kolo 1
|
8 Avgust, Petak
|
Freamunde – Atletico CP
|
|
1:0
|
|
Portimonense – Covilha
|
|
1:1
|
|
Tondela – Braga II
|
|
1:0
|
|
GD Čaves – Vizeu
|
|
1:1
|
|
Aveš – Maritimo II
|
|
2:1
|
|
Santa Klara – Oriental
|
|
1:1
|
|
Gimaraeš II – Feirense
|
|
3:0
|
|
Benfika II – Trofense
|
|
3:2
|
|
Olhanense – Leixoes
|
|
2:0
|
|
9 Avgust, Subota
|
Farense – Sporting II
|
|
1:0
|
|
Porto II – Oliveirense
|
|
1:3
|
|
11 Avgust, Ponedeljak
|
Beira Mar – Uniao Madeira
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 2
|
15 Avgust, Petak
|
Braga II – Aveš
|
|
2:0
|
|
Covilha – Porto II
|
|
2:1
|
|
16 Avgust, Subota
|
Vizeu – Freamunde
|
|
1:2
|
|
Uniao Madeira – Farense
|
|
3:0
|
|
Trofense – Tondela
|
|
2:2
|
|
Atletico CP – GD Čaves
|
|
2:2
|
|
Maritimo II – Portimonense
|
|
1:0
|
|
Oriental – Beira Mar
|
|
1:0
|
|
Oliveirense – Gimaraeš II
|
|
1:0
|
|
Leixoes – Benfika II
|
|
2:1
|
|
Feirense – Olhanense
|
|
2:2
|
|
Sporting II – Santa Klara
|
|
3:1
|
|
|
kolo 3
|
22 Avgust, Petak
|
Tondela – Atletico CP
|
|
1:1
|
|
Porto II – Uniao Madeira
|
|
1:1
|
|
Benfika II – Vizeu
|
|
4:0
|
|
23 Avgust, Subota
|
Portimonense – Oriental
|
|
0:0
|
|
Olhanense – Sporting II
|
|
0:1
|
|
Freamunde – Maritimo II
|
|
0:1
|
|
Aveš – Feirense
|
|
2:1
|
|
Farense – Santa Klara
|
|
0:1
|
|
Trofense – Oliveirense
|
|
0:1
|
|
GD Čaves – Braga II
|
|
2:1
|
|
6 Septembar, Subota
|
Gimaraeš II – Leixoes
|
|
3:3
|
|
8 Septembar, Ponedeljak
|
Beira Mar – Covilha
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 4
|
26 Avgust, Utorak
|
Covilha – Olhanense
|
|
3:3
|
|
Leixoes – Tondela
|
|
1:1
|
|
Santa Klara – Beira Mar
|
|
2:2
|
|
Oriental – Farense
|
|
0:1
|
|
Oliveirense – Benfika II
|
|
0:1
|
|
Feirense – Porto II
|
|
1:2
|
|
Atletico CP – Gimaraeš II
|
|
2:0
|
|
Maritimo II – GD Čaves
|
|
1:1
|
|
Sporting II – Aveš
|
|
3:0
|
|
5 Septembar, Petak
|
Braga II – Freamunde
|
|
0:3
|
|
6 Septembar, Subota
|
Vizeu – Trofense
|
|
2:0
|
|
7 Septembar, Nedelja
|
Uniao Madeira – Portimonense
|
|
0:1
|
|
|
kolo 5
|
30 Avgust, Subota
|
Benfika II – Covilha
|
|
3:1
|
|
30 Avgust, Subota
|
Freamunde – Oliveirense
|
|
3:0
|
|
Trofense – Atletico CP
|
|
2:0
|
|
Tondela – Vizeu
|
|
1:1
|
|
Portimonense – Feirense
|
|
3:2
|
|
Gimaraeš II – Oriental
|
|
2:2
|
|
Olhanense – Maritimo II
|
|
3:0
|
|
GD Čaves – Leixoes
|
|
1:0
|
|
Aveš – Uniao Madeira
|
|
1:1
|
|
Farense – Braga II
|
|
