тур 1
|
24 грудень, вівторок
|
Петроджет (Єгип) – Аль-Гаіш (Єгип)
|
|
1:1
|
|
25 грудень, середа
|
ЕНППІ (Єгип.) – Аль-Мокавлун (Егип.)
|
|
1:1
|
|
Харас Ель-Ходуд – Ель-Мінья (Егип.)
|
|
1:2
|
|
Замалек (Єгип) – Аль-Масрі
|
|
2:0
|
|
Аль Шурта (Єгип) – Ваді Дегла
|
|
2:1
|
|
Аль Канах (Егип.) – Ісмаїлі
|
|
1:2
|
|
26 грудень, четвер
|
Ель-Раджа (Егип.) – Аль-Іттіхад
|
|
1:1
|
|
Ель-Харбі (Єгип) – Аль-Ахли (Егип.)
|
|
0:2
|
|
Ель-Дахлія (Єгип) – Газл Ель-Махалла (Єгип.)
|
|
2:2
|
|
Миср Лел Макаса – Ель-Гуна
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 2
|
29 грудень, неділя
|
Аль-Масрі – Аль Шурта (Єгип)
|
|
1:1
|
|
Аль-Гаіш (Єгип) – Аль Канах (Егип.)
|
|
1:1
|
|
Ісмаїлі – Тел. Бені-Суейф (Єгип.)
|
|
3:1
|
|
Ваді Дегла – Ель-Мінья (Егип.)
|
|
6:0
|
|
Харас Ель-Ходуд – Петроджет (Єгип)
|
|
0:1
|
|
30 грудень, понеділок
|
Ель-Гуна – Ель-Харбі (Єгип)
|
|
1:0
|
|
Газл Ель-Махалла (Єгип.) – Смуха
|
|
0:1
|
|
Аль-Мокавлун (Егип.) – Ель-Раджа (Егип.)
|
|
4:2
|
|
Аль-Іттіхад – Миср Лел Макаса
|
|
0:0
|
|
3 лютого, понеділок
|
Аль-Ахли (Егип.) – Ель-Дахлія (Єгип)
|
|
0:3
|
|
|
тур 3
|
2 січня, четвер
|
Аль-Масрі – Ваді Дегла
|
|
0:0
|
|
Аль Канах (Егип.) – Харас Ель-Ходуд
|
|
0:0
|
|
Замалек (Єгип) – Ісмаїлі
|
|
0:1
|
|
Тел. Бені-Суейф (Єгип.) – Аль-Гаіш (Єгип)
|
|
0:0
|
|
4 січня, субота
|
ЕНППІ (Єгип.) – Газл Ель-Махалла (Єгип.)
|
|
3:1
|
|
Смуха – Аль-Ахли (Егип.)
|
|
0:2
|
|
Ель-Дахлія (Єгип) – Ель-Гуна
|
|
0:0
|
|
Петроджет (Єгип) – Ель-Мінья (Егип.)
|
|
3:0
|
|
5 січня, неділя
|
Ель-Харбі (Єгип) – Миср Лел Макаса
|
|
0:0
|
|
Аль-Мокавлун (Егип.) – Аль-Іттіхад
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 4
|
7 січня, вівторок
|
Ісмаїлі – Аль Шурта (Єгип)
|
|
0:0
|
|
Ель-Мінья (Егип.) – Аль Канах (Егип.)
|
|
0:1
|
|
Аль-Гаіш (Єгип) – Замалек (Єгип)
|
|
0:1
|
|
Харас Ель-Ходуд – Тел. Бені-Суейф (Єгип.)
|
|
1:1
|
|
9 січня, четвер
|
Ель-Гуна – Смуха
|
|
0:1
|
|
Ваді Дегла – Петроджет (Єгип)
|
|
0:2
|
|
Газл Ель-Махалла (Єгип.) – Ель-Раджа (Егип.)
