kolo 1
|
19 Jun, Utorak
|
CSKA Moscow U19 – Rostov U19
|
|
3:2
|
|
Volga NN II – Dynamo Moscow U21
|
|
1:4
|
|
20 Jun, Sreda
|
Zenit U19 – Amkar U21
|
|
1:2
|
|
18 Jul, Sreda
|
Mordovia Saransk U21 – Lokomotiv M U19
|
|
1:1
|
|
19 Jul, Četvrtak
|
Alaniya II – Spartak M U19
|
|
0:2
|
|
20 Jul, Petak
|
Anzhi U21 – Kuban II
|
|
2:0
|
|
Krylia Sovetov II – Terek II
|
|
4:2
|
|
21 Jul, Subota
|
Krasnodar U19 – Rubin U19
|
|
7:0
|
|
|
|
kolo 2
|
25 Jul, Sreda
|
Kuban II – Mordovia Saransk U21
|
|
3:1
|
|
26 Jul, Četvrtak
|
Lokomotiv M U19 – Krylia Sovetov II
|
|
7:0
|
|
Amkar U21 – CSKA Moscow U19
|
|
0:1
|
|
Zenit U19 – Dynamo Moscow U21
|
|
2:0
|
|
27 Jul, Petak
|
Rostov U19 – Anzhi U21
|
|
1:0
|
|
Rubin U19 – Alaniya II
|
|
4:1
|
|
Spartak M U19 – Volga NN II
|
|
2:1
|
|
28 Jul, Subota
|
Terek II – Krasnodar U19
|
|
0:0
|
|
|
kolo 3
|
3 Jul, Utorak
|
Dynamo Moscow U21 – Spartak M U19
|
|
2:0
|
|
1 Avgust, Sreda
|
Mordovia Saransk U21 – Rostov U19
|
|
5:2
|
|
2 Avgust, Četvrtak
|
CSKA Moscow U19 – Zenit U19
|
|
0:2
|
|
Alaniya II – Terek II
|
|
3:3
|
|
Krasnodar U19 – Lokomotiv M U19
|
|
2:5
|
|
3 Avgust, Petak
|
Anzhi U21 – Amkar U21
|
|
3:1
|
|
Krylia Sovetov II – Kuban II
|
|
1:3
|
|
4 Avgust, Subota
|
Volga NN II – Rubin U19
|
|
5:0
|
|
|
|
kolo 4
|
8 Avgust, Sreda
|
Kuban II – Krasnodar U19
|
|
0:0
|
|
9 Avgust, Četvrtak
|
Lokomotiv M U19 – Alaniya II
|
|
4:0
|
|
Zenit U19 – Spartak M U19
|
|
0:3
|
|
Terek II – Volga NN II
|
|
2:1
|
|
10 Avgust, Petak
|
Rostov U19 – Krylia Sovetov II
|
|
1:0
|
|
CSKA Moscow U19 – Anzhi U21
|
|
3:2
|
|
Rubin U19 – Dynamo Moscow U21
|
|
1:2
|
|
Amkar U21 – Mordovia Saransk U21
|
|
1:0
|
|
|
kolo 5
|
16 Avgust, Četvrtak
|
Spartak M U19 – Rubin U19
|
|
3:0
|
|
Krasnodar U19 – Rostov U19
|
|
1:2
|
|
Volga NN II – Lokomotiv M U19
|
|
2:2
|
|
17 Avgust, Petak
|
Anzhi U21 – Zenit U19
|
|
2:3
|
|
Mordovia Saransk U21 – CSKA Moscow U19
|
|
1:1
|
|
Dynamo Moscow U21 – Terek II
|
|
2:0
|
|
18 Avgust, Subota
|
Alaniya II – Kuban II
|
|
1:2
|
|
Krylia Sovetov II – Amkar U21
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 6
|
23 Avgust, Četvrtak
|
Lokomotiv M U19 – Dynamo Moscow U21
|
|
1:2
|
|
Amkar U21 – Krasnodar U19
|
|
3:0
|
|
Zenit U19 – Rubin U19
|
|
5:0
|
|
Terek II – Spartak M U19
|
|
1:1
|
|
Rostov U19 – Alaniya II
|
|
2:3
|
|
24 Avgust, Petak
|
Anzhi U21 – Mordovia Saransk U21
|
|
2:3
|
|
CSKA Moscow U19 – Krylia Sovetov II
|
|
1:0
|
|
25 Avgust, Subota
|
Kuban II – Volga NN II
|
|
2:0
|
|
|
kolo 7
|
29 Avgust, Sreda
|
