чикаго – Гильермо Браун
|
|
3:2
|
|
Ріо-Куарто – Сан Мартін СХ
|
|
3:2
|
|
Депортиво Морон – Гімназія Мендоза
|
|
2:2
|
|
Темперлей – Альмагро
|
|
3:1
|
|
30 липня, неділя
|
Гемес – Патронато
|
|
1:0
|
|
Алміранте Браун – Альварадо
|
|
1:0
|
|
31 липня, понеділок
|
Дефенсорес Бельграно – Фландрія
|
|
4:2
|
|
Сан-Мартін Т – Агропекуаріо
|
|
1:1
|
|
1 серпня, вівторок
|
Олл Бойз – Дефенсорес Унідос
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 28
|
5 серпня, субота
|
Альмагро – Сан-Тельмо
|
|
2:0
|
|
6 серпня, неділя
|
Сан Мартін СХ – Олл Бойз
|
|
2:0
|
|
Альварадо – Дефенсорес Бельграно
|
|
0:0
|
|
Гильермо Браун – Сан-Мартін Т
|
|
3:0
|
|
Дефенсорес Унідос – Нуэва Чикаго
|
|
0:0
|
|
7 серпня, понеділок
|
Фландрія – Ріо-Куарто
|
|
1:0
|
|
Патронато – Депортиво Морон
|
|
3:2
|
|
Агропекуаріо – Темперлей
|
|
1:3
|
|
8 серпня, вівторок
|
Гімназія Мендоза – Алміранте Браун
|
|
4:1
|
|
|
тур 29
|
15 серпня, вівторок
|
Сан-Тельмо – Агропекуаріо
|
|
0:1
|
|
Ріо-Куарто – Альварадо
|
|
1:1
|
|
16 серпня, середа
|
Сан-Мартін Т – Дефенсорес Унідос
|
|
1:0
|
|
Нуэва Чикаго – Сан Мартін СХ
|
|
0:0
|
|
Депортиво Морон – Гемес
|
|
1:1
|
|
Дефенсорес Бельграно – Гімназія Мендоза
|
|
1:0
|
|
Темперлей – Гильермо Браун
|
|
0:0
|
|
Алміранте Браун – Патронато
|
|
2:0
|
|
Олл Бойз – Фландрія
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 30
|
20 серпня, неділя
|
Гильермо Браун – Сан-Тельмо
|
|
1:1
|
|
Патронато – Дефенсорес Бельграно
|
|
1:2
|
|
Альварадо – Олл Бойз
|
|
0:0
|
|
Агропекуаріо – Альмагро
|
|
1:1
|
|
21 серпня, понеділок
|
Дефенсорес Унідос – Темперлей
|
|
1:1
|
|
Фландрія – Нуэва Чикаго
|
|
0:1
|
|
22 серпня, вівторок
|
Гемес – Алміранте Браун
|
|
0:0
|
|
Гімназія Мендоза – Ріо-Куарто
|
|
1:0
|
|
Сан Мартін СХ – Сан-Мартін Т
|
|
0:0
|
|
|
тур 31
|
26 серпня, субота
|
Темперлей – Сан Мартін СХ
|
|
0:1
|
|
Нуэва Чикаго – Альварадо
|
|
1:4
|
|
Сан-Тельмо – Дефенсорес Унідос
|
|
1:1
|
|
Дефенсорес Бельграно – Гемес
|
|
4:1
|
|
27 серпня, неділя
|
Сан-Мартін Т – Фландрія
|
|
2:0
|
|
Ріо-Куарто – Патронато
|
|
2:1
|
|
Алміранте Браун – Депортиво Морон
|
|
0:1
|
|
Альмагро – Гильермо Браун
|
|
2:0
|
|
29 серпня, вівторок
|
Олл Бойз – Гімназія Мендоза
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 32
|
2 вересня, субота
|
Дефенсорес Унідос – Альмагро
|
|
1:0
|
|
Гемес – Ріо-Куарто
|
|
1:0
|
|
Патронато – Олл Бойз
|
|
3:2
|
|
3 вересня, неділя
|
Гильермо Браун – Агропекуаріо
|
|
1:0
|
|
Альварадо – Сан-Мартін Т
|
|
1:1
|
|
Фландрія – Темперлей
|
|
2:3
|
|
4 вересня, понеділок
|
Сан Мартін СХ – Сан-Тельмо
|
|
1:2
|
|
Депортиво Морон – Дефенсорес Бельграно
|
|
3:2
|
|
5 вересня, вівторок
|
Гімназія Мендоза – Нуэва Чикаго
|
|
2:1
|
|
|