|
|
4:1
|
|
Аль-Іттіхад – Ель-Харбі (Єгип)
|
|
3:1
|
|
Аль-Ахли (Егип.) – ЕНППІ (Єгип.)
|
|
1:0
|
|
Миср Лел Макаса – Ель-Дахлія (Єгип)
|
|
2:0
|
|
|
тур 5
|
18 січня, субота
|
Ель-Раджа (Егип.) – Аль-Ахли (Егип.)
|
|
0:3
|
|
Ель-Дахлія (Єгип) – Ель-Харбі (Єгип)
|
|
2:2
|
|
Аль-Мокавлун (Егип.) – Газл Ель-Махалла (Єгип.)
|
|
4:0
|
|
ЕНППІ (Єгип.) – Ель-Гуна
|
|
1:0
|
|
19 січня, неділя
|
Аль Канах (Егип.) – Петроджет (Єгип)
|
|
1:0
|
|
Аль Шурта (Єгип) – Аль-Гаіш (Єгип)
|
|
0:0
|
|
Замалек (Єгип) – Харас Ель-Ходуд
|
|
1:1
|
|
Тел. Бені-Суейф (Єгип.) – Ель-Мінья (Егип.)
|
|
2:1
|
|
Смуха – Миср Лел Макаса
|
|
2:1
|
|
20 січня, понеділок
|
Аль-Масрі – Ісмаїлі
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 6
|
28 січня, вівторок
|
Петроджет (Єгип) – Тел. Бені-Суейф (Єгип.)
|
|
2:0
|
|
29 січня, середа
|
Ель-Мінья (Егип.) – Замалек (Єгип)
|
|
0:1
|
|
Аль-Гаіш (Єгип) – Аль-Масрі
|
|
0:2
|
|
Ваді Дегла – Аль Канах (Егип.)
|
|
1:1
|
|
Ель-Гуна – Ель-Раджа (Егип.)
|
|
0:2
|
|
Харас Ель-Ходуд – Аль Шурта (Єгип)
|
|
1:0
|
|
30 січня, четвер
|
Миср Лел Макаса – ЕНППІ (Єгип.)
|
|
0:0
|
|
Аль-Ахли (Егип.) – Аль-Мокавлун (Егип.)
|
|
1:2
|
|
Ель-Харбі (Єгип) – Смуха
|
|
1:2
|
|
Аль-Іттіхад – Ель-Дахлія (Єгип)
|
|
0:0
|
|
|
тур 7
|
2 лютого, неділя
|
Аль-Масрі – Харас Ель-Ходуд
|
|
1:0
|
|
Ель-Раджа (Егип.) – Миср Лел Макаса
|
|
0:0
|
|
Аль-Мокавлун (Егип.) – Ель-Гуна
|
|
3:1
|
|
Аль Шурта (Єгип) – Ель-Мінья (Егип.)
|
|
2:2
|
|
Ісмаїлі – Ваді Дегла
|
|
1:2
|
|
Замалек (Єгип) – Петроджет (Єгип)
|
|
2:2
|
|
Газл Ель-Махалла (Єгип.) – Аль-Іттіхад
|
|
1:2
|
|
Тел. Бені-Суейф (Єгип.) – Аль Канах (Егип.)
|
|
0:0
|
|
ЕНППІ (Єгип.) – Ель-Харбі (Єгип)
|
|
0:0
|
|
27 лютого, четвер
|
Смуха – Ель-Дахлія (Єгип)
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 8
|
5 лютого, середа
|
Аль Канах (Егип.) – Замалек (Єгип)
|
|
0:4
|
|
Аль-Гаіш (Єгип) – Ісмаїлі
|
|
1:1
|
|
Ваді Дегла – Тел. Бені-Суейф (Єгип.)
|
|
1:0
|
|
6 лютого, четвер
|
Миср Лел Макаса – Аль-Мокавлун (Егип.)