Mordovia Saransk U21 – Zenit U19
|
|
1:3
|
|
30 Avgust, Četvrtak
|
Rubin U19 – Terek II
|
|
5:1
|
|
Alaniya II – Amkar U21
|
|
1:1
|
|
Volga NN II – Rostov U19
|
|
1:0
|
|
31 Avgust, Petak
|
Krasnodar U19 – CSKA Moscow U19
|
|
2:2
|
|
Krylia Sovetov II – Anzhi U21
|
|
2:4
|
|
Dynamo Moscow U21 – Kuban II
|
|
5:0
|
|
Lokomotiv M U19 – Spartak M U19
|
|
2:3
|
|
|
|
kolo 8
|
12 Septembar, Sreda
|
Zenit U19 – Terek II
|
|
0:1
|
|
13 Septembar, Četvrtak
|
Lokomotiv M U19 – Rubin U19
|
|
2:3
|
|
Kuban II – Spartak M U19
|
|
0:4
|
|
14 Septembar, Petak
|
Anzhi U21 – Krasnodar U19
|
|
1:1
|
|
Rostov U19 – Dynamo Moscow U21
|
|
0:0
|
|
15 Septembar, Subota
|
Amkar U21 – Volga NN II
|
|
2:2
|
|
Mordovia Saransk U21 – Krylia Sovetov II
|
|
1:3
|
|
17 Septembar, Ponedeljak
|
CSKA Moscow U19 – Alaniya II
|
|
2:2
|
|
|
kolo 9
|
19 Septembar, Sreda
|
Krasnodar U19 – Mordovia Saransk U21
|
|
1:2
|
|
20 Septembar, Četvrtak
|
Volga NN II – CSKA Moscow U19
|
|
2:0
|
|
Krylia Sovetov II – Zenit U19
|
|
1:0
|
|
Terek II – Lokomotiv M U19
|
|
2:1
|
|
Dynamo Moscow U21 – Amkar U21
|
|
2:2
|
|
21 Septembar, Petak
|
Spartak M U19 – Rostov U19
|
|
2:0
|
|
Rubin U19 – Kuban II
|
|
2:0
|
|
22 Septembar, Subota
|
Alaniya II – Anzhi U21
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 10
|
27 Septembar, Četvrtak
|
Kuban II – Terek II
|
|
2:1
|
|
Zenit U19 – Lokomotiv M U19
|
|
2:3
|
|
Amkar U21 – Spartak M U19
|
|
0:5
|
|
28 Septembar, Petak
|
CSKA Moscow U19 – Dynamo Moscow U21
|
|
0:1
|
|
Rostov U19 – Rubin U19
|
|
1:3
|
|
Anzhi U21 – Volga NN II
|
|
0:0
|
|
29 Septembar, Subota
|
Krylia Sovetov II – Krasnodar U19
|
|
2:2
|
|
Mordovia Saransk U21 – Alaniya II
|
|
1:1
|
|
|
kolo 11
|
3 Oktobar, Sreda
|
Terek II – Rostov U19
|
|
4:1
|
|
4 Oktobar, Četvrtak
|
Volga NN II – Mordovia Saransk U21
|
|
5:1
|
|
Alaniya II – Krylia Sovetov II
|
|
3:2
|
|
Lokomotiv M U19 – Kuban II
|
|
4:1
|
|
5 Oktobar, Petak
|
Dynamo Moscow U21 – Anzhi U21
|
|
1:0
|
|
Spartak M U19 – CSKA Moscow U19
|
|
1:2
|
|
Rubin U19 – Amkar U21
|
|
4:0
|
|
Krasnodar U19 – Zenit U19
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 12
|
18 Oktobar, Četvrtak
|
Krasnodar U19 – Alaniya II
|
|
3:0
|
|
Anzhi U21 – Spartak M U19
|
|
1:5
|
|
Zenit U19 – Kuban II
|
|
1:1
|
|
19 Oktobar, Petak
|
Amkar U21 – Terek II
|
|
2:2
|
|
CSKA Moscow U19 – Rubin U19
|
|
1:1
|
|
Rostov U19 – Lokomotiv M U19
|
|
1:0
|
|
Mordovia Saransk U21 – Dynamo Moscow U21
|
|
1:2
|
|
20 Oktobar, Subota
|
Krylia Sovetov II – Volga NN II
|
|
2:1
|