1:1
|
|
Porto II – Santa Klara
|
|
0:1
|
|
Beira Mar – Sporting II
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 6
|
11 Septembar, Četvrtak
|
Braga II – Trofense
|
|
1:2
|
|
Atletico CP – Vizeu
|
|
0:1
|
|
12 Septembar, Petak
|
Uniao Madeira – Gimaraeš II
|
|
1:0
|
|
Oriental – Benfika II
|
|
0:0
|
|
Feirense – Freamunde
|
|
0:0
|
|
Maritimo II – Beira Mar
|
|
1:3
|
|
Oliveirense – Tondela
|
|
1:0
|
|
Santa Klara – Olhanense
|
|
0:0
|
|
Farense – Porto II
|
|
1:0
|
|
Leixoes – Aveš
|
|
2:1
|
|
Sporting II – Portimonense
|
|
0:0
|
|
14 Septembar, Nedelja
|
Covilha – GD Čaves
|
|
0:3
|
|
|
kolo 7
|
6 Septembar, Subota
|
Tondela – Feirense
|
|
1:0
|
|
16 Septembar, Utorak
|
Beira Mar – Farense
|
|
1:0
|
|
Aveš – Oliveirense
|
|
0:0
|
|
Freamunde – Leixoes
|
|
2:0
|
|
Vizeu – Braga II
|
|
1:1
|
|
Olhanense – Uniao Madeira
|
|
0:1
|
|
Trofense – Maritimo II
|
|
0:1
|
|
GD Čaves – Sporting II
|
|
3:2
|
|
Porto II – Oriental
|
|
1:0
|
|
Benfika II – Atletico CP
|
|
2:2
|
|
11 Oktobar, Subota
|
Gimaraeš II – Covilha
|
|
2:1
|
|
Portimonense – Santa Klara
|
|
1:1
|
|
|
|
|
kolo 9
|
30 Septembar, Utorak
|
Vizeu – Maritimo II
|
|
3:0
|
|
Tondela – Sporting II
|
|
0:0
|
|
Portimonense – Porto II
|
|
2:0
|
|
Olhanense – Farense
|
|
1:3
|
|
Atletico CP – Oliveirense
|
|
1:2
|
|
GD Čaves – Uniao Madeira
|
|
0:3
|
|
Freamunde – Covilha
|
|
0:1
|
|
Gimaraeš II – Beira Mar
|
|
1:2
|
|
Benfika II – Santa Klara
|
|
1:1
|
|
11 Oktobar, Subota
|
Trofense – Feirense
|
|
0:3
|
|
Aveš – Oriental
|
|
1:0
|
|
Braga II – Leixoes
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 10
|
4 Oktobar, Subota
|
Uniao Madeira – Freamunde
|
|
1:2
|
|
Oriental – GD Čaves
|
|
0:0
|
|
Santa Klara – Aveš
|
|
0:0
|
|
Oliveirense – Braga II
|
|
2:1
|
|
Leixoes – Vizeu
|
|
1:0
|
|
Beira Mar – Portimonense
|
|
1:3
|
|
Farense – Gimaraeš II
|
|
1:1
|
|
Maritimo II – Atletico CP
|
|
2:5
|
|
Covilha – Tondela
|
|
4:0
|
|
Feirense – Benfika II
|
|
2:2
|
|
Porto II – Olhanense
|
|
7:0
|
|
Sporting II – Trofense
|
|
2:1
|
|
|
kolo 11
|
10 Oktobar, Petak
|
Tondela – Uniao Madeira
|
|
3:1
|
|
17 Oktobar, Petak
|
Gimaraeš II – Portimonense
|
|
3:2
|
|
19 Oktobar, Nedelja
|
Vizeu – Sporting II
|
|
0:3
|
|
Benfika II – Farense
|
|
2:0
|
|
21 Oktobar, Utorak
|
Aveš – Porto II
|
|
0:3
|
|
GD Čaves – Santa Klara
|
|
3:1
|
|
Oliveirense – Maritimo II
|
|
1:1
|
|
Braga II – Feirense
|
|
1:3
|