|
|
0:0
|
|
Петроджет (Єгип) – Аль Шурта (Єгип)
|
|
1:0
|
|
Аль-Іттіхад – Смуха
|
|
1:1
|
|
Аль-Ахли (Егип.) – Газл Ель-Махалла (Єгип.)
|
|
1:0
|
|
8 лютого, субота
|
Ель-Мінья (Егип.) – Аль-Масрі
|
|
1:2
|
|
Ель-Харбі (Єгип) – Ель-Раджа (Егип.)
|
|
2:1
|
|
Ель-Дахлія (Єгип) – ЕНППІ (Єгип.)
|
|
0:0
|
|
|
тур 9
|
11 лютого, вівторок
|
Аль-Ахли (Егип.) – Аль-Іттіхад
|
|
0:0
|
|
12 лютого, середа
|
ЕНППІ (Єгип.) – Смуха
|
|
1:2
|
|
Аль-Мокавлун (Егип.) – Ель-Харбі (Єгип)
|
|
1:1
|
|
Ель-Раджа (Егип.) – Ель-Дахлія (Єгип)
|
|
1:0
|
|
13 лютого, четвер
|
Аль-Масрі – Петроджет (Єгип)
|
|
0:1
|
|
Аль-Гаіш (Єгип) – Ваді Дегла
|
|
2:4
|
|
Аль Шурта (Єгип) – Аль Канах (Егип.)
|
|
2:1
|
|
Ісмаїлі – Харас Ель-Ходуд
|
|
0:0
|
|
20 лютого, четвер
|
Газл Ель-Махалла (Єгип.) – Ель-Гуна
|
|
1:0
|
|
12 березня, середа
|
Замалек (Єгип) – Тел. Бені-Суейф (Єгип.)
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 10
|
15 лютого, субота
|
Ель-Гуна – Аль-Ахли (Егип.)
|
|
1:0
|
|
Миср Лел Макаса – Газл Ель-Махалла (Єгип.)
|
|
0:0
|
|
16 лютого, неділя
|
Смуха – Ель-Раджа (Егип.)
|
|
2:0
|
|
Ель-Дахлія (Єгип) – Аль-Мокавлун (Егип.)
|
|
1:1
|
|
17 лютого, понеділок
|
Аль-Іттіхад – ЕНППІ (Єгип.)
|
|
2:1
|
|
19 лютого, середа
|
Аль Канах (Егип.) – Аль-Масрі
|
|
1:1
|
|
Ель-Мінья (Егип.) – Ісмаїлі
|
|
1:1
|
|
Харас Ель-Ходуд – Аль-Гаіш (Єгип)
|
|
1:0
|
|
Тел. Бені-Суейф (Єгип.) – Аль Шурта (Єгип)
|
|
0:0
|
|
9 квітня, середа
|
Ваді Дегла – Замалек (Єгип)
|
|
2:3
|
|
|
тур 11
|
22 лютого, субота
|
Аль-Мокавлун (Егип.) – Смуха
|
|
0:1
|
|
23 лютого, неділя
|
Ель-Раджа (Егип.) – ЕНППІ (Єгип.)
|
|
2:2
|
|
24 лютого, понеділок
|
Аль-Іттіхад – Ель-Гуна
|
|
1:0
|
|
Ісмаїлі – Петроджет (Єгип)
|
|
1:0
|
|
Газл Ель-Махалла (Єгип.) – Ель-Харбі (Єгип)
|
|
1:0
|
|
Ваді Дегла – Харас Ель-Ходуд
|
|
0:1
|
|
Аль Шурта (Єгип) – Замалек (Єгип)
|
|
1:1
|
|
25 лютого, вівторок
|
Аль-Гаіш (Єгип) – Ель-Мінья (Егип.)
|
|
3:0
|
|
Аль-Масрі – Тел. Бені-Суейф (Єгип.)
