тур 1
|
5 серпня, субота
|
Спартанс – Клайд
|
|
1:1
|
|
Іст Файф – Пітерхед
|
|
0:3
|
|
Елгін Сіті – Странраер
|
|
0:1
|
|
Боннірігг Роуз – Дамбартон
|
|
1:1
|
|
Стенхаусмюір – Форфар Атлетік
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 2
|
12 серпня, субота
|
Странраер – Іст Файф
|
|
1:1
|
|
Форфар Атлетік – Елгін Сіті
|
|
0:0
|
|
Дамбартон – Спартанс
|
|
1:1
|
|
Пітерхед – Стенхаусмюір
|
|
0:0
|
|
Клайд – Боннірігг Роуз
|
|
0:2
|
|
|
тур 3
|
19 серпня, субота
|
Боннірігг Роуз – Странраер
|
|
1:1
|
|
Дамбартон – Форфар Атлетік
|
|
3:1
|
|
Іст Файф – Стенхаусмюір
|
|
0:2
|
|
Спартанс – Елгін Сіті
|
|
2:1
|
|
Клайд – Пітерхед
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 4
|
26 серпня, субота
|
Пітерхед – Спартанс
|
|
0:1
|
|
Елгін Сіті – Іст Файф
|
|
1:1
|
|
Форфар Атлетік – Боннірігг Роуз
|
|
1:2
|
|
Стенхаусмюір – Дамбартон
|
|
2:4
|
|
Странраер – Клайд
|
|
1:0
|
|
|
тур 5
|
2 вересня, субота
|
Странраер – Пітерхед
|
|
2:1
|
|
Боннірігг Роуз – Елгін Сіті
|
|
5:1
|
|
Дамбартон – Іст Файф
|
|
1:0
|
|
Спартанс – Стенхаусмюір
|
|
0:1
|
|
Клайд – Форфар Атлетік
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 6
|
16 вересня, субота
|
Іст Файф – Клайд
|
|
2:0
|
|
Пітерхед – Боннірігг Роуз
|
|
2:1
|
|
Елгін Сіті – Дамбартон
|
|
2:0
|
|
Форфар Атлетік – Спартанс
|
|
2:2
|
|
Стенхаусмюір – Странраер
|
|
5:0
|
|
|
тур 7
|
23 вересня, субота
|
Странраер – Форфар Атлетік
|
|
0:2
|
|
Боннірігг Роуз – Стенхаусмюір
|
|
0:1
|
|
Дамбартон – Пітерхед
|
|
0:1
|
|
Спартанс – Іст Файф
|
|
2:2
|
|
Клайд – Елгін Сіті
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 8
|
30 вересня, субота
|
Стенхаусмюір – Клайд
|
|
2:2
|
|
Дамбартон – Странраер
|
|
3:1
|
|
Пітерхед – Елгін Сіті
|
|
6:0
|
|
Іст Файф – Форфар Атлетік
|
|
1:1
|
|
Спартанс – Боннірігг Роуз
|
|
2:2
|
|
|
тур 9
|
7 жовтня, субота
|
Клайд – Дамбартон
|
|
0:4
|
|
Форфар Атлетік – Пітерхед
|
|
1:3
|
|
Странраер – Спартанс
|
|
3:4
|
|
24 жовтня, вівторок
|
Елгін Сіті – Стенхаусмюір
|
|
1:1
|
|
21 листопада, вівторок
|
Боннірігг Роуз – Іст Файф
|
|
4:2
|
|
|
|
тур 10
|
21 жовтня, субота
|
Боннірігг Роуз – Клайд
|
|
3:2
|
|
Іст Файф – Странраер
|
|
4:0
|
|
Спартанс – Дамбартон
|
|
2:0
|
|
14 листопада, вівторок
|
Стенхаусмюір – Пітерхед
|
|
2:0
|
|
21 листопада, вівторок
|
Елгін Сіті – Форфар Атлетік
|
|
1:0
|
|
|
тур 11
|
4 листопада, субота
|
Странраер – Елгін Сіті
|
|
3:1
|
|
Форфар Атлетік – Стенхаусмюір
|
|
1:3
|
|
Дамбартон – Боннірігг Роуз
|
|
4:0
|
|
Пітерхед – Іст Файф
|
|
2:0
|
|
Клайд – Спартанс
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 12
|
11 листопада, субота
|
Стенхаусмюір – Спартанс
|
|
3:2
|
|
Форфар Атлетік – Клайд
|
|
1:1
|
|
Елгін Сіті – Боннірігг Роуз
|
|
2:0
|
|
Пітерхед – Странраер
|
|
3:2
|
|
Іст Файф – Дамбартон
|
|
0:1
|
|
|
тур 13
|
