тур 1
|
30 липня, субота
|
Інвернесс – Куїнз Парк
|
|
1:1
|
|
Гамільтон – Грінок Мортон
|
|
1:1
|
|
Ейр Юнайтед – Арброт
|
|
0:0
|
|
Данді – Партік Тистл
|
|
2:3
|
|
Ков Рейнджерс – Райт Роверс
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 2
|
5 серпня, п`ятница
|
Куїнз Парк – Ейр Юнайтед
|
|
2:3
|
|
6 серпня, субота
|
Райт Роверс – Данді
|
|
0:1
|
|
Партік Тистл – Гамільтон
|
|
1:1
|
|
Арброт – Інвернесс
|
|
0:0
|
|
Грінок Мортон – Ков Рейнджерс
|
|
1:0
|
|
|
тур 3
|
12 серпня, п`ятница
|
Данді – Арброт
|
|
4:2
|
|
13 серпня, субота
|
Куїнз Парк – Партік Тистл
|
|
3:2
|
|
Райт Роверс – Грінок Мортон
|
|
2:1
|
|
Ейр Юнайтед – Гамільтон
|
|
2:2
|
|
Інвернесс – Ков Рейнджерс
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 4
|
19 серпня, п`ятница
|
Партік Тистл – Інвернесс
|
|
4:1
|
|
20 серпня, субота
|
Ков Рейнджерс – Ейр Юнайтед
|
|
1:2
|
|
Арброт – Куїнз Парк
|
|
1:2
|
|
Грінок Мортон – Данді
|
|
0:0
|
|
Гамільтон – Райт Роверс
|
|
0:2
|
|
|
тур 5
|
26 серпня, п`ятница
|
Ейр Юнайтед – Данді
|
|
3:1
|
|
27 серпня, субота
|
Куїнз Парк – Ков Рейнджерс
|
|
2:1
|
|
Партік Тистл – Райт Роверс
|
|
2:1
|
|
Гамільтон – Арброт
|
|
1:0
|
|
Інвернесс – Грінок Мортон
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 6
|
3 вересня, субота
|
Ков Рейнджерс – Гамільтон
|
|
2:2
|
|
Райт Роверс – Інвернесс
|
|
0:2
|
|
Данді – Куїнз Парк
|
|
3:0
|
|
Арброт – Партік Тистл
|
|
0:2
|
|
Грінок Мортон – Ейр Юнайтед
|
|
1:2
|
|
|
тур 7
|
4 жовтня, вівторок
|
Ков Рейнджерс – Данді
|
|
3:1
|
|
Куїнз Парк – Грінок Мортон
|
|
1:2
|
|
18 жовтня, вівторок
|
Інвернесс – Гамільтон
|
|
0:1
|
|
19 жовтня, середа
|
Арброт – Райт Роверс
|
|
0:1
|
|
25 жовтня, вівторок
|
Ейр Юнайтед – Партік Тистл
|
|
4:2
|
|
|
|
тур 8
|
17 вересня, субота
|
Райт Роверс – Ейр Юнайтед
|
|
3:2
|
|
Гамільтон – Куїнз Парк
|
|
0:2
|
|
Грінок Мортон – Арброт
|
|
1:2
|
|
Данді – Інвернесс
|
|
2:3
|
|
Партік Тистл – Ков Рейнджерс
|
|
2:2
|
|
|
тур 9
|
1 жовтня, субота
|
Ков Рейнджерс – Арброт
|
|
2:0
|
|
Куїнз Парк – Райт Роверс
|
|
1:0
|
|
Партік Тистл – Грінок Мортон
|
|
5:1
|
|
Ейр Юнайтед – Інвернесс
|
|
0:1
|
|
Гамільтон – Данді
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 10
|
7 жовтня, п`ятница
|
Інвернесс – Партік Тистл
|
|
1:0
|
|
8 жовтня, субота
|
Райт Роверс – Ков Рейнджерс
|
|
3:0
|
|
Арброт – Данді
|
|
1:1
|
|
Грінок Мортон – Гамільтон
|
|
5:0
|
|
Ейр Юнайтед – Куїнз Парк
|
|
5:0
|
|
|
тур 11
|
14 жовтня, п`ятница
|
Куїнз Парк – Арброт
|
|
1:1
|
|
15 жовтня, субота
|
Ков Рейнджерс – Інвернесс
|
|
0:1
|
|
Данді – Ейр Юнайтед
|
|
2:1
|
|
Грінок Мортон – Райт Роверс
|
|
1:0
|
|
Гамільтон – Партік Тистл
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 12
|
22 жовтня, субота
|
Партік Тистл – Куїнз Парк
|
|
0:4
|
|
Данді – Грінок Мортон
|
|
0:0
|
|
Арброт – Гамільтон
|
