kolo 1
|
14 Jul, Četvrtak
|
Midtjiland – Randers
|
|
1:1
|
|
16 Jul, Subota
|
Viborg – Alborg
|
|
2:1
|
|
Brondbi – Arhus
|
|
1:0
|
|
Lyngby – Silkeborg
|
|
2:2
|
|
Copenhagen – Horsens
|
|
0:1
|
|
17 Jul, Nedelja
|
Odenze – Nordsjaelland
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 2
|
21 Jul, Četvrtak
|
Midtjiland – Silkeborg
|
|
1:3
|
|
23 Jul, Subota
|
Randers – Odenze
|
|
2:2
|
|
Brondbi – Nordsjaelland
|
|
1:3
|
|
Arhus – Viborg
|
|
3:1
|
|
Alborg – Copenhagen
|
|
1:3
|
|
24 Jul, Nedelja
|
Horsens – Lyngby
|
|
1:0
|
|
|
kolo 3
|
28 Jul, Četvrtak
|
Odenze – Midtjiland
|
|
1:5
|
|
30 Jul, Subota
|
Silkeborg – Brondbi
|
|
2:0
|
|
Viborg – Copenhagen
|
|
4:2
|
|
Alborg – Horsens
|
|
0:0
|
|
Arhus – Randers
|
|
0:0
|
|
31 Jul, Nedelja
|
Nordsjaelland – Lyngby
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 4
|
4 Avgust, Četvrtak
|
Lyngby – Midtjiland
|
|
3:3
|
|
Randers – Horsens
|
|
1:0
|
|
5 Avgust, Petak
|
Nordsjaelland – Viborg
|
|
1:0
|
|
6 Avgust, Subota
|
Odenze – Arhus
|
|
1:2
|
|
Copenhagen – Brondbi
|
|
4:1
|
|
7 Avgust, Nedelja
|
Silkeborg – Alborg
|
|
3:1
|
|
|
kolo 5
|
11 Avgust, Četvrtak
|
Horsens – Midtjiland
|
|
3:3
|
|
Copenhagen – Randers
|
|
1:3
|
|
13 Avgust, Subota
|
Brondbi – Odenze
|
|
2:0
|
|
Alborg – Nordsjaelland
|
|
0:0
|
|
Viborg – Silkeborg
|
|
2:0
|
|
14 Avgust, Nedelja
|
Arhus – Lyngby
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 6
|
18 Avgust, Četvrtak
|
Lyngby – Copenhagen
|
|
0:3
|
|
19 Avgust, Petak
|
Midtjiland – Arhus
|
|
0:2
|
|
20 Avgust, Subota
|
Nordsjaelland – Silkeborg
|
|
0:2
|
|
Randers – Viborg
|
|
1:0
|
|
Alborg – Brondbi
|
|
2:1
|
|
21 Avgust, Nedelja
|
Odenze – Horsens
|
|
1:0
|
|
|
kolo 7
|
25 Avgust, Četvrtak
|
Horsens – Arhus
|
|
2:1
|
|
27 Avgust, Subota
|
Viborg – Lyngby
|
|
2:1
|
|
Silkeborg – Odenze
|
|
1:2
|
|
Randers – Alborg
|
|
1:0
|
|
Nordsjaelland – Copenhagen
|
|
3:1
|
|
28 Avgust, Nedelja
|
Brondbi – Midtjiland
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 8
|
1 Septembar, Četvrtak
|
Copenhagen – Silkeborg
|
|
1:0
|
|
3 Septembar, Subota
|
Horsens – Brondbi
|
|
0:2
|
|
Odenze – Viborg
|
|
1:2
|
|
Lyngby – Randers
|
|
0:2
|
|
Midtjiland – Alborg
|
|
0:2
|
|
4 Septembar, Nedelja
|
Arhus – Nordsjaelland
|
|
2:3
|
|
|
kolo 9
|
9 Septembar, Petak
|
Odenze – Copenhagen
|
|
2:1
|
|
10 Septembar, Subota
|
Nordsjaelland – Midtjiland
|
|
1:1
|
|
Silkeborg – Arhus
|
|
1:0
|
|
Brondbi – Randers
|
|
2:2
|
|
Alborg – Lyngby
|
|
1:1
|
|
11 Septembar, Nedelja
|
Viborg – Horsens
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 10
|
15 Septembar, Četvrtak
|
Horsens – Nordsjaelland
|
|
1:0
|
|
16 Septembar, Petak
|
Arhus – Alborg
|
|
3:1
|
|
17 Septembar, Subota
|
Midtjiland – Copenhagen
|
|
2:1
|
|
Randers – Silkeborg
|
|
3:2
|
|
Lyngby – Odenze
|
|
0:2
|
|
Viborg – Brondbi
|
|
0:0
|
|
|
kolo 11
|
Alborg – Odenze
|
|
1:1
|
|
1 Oktobar, Subota
|
Brondbi – Lyngby
|
|
3:3
|
|
Silkeborg – Horsens
|
|
2:1
|
|
Copenhagen – Arhus
|
|
1:0
|
|
Midtjiland – Viborg
|
|
1:1
|
|
2 Oktobar, Nedelja
|
Nordsjaelland – Randers
