тур 1
|
13 серпня, субота
|
ОФК Белград – Хайдук Кула
|
|
2:3
|
|
Партизан – БАСК
|
|
5:0
|
|
Войводіна – Раднічкі
|
|
1:1
|
|
Смедерево – БСК Борча
|
|
2:1
|
|
Ягодина – Слобода Уж
|
|
1:1
|
|
14 серпня, неділя
|
Явір Іваниця – Борац
|
|
0:2
|
|
Спартак ЗВ – Црвена Звєзда
|
|
2:0
|
|
Рад Белград – Металац
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 2
|
20 серпня, субота
|
ОФК Белград – Ягодина
|
|
2:0
|
|
БАСК – Рад Белград
|
|
0:3
|
|
Металац – Войводіна
|
|
0:3
|
|
Раднічкі – Спартак ЗВ
|
|
1:1
|
|
Борац – Смедерево
|
|
0:1
|
|
21 серпня, неділя
|
Црвена Звєзда – Явір Іваниця
|
|
2:0
|
|
Слобода Уж – Партизан
|
|
2:1
|
|
Хайдук Кула – БСК Борча
|
|
3:0
|
|
|
тур 3
|
27 серпня, субота
|
БСК Борча – Борац
|
|
0:0
|
|
Явір Іваниця – Раднічкі
|
|
2:4
|
|
Спартак ЗВ – Металац
|
|
0:0
|
|
Войводіна – БАСК
|
|
3:0
|
|
Ягодина – Хайдук Кула
|
|
0:1
|
|
28 серпня, неділя
|
Рад Белград – Слобода Уж
|
|
1:2
|
|
Партизан – ОФК Белград
|
|
3:0
|
|
Смедерево – Црвена Звєзда
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 4
|
10 вересня, субота
|
Слобода Уж – Войводіна
|
|
2:2
|
|
БАСК – Спартак ЗВ
|
|
0:2
|
|
Металац – Явір Іваниця
|
|
1:2
|
|
Раднічкі – Смедерево
|
|
3:0
|
|
Црвена Звєзда – БСК Борча
|
|
2:0
|
|
Ягодина – Партизан
|
|
0:1
|
|
11 вересня, неділя
|
Хайдук Кула – Борац
|
|
2:1
|
|
ОФК Белград – Рад Белград
|
|
2:1
|
|
|
тур 5
|
17 вересня, субота
|
Борац – Црвена Звєзда
|
|
0:3
|
|
БСК Борча – Раднічкі
|
|
0:0
|
|
Смедерево – Металац
|
|
1:0
|
|
Явір Іваниця – БАСК
|
|
1:0
|
|
Спартак ЗВ – Слобода Уж
|
|
0:0
|
|
Рад Белград – Ягодина
|
|
1:2
|
|
Войводіна – ОФК Белград
|
|
2:0
|
|
Партизан – Хайдук Кула
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 6
|
24 вересня, субота
|
Партизан – Рад Белград
|
|
1:0
|
|
Ягодина – Войводіна
|
|
1:1
|
|
ОФК Белград – Спартак ЗВ
|
|
2:3
|
|
Слобода Уж – Явір Іваниця
|
|
1:0
|
|
БАСК – Смедерево
|
|
1:0
|
|
Металац – БСК Борча
|
|
1:2
|
|
Раднічкі – Борац
|
|
2:0
|
|
25 вересня, неділя
|
Хайдук Кула – Црвена Звєзда
|
|
0:1
|
|
|
тур 7
|
1 жовтня, субота
|
Црвена Звєзда – Раднічкі
|
|
1:1
|
|
Борац – Металац
|
|
0:0
|
|
БСК Борча – БАСК
|
|
2:2
|
|
Смедерево – Слобода Уж
|
|
1:2
|
|
Спартак ЗВ – Ягодина
|
|
0:4
|
|
Рад Белград – Хайдук Кула
|
|
3:0
|
|
Войводіна – Партизан
|
|
1:2
|
|
2 жовтня, неділя
|
Явір Іваниця – ОФК Белград
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 8
|
15 жовтня, субота
|
ОФК Белград – Смедерево
|
|
1:0
|
|
Слобода Уж – БСК Борча
|
|
0:1
|
|
БАСК – Борац
|
|
0:0
|
|
Металац – Црвена Звєзда
|
|
0:5
|
|
Ягодина – Явір Іваниця
|
|
1:0
|
|
Партизан – Спартак ЗВ
|
|
2:0
|
|
16 жовтня, неділя
|
Хайдук Кула – Раднічкі
|
|
0:0
|
|
Рад Белград – Войводіна
|
|
1:1
|
|
|
тур 9
|
22 жовтня, субота
|
Раднічкі – Металац
|
|
3:2
|
|
