kolo 1
|
8 Septembar, Četvrtak
|
Murata – Folgore / Falciano
|
|
0:3
|
|
9 Septembar, Petak
|
Cosmos – Juvenes Dogana
|
|
0:2
|
|
Virtus – Tre Fiori
|
|
4:1
|
|
Pennarossa – Libertas
|
|
1:2
|
|
10 Septembar, Subota
|
Tre Penne – San Giovanni
|
|
4:1
|
|
Domagnano – Cailungo
|
|
4:1
|
|
Fiorentino – La Fiorita
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 2
|
16 Septembar, Petak
|
San Giovanni – Domagnano
|
|
0:0
|
|
Cailungo – Folgore / Falciano
|
|
1:4
|
|
La Fiorita – Tre Fiori
|
|
3:2
|
|
17 Septembar, Subota
|
Libertas – Tre Penne
|
|
0:1
|
|
Juvenes Dogana – Virtus
|
|
1:2
|
|
Faetano – Cosmos
|
|
3:1
|
|
Pennarossa – Murata
|
|
2:3
|
|
|
kolo 3
|
22 Septembar, Četvrtak
|
Virtus – Faetano
|
|
2:0
|
|
23 Septembar, Petak
|
Murata – San Giovanni
|
|
5:2
|
|
Tre Penne – Pennarossa
|
|
0:2
|
|
Cailungo – Libertas
|
|
0:2
|
|
24 Septembar, Subota
|
Folgore / Falciano – Domagnano
|
|
4:0
|
|
Cosmos – Fiorentino
|
|
1:3
|
|
Tre Fiori – Juvenes Dogana
|
|
3:2
|
|
|
|
kolo 4
|
30 Septembar, Petak
|
Libertas – Domagnano
|
|
4:1
|
|
Juvenes Dogana – La Fiorita
|
|
0:1
|
|
Murata – Tre Penne
|
|
1:1
|
|
Pennarossa – Cailungo
|
|
1:1
|
|
1 Oktobar, Subota
|
San Giovanni – Folgore / Falciano
|
|
0:4
|
|
Fiorentino – Faetano
|
|
0:0
|
|
Cosmos – Virtus
|
|
3:1
|
|
|
kolo 5
|
14 Oktobar, Petak
|
Cailungo – Tre Penne
|
|
0:1
|
|
Virtus – Fiorentino
|
|
0:0
|
|
Domagnano – Murata
|
|
2:2
|
|
Faetano – La Fiorita
|
|
1:0
|
|
15 Oktobar, Subota
|
Tre Fiori – Cosmos
|
|
0:1
|
|
San Giovanni – Pennarossa
|
|
0:4
|
|
Folgore / Falciano – Libertas
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 6
|
20 Oktobar, Četvrtak
|
Juvenes Dogana – Faetano
|
|
0:0
|
|
21 Oktobar, Petak
|
Tre Fiori – Fiorentino
|
|
0:0
|
|
Pennarossa – Folgore / Falciano
|
|
0:1
|
|
Cailungo – San Giovanni
|
|
0:1
|
|
22 Oktobar, Subota
|
La Fiorita – Virtus
|
|
1:1
|
|
Tre Penne – Domagnano
|
|
1:4
|
|
Libertas – Murata
|
|
2:0
|
|
|
kolo 7
|
4 Novembar, Petak
|
Libertas – San Giovanni
|
|
0:0
|
|
La Fiorita – Cosmos
|
|
3:3
|
|
Domagnano – Pennarossa
|
|
5:0
|
|
Folgore / Falciano – Tre Penne
|
|
0:1
|
|
5 Novembar, Subota
|
Fiorentino – Juvenes Dogana
|
|
0:0
|
|
Murata – Cailungo
|
|
1:0
|
|
Faetano – Tre Fiori
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 8
|
14 Novembar, Ponedeljak
|
Virtus – Pennarossa
|
|
2:0
|
|
La Fiorita – Domagnano
|
|
3:0
|
|
Tre Penne – Cosmos
|
|
5:2
|
|
Tre Fiori – Folgore / Falciano
|
|
1:2
|
|
15 Novembar, Utorak
|
Faetano – Libertas
|
|
1:2
|
|
Fiorentino – San Giovanni
|
|
3:0
|
|
Cailungo – Juvenes Dogana
|
|
2:3
|
|
|
kolo 9
|
18 Novembar, Petak
|
San Giovanni – Faetano
|
|
1:2
|
|
Domagnano – Fiorentino
|
|
2:0
|
|
Murata – Tre Fiori
|
|
1:3
|
|
Juvenes Dogana – Libertas
|
|
0:0
|
|
19 Novembar, Subota
|
Pennarossa – Cosmos
|
|
0:5
|
|
Virtus – Folgore / Falciano
|
|
1:2
|
|
La Fiorita – Tre Penne
|
|
0:2
|
|
|
|
kolo 10
|
25 Novembar, Petak
|
Libertas – Virtus
|
|
0:2
|
|
Faetano – Pennarossa
|
|
4:2
|
|
Cailungo – Fiorentino
|
|
0:1
|
|
San Giovanni – Juvenes Dogana
|
|
1:3
|
|
26 Novembar, Subota
|
Cosmos – Domagnano
|
|
1:5
|
|
Murata – La Fiorita
|
|
0:4
|
|
Tre Fiori – Tre Penne
|
|
0:2
|
|
|
kolo 11
|
2 Decembar, Petak
|
Cailungo – La Fiorita
|
|
1:5
|
|
Domagnano – Tre Fiori
|
|
3:0
|
|
Juvenes Dogana – Murata
|
|
2:1
|
|
Libertas – Cosmos
|
|
3:0
|
|
3 Decembar, Subota
|
Fiorentino – Pennarossa
|
|
1:1
|
|
San Giovanni – Virtus
|
|
0:4
|
|
Folgore / Falciano – Faetano