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 12
|
6 Oktobar, Četvrtak
|
Lyngby – Viborg
|
|
1:1
|
|
7 Oktobar, Petak
|
Copenhagen – Nordsjaelland
|
|
1:1
|
|
8 Oktobar, Subota
|
Odenze – Silkeborg
|
|
1:1
|
|
Arhus – Midtjiland
|
|
0:1
|
|
Randers – Brondbi
|
|
2:3
|
|
9 Oktobar, Nedelja
|
Horsens – Alborg
|
|
0:0
|
|
|
kolo 13
|
13 Oktobar, Četvrtak
|
Lyngby – Alborg
|
|
0:2
|
|
15 Oktobar, Subota
|
Nordsjaelland – Arhus
|
|
1:1
|
|
Midtjiland – Horsens
|
|
2:1
|
|
Brondbi – Copenhagen
|
|
1:1
|
|
Viborg – Odenze
|
|
0:0
|
|
16 Oktobar, Nedelja
|
Silkeborg – Randers
|
|
3:3
|
|
|
|
kolo 14
|
20 Oktobar, Četvrtak
|
Odenze – Lyngby
|
|
3:1
|
|
21 Oktobar, Petak
|
Copenhagen – Midtjiland
|
|
1:1
|
|
22 Oktobar, Subota
|
Horsens – Silkeborg
|
|
3:2
|
|
Arhus – Brondbi
|
|
2:2
|
|
Randers – Nordsjaelland
|
|
0:2
|
|
23 Oktobar, Nedelja
|
Alborg – Viborg
|
|
1:3
|
|
|
kolo 15
|
27 Oktobar, Četvrtak
|
Nordsjaelland – Horsens
|
|
2:0
|
|
28 Oktobar, Petak
|
Randers – Copenhagen
|
|
0:2
|
|
29 Oktobar, Subota
|
Brondbi – Alborg
|
|
3:2
|
|
Lyngby – Arhus
|
|
0:1
|
|
Silkeborg – Viborg
|
|
1:2
|
|
30 Oktobar, Nedelja
|
Midtjiland – Odenze
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 16
|
3 Novembar, Četvrtak
|
Horsens – Randers
|
|
5:1
|
|
5 Novembar, Subota
|
Copenhagen – Lyngby
|
|
3:0
|
|
Viborg – Arhus
|
|
1:1
|
|
Alborg – Silkeborg
|
|
1:2
|
|
Odenze – Brondbi
|
|
1:1
|
|
6 Novembar, Nedelja
|
Midtjiland – Nordsjaelland
|
|
0:0
|
|
|
kolo 17
|
11 Novembar, Petak
|
Silkeborg – Lyngby
|
|
0:2
|
|
12 Novembar, Subota
|
Nordsjaelland – Alborg
|
|
5:1
|
|
Randers – Midtjiland
|
|
0:0
|
|
Brondbi – Viborg
|
|
0:2
|
|
Arhus – Copenhagen
|
|
0:2
|
|
Horsens – Odenze
|
|
3:3
|
|
|
|
kolo 18
|
17 Februar, Petak
|
Alborg – Arhus
|
|
0:1
|
|
18 Februar, Subota
|
Odenze – Randers
|
|
0:0
|
|
Brondbi – Horsens
|
|
5:2
|
|
Lyngby – Nordsjaelland
|
|
1:1
|
|
Silkeborg – Copenhagen
|
|
0:3
|
|
19 Februar, Nedelja
|
Viborg – Midtjiland
|
|
0:4
|
|
|
kolo 19
|
23 Februar, Četvrtak
|
Nordsjaelland – Odenze
|
|
4:2
|
|
25 Februar, Subota
|
Horsens – Viborg
|
|
0:3
|
|
Arhus – Silkeborg
|
|
1:1
|
|
Copenhagen – Alborg
|
|
1:0
|
|
Randers – Lyngby
|
|
1:0
|
|
26 Februar, Nedelja
|
Midtjiland – Brondbi
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 20
|
2 Mart, Četvrtak
|
Arhus – Horsens
|
|
2:0
|
|
4 Mart, Subota
|
Copenhagen – Odenze
|
|
7:0
|
|
Silkeborg – Nordsjaelland
|
|
2:1
|
|
Lyngby – Brondbi
|
|
1:0
|
|
Viborg – Randers
|
|
2:2
|
|
5 Mart, Nedelja
|
Alborg – Midtjiland
|
|
0:0
|
|
|
kolo 21
|
9 Mart, Četvrtak
|
Odenze – Alborg
|
|
2:1
|
|
11 Mart, Subota
|
Midtjiland – Lyngby
|
|
1:3
|
|
Brondbi – Silkeborg
|
|
2:1
|
|
Viborg – Nordsjaelland
|
|
1:1
|
|
Horsens – Copenhagen
|
|
1:4
|
|
12 Mart, Nedelja
|
Randers – Arhus
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 22
|
18 Mart, Subota
|
Alborg – Randers
|
|
0:1
|
|
Arhus – Odenze
|
|
1:0
|
|
Lyngby – Horsens
|
|
1:1
|
|
Silkeborg – Midtjiland
|
|
3:3
|
|
Copenhagen – Viborg
|
|
2:1
|
|
Nordsjaelland – Brondbi
|
|
2:1
|
|
|