тур 33
|
9 вересня, субота
|
Темперлей – Альварадо
|
|
2:1
|
|
10 вересня, неділя
|
Агропекуаріо – Дефенсорес Унідос
|
|
2:0
|
|
Олл Бойз – Гемес
|
|
0:2
|
|
Сан-Тельмо – Фландрія
|
|
2:1
|
|
Сан-Мартін Т – Гімназія Мендоза
|
|
4:0
|
|
11 вересня, понеділок
|
Нуэва Чикаго – Патронато
|
|
1:1
|
|
12 вересня, вівторок
|
Ріо-Куарто – Депортиво Морон
|
|
2:1
|
|
Дефенсорес Бельграно – Алміранте Браун
|
|
0:1
|
|
20 вересня, середа
|
Альмагро – Сан Мартін СХ
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 34
|
16 вересня, субота
|
Дефенсорес Унідос – Гильермо Браун
|
|
2:1
|
|
Гемес – Нуэва Чикаго
|
|
1:0
|
|
Сан Мартін СХ – Агропекуаріо
|
|
1:1
|
|
Гімназія Мендоза – Темперлей
|
|
1:1
|
|
Альварадо – Сан-Тельмо
|
|
1:0
|
|
Алміранте Браун – Ріо-Куарто
|
|
0:2
|
|
Фландрія – Альмагро
|
|
1:0
|
|
17 вересня, неділя
|
Депортиво Морон – Олл Бойз
|
|
0:0
|
|
Патронато – Сан-Мартін Т
|
|
1:3
|
|
|
тур 35
|
23 вересня, субота
|
Агропекуаріо – Фландрія
|
|
3:0
|
|
Сан-Тельмо – Гімназія Мендоза
|
|
3:2
|
|
Темперлей – Патронато
|
|
3:1
|
|
24 вересня, неділя
|
Сан-Мартін Т – Гемес
|
|
1:1
|
|
Нуэва Чикаго – Депортиво Морон
|
|
0:0
|
|
Гильермо Браун – Сан Мартін СХ
|
|
1:0
|
|
Альмагро – Альварадо
|
|
1:1
|
|
25 вересня, понеділок
|
Ріо-Куарто – Дефенсорес Бельграно
|
|
1:0
|
|
26 вересня, вівторок
|
Олл Бойз – Алміранте Браун
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 36
|
29 вересня, п`ятница
|
Фландрія – Гильермо Браун
|
|
2:1
|
|
30 вересня, субота
|
Алміранте Браун – Нуэва Чикаго
|
|
1:0
|
|
Сан Мартін СХ – Дефенсорес Унідос
|
|
3:2
|
|
Гемес – Темперлей
|
|
2:0
|
|
Дефенсорес Бельграно – Олл Бойз
|
|
1:0
|
|
1 жовтня, неділя
|
Гімназія Мендоза – Альмагро
|
|
4:3
|
|
Патронато – Сан-Тельмо
|
|
1:0
|
|
Альварадо – Агропекуаріо
|
|
1:2
|
|
3 жовтня, вівторок
|
Депортиво Морон – Сан-Мартін Т
|
|
0:0
|
|
|
тур 37
|
6 жовтня, п`ятница
|
Гильермо Браун – Альварадо
|
|
2:0
|
|
Нуэва Чикаго – Дефенсорес Бельграно
|
|
2:1
|
|
7 жовтня, субота
|
Олл Бойз – Ріо-Куарто
|
|
1:2
|
|
Сан-Тельмо – Гемес
|
|
1:2
|
|
Агропекуаріо – Гімназія Мендоза
|
|
0:0
|
|
Альмагро – Патронато
|
|
2:1
|
|
8 жовтня, неділя
|
Сан-Мартін Т – Алміранте Браун
|
|
0:0
|
|
Дефенсорес Унідос – Фландрія
|
|
0:0
|
|
Темперлей – Депортиво Морон
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 38
|
16 жовтня, понеділок
|
Фландрія – Сан Мартін СХ
|
|
1:1
|
|
Ріо-Куарто – Нуэва Чикаго
|
|
1:2
|
|
Депортиво Морон – Сан-Тельмо
|
|
1:2
|
|
Дефенсорес Бельграно – Сан-Мартін Т
|
|
2:1
|
|
Гемес – Альмагро
|
|
1:0
|
|
Патронато – Агропекуаріо
|
|
1:1
|
|
Альварадо – Дефенсорес Унідос
|
|
4:2
|
|
Алміранте Браун – Темперлей
|
|
2:0
|
|
Гімназія Мендоза – Гильермо Браун
|
|
5:0
|
|
|