|
1:0
|
|
Ейр Юнайтед – Ков Рейнджерс
|
|
2:2
|
|
Інвернесс – Райт Роверс
|
|
1:1
|
|
|
тур 13
|
28 жовтня, п`ятница
|
Грінок Мортон – Інвернесс
|
|
4:0
|
|
Куїнз Парк – Данді
|
|
2:2
|
|
29 жовтня, субота
|
Райт Роверс – Партік Тистл
|
|
3:0
|
|
Арброт – Ейр Юнайтед
|
|
0:2
|
|
Гамільтон – Ков Рейнджерс
|
|
4:4
|
|
|
|
тур 14
|
4 листопада, п`ятница
|
Ков Рейнджерс – Куїнз Парк
|
|
2:0
|
|
5 листопада, субота
|
Райт Роверс – Гамільтон
|
|
3:1
|
|
Партік Тистл – Данді
|
|
2:3
|
|
Ейр Юнайтед – Грінок Мортон
|
|
1:1
|
|
Інвернесс – Арброт
|
|
1:1
|
|
|
тур 15
|
11 листопада, п`ятница
|
Гамільтон – Ейр Юнайтед
|
|
2:3
|
|
12 листопада, субота
|
Грінок Мортон – Партік Тистл
|
|
2:1
|
|
Арброт – Ков Рейнджерс
|
|
1:1
|
|
Данді – Райт Роверс
|
|
2:0
|
|
Куїнз Парк – Інвернесс
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 16
|
19 листопада, субота
|
Ков Рейнджерс – Грінок Мортон
|
|
1:2
|
|
Райт Роверс – Куїнз Парк
|
|
2:5
|
|
Партік Тистл – Арброт
|
|
3:0
|
|
Данді – Гамільтон
|
|
1:0
|
|
Інвернесс – Ейр Юнайтед
|
|
2:2
|
|
|
тур 17
|
3 грудень, субота
|
Ков Рейнджерс – Партік Тистл
|
|
1:1
|
|
Куїнз Парк – Гамільтон
|
|
4:0
|
|
Арброт – Грінок Мортон
|
|
1:1
|
|
Ейр Юнайтед – Райт Роверс
|
|
2:0
|
|
Інвернесс – Данді
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 18
|
17 грудень, субота
|
Партік Тистл – Ейр Юнайтед
|
|
3:2
|
|
Райт Роверс – Арброт
|
|
1:1
|
|
11 лютого, субота
|
Грінок Мортон – Куїнз Парк
|
|
3:2
|
|
12 лютого, неділя
|
Данді – Ков Рейнджерс
|
|
3:0
|
|
21 лютого, вівторок
|
Гамільтон – Інвернесс
|
|
2:1
|
|
|
тур 19
|
23 грудень, п`ятница
|
Ков Рейнджерс – Гамільтон
|
|
2:0
|
|
Райт Роверс – Грінок Мортон
|
|
2:2
|
|
Арброт – Куїнз Парк
|
|
1:4
|
|
Ейр Юнайтед – Данді
|
|
0:2
|
|
Партік Тистл – Інвернесс
|
|
5:1
|
|
|
|
|
тур 21
|
6 січня, п`ятница
|
Райт Роверс – Данді
|
|
1:1
|
|
7 січня, субота
|
Партік Тистл – Грінок Мортон
|
|
2:1
|
|
Арброт – Інвернесс
|
|
1:4
|
|
Ейр Юнайтед – Гамільтон
|
|
1:0
|
|
10 березня, п`ятница
|
Куїнз Парк – Ков Рейнджерс
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 22
|
14 січня, субота
|
Інвернесс – Куїнз Парк
|
|
0:0
|
|
Ейр Юнайтед – Арброт
|
|
2:2
|
|
Ков Рейнджерс – Райт Роверс
|
|
2:2
|
|
Гамільтон – Грінок Мортон
|
|
1:0
|
|
28 лютого, вівторок
|
Данді – Партік Тистл
|
|
1:3
|
|
|
тур 23
|
27 січня, п`ятница
|
Ков Рейнджерс – Ейр Юнайтед
|
|
0:5
|
|
28 січня, субота
|
Райт Роверс – Інвернесс
|
|
2:2
|
|
Грінок Мортон – Арброт
|
|
1:2
|
|
Данді – Куїнз Парк
|
|
3:0
|
|
Партік Тистл – Гамільтон
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 24
|
3 лютого, п`ятница
|
Куїнз Парк – Ейр Юнайтед
|
|
2:0
|
|
4 лютого, субота
|
Партік Тистл – Ков Рейнджерс
|
|
0:1
|
|
Арброт – Райт Роверс
|
|
1:2
|
|
Інвернесс – Грінок Мортон
|
|
2:2
|
|
Гамільтон – Данді
|
|
1:1
|
|
|