18 листопада, субота
|
Странраер – Стенхаусмюір
|
|
0:3
|
|
Боннірігг Роуз – Форфар Атлетік
|
|
0:2
|
|
Дамбартон – Елгін Сіті
|
|
1:0
|
|
Спартанс – Пітерхед
|
|
1:2
|
|
Клайд – Іст Файф
|
|
0:4
|
|
|
|
тур 14
|
2 грудень, субота
|
Форфар Атлетік – Странраер
|
|
1:1
|
|
Стенхаусмюір – Боннірігг Роуз
|
|
1:0
|
|
9 грудень, субота
|
Пітерхед – Дамбартон
|
|
3:1
|
|
30 січня, вівторок
|
Елгін Сіті – Клайд
|
|
2:1
|
|
Іст Файф – Спартанс
|
|
0:3
|
|
|
тур 15
|
9 грудень, субота
|
Клайд – Странраер
|
|
2:2
|
|
Боннірігг Роуз – Пітерхед
|
|
1:1
|
|
Дамбартон – Стенхаусмюір
|
|
0:1
|
|
Спартанс – Форфар Атлетік
|
|
1:0
|
|
Іст Файф – Елгін Сіті
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 16
|
16 грудень, субота
|
Странраер – Боннірігг Роуз
|
|
3:1
|
|
Стенхаусмюір – Іст Файф
|
|
2:1
|
|
Форфар Атлетік – Дамбартон
|
|
2:4
|
|
Елгін Сіті – Спартанс
|
|
0:4
|
|
Пітерхед – Клайд
|
|
2:1
|
|
|
тур 17
|
22 грудень, п`ятница
|
Іст Файф – Боннірігг Роуз
|
|
0:3
|
|
23 грудень, субота
|
Спартанс – Странраер
|
|
3:0
|
|
Стенхаусмюір – Елгін Сіті
|
|
2:0
|
|
Дамбартон – Клайд
|
|
4:4
|
|
Пітерхед – Форфар Атлетік
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 18
|
30 грудень, субота
|
Клайд – Стенхаусмюір
|
|
1:2
|
|
Форфар Атлетік – Іст Файф
|
|
0:0
|
|
Елгін Сіті – Пітерхед
|
|
2:1
|
|
5 березня, вівторок
|
Странраер – Дамбартон
|
|
5:0
|
|
Боннірігг Роуз – Спартанс
|
|
2:2
|
|
|
тур 19
|
6 січня, субота
|
Стенхаусмюір – Форфар Атлетік
|
|
2:1
|
|
Дамбартон – Іст Файф
|
|
1:2
|
|
Пітерхед – Спартанс
|
|
0:1
|
|
Клайд – Боннірігг Роуз
|
|
3:2
|
|
Елгін Сіті – Странраер
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 20
|
13 січня, субота
|
Спартанс – Стенхаусмюір
|
|
2:0
|
|
Іст Файф – Клайд
|
|
1:1
|
|
Форфар Атлетік – Елгін Сіті
|
|
2:1
|
|
Боннірігг Роуз – Дамбартон
|
|
1:1
|
|
Странраер – Пітерхед
|
|
0:2
|
|
|
тур 21
|
20 січня, субота
|
Іст Файф – Пітерхед
|
|
2:2
|
|
Стенхаусмюір – Странраер
|
|
1:0
|
|
6 лютого, вівторок
|
Боннірігг Роуз – Елгін Сіті
|
|
2:0
|
|
13 лютого, вівторок
|
Дамбартон – Спартанс
|
|
0:0
|
|
20 лютого, вівторок
|
Клайд – Форфар Атлетік
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 22
|
27 січня, субота
|
Странраер – Іст Файф
|
|
0:1
|
|
Форфар Атлетік – Боннірігг Роуз
|
|
0:0
|
|
Спартанс – Клайд
|
|
1:1
|
|
Пітерхед – Стенхаусмюір
|
|
2:1
|
|
Елгін Сіті – Дамбартон
|
|
0:1
|
|
|
тур 23
|
3 лютого, субота
|
Стенхаусмюір – Дамбартон
|
|
1:0
|
|
Боннірігг Роуз – Странраер
|
|
0:0
|
|
Форфар Атлетік – Спартанс
|
|
1:0
|
|
Елгін Сіті – Іст Файф
|
|
1:0
|
|
Клайд – Пітерхед
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 24
|
10 лютого, субота
|
Странраер – Клайд
|
|
2:0
|
|
Іст Файф – Стенхаусмюір
|
|
1:1
|
|
Спартанс – Елгін Сіті
|
|
1:2
|
|
Дамбартон – Форфар Атлетік
|
|
2:2
|
|