|
|
3:3
|
|
6 квітня, неділя
|
Аль-Ахли (Егип.) – Миср Лел Макаса
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 12
|
9 березня, неділя
|
Газл Ель-Махалла (Єгип.) – Ель-Дахлія (Єгип)
|
|
0:0
|
|
10 березня, понеділок
|
Ель-Мінья (Егип.) – Харас Ель-Ходуд
|
|
3:0
|
|
Аль-Іттіхад – Ель-Раджа (Егип.)
|
|
1:0
|
|
Аль-Мокавлун (Егип.) – ЕНППІ (Єгип.)
|
|
1:0
|
|
Аль-Гаіш (Єгип) – Петроджет (Єгип)
|
|
0:0
|
|
13 березня, четвер
|
Ваді Дегла – Аль Шурта (Єгип)
|
|
0:0
|
|
Ісмаїлі – Аль Канах (Егип.)
|
|
0:1
|
|
Аль-Ахли (Егип.) – Ель-Харбі (Єгип)
|
|
3:1
|
|
17 березня, понеділок
|
Аль-Масрі – Замалек (Єгип)
|
|
1:0
|
|
22 березня, субота
|
Ель-Гуна – Миср Лел Макаса
|
|
2:1
|
|
|
тур 13
|
15 березня, субота
|
Миср Лел Макаса – Аль-Іттіхад
|
|
2:1
|
|
Смуха – Газл Ель-Махалла (Єгип.)
|
|
0:0
|
|
Петроджет (Єгип) – Харас Ель-Ходуд
|
|
1:1
|
|
16 березня, неділя
|
Ель-Раджа (Егип.) – Аль-Мокавлун (Егип.)
|
|
2:2
|
|
Ель-Мінья (Егип.) – Ваді Дегла
|
|
1:3
|
|
17 березня, понеділок
|
Аль Канах (Егип.) – Аль-Гаіш (Єгип)
|
|
1:1
|
|
Ель-Харбі (Єгип) – Ель-Гуна
|
|
2:2
|
|
Ель-Дахлія (Єгип) – Аль-Ахли (Егип.)
|
|
1:0
|
|
18 березня, вівторок
|
Тел. Бені-Суейф (Єгип.) – Ісмаїлі
|
|
1:1
|
|
25 березня, вівторок
|
Аль Шурта (Єгип) – Аль-Масрі
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 14
|
24 березня, понеділок
|
Аль-Іттіхад – Аль-Мокавлун (Егип.)
|
|
1:1
|
|
Газл Ель-Махалла (Єгип.) – ЕНППІ (Єгип.)
|
|
1:1
|
|
25 березня, вівторок
|
Харас Ель-Ходуд – Аль Канах (Егип.)
|
|
1:0
|
|
Аль-Гаіш (Єгип) – Тел. Бені-Суейф (Єгип.)
|
|
3:0
|
|
Ель-Мінья (Егип.) – Петроджет (Єгип)
|
|
1:2
|
|
27 березня, четвер
|
Ель-Гуна – Ель-Дахлія (Єгип)
|
|
0:0
|
|
Миср Лел Макаса – Ель-Харбі (Єгип)
|
|
2:2
|
|
1 травня, четвер
|
Ісмаїлі – Замалек (Єгип)
|
|
1:0
|
|
Ваді Дегла – Аль-Масрі
|
|
2:1
|
|
3 травня, субота
|
Аль-Ахли (Егип.) – Смуха
|
|
1:1
|
|
|
тур 15
|
1 квітня, вівторок
|
Ель-Дахлія (Єгип) – Миср Лел Макаса
|
|
0:1
|
|
Ель-Харбі (Єгип) – Аль-Іттіхад
|
|
0:0
|
|
Ель-Раджа (Егип.) – Газл Ель-Махалла (Єгип.)
|
|
0:0
|
|
Аль Канах (Егип.) – Ель-Мінья (Егип.)
|
|
2:0
|
|
Тел. Бені-Суейф (Єгип.) – Харас Ель-Ходуд
|
|
1:0
|
|
2 квітня, середа
|
Смуха – Ель-Гуна
|
|
0:3
|
|
ЕНППІ (Єгип.) – Аль-Ахли (Егип.)