|
|
kolo 13
|
24 Oktobar, Sreda
|
Lokomotiv M U19 – Amkar U21
|
|
2:1
|
|
Kuban II – Rostov U19
|
|
1:3
|
|
25 Oktobar, Četvrtak
|
Volga NN II – Krasnodar U19
|
|
0:3
|
|
Alaniya II – Zenit U19
|
|
1:1
|
|
Spartak M U19 – Mordovia Saransk U21
|
|
3:0
|
|
26 Oktobar, Petak
|
Rubin U19 – Anzhi U21
|
|
1:0
|
|
Terek II – CSKA Moscow U19
|
|
2:2
|
|
Dynamo Moscow U21 – Krylia Sovetov II
|
|
5:0
|
|
|
|
kolo 14
|
31 Oktobar, Sreda
|
Zenit U19 – Rostov U19
|
|
4:0
|
|
1 Novembar, Četvrtak
|
Mordovia Saransk U21 – Rubin U19
|
|
0:1
|
|
Krylia Sovetov II – Spartak M U19
|
|
1:5
|
|
Amkar U21 – Kuban II
|
|
3:2
|
|
2 Novembar, Petak
|
CSKA Moscow U19 – Lokomotiv M U19
|
|
3:0
|
|
Anzhi U21 – Terek II
|
|
1:1
|
|
Krasnodar U19 – Dynamo Moscow U21
|
|
6:4
|
|
3 Novembar, Subota
|
Alaniya II – Volga NN II
|
|
0:2
|
|
|
kolo 15
|
8 Novembar, Četvrtak
|
Rostov U19 – Amkar U21
|
|
2:0
|
|
8 Novembar, Četvrtak
|
Terek II – Mordovia Saransk U21
|
|
4:1
|
|
Dynamo Moscow U21 – Alaniya II
|
|
5:1
|
|
9 Novembar, Petak
|
Lokomotiv M U19 – Anzhi U21
|
|
2:0
|
|
Spartak M U19 – Krasnodar U19
|
|
4:1
|
|
Rubin U19 – Krylia Sovetov II
|
|
3:1
|
|
Kuban II – CSKA Moscow U19
|
|
0:4
|
|
Volga NN II – Zenit U19
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 16
|
15 Novembar, Četvrtak
|
Volga NN II – Spartak M U19
|
|
1:2
|
|
Alaniya II – Rubin U19
|
|
4:2
|
|
Dynamo Moscow U21 – Zenit U19
|
|
2:2
|
|
16 Novembar, Petak
|
CSKA Moscow U19 – Amkar U21
|
|
1:2
|
|
Anzhi U21 – Rostov U19
|
|
1:0
|
|
Mordovia Saransk U21 – Kuban II
|
|
3:0
|
|
17 Novembar, Subota
|
Krylia Sovetov II – Lokomotiv M U19
|
|
0:3
|
|
Krasnodar U19 – Terek II
|
|
1:2
|
|
|
kolo 17
|
21 Novembar, Sreda
|
Rostov U19 – Mordovia Saransk U21
|
|
1:0
|
|
22 Novembar, Četvrtak
|
Terek II – Alaniya II
|
|
2:0
|
|
Lokomotiv M U19 – Krasnodar U19
|
|
2:1
|
|
23 Novembar, Petak
|
Spartak M U19 – Dynamo Moscow U21
|
|
2:1
|
|
Kuban II – Krylia Sovetov II
|
|
4:0
|
|
24 Novembar, Subota
|
Amkar U21 – Anzhi U21
|
|
4:0
|
|
Rubin U19 – Volga NN II
|
|
1:2
|
|
Zenit U19 – CSKA Moscow U19
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 18
|
28 Novembar, Sreda
|
Krasnodar U19 – Kuban II
|
|
1:1
|
|
Spartak M U19 – Zenit U19
|
|
6:0
|
|
29 Novembar, Četvrtak
|
Dynamo Moscow U21 – Rubin U19
|
|
3:0
|
|
Alaniya II – Lokomotiv M U19
|
|
1:3
|
|
Volga NN II – Terek II
|
|
5:0
|
|
30 Novembar, Petak
|
Krylia Sovetov II – Rostov U19
|
|
1:1
|
|
Anzhi U21 – CSKA Moscow U19
|
|
1:0
|
|
1 Decembar, Subota
|
Mordovia Saransk U21 – Amkar U21
