тур 1
|
24 лютого, п`ятница
|
Шелбурн – Лонгфорд
|
|
0:0
|
|
Атлон Таун – Вотерфорд
|
|
1:0
|
|
Кабінтілі – ЮК Дублін
|
|
0:1
|
|
25 лютого, субота
|
Коб Рамблерс – Вексфорд Юфс
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 2
|
3 березня, п`ятница
|
ЮК Дублін – Шелбурн
|
|
4:0
|
|
Вотерфорд – Кабінтілі
|
|
3:0
|
|
Вексфорд Юфс – Атлон Таун
|
|
1:2
|
|
4 березня, субота
|
Лонгфорд – Коб Рамблерс
|
|
1:3
|
|
|
тур 3
|
10 березня, п`ятница
|
ЮК Дублін – Вотерфорд
|
|
0:2
|
|
Атлон Таун – Лонгфорд
|
|
0:3
|
|
Кабінтілі – Вексфорд Юфс
|
|
2:0
|
|
11 березня, субота
|
Коб Рамблерс – Шелбурн
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 4
|
17 березня, п`ятница
|
Шелбурн – Вотерфорд
|
|
2:2
|
|
Вексфорд Юфс – ЮК Дублін
|
|
1:1
|
|
18 березня, субота
|
Коб Рамблерс – Атлон Таун
|
|
5:1
|
|
Лонгфорд – Кабінтілі
|
|
0:2
|
|
|
тур 5
|
25 березня, субота
|
ЮК Дублін – Лонгфорд
|
|
2:0
|
|
Вотерфорд – Вексфорд Юфс
|
|
2:0
|
|
Атлон Таун – Шелбурн
|
|
1:4
|
|
Кабінтілі – Коб Рамблерс
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 6
|
31 березня, п`ятница
|
Шелбурн – Вексфорд Юфс
|
|
2:0
|
|
Атлон Таун – Кабінтілі
|
|
3:3
|
|
1 квітня, субота
|
Коб Рамблерс – ЮК Дублін
|
|
1:0
|
|
Лонгфорд – Вотерфорд
|
|
0:0
|
|
|
тур 7
|
7 квітня, п`ятница
|
ЮК Дублін – Атлон Таун
|
|
4:1
|
|
Вотерфорд – Коб Рамблерс
|
|
2:1
|
|
Вексфорд Юфс – Лонгфорд
|
|
0:0
|
|
Кабінтілі – Шелбурн
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 8
|
14 квітня, п`ятница
|
Вексфорд Юфс – Коб Рамблерс
|
|
1:2
|
|
Вотерфорд – Атлон Таун
|
|
2:1
|
|
ЮК Дублін – Кабінтілі
|
|
2:2
|
|
15 квітня, субота
|
Лонгфорд – Шелбурн
|
|
3:1
|
|
|
тур 9
|
21 квітня, п`ятница
|
Шелбурн – ЮК Дублін
|
|
0:1
|
|
Атлон Таун – Вексфорд Юфс
|
|
1:0
|
|
Кабінтілі – Вотерфорд
|
|
0:0
|
|
22 квітня, субота
|
Коб Рамблерс – Лонгфорд
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 10
|
28 квітня, п`ятница
|
Вексфорд Юфс – Кабінтілі
|
|
1:1
|
|
Шелбурн – Коб Рамблерс
|
|
0:1
|
|
Вотерфорд – ЮК Дублін
|
|
1:1
|
|
29 квітня, субота
|
Лонгфорд – Атлон Таун
|
|
3:1
|
|
|
тур 11
|
5 травня, п`ятница
|
ЮК Дублін – Вексфорд Юфс
|
|
2:0
|
|
Вотерфорд – Шелбурн
|
|
1:0
|
|
Атлон Таун – Коб Рамблерс
|
|
2:1
|
|
Кабінтілі – Лонгфорд
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 12
|
12 травня, п`ятница
|
Вексфорд Юфс – Вотерфорд
|
|
0:1
|
|
Шелбурн – Атлон Таун
|
|
2:1
|
|
Коб Рамблерс – Кабінтілі
|
|
2:0
|
|
13 травня, субота
|
Лонгфорд – ЮК Дублін
|
|
0:1
|
|
|
тур 13
|
19 травня, п`ятница
|
ЮК Дублін – Коб Рамблерс
|
|
0:1
|
|
Вотерфорд – Лонгфорд
|
|
1:0
|
|
Вексфорд Юфс – Шелбурн
|
|
1:0
|
|
Кабінтілі – Атлон Таун
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 14
|
26 травня, п`ятница
|
Атлон Таун – ЮК Дублін
|
|
0:2
|
|
Шелбурн – Кабінтілі
|
|
1:4
|
|
Коб Рамблерс – Вотерфорд
|
|
0:0
|
|
27 травня, субота
|
Лонгфорд – Вексфорд Юфс