|
|
1:1
|
|
3 квітня, четвер
|
Замалек (Єгип) – Аль-Гаіш (Єгип)
|
|
1:1
|
|
5 квітня, субота
|
Петроджет (Єгип) – Ваді Дегла
|
|
1:1
|
|
Аль Шурта (Єгип) – Ісмаїлі
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 16
|
9 квітня, середа
|
Ель-Мінья (Егип.) – Тел. Бені-Суейф (Єгип.)
|
|
0:0
|
|
10 квітня, четвер
|
Ель-Харбі (Єгип) – Ель-Дахлія (Єгип)
|
|
0:2
|
|
Петроджет (Єгип) – Аль Канах (Егип.)
|
|
2:1
|
|
Ель-Гуна – ЕНППІ (Єгип.)
|
|
0:0
|
|
Миср Лел Макаса – Смуха
|
|
2:3
|
|
Газл Ель-Махалла (Єгип.) – Аль-Мокавлун (Егип.)
|
|
0:0
|
|
Аль-Ахли (Егип.) – Ель-Раджа (Егип.)
|
|
3:0
|
|
12 квітня, субота
|
Аль-Гаіш (Єгип) – Аль Шурта (Єгип)
|
|
0:1
|
|
Ісмаїлі – Аль-Масрі
|
|
2:0
|
|
13 квітня, неділя
|
Харас Ель-Ходуд – Замалек (Єгип)
|
|
0:2
|
|
|
тур 17
|
14 квітня, понеділок
|
Смуха – Ель-Харбі (Єгип)
|
|
0:2
|
|
Ель-Дахлія (Єгип) – Аль-Іттіхад
|
|
0:0
|
|
ЕНППІ (Єгип.) – Миср Лел Макаса
|
|
0:1
|
|
15 квітня, вівторок
|
Ель-Раджа (Егип.) – Ель-Гуна
|
|
1:2
|
|
Аль-Ахли (Егип.) – Аль-Мокавлун (Егип.)
|
|
1:0
|
|
16 квітня, середа
|
Тел. Бені-Суейф (Єгип.) – Петроджет (Єгип)
|
|
1:1
|
|
17 квітня, четвер
|
Аль Шурта (Єгип) – Харас Ель-Ходуд
|
|
2:0
|
|
Аль Канах (Егип.) – Ваді Дегла
|
|
2:1
|
|
Аль-Масрі – Аль-Гаіш (Єгип)
|
|
1:1
|
|
Замалек (Єгип) – Ель-Мінья (Егип.)
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 18
|
19 квітня, субота
|
Ель-Дахлія (Єгип) – Смуха
|
|
0:3
|
|
Ель-Гуна – Аль-Мокавлун (Егип.)
|
|
1:0
|
|
Миср Лел Макаса – Ель-Раджа (Егип.)
|
|
1:1
|
|
Аль-Іттіхад – Газл Ель-Махалла (Єгип.)
|
|
2:1
|
|
Ель-Харбі (Єгип) – ЕНППІ (Єгип.)
|
|
0:1
|
|
22 квітня, вівторок
|
Петроджет (Єгип) – Замалек (Єгип)
|
|
4:2
|
|
Ель-Мінья (Егип.) – Аль Шурта (Єгип)
|
|
0:1
|
|
Аль Канах (Егип.) – Тел. Бені-Суейф (Єгип.)
|
|
0:1
|
|
Ваді Дегла – Ісмаїлі
|
|
0:2
|
|
23 квітня, середа
|
Харас Ель-Ходуд – Аль-Масрі
|
|
0:0
|
|
|
тур 19
|
23 квітня, середа
|
Аль-Мокавлун (Егип.) – Миср Лел Макаса
|
|
4:2
|
|
ЕНППІ (Єгип.) – Ель-Дахлія (Єгип)
|
|
2:2
|
|
Смуха – Аль-Іттіхад
|
|
2:3
|
|
24 квітня, четвер
|
Ель-Раджа (Егип.) – Ель-Харбі (Єгип)
|
|
3:1
|
|
26 квітня, субота
|
Тел. Бені-Суейф (Єгип.) – Ваді Дегла
|
|
1:0
|
|
27 квітня, неділя
|
Аль-Масрі – Ель-Мінья (Егип.)