|
|
0:1
|
|
|
kolo 19
|
6 Decembar, Četvrtak
|
Rostov U19 – Krasnodar U19
|
|
1:0
|
|
6 Decembar, Četvrtak
|
Lokomotiv M U19 – Volga NN II
|
|
2:2
|
|
Amkar U21 – Krylia Sovetov II
|
|
0:2
|
|
Kuban II – Alaniya II
|
|
1:2
|
|
7 Decembar, Petak
|
Terek II – Dynamo Moscow U21
|
|
2:2
|
|
CSKA Moscow U19 – Mordovia Saransk U21
|
|
5:2
|
|
8 Decembar, Subota
|
Zenit U19 – Anzhi U21
|
|
1:1
|
|
Rubin U19 – Spartak M U19
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 20
|
6 Mart, Sreda
|
Krasnodar U19 – Amkar U21
|
|
0:2
|
|
Volga NN II – Kuban II
|
|
2:0
|
|
7 Mart, Četvrtak
|
Dynamo Moscow U21 – Lokomotiv M U19
|
|
2:1
|
|
Krylia Sovetov II – CSKA Moscow U19
|
|
1:1
|
|
Alaniya II – Rostov U19
|
|
1:3
|
|
8 Mart, Petak
|
Mordovia Saransk U21 – Anzhi U21
|
|
3:0
|
|
Rubin U19 – Zenit U19
|
|
0:3
|
|
Spartak M U19 – Terek II
|
|
3:0
|
|
|
kolo 21
|
13 Mart, Sreda
|
Rostov U19 – Volga NN II
|
|
0:3
|
|
14 Mart, Četvrtak
|
Amkar U21 – Alaniya II
|
|
3:0
|
|
Spartak M U19 – Lokomotiv M U19
|
|
5:1
|
|
Kuban II – Dynamo Moscow U21
|
|
0:1
|
|
15 Mart, Petak
|
CSKA Moscow U19 – Krasnodar U19
|
|
6:0
|
|
Terek II – Rubin U19
|
|
5:1
|
|
Zenit U19 – Mordovia Saransk U21
|
|
2:1
|
|
23 Mart, Subota
|
Anzhi U21 – Krylia Sovetov II
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 22
|
28 Mart, Četvrtak
|
Dynamo Moscow U21 – Rostov U19
|
|
2:1
|
|
Rubin U19 – Lokomotiv M U19
|
|
1:2
|
|
Krylia Sovetov II – Mordovia Saransk U21
|
|
0:1
|
|
29 Mart, Petak
|
Volga NN II – Amkar U21
|
|
2:0
|
|
Krasnodar U19 – Anzhi U21
|
|
2:0
|
|
Terek II – Zenit U19
|
|
3:1
|
|
Spartak M U19 – Kuban II
|
|
1:0
|
|
30 Mart, Subota
|
Alaniya II – CSKA Moscow U19
|
|
2:3
|
|
|
kolo 23
|
3 April, Sreda
|
Amkar U21 – Dynamo Moscow U21
|
|
1:2
|
|
4 April, Četvrtak
|
Lokomotiv M U19 – Terek II
|
|
0:0
|
|
CSKA Moscow U19 – Volga NN II
|
|
2:2
|
|
Rostov U19 – Spartak M U19
|
|
0:5
|
|
5 April, Petak
|
Anzhi U21 – Alaniya II
|
|
1:1
|
|
Kuban II – Rubin U19
|
|
1:0
|
|
Zenit U19 – Krylia Sovetov II
|
|
3:3
|
|
6 April, Subota
|
Mordovia Saransk U21 – Krasnodar U19
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 24
|
10 April, Sreda
|
Dynamo Moscow U21 – CSKA Moscow U19
|
|
1:0
|
|
11 April, Četvrtak
|
Lokomotiv M U19 – Zenit U19
|
|
4:2
|
|
Terek II – Kuban II
|
|
4:0
|
|
Krasnodar U19 – Krylia Sovetov II
|
|
0:0
|
|
12 April, Petak
|
Volga NN II – Anzhi U21
|
|
1:1
|
|
Rubin U19 – Rostov U19
|
|
0:2
|
|
Spartak M U19 – Amkar U21
|
|
2:1
|
|
13 April, Subota
|