|
Atletico CP – Leixoes
|
|
261
|
|
Freamunde – Oriental
|
|
3:0
|
|
Olhanense – Beira Mar
|
|
0:0
|
|
Trofense – Covilha
|
|
1:0
|
|
|
|
|
kolo 13
|
31 Oktobar, Petak
|
Maritimo II – Covilha
|
|
2:1
|
|
Braga II – Santa Klara
|
|
0:0
|
|
1 Novembar, Subota
|
Aveš – Gimaraeš II
|
|
2:1
|
|
Tondela – Oriental
|
|
4:2
|
|
Oliveirense – Leixoes
|
|
1:0
|
|
Olhanense – Portimonense
|
|
2:0
|
|
Trofense – Uniao Madeira
|
|
1:1
|
|
Freamunde – Farense
|
|
0:0
|
|
Vizeu – Feirense
|
|
0:1
|
|
Atletico CP – Sporting II
|
|
5:0
|
|
Benfika II – Beira Mar
|
|
1:2
|
|
GD Čaves – Porto II
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 14
|
4 Novembar, Utorak
|
Uniao Madeira – Maritimo II
|
|
2:0
|
|
Oriental – Vizeu
|
|
1:1
|
|
Gimaraeš II – GD Čaves
|
|
3:0
|
|
Covilha – Atletico CP
|
|
1:0
|
|
Beira Mar – Trofense
|
|
3:0
|
|
Porto II – Tondela
|
|
1:1
|
|
Benfika II – Olhanense
|
|
5:1
|
|
14 Novembar, Petak
|
Portimonense – Braga II
|
|
3:2
|
|
15 Novembar, Subota
|
Farense – Aveš
|
|
2:2
|
|
Santa Klara – Freamunde
|
|
0:1
|
|
Feirense – Oliveirense
|
|
2:2
|
|
22 Novembar, Subota
|
Leixoes – Sporting II
|
|
0:0
|
|
|
kolo 15
|
8 Novembar, Subota
|
Freamunde – Olhanense
|
|
0:2
|
|
Atletico CP – Farense
|
|
1:1
|
|
Tondela – Gimaraeš II
|
|
2:3
|
|
Leixoes – Feirense
|
|
3:1
|
|
Trofense – Porto II
|
|
2:0
|
|
Maritimo II – Oriental
|
|
2:3
|
|
Braga II – Beira Mar
|
|
2:1
|
|
Vizeu – Uniao Madeira
|
|
0:2
|
|
Oliveirense – Santa Klara
|
|
1:0
|
|
Aveš – Portimonense
|
|
0:0
|
|
GD Čaves – Benfika II
|
|
0:0
|
|
Sporting II – Covilha
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 16
|
28 Novembar, Petak
|
Uniao Madeira – Atletico CP
|
|
2:2
|
|
Portimonense – GD Čaves
|
|
2:1
|
|
Olhanense – Aveš
|
|
2:3
|
|
Porto II – Vizeu
|
|
3:2
|
|
Benfika II – Tondela
|
|
0:2
|
|
29 Novembar, Subota
|
Gimaraeš II – Freamunde
|
|
0:1
|
|
Farense – Trofense
|
|
1:1
|
|
Oriental – Braga II
|
|
1:1
|
|
Santa Klara – Maritimo II
|
|
2:0
|
|
Covilha – Leixoes
|
|
3:0
|
|
Beira Mar – Oliveirense
|
|
2:4
|
|
Feirense – Sporting II
|
|
2:0
|
|
|
kolo 17
|
14 Novembar, Petak
|
Trofense – Gimaraeš II
|
|
1:5
|
|
22 Novembar, Subota
|
Vizeu – Santa Klara
|
|
3:0
|
|
Tondela – Farense
|
|
1:0
|
|
2 Decembar, Utorak
|
Atletico CP – Oriental
|
|
0:1
|
|
Oliveirense – Covilha
|
|
2:1
|
|
Leixoes – Porto II
|
|
2:3
|
|
Freamunde – Portimonense
|
|
0:0
|
|