Црвена Звєзда – БАСК
|
|
3:1
|
|
Борац – Слобода Уж
|
|
1:2
|
|
БСК Борча – ОФК Белград
|
|
1:0
|
|
Смедерево – Ягодина
|
|
1:2
|
|
Явір Іваниця – Партизан
|
|
0:2
|
|
Спартак ЗВ – Рад Белград
|
|
0:0
|
|
Войводіна – Хайдук Кула
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 10
|
29 жовтня, субота
|
БАСК – Раднічкі
|
|
0:0
|
|
Партизан – Смедерево
|
|
3:1
|
|
ОФК Белград – Борац
|
|
2:0
|
|
Ягодина – БСК Борча
|
|
2:0
|
|
30 жовтня, неділя
|
Рад Белград – Явір Іваниця
|
|
0:1
|
|
Хайдук Кула – Металац
|
|
0:0
|
|
Слобода Уж – Црвена Звєзда
|
|
1:1
|
|
Войводіна – Спартак ЗВ
|
|
1:1
|
|
|
тур 11
|
5 листопада, субота
|
Металац – БАСК
|
|
1:1
|
|
Црвена Звєзда – ОФК Белград
|
|
3:1
|
|
Борац – Ягодина
|
|
0:0
|
|
БСК Борча – Партизан
|
|
0:1
|
|
Смедерево – Рад Белград
|
|
0:0
|
|
Явір Іваниця – Войводіна
|
|
0:0
|
|
6 листопада, неділя
|
Раднічкі – Слобода Уж
|
|
2:1
|
|
Спартак ЗВ – Хайдук Кула
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 12
|
19 листопада, субота
|
ОФК Белград – Раднічкі
|
|
1:3
|
|
Слобода Уж – Металац
|
|
4:1
|
|
Спартак ЗВ – Явір Іваниця
|
|
1:0
|
|
Войводіна – Смедерево
|
|
2:0
|
|
Ягодина – Црвена Звєзда
|
|
1:3
|
|
Партизан – Борац
|
|
5:1
|
|
20 листопада, неділя
|
Рад Белград – БСК Борча
|
|
1:1
|
|
Хайдук Кула – БАСК
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 14
|
3 грудень, субота
|
Явір Іваниця – Смедерево
|
|
0:1
|
|
Спартак ЗВ – БСК Борча
|
|
1:0
|
|
Войводіна – Борац
|
|
3:1
|
|
Партизан – Раднічкі
|
|
3:0
|
|
Ягодина – Металац
|
|
0:2
|
|
ОФК Белград – БАСК
|
|
3:0
|
|
4 грудень, неділя
|
Хайдук Кула – Слобода Уж
|
|
1:2
|
|
Рад Белград – Црвена Звєзда
|
|
1:2
|
|
|
тур 15
|
10 грудень, субота
|
Металац – Партизан
|
|
0:3
|
|
Слобода Уж – ОФК Белград
|
|
1:2
|
|
Црвена Звєзда – Войводіна
|
|
0:2
|
|
Борац – Спартак ЗВ
|
|
0:1
|
|
БСК Борча – Явір Іваниця
|
|
1:1
|
|
Смедерево – Хайдук Кула
|
|
3:0
|
|
БАСК – Ягодина
|
|
0:0
|
|
11 грудень, неділя
|
Раднічкі – Рад Белград
|
|
4:2
|
|
|
|
тур 16
|
3 березня, субота
|
Слобода Уж – Ягодина
|
|
1:2
|
|
БАСК – Партизан
|
|
1:1
|
|
Борац – Явір Іваниця
|
|
1:0
|
|
Црвена Звєзда – Спартак ЗВ
|
|
1:0
|
|
4 березня, неділя
|
БСК Борча – Смедерево
|
|
0:1
|
|
Металац – Рад Белград
|
|
0:1
|
|
Хайдук Кула – ОФК Белград
|
|
1:2
|
|
Раднічкі – Войводіна
|
|
0:0
|
|
|
тур 17
|
10 березня, субота
|
Ягодина – ОФК Белград
|
|
2:0
|
|
Партизан – Слобода Уж
|
|
0:0
|
|
Рад Белград – БАСК
|
|
0:0
|
|
Войводіна – Металац
|
|
0:0
|
|
Спартак ЗВ – Раднічкі
|
|
0:0
|
|
Явір Іваниця – Црвена Звєзда
|
|
1:3
|
|
Смедерево – Борац
|
|
0:1
|
|
БСК Борча – Хайдук Кула
|
|
0:0
|
|
|
|
|
тур 19
|
17 березня, субота
|
Партизан – Ягодина
|
|
4:0
|
|
Войводіна – Слобода Уж
|
|
2:0
|
|
Спартак ЗВ – БАСК
|
|
1:0
|
|
Явір Іваниця – Металац
|
|
1:1