Alaniya II – Mordovia Saransk U21
|
|
2:4
|
|
|
kolo 25
|
17 April, Sreda
|
Amkar U21 – Rubin U19
|
|
4:0
|
|
18 April, Četvrtak
|
Krylia Sovetov II – Alaniya II
|
|
1:1
|
|
Kuban II – Lokomotiv M U19
|
|
0:3
|
|
Mordovia Saransk U21 – Volga NN II
|
|
0:4
|
|
19 April, Petak
|
Anzhi U21 – Dynamo Moscow U21
|
|
0:1
|
|
CSKA Moscow U19 – Spartak M U19
|
|
3:2
|
|
Zenit U19 – Krasnodar U19
|
|
6:0
|
|
20 April, Subota
|
Rostov U19 – Terek II
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 26
|
24 April, Sreda
|
Volga NN II – Krylia Sovetov II
|
|
1:2
|
|
25 April, Četvrtak
|
Lokomotiv M U19 – Rostov U19
|
|
1:4
|
|
Dynamo Moscow U21 – Mordovia Saransk U21
|
|
4:3
|
|
Terek II – Amkar U21
|
|
2:1
|
|
26 April, Petak
|
Kuban II – Zenit U19
|
|
0:4
|
|
Rubin U19 – CSKA Moscow U19
|
|
0:2
|
|
Spartak M U19 – Anzhi U21
|
|
1:0
|
|
6 Maj, Ponedeljak
|
Alaniya II – Krasnodar U19
|
|
0:2
|
|
|
kolo 27
|
1 Maj, Sreda
|
Mordovia Saransk U21 – Spartak M U19
|
|
1:2
|
|
2 Maj, Četvrtak
|
Anzhi U21 – Rubin U19
|
|
1:4
|
|
Rostov U19 – Kuban II
|
|
3:0
|
|
CSKA Moscow U19 – Terek II
|
|
3:2
|
|
Zenit U19 – Alaniya II
|
|
3:1
|
|
3 Maj, Petak
|
Amkar U21 – Lokomotiv M U19
|
|
1:4
|
|
Krylia Sovetov II – Dynamo Moscow U21
|
|
1:4
|
|
Krasnodar U19 – Volga NN II
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 28
|
8 Maj, Sreda
|
Spartak M U19 – Krylia Sovetov II
|
|
3:1
|
|
Rubin U19 – Mordovia Saransk U21
|
|
5:1
|
|
9 Maj, Četvrtak
|
Volga NN II – Alaniya II
|
|
1:3
|
|
Kuban II – Amkar U21
|
|
4:1
|
|
Dynamo Moscow U21 – Krasnodar U19
|
|
5:1
|
|
10 Maj, Petak
|
Lokomotiv M U19 – CSKA Moscow U19
|
|
0:0
|
|
Terek II – Anzhi U21
|
|
1:0
|
|
Rostov U19 – Zenit U19
|
|
1:0
|
|
|
kolo 29
|
15 Maj, Sreda
|
Amkar U21 – Rostov U19
|
|
1:3
|
|
16 Maj, Četvrtak
|
Mordovia Saransk U21 – Terek II
|
|
0:1
|
|
Krasnodar U19 – Spartak M U19
|
|
4:5
|
|
CSKA Moscow U19 – Kuban II
|
|
1:0
|
|
17 Maj, Petak
|
Zenit U19 – Volga NN II
|
|
0:2
|
|
Krylia Sovetov II – Rubin U19
|
|
1:0
|
|
Alaniya II – Dynamo Moscow U21
|
|
1:3
|
|
18 Maj, Subota
|
Anzhi U21 – Lokomotiv M U19
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 30
|
21 Maj, Utorak
|
Rubin U19 – Krasnodar U19
|
|
0:1
|
|
24 Maj, Petak
|
Kuban II – Anzhi U21
|
|
0:2
|
|
Terek II – Krylia Sovetov II
|
|
5:0
|
|
Spartak M U19 – Alaniya II
|
|
3:0
|
|
Dynamo Moscow U21 – Volga NN II
|
|
1:3
|
|
Amkar U21 – Zenit U19
|
|
3:3
|
|
Lokomotiv M U19 – Mordovia Saransk U21
|
|
0:2
|
|
Rostov U19 – CSKA Moscow U19
|
|
1:2
|
|
|