тур 25
|
17 лютого, п`ятница
|
Грінок Мортон – Данді
|
|
1:0
|
|
Куїнз Парк – Райт Роверс
|
|
1:1
|
|
18 лютого, субота
|
Ейр Юнайтед – Партік Тистл
|
|
0:1
|
|
Інвернесс – Гамільтон
|
|
0:3
|
|
Ков Рейнджерс – Арброт
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 26
|
24 лютого, п`ятница
|
Райт Роверс – Ейр Юнайтед
|
|
0:0
|
|
25 лютого, субота
|
Гамільтон – Куїнз Парк
|
|
1:4
|
|
Данді – Інвернесс
|
|
1:1
|
|
Арброт – Партік Тистл
|
|
0:0
|
|
Грінок Мортон – Ков Рейнджерс
|
|
2:1
|
|
|
тур 27
|
3 березня, п`ятница
|
Гамільтон – Арброт
|
|
0:0
|
|
4 березня, субота
|
Ков Рейнджерс – Данді
|
|
0:2
|
|
Куїнз Парк – Грінок Мортон
|
|
2:2
|
|
Партік Тистл – Райт Роверс
|
|
3:0
|
|
Ейр Юнайтед – Інвернесс
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 28
|
7 січня, субота
|
Ков Рейнджерс – Куїнз Парк
|
|
0:6
|
|
11 березня, субота
|
Грінок Мортон – Партік Тистл
|
|
0:0
|
|
21 березня, вівторок
|
Данді – Ейр Юнайтед
|
|
3:1
|
|
4 квітня, вівторок
|
Райт Роверс – Гамільтон
|
|
1:2
|
|
11 квітня, вівторок
|
Інвернесс – Арброт
|
|
2:0
|
|
|
тур 29
|
17 березня, п`ятница
|
Арброт – Грінок Мортон
|
|
1:1
|
|
18 березня, субота
|
Гамільтон – Ейр Юнайтед
|
|
0:2
|
|
Куїнз Парк – Інвернесс
|
|
2:1
|
|
Райт Роверс – Ков Рейнджерс
|
|
6:1
|
|
Партік Тистл – Данді
|
|
0:0
|
|
|
|
|
тур 31
|
31 березня, п`ятница
|
Арброт – Ейр Юнайтед
|
|
2:0
|
|
1 квітня, субота
|
Ков Рейнджерс – Партік Тистл
|
|
0:5
|
|
Райт Роверс – Куїнз Парк
|
|
2:0
|
|
Данді – Гамільтон
|
|
7:0
|
|
Грінок Мортон – Інвернесс
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 32
|
7 квітня, п`ятница
|
Партік Тистл – Куїнз Парк
|
|
4:0
|
|
8 квітня, субота
|
Арброт – Данді
|
|
0:0
|
|
Ейр Юнайтед – Грінок Мортон
|
|
1:1
|
|
Гамільтон – Ков Рейнджерс
|
|
1:1
|
|
Інвернесс – Райт Роверс
|
|
2:0
|
|
|
тур 33
|
14 квітня, п`ятница
|
Куїнз Парк – Гамільтон
|
|
1:0
|
|
15 квітня, субота
|
Ков Рейнджерс – Інвернесс
|
|
1:2
|
|
Райт Роверс – Арброт
|
|
1:1
|
|
Партік Тистл – Ейр Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Данді – Грінок Мортон
|
|
3:3
|
|
|
|
тур 34
|
21 квітня, п`ятница
|
Ейр Юнайтед – Куїнз Парк
|
|
0:0
|
|
22 квітня, субота
|
Арброт – Ков Рейнджерс
|
|
0:1
|
|
Грінок Мортон – Райт Роверс
|
|
1:0
|
|
Гамільтон – Партік Тистл
|
|
2:2
|
|
Інвернесс – Данді
|
|
1:1
|
|
|
тур 35
|
18 квітня, вівторок
|
Гамільтон – Інвернесс
|
|
1:2
|
|
28 квітня, п`ятница
|
Данді – Ков Рейнджерс
|
|
0:0
|
|
29 квітня, субота
|
Партік Тистл – Арброт
|
|
2:0
|
|
Ейр Юнайтед – Райт Роверс
|
|
1:0
|
|
Грінок Мортон – Куїнз Парк
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 36
|
5 травня, п`ятница
|
Інвернесс – Ейр Юнайтед
|
|
1:2
|
|
Арброт – Гамільтон
|
|
0:0
|
|
Райт Роверс – Партік Тистл
|
|
2:2
|
|
Куїнз Парк – Данді
|
|
3:5
|
|
Ков Рейнджерс – Грінок Мортон
|
|
1:2
|
|
|