Kolejka 1
|
6 Sierpieñ, Czwartek
|
Roeselare – Seraing United
|
|
0:2
|
|
7 Sierpieñ, Piątek
|
Union – Eupen
|
|
0:1
|
|
Deinze – Patro Eisden
|
|
1:0
|
|
Excelsior Virton – White Star Woluwe
|
|
2:1
|
|
Lommel – KSK Heist
|
|
3:1
|
|
Tubize – Geel
|
|
1:0
|
|
Cercle Bruges – Dessel Sport
|
|
1:1
|
|
8 Sierpieñ, Sobota
|
Coxyde – Lierse
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
11 Sierpieñ, Wtorek
|
Seraing United – Coxyde
|
|
2:1
|
|
Patro Eisden – Excelsior Virton
|
|
0:2
|
|
Geel – Lommel
|
|
1:1
|
|
White Star Woluwe – Tubize
|
|
0:2
|
|
KSK Heist – Roeselare
|
|
1:2
|
|
Dessel Sport – Antwerpia
|
|
0:3
|
|
Eupen – Deinze
|
|
5:1
|
|
9 Wrzesieñ, Środa
|
Lierse – Cercle Bruges
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 3
|
28 Sierpieñ, Piątek
|
Deinze – Lierse
|
|
1:0
|
|
Roeselare – Geel
|
|
2:1
|
|
Excelsior Virton – KSK Heist
|
|
1:1
|
|
Lommel – White Star Woluwe
|
|
0:0
|
|
Antwerpia – Patro Eisden
|
|
2:0
|
|
Tubize – Seraing United
|
|
3:1
|
|
29 Sierpieñ, Sobota
|
Coxyde – Eupen
|
|
0:2
|
|
Union – Dessel Sport
|
|
4:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
3 Wrzesieñ, Czwartek
|
Lierse – Union
|
|
1:2
|
|
4 Wrzesieñ, Piątek
|
Patro Eisden – Lommel
|
|
1:1
|
|
White Star Woluwe – Roeselare
|
|
2:0
|
|
KSK Heist – Deinze
|
|
1:1
|
|
Eupen – Dessel Sport
|
|
2:2
|
|
Tubize – Excelsior Virton
|
|
1:1
|
|
5 Wrzesieñ, Sobota
|
Geel – Antwerpia
|
|
1:1
|
|
Seraing United – Cercle Bruges
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 5
|
10 Wrzesieñ, Czwartek
|
Lommel – Excelsior Virton
|
|
4:1
|
|
11 Wrzesieñ, Piątek
|
Deinze – Seraing United
|
|
2:2
|
|
Roeselare – Tubize
|
|
0:0
|
|
Antwerpia – White Star Woluwe
|
|
1:0
|
|
Cercle Bruges – Geel
|
|
3:3
|
|
12 Wrzesieñ, Sobota
|
Coxyde – KSK Heist
|
|
2:2
|
|
Union – Patro Eisden
|
|
1:1
|
|
Eupen – Lierse
|
|
1:4
|
|
|
|
Kolejka 6
|
17 Wrzesieñ, Czwartek
|
Tubize – Lommel
|
|
2:0
|
|
Lierse – Dessel Sport
|
|
3:1
|
|
18 Wrzesieñ, Piątek
|
Seraing United – Union
|
|
0:3
|
|
Patro Eisden – Cercle Bruges
|
|
0:1
|
|
Geel – Coxyde
|
|
2:2
|
|
White Star Woluwe – Deinze
|
|
2:0
|
|
Excelsior Virton – Roeselare
|
|
1:4
|
|
19 Wrzesieñ, Sobota
|
KSK Heist – Antwerpia
|
|
1:3
|
|
|
Kolejka 7
|
25 Wrzesieñ, Piątek
|
Dessel Sport – Seraing United
|
|
0:3
|
|
Lommel – Roeselare
|
|
2:0
|
|
Eupen – White Star Woluwe
|
|
3:1
|
|
Antwerpia – Tubize
|
|
4:0
|
|
26 Wrzesieñ, Sobota
|
Union – Geel
|
|
2:1
|
|
Coxyde – Patro Eisden
|
|
2:2
|
|
Deinze – Excelsior Virton
|