|
|
Смедерево – Раднічкі
|
|
1:2
|
|
БСК Борча – Црвена Звєзда
|
|
1:4
|
|
Борац – Хайдук Кула
|
|
0:0
|
|
18 березня, неділя
|
Рад Белград – ОФК Белград
|
|
1:0
|
|
|
|
|
|
тур 22
|
4 квітня, середа
|
Металац – Борац
|
|
3:2
|
|
БАСК – БСК Борча
|
|
1:1
|
|
Слобода Уж – Смедерево
|
|
2:1
|
|
ОФК Белград – Явір Іваниця
|
|
2:3
|
|
Ягодина – Спартак ЗВ
|
|
3:0
|
|
Хайдук Кула – Рад Белград
|
|
1:0
|
|
Раднічкі – Црвена Звєзда
|
|
0:0
|
|
Партизан – Войводіна
|
|
4:1
|
|
|
тур 23
|
7 квітня, субота
|
Войводіна – Рад Белград
|
|
0:2
|
|
Спартак ЗВ – Партизан
|
|
1:2
|
|
Явір Іваниця – Ягодина
|
|
0:0
|
|
Смедерево – ОФК Белград
|
|
0:1
|
|
Борац – БАСК
|
|
0:2
|
|
Раднічкі – Хайдук Кула
|
|
0:0
|
|
Црвена Звєзда – Металац
|
|
5:0
|
|
8 квітня, неділя
|
БСК Борча – Слобода Уж
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 24
|
14 квітня, субота
|
Металац – Раднічкі
|
|
0:1
|
|
БАСК – Црвена Звєзда
|
|
0:0
|
|
Слобода Уж – Борац
|
|
2:1
|
|
ОФК Белград – БСК Борча
|
|
0:1
|
|
Ягодина – Смедерево
|
|
3:0
|
|
Рад Белград – Спартак ЗВ
|
|
1:2
|
|
Хайдук Кула – Войводіна
|
|
0:1
|
|
Партизан – Явір Іваниця
|
|
2:1
|
|
|
тур 25
|
21 квітня, субота
|
Явір Іваниця – Рад Белград
|
|
1:0
|
|
Смедерево – Партизан
|
|
0:2
|
|
БСК Борча – Ягодина
|
|
0:4
|
|
Борац – ОФК Белград
|
|
0:2
|
|
Црвена Звєзда – Слобода Уж
|
|
1:0
|
|
Раднічкі – БАСК
|
|
3:1
|
|
Спартак ЗВ – Войводіна
|
|
5:1
|
|
22 квітня, неділя
|
Металац – Хайдук Кула
|
|
1:3
|
|
|
|
|
тур 27
|
28 квітня, субота
|
Смедерево – Войводіна
|
|
2:0
|
|
Явір Іваниця – Спартак ЗВ
|
|
1:0
|
|
БАСК – Хайдук Кула
|
|
2:1
|
|
Црвена Звєзда – Ягодина
|
|
1:0
|
|
29 квітня, неділя
|
БСК Борча – Рад Белград
|
|
1:0
|
|
Борац – Партизан
|
|
0:4
|
|
Раднічкі – ОФК Белград
|
|
1:1
|
|
Металац – Слобода Уж
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 28
|
5 травня, субота
|
Ягодина – Раднічкі
|
|
1:0
|
|
Слобода Уж – БАСК
|
|
3:0
|
|
Рад Белград – Борац
|
|
2:1
|
|
Войводіна – БСК Борча
|
|
2:0
|
|
Спартак ЗВ – Смедерево
|
|
4:1
|
|
Хайдук Кула – Явір Іваниця
|
|
1:4
|
|
ОФК Белград – Металац
|
|
2:0
|
|
Партизан – Црвена Звєзда
|
|
0:1
|
|
|
тур 29
|
12 травня, субота
|
Смедерево – Явір Іваниця
|
|
0:1
|
|
БСК Борча – Спартак ЗВ
|
|
2:0
|
|
Црвена Звєзда – Рад Белград
|
|
3:1
|
|
Металац – Ягодина
|
|
0:1
|
|
БАСК – ОФК Белград
|
|
2:1
|
|
Слобода Уж – Хайдук Кула
|
|
4:2
|
|
Раднічкі – Партизан
|
|
0:1
|
|
Борац – Войводіна
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 30
|
20 травня, неділя
|
Ягодина – БАСК
|
|
1:0
|
|
Рад Белград – Раднічкі
|
|
2:1
|
|
Спартак ЗВ – Борац
|
|
2:1
|
|
Явір Іваниця – БСК Борча
|
|
2:0
|
|
Хайдук Кула – Смедерево
|
|
3:1
|
|
ОФК Белград – Слобода Уж
|
|
0:1
|
|
Войводіна – Црвена Звєзда
|
|
2:1
|
|
Партизан – Металац
|
|
1:0
|
|
|