|
тур 2
|
17 січня, субота
|
Коррекамінос – Закатепек
|
|
0:0
|
|
Лобос БУАП – Селая
|
|
3:0
|
|
18 січня, неділя
|
Некакса – Мінерос де Сакатекас
|
|
1:1
|
|
Дорадос – Атлетико Сан-Луїс
|
|
3:1
|
|
Алеврихес Оахака – Меріда
|
|
2:0
|
|
Депортіво Тепік – Ірапуато
|
|
2:1
|
|
19 січня, понеділок
|
Альтаміра – Атланте
|
|
0:1
|
|
|
тур 3
|
24 січня, субота
|
Атланте – Алеврихес Оахака
|
|
2:0
|
|
Коррекамінос – Депортіво Тепік
|
|
1:0
|
|
Мінерос де Сакатекас – Лобос БУАП
|
|
1:1
|
|
Меріда – Ірапуато
|
|
4:4
|
|
25 січня, неділя
|
Атлетико Сан-Луїс – Альтаміра
|
|
3:1
|
|
Закатепек – Некакса
|
|
1:2
|
|
Селая – Дорадос
|
|
1:4
|
|
|
|
тур 4
|
31 січня, субота
|
Ірапуато – Атланте
|
|
0:2
|
|
Лобос БУАП – Закатепек
|
|
0:0
|
|
1 лютого, неділя
|
Алеврихес Оахака – Атлетико Сан-Луїс
|
|
1:0
|
|
Дорадос – Мінерос де Сакатекас
|
|
3:0
|
|
Некакса – Коррекамінос
|
|
2:1
|
|
Депортіво Тепік – Меріда
|
|
3:2
|
|
2 лютого, понеділок
|
Альтаміра – Селая
|
|
2:1
|
|
|
тур 5
|
7 лютого, субота
|
Мінерос де Сакатекас – Альтаміра
|
|
2:0
|
|
Коррекамінос – Лобос БУАП
|
|
0:1
|
|
Атланте – Меріда
|
|
0:1
|
|
8 лютого, неділя
|
Некакса – Депортіво Тепік
|
|
0:0
|
|
Селая – Алеврихес Оахака
|
|
1:1
|
|
Закатепек – Дорадос
|
|
2:0
|
|
Атлетико Сан-Луїс – Ірапуато
|
|
1:0
|
|
|
|
|
тур 7
|
21 лютого, субота
|
Мінерос де Сакатекас – Ірапуато
|
|
0:0
|
|
Коррекамінос – Альтаміра
|
|
2:0
|
|
Лобос БУАП – Депортіво Тепік
|
|
2:2
|
|
22 лютого, неділя
|
Атлетико Сан-Луїс – Атланте
|
|
3:0
|
|
Закатепек – Алеврихес Оахака
|
|
0:1
|
|
Селая – Меріда
|
|
1:1
|
|
Некакса – Дорадос
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 8
|
28 лютого, субота
|
Атланте – Селая
|
|
3:3
|
|
Меріда – Мінерос де Сакатекас
|
|
3:0
|
|
Ірапуато – Закатепек
|
|
1:0
|
|
1 березня, неділя
|
Алеврихес Оахака – Коррекамінос
|
|
2:1
|
|
Дорадос – Лобос БУАП
|
|
1:1
|
|
Депортіво Тепік – Атлетико Сан-Луїс
|
|
1:2
|
|
2 березня, понеділок
|
Альтаміра – Некакса
|
|
2:0
|
|
|
тур 9
|
7 березня, субота
|
Мінерос де Сакатекас – Атланте
|
|
2:0
|
|
Коррекамінос – Ірапуато
|
|
3:0
|
|
Лобос БУАП – Альтаміра
|
|
1:1
|
|
8 березня, неділя
|
Селая – Атлетико Сан-Луїс
|
|
1:0
|
|
Дорадос – Депортіво Тепік
|
|
3:1
|
|
Закатепек – Меріда
|
|
0:1
|
|
Некакса – Алеврихес Оахака
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 10
|
14 березня, субота
|
Ірапуато – Некакса
|
|
1:0
|
|
Меріда – Коррекамінос
|
|
2:1
|
|
Атланте – Закатепек
|
|
0:3
|
|
15 березня, неділя
|
Алеврихес Оахака – Лобос БУАП
|
|
1:1
|
|
Атлетико Сан-Луїс – Мінерос де Сакатекас
|
|
4:0
|
|
Депортіво Тепік – Селая
|
|
3:1
|
|
16 березня, понеділок
|
Альтаміра – Дорадос
|
|
2:1
|
|
|
тур 11
|
21 березня, субота
|
Лобос БУАП – Ірапуато
|
|
2:0
|
|
Коррекамінос – Атланте
|
|
2:1
|
|
Мінерос де Сакатекас – Селая
|
|
2:0
|
|
22 березня, неділя
|
Некакса – Меріда
|
|
0:0
|
|
Дорадос – Алеврихес Оахака
|
|
2:1
|
|
Закатепек – Атлетико Сан-Луїс
|
|
0:3
|
|
23 березня, понеділок
|
Альтаміра – Депортіво Тепік
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 12
|
4 квітня, субота
|
Мінерос де Сакатекас – Депортіво Тепік
|
|
2:0
|
|
Ірапуато – Дорадос
|
|
0:0
|
|
Меріда – Лобос БУАП
|
|
2:2
|
|
Атланте – Некакса
|
|
0:1
|
|
5 квітня, неділя
|
Селая – Закатепек
|
|
3:1
|
|
Алеврихес Оахака – Альтаміра
|
|
1:1
|
|
Атлетико Сан-Луїс – Коррекамінос
|
|
0:1
|
|
|
тур 13
|
11 квітня, субота
|
Депортіво Тепік – Алеврихес Оахака
|
|
0:3
|
|
Коррекамінос – Селая
|
|
1:1
|
|
Лобос БУАП – Атланте
|
|
2:0
|
|
12 квітня, неділя
|
Некакса – Атлетико Сан-Луїс
|
|
0:1
|
|
Дорадос – Меріда
|
|
2:1
|
|
Альтаміра – Ірапуато
|
|
1:1
|
|
Закатепек – Мінерос де Сакатекас
|
|
2:0
|
|
|