|
2:1
|
|
Cercle Bruges – KSK Heist
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
1 Pażdziernik, Czwartek
|
Seraing United – Antwerpia
|
|
0:0
|
|
2 Pażdziernik, Piątek
|
Geel – Deinze
|
|
2:2
|
|
White Star Woluwe – Lierse
|
|
4:2
|
|
Excelsior Virton – Coxyde
|
|
3:0
|
|
KSK Heist – Eupen
|
|
1:5
|
|
Lommel – Dessel Sport
|
|
2:0
|
|
Tubize – Union
|
|
2:1
|
|
4 Pażdziernik, Niedziela
|
Roeselare – Cercle Bruges
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 9
|
6 Pażdziernik, Wtorek
|
Lierse – Seraing United
|
|
2:3
|
|
6 Pażdziernik, Wtorek
|
Union – Lommel
|
|
1:0
|
|
Geel – KSK Heist
|
|
1:1
|
|
Deinze – Roeselare
|
|
1:2
|
|
Dessel Sport – White Star Woluwe
|
|
0:3
|
|
Eupen – Patro Eisden
|
|
6:0
|
|
Antwerpia – Excelsior Virton
|
|
1:1
|
|
Cercle Bruges – Coxyde
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 10
|
9 Pażdziernik, Piątek
|
Excelsior Virton – Geel
|
|
0:0
|
|
Patro Eisden – Dessel Sport
|
|
1:2
|
|
10 Pażdziernik, Sobota
|
Coxyde – Union
|
|
2:3
|
|
Roeselare – Lierse
|
|
2:1
|
|
White Star Woluwe – KSK Heist
|
|
4:1
|
|
Lommel – Antwerpia
|
|
0:1
|
|
Tubize – Deinze
|
|
2:1
|
|
Cercle Bruges – Eupen
|
|
4:0
|
|
|
Kolejka 11
|
15 Pażdziernik, Czwartek
|
Lierse – Patro Eisden
|
|
2:2
|
|
16 Pażdziernik, Piątek
|
Geel – White Star Woluwe
|
|
2:2
|
|
Deinze – Lommel
|
|
0:3
|
|
KSK Heist – Tubize
|
|
1:6
|
|
Dessel Sport – Coxyde
|
|
1:1
|
|
Antwerpia – Roeselare
|
|
2:0
|
|
17 Pażdziernik, Sobota
|
Eupen – Seraing United
|
|
2:0
|
|
Union – Cercle Bruges
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
22 Pażdziernik, Czwartek
|
White Star Woluwe – Union
|
|
1:0
|
|
23 Pażdziernik, Piątek
|
Tubize – Coxyde
|
|
2:0
|
|
Roeselare – Eupen
|
|
2:2
|
|
Deinze – Antwerpia
|
|
1:1
|
|
Geel – Dessel Sport
|
|
1:1
|
|
Patro Eisden – Seraing United
|
|
1:1
|
|
24 Pażdziernik, Sobota
|
Excelsior Virton – Cercle Bruges
|
|
2:1
|
|
KSK Heist – Lierse
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 13
|
29 Pażdziernik, Czwartek
|
Lierse – Antwerpia
|
|
0:0
|
|
30 Pażdziernik, Piątek
|
Seraing United – White Star Woluwe
|
|
1:1
|
|
Patro Eisden – Geel
|
|
0:0
|
|
Dessel Sport – KSK Heist
|
|
3:1
|
|
Cercle Bruges – Tubize
|
|
1:3
|
|
31 Pażdziernik, Sobota
|
Eupen – Lommel
|
|
2:0
|
|
Coxyde – Deinze
|
|
2:2
|
|
Union – Excelsior Virton
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 14
|
6 Listopad, Piątek
|
Geel – Seraing United
|
|
0:2
|
|
Deinze – Dessel Sport
|
|
0:2
|
|
Roeselare – Patro Eisden
|
|
3:2
|