GD Čaves – Beira Mar
|
|
3:0
|
|
Braga II – Olhanense
|
|
2:0
|
|
Sporting II – Uniao Madeira
|
|
0:1
|
|
Aveš – Benfika II
|
|
3:3
|
|
16 Decembar, Utorak
|
Maritimo II – Feirense
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 18
|
4 Decembar, Četvrtak
|
Gimaraeš II – Vizeu
|
|
1:2
|
|
6 Decembar, Subota
|
Aveš – GD Čaves
|
|
2:3
|
|
Portimonense – Tondela
|
|
1:1
|
|
Beira Mar – Feirense
|
|
1:2
|
|
Santa Klara – Leixoes
|
|
2:0
|
|
Olhanense – Trofense
|
|
1:0
|
|
Uniao Madeira – Oliveirense
|
|
0:0
|
|
Farense – Maritimo II
|
|
1:1
|
|
Oriental – Sporting II
|
|
3:4
|
|
Porto II – Atletico CP
|
|
1:1
|
|
7 Decembar, Nedelja
|
Covilha – Braga II
|
|
4:0
|
|
Benfika II – Freamunde
|
|
1:1
|
|
|
kolo 19
|
12 Decembar, Petak
|
Freamunde – Aveš
|
|
1:1
|
|
Sporting II – Porto II
|
|
2:1
|
|
13 Decembar, Subota
|
Leixoes – Uniao Madeira
|
|
2:1
|
|
Braga II – Benfika II
|
|
3:2
|
|
Trofense – Portimonense
|
|
1:2
|
|
Feirense – Covilha
|
|
2:1
|
|
GD Čaves – Olhanense
|
|
1:1
|
|
Atletico CP – Santa Klara
|
|
2:1
|
|
Tondela – Beira Mar
|
|
1:0
|
|
Vizeu – Farense
|
|
1:0
|
|
Maritimo II – Gimaraeš II
|
|
3:2
|
|
Oliveirense – Oriental
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 20
|
20 Decembar, Subota
|
Oriental – Covilha
|
|
0:2
|
|
Beira Mar – Atletico CP
|
|
2:2
|
|
Santa Klara – Trofense
|
|
0:0
|
|
Farense – Leixoes
|
|
3:0
|
|
Aveš – Tondela
|
|
0:1
|
|
GD Čaves – Freamunde
|
|
1:1
|
|
Gimaraeš II – Sporting II
|
|
1:3
|
|
Olhanense – Vizeu
|
|
0:0
|
|
Braga II – Porto II
|
|
2:2
|
|
Uniao Madeira – Feirense
|
|
0:2
|
|
Benfika II – Maritimo II
|
|
3:0
|
|
Portimonense – Oliveirense
|
|
2:1
|
|
|
kolo 21
|
2 Januar, Petak
|
Maritimo II – Braga II
|
|
0:1
|
|
3 Januar, Subota
|
Vizeu – Aveš
|
|
3:0
|
|
Feirense – Santa Klara
|
|
2:1
|
|
Tondela – Olhanense
|
|
1:0
|
|
Leixoes – Oriental
|
|
1:2
|
|
Covilha – Uniao Madeira
|
|
1:0
|
|
Oliveirense – Farense
|
|
2:2
|
|
Atletico CP – Portimonense
|
|
1:2
|
|
Trofense – GD Čaves
|
|
0:1
|
|
Freamunde – Beira Mar
|
|
0:0
|
|
Porto II – Gimaraeš II
|
|
3:0
|
|
5 Januar, Ponedeljak
|
Sporting II – Benfika II
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 22
|
8 Januar, Četvrtak
|
Braga II – Gimaraeš II
|
|
1:1
|
|
9 Januar, Petak
|
Santa Klara – Uniao Madeira
|
|
1:2
|
|
Farense – Covilha
|
|
1:0
|
|
10 Januar, Subota
|
Maritimo II – Sporting II
|
|
2:1
|
|
Beira Mar – Leixoes