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 12
|
9 Decembar, Petak
|
Fiorentino – Folgore / Falciano
|
|
2:2
|
|
Virtus – Murata
|
|
2:1
|
|
Cosmos – San Giovanni
|
|
5:1
|
|
Faetano – Domagnano
|
|
0:3
|
|
10 Decembar, Subota
|
Tre Fiori – Cailungo
|
|
2:1
|
|
Tre Penne – Juvenes Dogana
|
|
0:0
|
|
La Fiorita – Libertas
|
|
0:2
|
|
|
kolo 13
|
3 Februar, Petak
|
Folgore / Falciano – Juvenes Dogana
|
|
0:1
|
|
Cailungo – Faetano
|
|
3:1
|
|
Tre Penne – Fiorentino
|
|
1:1
|
|
Libertas – Tre Fiori
|
|
4:0
|
|
4 Februar, Subota
|
Pennarossa – La Fiorita
|
|
1:4
|
|
Domagnano – Virtus
|
|
0:1
|
|
Murata – Cosmos
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 14
|
10 Februar, Petak
|
Tre Fiori – Pennarossa
|
|
4:1
|
|
Cosmos – Folgore / Falciano
|
|
0:0
|
|
La Fiorita – San Giovanni
|
|
4:0
|
|
Cailungo – Virtus
|
|
0:3
|
|
11 Februar, Subota
|
Fiorentino – Murata
|
|
2:1
|
|
Domagnano – Juvenes Dogana
|
|
1:1
|
|
Faetano – Tre Penne
|
|
0:0
|
|
|
kolo 15
|
17 Februar, Petak
|
Tre Penne – Virtus
|
|
1:1
|
|
Murata – Faetano
|
|
2:1
|
|
Juvenes Dogana – Pennarossa
|
|
3:0
|
|
Libertas – Fiorentino
|
|
2:0
|
|
18 Februar, Subota
|
La Fiorita – Folgore / Falciano
|
|
2:1
|
|
Cailungo – Cosmos
|
|
0:4
|
|
San Giovanni – Tre Fiori
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 16
|
24 Februar, Petak
|
San Giovanni – Tre Penne
|
|
0:5
|
|
Cailungo – Domagnano
|
|
1:3
|
|
La Fiorita – Fiorentino
|
|
1:2
|
|
Juvenes Dogana – Cosmos
|
|
1:1
|
|
25 Februar, Subota
|
Libertas – Pennarossa
|
|
3:1
|
|
Tre Fiori – Virtus
|
|
1:1
|
|
Folgore / Falciano – Murata
|
|
5:0
|
|
|
kolo 17
|
2 Mart, Četvrtak
|
Virtus – Juvenes Dogana
|
|
5:1
|
|
3 Mart, Petak
|
Tre Fiori – La Fiorita
|
|
1:6
|
|
Murata – Pennarossa
|
|
5:1
|
|
Cosmos – Faetano
|
|
1:0
|
|
4 Mart, Subota
|
Folgore / Falciano – Cailungo
|
|
7:0
|
|
Domagnano – San Giovanni
|
|
3:0
|
|
Tre Penne – Libertas
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 18
|
10 Mart, Petak
|
Juvenes Dogana – Tre Fiori
|
|
3:2
|
|
Faetano – Virtus
|
|
1:2
|
|
Domagnano – Folgore / Falciano
|
|
3:2
|
|
Fiorentino – Cosmos
|
|
3:1
|
|
11 Mart, Subota
|
San Giovanni – Murata
|
|
1:2
|
|
Pennarossa – Tre Penne
|
|
1:7
|
|
Libertas – Cailungo
|
|
3:2
|
|
|
kolo 19
|
17 Mart, Petak
|
Folgore / Falciano – San Giovanni
|
|
6:1
|
|
Virtus – Cosmos
|
|
1:1
|
|
Tre Penne – Murata
|
|
6:0
|
|
Faetano – Fiorentino
|
|
0:1
|
|
18 Mart, Subota
|
La Fiorita – Juvenes Dogana
|
|
2:1
|
|
Domagnano – Libertas
|
|
0:1
|
|
Cailungo – Pennarossa
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 20
|
3 April, Ponedeljak
|
Cosmos – Tre Fiori
|
|
3:2
|
|
Fiorentino – Virtus
|
|
0:2
|
|
4 April, Utorak
|
Pennarossa – San Giovanni
|
|
2:2
|
|
La Fiorita – Faetano
|
|
2:0
|
|
Tre Penne – Cailungo
|
|
2:0
|
|
Murata – Domagnano
|
|
2:4
|
|
Libertas – Folgore / Falciano
|
|
1:1
|
|
|
kolo 21
|
7 April, Petak
|
Murata – Libertas
|
|
0:2
|
|
Domagnano – Tre Penne
|
|
0:1
|
|
San Giovanni – Cailungo
|
|
1:1
|
|
Folgore / Falciano – Pennarossa
|
|
3:0
|
|
8 April, Subota
|
Fiorentino – Tre Fiori
|
|
2:2
|
|
Virtus – La Fiorita
|
|
1:5
|
|
Faetano – Juvenes Dogana
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 22
|
14 April, Petak
|
Tre Penne – Folgore / Falciano
|
|
2:2
|
|
Pennarossa – Domagnano
|
|
1:4
|
|
Cailungo – Murata
|
|
4:1
|
|
San Giovanni – Libertas
|
|
2:2
|
|
15 April, Subota
|
Tre Fiori – Faetano
|
|
4:0
|
|
Juvenes Dogana – Fiorentino
|
|
0:0
|
|
Cosmos – La Fiorita
|
|
2:3
|
|
|