20 лютого, вівторок
|
Пітерхед – Боннірігг Роуз
|
|
0:0
|
|
|
тур 25
|
17 лютого, субота
|
Странраер – Спартанс
|
|
1:2
|
|
Боннірігг Роуз – Іст Файф
|
|
0:2
|
|
Форфар Атлетік – Пітерхед
|
|
3:3
|
|
Елгін Сіті – Стенхаусмюір
|
|
2:2
|
|
Клайд – Дамбартон
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 26
|
24 лютого, субота
|
Стенхаусмюір – Клайд
|
|
1:6
|
|
Дамбартон – Странраер
|
|
2:1
|
|
Пітерхед – Елгін Сіті
|
|
1:1
|
|
Спартанс – Боннірігг Роуз
|
|
2:1
|
|
Іст Файф – Форфар Атлетік
|
|
1:1
|
|
|
тур 27
|
2 березня, субота
|
Странраер – Форфар Атлетік
|
|
0:0
|
|
Боннірігг Роуз – Стенхаусмюір
|
|
0:1
|
|
Дамбартон – Пітерхед
|
|
1:0
|
|
Спартанс – Іст Файф
|
|
1:3
|
|
Клайд – Елгін Сіті
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 28
|
9 березня, субота
|
Стенхаусмюір – Спартанс
|
|
0:0
|
|
Форфар Атлетік – Клайд
|
|
2:1
|
|
Елгін Сіті – Боннірігг Роуз
|
|
1:0
|
|
Пітерхед – Странраер
|
|
2:0
|
|
Іст Файф – Дамбартон
|
|
3:2
|
|
|
тур 29
|
16 березня, субота
|
Спартанс – Дамбартон
|
|
2:6
|
|
Пітерхед – Іст Файф
|
|
1:1
|
|
Форфар Атлетік – Стенхаусмюір
|
|
1:1
|
|
Боннірігг Роуз – Клайд
|
|
1:2
|
|
Странраер – Елгін Сіті
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 30
|
23 березня, субота
|
Стенхаусмюір – Пітерхед
|
|
0:0
|
|
Дамбартон – Боннірігг Роуз
|
|
2:0
|
|
Елгін Сіті – Форфар Атлетік
|
|
1:1
|
|
Іст Файф – Странраер
|
|
2:1
|
|
Клайд – Спартанс
|
|
0:0
|
|
|
тур 31
|
30 березня, субота
|
Спартанс – Форфар Атлетік
|
|
1:0
|
|
Іст Файф – Елгін Сіті
|
|
2:0
|
|
Пітерхед – Клайд
|
|
4:1
|
|
Дамбартон – Стенхаусмюір
|
|
0:0
|
|
Странраер – Боннірігг Роуз
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 32
|
6 квітня, субота
|
Стенхаусмюір – Іст Файф
|
|
0:0
|
|
Боннірігг Роуз – Пітерхед
|
|
2:2
|
|
Форфар Атлетік – Дамбартон
|
|
0:2
|
|
Елгін Сіті – Спартанс
|
|
2:2
|
|
Клайд – Странраер
|
|
1:0
|
|
|
тур 33
|
13 квітня, субота
|
Спартанс – Странраер
|
|
0:0
|
|
Іст Файф – Боннірігг Роуз
|
|
1:4
|
|
Пітерхед – Форфар Атлетік
|
|
2:1
|
|
Дамбартон – Клайд
|
|
1:0
|
|
Стенхаусмюір – Елгін Сіті
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 34
|
20 квітня, субота
|
Странраер – Дамбартон
|
|
0:0
|
|
Боннірігг Роуз – Спартанс
|
|
0:1
|
|
Форфар Атлетік – Іст Файф
|
|
2:1
|
|
Елгін Сіті – Пітерхед
|
|
1:1
|
|
Клайд – Стенхаусмюір
|
|
2:2
|
|
|
тур 35
|
27 квітня, субота
|
Стенхаусмюір – Боннірігг Роуз
|
|
- : -
|
|
Форфар Атлетік – Странраер
|
|
- : -
|
|
Дамбартон – Елгін Сіті
|
|
- : -
|
|
Спартанс – Пітерхед
|
|
- : -
|
|
Клайд – Іст Файф
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 36
|
4 травня, субота
|
Іст Файф – Спартанс
|
|
- : -
|
|
Пітерхед – Дамбартон
|
|
- : -
|
|
Елгін Сіті – Клайд
|
|
- : -
|
|
Боннірігг Роуз – Форфар Атлетік
|
|
- : -
|
|
Странраер – Стенхаусмюір
|
|
- : -
|
|
|