|
|
0:0
|
|
Oriental – Feirense
|
|
2:0
|
|
Portimonense – Vizeu
|
|
4:2
|
|
Freamunde – Trofense
|
|
3:0
|
|
Olhanense – Oliveirense
|
|
2:1
|
|
Aveš – Atletico CP
|
|
1:1
|
|
GD Čaves – Tondela
|
|
1:1
|
|
Benfika II – Porto II
|
|
3:2
|
|
|
kolo 23
|
17 Januar, Subota
|
Gimaraeš II – Benfika II
|
|
4:1
|
|
Oliveirense – GD Čaves
|
|
2:1
|
|
Trofense – Aveš
|
|
2:2
|
|
Feirense – Farense
|
|
1:1
|
|
Uniao Madeira – Oriental
|
|
0:0
|
|
Vizeu – Beira Mar
|
|
0:0
|
|
Atletico CP – Olhanense
|
|
3:2
|
|
Leixoes – Portimonense
|
|
1:0
|
|
Sporting II – Braga II
|
|
0:0
|
|
Tondela – Freamunde
|
|
1:1
|
|
Porto II – Maritimo II
|
|
3:1
|
|
27 Januar, Utorak
|
Covilha – Santa Klara
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 24
|
23 Januar, Petak
|
Oliveirense – Porto II
|
|
1:0
|
|
24 Januar, Subota
|
Oriental – Santa Klara
|
|
1:0
|
|
Covilha – Portimonense
|
|
4:0
|
|
Vizeu – GD Čaves
|
|
1:1
|
|
Uniao Madeira – Beira Mar
|
|
0:0
|
|
Atletico CP – Freamunde
|
|
1:1
|
|
Maritimo II – Aveš
|
|
0:2
|
|
Leixoes – Olhanense
|
|
2:1
|
|
Feirense – Gimaraeš II
|
|
1:2
|
|
Braga II – Tondela
|
|
1:2
|
|
Trofense – Benfika II
|
|
0:2
|
|
Sporting II – Farense
|
|
5:3
|
|
|
kolo 25
|
30 Januar, Petak
|
Aveš – Braga II
|
|
1:1
|
|
31 Januar, Subota
|
GD Čaves – Atletico CP
|
|
1:0
|
|
Farense – Uniao Madeira
|
|
0:5
|
|
Santa Klara – Sporting II
|
|
0:1
|
|
Olhanense – Feirense
|
|
0:0
|
|
Beira Mar – Oriental
|
|
1:0
|
|
Freamunde – Vizeu
|
|
1:3
|
|
Portimonense – Maritimo II
|
|
2:2
|
|
Gimaraeš II – Oliveirense
|
|
5:0
|
|
Tondela – Trofense
|
|
4:0
|
|
Porto II – Covilha
|
|
4:0
|
|
Benfika II – Leixoes
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 26
|
6 Februar, Petak
|
Oliveirense – Trofense
|
|
3:1
|
|
Maritimo II – Freamunde
|
|
1:0
|
|
Oriental – Portimonense
|
|
2:2
|
|
Covilha – Beira Mar
|
|
2:0
|
|
Leixoes – Gimaraeš II
|
|
0:1
|
|
Atletico CP – Tondela
|
|
0:1
|
|
Feirense – Aveš
|
|
1:0
|
|
Sporting II – Olhanense
|
|
2:1
|
|
Uniao Madeira – Porto II
|
|
5:1
|
|
7 Februar, Subota
|
Santa Klara – Farense
|
|
1:0
|
|
Braga II – GD Čaves
|
|
2:3
|
|
Vizeu – Benfika II
|
|
2:0
|
|
|
kolo 27
|
13 Februar, Petak
|
Trofense – Vizeu
|
|
2:1
|
|
Portimonense – Uniao Madeira
|
|
1:0
|
|
Farense – Oriental
|
|
1:0
|
|
Beira Mar – Santa Klara
|
|
0:0
|
|
Tondela – Leixoes
|
|
0:0
|
|
GD Čaves – Maritimo II
|
|
2:0
|
|