|
|
1:0
|
|
Аль Шурта (Єгип) – Петроджет (Єгип)
|
|
3:2
|
|
Ісмаїлі – Аль-Гаіш (Єгип)
|
|
2:3
|
|
Замалек (Єгип) – Аль Канах (Егип.)
|
|
4:0
|
|
11 травня, неділя
|
Газл Ель-Махалла (Єгип.) – Аль-Ахли (Егип.)
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 20
|
5 травня, понеділок
|
Аль Канах (Егип.) – Аль Шурта (Єгип)
|
|
0:3
|
|
Петроджет (Єгип) – Аль-Масрі
|
|
1:1
|
|
Ваді Дегла – Аль-Гаіш (Єгип)
|
|
0:0
|
|
Харас Ель-Ходуд – Ісмаїлі
|
|
0:0
|
|
Тел. Бені-Суейф (Єгип.) – Замалек (Єгип)
|
|
1:2
|
|
7 травня, середа
|
Ель-Харбі (Єгип) – Аль-Мокавлун (Егип.)
|
|
0:2
|
|
Аль-Іттіхад – Аль-Ахли (Егип.)
|
|
0:2
|
|
Ель-Дахлія (Єгип) – Ель-Раджа (Егип.)
|
|
5:2
|
|
Ель-Гуна – Газл Ель-Махалла (Єгип.)
|
|
3:0
|
|
8 травня, четвер
|
Смуха – ЕНППІ (Єгип.)
|
|
1:1
|
|
|
тур 21
|
12 травня, понеділок
|
Ель-Мінья (Егип.) – Ісмаїлі
|
|
3:2
|
|
13 травня, вівторок
|
Аль-Масрі – Аль Канах (Егип.)
|
|
0:0
|
|
Аль-Гаіш (Єгип) – Харас Ель-Ходуд
|
|
1:0
|
|
Аль Шурта (Єгип) – Тел. Бені-Суейф (Єгип.)
|
|
2:1
|
|
Замалек (Єгип) – Ваді Дегла
|
|
2:2
|
|
12 червня, четвер
|
Ель-Раджа (Егип.) – Смуха
|
|
2:0
|
|
Аль-Мокавлун (Егип.) – Ель-Дахлія (Єгип)
|
|
1:2
|
|
Газл Ель-Махалла (Єгип.) – Миср Лел Макаса
|
|
0:0
|
|
ЕНППІ (Єгип.) – Аль-Іттіхад
|
|
3:1
|
|
Аль-Ахли (Егип.) – Ель-Гуна
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 22
|
14 червня, субота
|
Ель-Мінья (Егип.) – Аль-Гаіш (Єгип)
|
|
0:1
|
|
Петроджет (Єгип) – Ісмаїлі
|
|
1:1
|
|
Харас Ель-Ходуд – Ваді Дегла
|
|
2:0
|
|
Тел. Бені-Суейф (Єгип.) – Аль-Масрі
|
|
2:2
|
|
Замалек (Єгип) – Аль Шурта (Єгип)
|
|
4:3
|
|
16 червня, понеділок
|
ЕНППІ (Єгип.) – Ель-Раджа (Егип.)
|
|
1:2
|
|
Смуха – Аль-Мокавлун (Егип.)
|
|
0:0
|
|
Ель-Гуна – Аль-Іттіхад
|
|
1:1
|
|
Ель-Харбі (Єгип) – Газл Ель-Махалла (Єгип.)
|
|
0:0
|
|
Миср Лел Макаса – Аль-Ахли (Егип.)
|
|
0:3
|
|
|