kolo 1
|
1 Avgust, Četvrtak
|
Resita – Universitatea Cl
|
|
2:0
|
|
2 Avgust, Petak
|
Viitorul P – Snagov
|
|
2:1
|
|
Turris – Pandurii
|
|
2:0
|
|
ASU Poli Timisoara – Mioveni
|
|
0:1
|
|
Konkordia Čiajna – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
UTA Arad – Dunarea Calarasi
|
|
3:0
|
|
Rapid Bucuresti – Farul
|
|
0:0
|
|
3 Avgust, Subota
|
Gloria Buzau – Miercurea Ciuc
|
|
1:0
|
|
Metaloglobus – Petrolul
|
|
1:2
|
|
6 Avgust, Utorak
|
Arges – Ripensia Timisoara
|
|
1:2
|
|
|
|
|
|
|
kolo 5
|
30 Avgust, Petak
|
ASU Poli Timisoara – Konkordia Čiajna
|
|
0:0
|
|
Dunarea Calarasi – Ripensia Timisoara
|
|
1:1
|
|
Gloria Buzau – Mioveni
|
|
0:2
|
|
UTA Arad – Snagov
|
|
4:0
|
|
Metaloglobus – Universitatea Cl
|
|
2:0
|
|
31 Avgust, Subota
|
Turris – Farul
|
|
2:0
|
|
Viitorul P – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
Resita – Rapid Bucuresti
|
|
1:2
|
|
2 Septembar, Ponedeljak
|
Arges – Pandurii
|
|
2:1
|
|
4 Novembar, Ponedeljak
|
Petrolul – Miercurea Ciuc
|
|
1:0
|
|
|
|
|
|
|
kolo 9
|
26 Septembar, Četvrtak
|
Miercurea Ciuc – Universitatea Cl
|
|
1:1
|
|
27 Septembar, Petak
|
Ripensia Timisoara – Snagov
|
|
3:1
|
|
Viitorul P – ASU Poli Timisoara
|
|
1:4
|
|
Dunarea Calarasi – Pandurii
|
|
4:0
|
|
Resita – Farul
|
|
2:1
|
|
UTA Arad – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
Gloria Buzau – Konkordia Čiajna
|
|
2:1
|
|
Arges – Turris
|
|
3:2
|
|
29 Septembar, Nedelja
|
Metaloglobus – Rapid Bucuresti
|
|
0:0
|
|
30 Septembar, Ponedeljak
|
Petrolul – Mioveni
|
|
0:0
|
|
|
|
|
kolo 11
|
11 Oktobar, Petak
|
UTA Arad – Konkordia Čiajna
|
|
PSTP
|
|
Viitorul P – Farul
|
|
2:1
|
|
Ripensia Timisoara – Mioveni
|
|
0:5
|
|
Dunarea Calarasi – Rapid Bucuresti
|
|
PSTP
|
|
Metaloglobus – Turris
|
|
1:0
|
|
12 Oktobar, Subota
|
Miercurea Ciuc – Pandurii
|
|
2:2
|
|
Snagov – Universitatea Cl
|
|
1:1
|
|
Petrolul – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
4 Novembar, Ponedeljak
|
Gloria Buzau – ASU Poli Timisoara
|
|
0:1
|
|
5 Novembar, Utorak
|
Arges – Resita
|
|
3:2
|
|
|
|
kolo 12
|
15 Oktobar, Utorak
|
Turris – UTA Arad
|
|
1:1
|
|
Viitorul P – Arges
|
|
2:1
|
|
Daco-Getica – Miercurea Ciuc
|
|
CANC
|
|
ASU Poli Timisoara – Metaloglobus
|
|
1:1
|
|
Konkordia Čiajna – Dunarea Calarasi
|
|
1:0
|
|
Pandurii – Ripensia Timisoara
|
|
0:0
|
|
Farul – Universitatea Cl
|
|
3:2
|
|
Resita – Gloria Buzau
|
|
2:1
|
|
Mioveni – Snagov
|
|
2:1
|
|
Rapid Bucuresti – Petrolul
|
|
1:0
|
|
|
kolo 13
|
18 Oktobar, Petak
|
Dunarea Calarasi – Turris
|
|
3:2
|
|
Metaloglobus – Resita
|
|
1:0
|
|
Miercurea Ciuc – Rapid Bucuresti
|
|
1:0
|
|
Snagov – Pandurii
|
|
3:2
|
|
Gloria Buzau – Viitorul P
|
|
0:0
|
|
UTA Arad – ASU Poli Timisoara
|
|
1:0
|
|
Petrolul – Konkordia Čiajna
|
|
3:0
|
|
19 Oktobar, Subota
|
Ripensia Timisoara – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
Universitatea Cl – Mioveni
|
|
2:2
|
|
21 Oktobar, Ponedeljak
|
Arges – Farul
|
|
2:2
|
|
|
|
|
|
kolo 16
|
7 Novembar, Četvrtak
|
Turris – Ripensia Timisoara
|
|
3:3
|
|
8 Novembar, Petak
|
Gloria Buzau – Metaloglobus
|
|
1:2
|
|
Farul – Pandurii
|
|
5:0
|
|
Konkordia Čiajna – Snagov
|
|
2:0
|
|
ASU Poli Timisoara – Miercurea Ciuc
|
|
1:0
|
|
Daco-Getica – Mioveni
|
|
CANC
|
|
Viitorul P – Dunarea Calarasi
|
|
1:3
|
|
Resita – Petrolul
|
|
1:1
|
|
Arges – UTA Arad
|
|
0:0
|
|
10 Novembar, Nedelja
|
Rapid Bucuresti – Universitatea Cl
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 18
|
15 Novembar, Petak
|
Viitorul P – Miercurea Ciuc
|
|
1:1
|
|
ASU Poli Timisoara – Snagov
|
|
2:0
|
|
Konkordia Čiajna – Mioveni
|
|
1:1
|
|
Resita – Ripensia Timisoara
|
|
1:2
|
|
Gloria Buzau – Dunarea Calarasi
|
|
3:1
|
|
Farul – Daco-Getica
|
|
CANC
|
|
Rapid Bucuresti – Pandurii
|
|
4:0
|
|
16 Novembar, Subota
|
Turris – Universitatea Cl
|
|
1:1
|
|
Metaloglobus – UTA Arad
|
|
1:1
|
|
Arges – Petrolul
|
|
1:1
|
|
|
|