Olhanense – Covilha
|
|
0:0
|
|
Freamunde – Braga II
|
|
1:0
|
|
Gimaraeš II – Atletico CP
|
|
4:0
|
|
Porto II – Feirense
|
|
1:0
|
|
Benfika II – Oliveirense
|
|
4:1
|
|
15 Februar, Nedelja
|
Aveš – Sporting II
|
|
4:0
|
|
|
|
kolo 28
|
16 Februar, Ponedeljak
|
Vizeu – Tondela
|
|
1:0
|
|
17 Februar, Utorak
|
Maritimo II – Olhanense
|
|
1:0
|
|
Uniao Madeira – Aveš
|
|
1:1
|
|
Atletico CP – Trofense
|
|
0:3
|
|
Leixoes – GD Čaves
|
|
1:2
|
|
Braga II – Farense
|
|
0:0
|
|
Oliveirense – Freamunde
|
|
1:2
|
|
Covilha – Benfika II
|
|
3:0
|
|
Oriental – Gimaraeš II
|
|
1:0
|
|
Feirense – Portimonense
|
|
2:1
|
|
Sporting II – Beira Mar
|
|
3:2
|
|
Santa Klara – Porto II
|
|
1:0
|
|
|
kolo 29
|
21 Februar, Subota
|
Gimaraeš II – Uniao Madeira
|
|
0:1
|
|
Olhanense – Santa Klara
|
|
0:0
|
|
GD Čaves – Covilha
|
|
1:0
|
|
Aveš – Leixoes
|
|
3:2
|
|
Freamunde – Feirense
|
|
2:0
|
|
Vizeu – Atletico CP
|
|
0:1
|
|
Beira Mar – Maritimo II
|
|
2:1
|
|
Tondela – Oliveirense
|
|
0:0
|
|
Trofense – Braga II
|
|
1:1
|
|
Portimonense – Sporting II
|
|
0:1
|
|
Porto II – Farense
|
|
2:1
|
|
Benfika II – Oriental
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 30
|
24 Februar, Utorak
|
Braga II – Vizeu
|
|
2:1
|
|
Maritimo II – Trofense
|
|
0:0
|
|
Leixoes – Freamunde
|
|
0:1
|
|
Atletico CP – Benfika II
|
|
2:3
|
|
Feirense – Tondela
|
|
1:0
|
|
Farense – Beira Mar
|
|
1:0
|
|
Uniao Madeira – Olhanense
|
|
1:0
|
|
Oliveirense – Aveš
|
|
1:1
|
|
Covilha – Gimaraeš II
|
|
2:0
|
|
Oriental – Porto II
|
|
3:0
|
|
Sporting II – GD Čaves
|
|
1:1
|
|
Santa Klara – Portimonense
|
|
1:0
|
|
|
|
|
kolo 33
|
10 Mart, Utorak
|
Benfika II – Feirense
|
|
0:1
|
|
Portimonense – Beira Mar
|
|
0:3
|
|
Vizeu – Leixoes
|
|
2:1
|
|
Aveš – Santa Klara
|
|
1:1
|
|
GD Čaves – Oriental
|
|
1:1
|
|
Trofense – Sporting II
|
|
1:1
|
|
Tondela – Covilha
|
|
2:2
|
|
Freamunde – Uniao Madeira
|
|
0:0
|
|
Gimaraeš II – Farense
|
|
2:0
|
|
Olhanense – Porto II
|
|
2:2
|
|
Braga II – Oliveirense
|
|
1:0
|
|
Atletico CP – Maritimo II
|
|
2:2
|
|
|
|
|
kolo 35
|
17 Mart, Utorak
|
Maritimo II – Leixoes
|
|
1:1
|
|
Freamunde – Porto II
|
|
0:2
|
|
Oliveirense – Sporting II
|
|
1:2
|
|
Olhanense – Gimaraeš II
|
|
1:1
|
|
Benfika II – Portimonense
|
|
4:1
|
|
26 Mart, Četvrtak
|
Braga II – Uniao Madeira
|
|
0:3
|
|
27 Mart, Petak
|
Atletico CP – Feirense
|
|
1:3
|
|
Trofense – Oriental
|
|
1:0
|