|
|
5:0
|
|
|
тур 15
|
2 червня, п`ятница
|
Кабінтілі – ЮК Дублін
|
|
3:3
|
|
Атлон Таун – Вотерфорд
|
|
1:6
|
|
Шелбурн – Лонгфорд
|
|
0:0
|
|
Коб Рамблерс – Вексфорд Юфс
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 16
|
16 червня, п`ятница
|
ЮК Дублін – Шелбурн
|
|
1:2
|
|
Вотерфорд – Кабінтілі
|
|
3:0
|
|
Вексфорд Юфс – Атлон Таун
|
|
2:2
|
|
17 червня, субота
|
Лонгфорд – Коб Рамблерс
|
|
2:1
|
|
|
тур 17
|
23 червня, п`ятница
|
Кабінтілі – Вексфорд Юфс
|
|
0:1
|
|
Атлон Таун – Лонгфорд
|
|
2:2
|
|
ЮК Дублін – Вотерфорд
|
|
3:2
|
|
24 червня, субота
|
Коб Рамблерс – Шелбурн
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 18
|
30 червня, п`ятница
|
Шелбурн – Вотерфорд
|
|
1:1
|
|
Вексфорд Юфс – ЮК Дублін
|
|
0:0
|
|
1 липня, субота
|
Коб Рамблерс – Атлон Таун
|
|
3:1
|
|
Лонгфорд – Кабінтілі
|
|
1:0
|
|
|
тур 19
|
7 липня, п`ятница
|
ЮК Дублін – Лонгфорд
|
|
0:0
|
|
Вотерфорд – Вексфорд Юфс
|
|
2:1
|
|
Атлон Таун – Шелбурн
|
|
1:3
|
|
Кабінтілі – Коб Рамблерс
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 20
|
14 липня, п`ятница
|
Шелбурн – Вексфорд Юфс
|
|
1:2
|
|
Атлон Таун – Кабінтілі
|
|
1:1
|
|
15 липня, субота
|
Коб Рамблерс – ЮК Дублін
|
|
1:0
|
|
Лонгфорд – Вотерфорд
|
|
0:1
|
|
|
тур 21
|
21 липня, п`ятница
|
Вотерфорд – Коб Рамблерс
|
|
4:0
|
|
Вексфорд Юфс – Лонгфорд
|
|
1:2
|
|
Кабінтілі – Шелбурн
|
|
1:0
|
|
ЮК Дублін – Атлон Таун
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 22
|
28 липня, п`ятница
|
Вексфорд Юфс – Коб Рамблерс
|
|
0:2
|
|
Вотерфорд – Атлон Таун
|
|
3:1
|
|
ЮК Дублін – Кабінтілі
|
|
2:3
|
|
29 липня, субота
|
Лонгфорд – Шелбурн
|
|
1:3
|
|
|
тур 23
|
4 серпня, п`ятница
|
Шелбурн – ЮК Дублін
|
|
1:1
|
|
Атлон Таун – Вексфорд Юфс
|
|
1:1
|
|
Кабінтілі – Вотерфорд
|
|
1:1
|
|
5 серпня, субота
|
Коб Рамблерс – Лонгфорд
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 24
|
18 серпня, п`ятница
|
Вексфорд Юфс – Кабінтілі
|
|
2:0
|
|
Шелбурн – Коб Рамблерс
|
|
0:1
|
|
Вотерфорд – ЮК Дублін
|
|
1:0
|
|
19 серпня, субота
|
Лонгфорд – Атлон Таун
|
|
7:1
|
|
|
тур 25
|
1 вересня, п`ятница
|
Кабінтілі – Лонгфорд
|
|
0:2
|
|
Атлон Таун – Коб Рамблерс
|
|
0:1
|
|
Вотерфорд – Шелбурн
|
|
1:1
|
|
ЮК Дублін – Вексфорд Юфс
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 26
|
15 вересня, п`ятница
|
Шелбурн – Атлон Таун
|
|
4:1
|
|
Вексфорд Юфс – Вотерфорд
|
|
0:3
|
|
16 вересня, субота
|
Лонгфорд – ЮК Дублін
|
|
1:1
|
|
Коб Рамблерс – Кабінтілі
|
|
0:3
|
|
|
тур 27
|
22 вересня, п`ятница
|
Кабінтілі – Атлон Таун
|
|
6:2
|
|
Вексфорд Юфс – Шелбурн
|
|
1:1
|
|
Вотерфорд – Лонгфорд
|
|
1:0
|
|
ЮК Дублін – Коб Рамблерс
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 28
|
7 жовтня, субота
|
Лонгфорд – Вексфорд Юфс
|
|
1:0
|
|
Коб Рамблерс – Вотерфорд
|
|
2:1
|
|
Шелбурн – Кабінтілі
|
|
3:1
|
|
Атлон Таун – ЮК Дублін
|
|
0:4
|
|
|