|
28 Mart, Subota
|
Vizeu – Covilha
|
|
0:1
|
|
GD Čaves – Farense
|
|
1:0
|
|
Aveš – Beira Mar
|
|
1:0
|
|
Tondela – Santa Klara
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 36
|
21 Mart, Subota
|
Leixoes – Oliveirense
|
|
4:1
|
|
Covilha – Maritimo II
|
|
2:1
|
|
Feirense – Vizeu
|
|
3:0
|
|
Gimaraeš II – Aveš
|
|
1:0
|
|
Uniao Madeira – Trofense
|
|
1:0
|
|
Santa Klara – Braga II
|
|
0:0
|
|
Oriental – Tondela
|
|
1:1
|
|
Farense – Freamunde
|
|
2:1
|
|
Portimonense – Olhanense
|
|
1:1
|
|
Sporting II – Atletico CP
|
|
2:0
|
|
Beira Mar – Benfika II
|
|
1:2
|
|
Porto II – GD Čaves
|
|
2:2
|
|
|
kolo 37
|
3 April, Petak
|
Maritimo II – Uniao Madeira
|
|
1:2
|
|
Aveš – Farense
|
|
2:0
|
|
Freamunde – Santa Klara
|
|
0:0
|
|
Trofense – Beira Mar
|
|
0:3
|
|
Vizeu – Oriental
|
|
4:0
|
|
Braga II – Portimonense
|
|
0:2
|
|
Oliveirense – Feirense
|
|
0:1
|
|
GD Čaves – Gimaraeš II
|
|
2:0
|
|
Atletico CP – Covilha
|
|
2:1
|
|
Olhanense – Benfika II
|
|
1:2
|
|
Tondela – Porto II
|
|
3:1
|
|
Sporting II – Leixoes
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 38
|
10 April, Petak
|
Benfika II – GD Čaves
|
|
2:2
|
|
10 April, Petak
|
Oriental – Maritimo II
|
|
2:1
|
|
Farense – Atletico CP
|
|
2:0
|
|
Uniao Madeira – Vizeu
|
|
4:2
|
|
Feirense – Leixoes
|
|
2:1
|
|
Beira Mar – Braga II
|
|
1:0
|
|
Olhanense – Freamunde
|
|
1:0
|
|
Santa Klara – Oliveirense
|
|
2:1
|
|
Gimaraeš II – Tondela
|
|
1:2
|
|
Portimonense – Aveš
|
|
1:1
|
|
Porto II – Trofense
|
|
3:2
|
|
12 April, Nedelja
|
Covilha – Sporting II
|
|
2:0
|
|
|
kolo 39
|
28 Mart, Subota
|
Freamunde – Gimaraeš II
|
|
2:0
|
|
14 April, Utorak
|
Trofense – Farense
|
|
0:1
|
|
Tondela – Benfika II
|
|
2:1
|
|
GD Čaves – Portimonense
|
|
1:2
|
|
Atletico CP – Uniao Madeira
|
|
1:1
|
|
Maritimo II – Santa Klara
|
|
0:1
|
|
Aveš – Olhanense
|
|
0:0
|
|
Leixoes – Covilha
|
|
3:3
|
|
Vizeu – Porto II
|
|
0:0
|
|
Braga II – Oriental
|
|
1:0
|
|
Oliveirense – Beira Mar
|
|
0:0
|
|
Sporting II – Feirense
|
|
2:2
|
|
|
|
kolo 40
|
18 April, Subota
|
Gimaraeš II – Trofense
|
|
2:0
|
|
Covilha – Oliveirense
|
|
4:1
|
|
Feirense – Maritimo II
|
|
1:0
|
|
Portimonense – Freamunde
|
|
0:2
|
|
Oriental – Atletico CP
|
|
2:0
|
|
Santa Klara – Vizeu
|
|
2:0
|
|
Olhanense – Braga II
|
|
0:1
|
|
Uniao Madeira – Sporting II
|
|
0:1
|
|
Farense – Tondela
|
|
1:2
|
|
Beira Mar – GD Čaves
|
|
1:1
|
|
Porto II – Leixoes
|
|
1:1
|
|
Benfika II – Aveš
|
|
2:1
|
|
|
kolo 41
|
24 April, Petak
|
Feirense – Beira Mar
|
|
1:2
|
|
Freamunde – Benfika II
|
|
2:0
|
|
25 April, Subota
|
Leixoes – Santa Klara
|
|
0:0
|
|
Tondela – Portimonense
|
|
4:2
|
|
Oliveirense – Uniao Madeira
|
|
2:2
|
|
Trofense – Olhanense
|
|
0:1
|
|
Braga II – Covilha
|
|
1:2
|
|
Maritimo II – Farense
|
|
0:1
|
|
GD Čaves – Aveš
|
|
2:0
|
|
Vizeu – Gimaraeš II
|
|
2:0
|
|
Sporting II – Oriental
|
|
4:3
|
|
Atletico CP – Porto II
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 42
|
30 April, Četvrtak
|
Portimonense – Trofense
|
|
2:3
|
|
1 Maj, Petak
|
Santa Klara – Atletico CP
|
|
1:0
|
|
Oriental – Oliveirense
|
|
1:0
|
|
Beira Mar – Tondela
|
|
1:1
|
|
Gimaraeš II – Maritimo II
|
|
0:0
|
|
Farense – Vizeu
|
|
3:0
|
|
Uniao Madeira – Leixoes
|
|
3:1
|
|
Aveš – Freamunde
|
|
1:1
|
|
Olhanense – GD Čaves
|
|
3:0
|
|
Benfika II – Braga II
|
|
1:0
|
|
Porto II – Sporting II
|
|
0:1
|
|
3 Maj, Nedelja
|
Covilha – Feirense
|
|
2:2
|
|
|
kolo 43
|
5 Maj, Utorak
|
Porto II – Braga II
|
|
2:3
|
|
5 Maj, Utorak
|
Feirense – Uniao Madeira
|
|
1:1
|
|
Freamunde – GD Čaves
|
|
1:1
|
|
Vizeu – Olhanense
|
|
1:0
|
|
Covilha – Oriental
|
|
7:1
|
|
Trofense – Santa Klara
|
|
0:0
|
|
Leixoes – Farense
|
|
1:3
|
|
Maritimo II – Benfika II
|
|
2:0
|
|
Oliveirense – Portimonense
|
|
2:4
|
|
Atletico CP – Beira Mar
|
|
1:1
|
|
Tondela – Aveš
|
|
0:3
|
|
Sporting II – Gimaraeš II
|
|
2:3
|
|
|
|
kolo 44
|
9 Maj, Subota
|
Aveš – Vizeu
|
|
2:3
|
|
Braga II – Maritimo II
|
|
1:0
|
|
Santa Klara – Feirense
|
|
0:0
|
|
GD Čaves – Trofense
|
|
6:0
|
|
Uniao Madeira – Covilha
|
|
2:1
|
|
Farense – Oliveirense
|
|
3:3
|
|
Beira Mar – Freamunde
|
|
1:1
|
|
Portimonense – Atletico CP
|
|
1:2
|
|
Oriental – Leixoes
|
|
3:1
|
|
Olhanense – Tondela
|
|
3:1
|
|
Benfika II – Sporting II
|
|
0:0
|
|
11 Maj, Ponedeljak
|
Gimaraeš II – Porto II
|
|
3:0
|
|
|
kolo 45
|
16 Maj, Subota
|
Uniao Madeira – Santa Klara
|
|
1:0
|
|
Feirense – Oriental
|
|
1:0
|
|
Oliveirense – Olhanense
|
|
1:3
|
|
Trofense – Freamunde
|
|
2:1
|
|
Leixoes – Beira Mar
|
|
1:2
|
|
Covilha – Farense
|
|
1:0
|
|
Vizeu – Portimonense
|
|
1:0
|
|
Porto II – Benfika II
|
|
0:3
|
|
Tondela – GD Čaves
|
|
2:2
|
|
Sporting II – Maritimo II
|
|
1:1
|
|
17 Maj, Nedelja
|
Gimaraeš II – Braga II
|
|
1:1
|
|
Atletico CP – Aveš
|
|
3:0
|
|
|
|
|