|
Excelsior Virton – Eupen
|
|
1:4
|
|
KSK Heist – Union
|
|
1:3
|
|
Lommel – Coxyde
|
|
3:1
|
|
Antwerpia – Cercle Bruges
|
|
0:1
|
|
7 Listopad, Sobota
|
Tubize – Lierse
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 15
|
13 Listopad, Piątek
|
Seraing United – Lommel
|
|
1:0
|
|
Coxyde – Antwerpia
|
|
0:3
|
|
Patro Eisden – KSK Heist
|
|
3:0
|
|
Dessel Sport – Excelsior Virton
|
|
2:0
|
|
Lierse – Geel
|
|
4:2
|
|
Cercle Bruges – White Star Woluwe
|
|
1:1
|
|
14 Listopad, Sobota
|
Eupen – Tubize
|
|
0:1
|
|
Union – Roeselare
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 16
|
20 Listopad, Piątek
|
Geel – Eupen
|
|
0:3
|
|
Roeselare – Dessel Sport
|
|
1:1
|
|
Excelsior Virton – Seraing United
|
|
2:1
|
|
Lommel – Lierse
|
|
0:0
|
|
Tubize – Patro Eisden
|
|
1:0
|
|
21 Listopad, Sobota
|
Antwerpia – Union
|
|
2:0
|
|
Deinze – Cercle Bruges
|
|
1:4
|
|
15 Grudzieñ, Wtorek
|
White Star Woluwe – Coxyde
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 17
|
26 Listopad, Czwartek
|
Lierse – Excelsior Virton
|
|
1:1
|
|
27 Listopad, Piątek
|
Seraing United – KSK Heist
|
|
5:2
|
|
Coxyde – Roeselare
|
|
2:4
|
|
Patro Eisden – White Star Woluwe
|
|
0:3
|
|
Dessel Sport – Tubize
|
|
1:0
|
|
29 Listopad, Niedziela
|
Cercle Bruges – Lommel
|
|
0:0
|
|
8 Grudzieñ, Wtorek
|
Union – Deinze
|
|
3:0
|
|
16 Grudzieñ, Środa
|
Eupen – Antwerpia
|
|
3:4
|
|
|
|
Kolejka 18
|
3 Grudzieñ, Czwartek
|
Lierse – Coxyde
|
|
3:1
|
|
Eupen – Union
|
|
0:0
|
|
4 Grudzieñ, Piątek
|
Seraing United – Roeselare
|
|
1:2
|
|
Patro Eisden – Deinze
|
|
2:0
|
|
Geel – Tubize
|
|
2:1
|
|
Dessel Sport – Cercle Bruges
|
|
0:3
|
|
KSK Heist – Lommel
|
|
1:2
|
|
5 Grudzieñ, Sobota
|
White Star Woluwe – Excelsior Virton
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 19
|
10 Grudzieñ, Czwartek
|
Tubize – White Star Woluwe
|
|
2:2
|
|
11 Grudzieñ, Piątek
|
Deinze – Eupen
|
|
1:1
|
|
Roeselare – KSK Heist
|
|
3:2
|
|
Excelsior Virton – Patro Eisden
|
|
2:2
|
|
Lommel – Geel
|
|
4:1
|
|
Antwerpia – Dessel Sport
|
|
0:0
|
|
12 Grudzieñ, Sobota
|
Cercle Bruges – Lierse
|
|
2:2
|
|
Coxyde – Seraing United
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 20
|
17 Grudzieñ, Czwartek
|
Lierse – Deinze
|
|
2:1
|
|
Seraing United – Tubize
|
|
0:2
|
|
18 Grudzieñ, Piątek
|
Patro Eisden – Antwerpia
|
|
1:4
|
|
Geel – Roeselare
|
|
4:3
|
|
KSK Heist – Excelsior Virton
|
|
4:1
|
|
Dessel Sport – Union
|
|
1:3
|
|
Eupen – Coxyde
|
|
0:0
|
|
19 Grudzieñ, Sobota
|
White Star Woluwe – Lommel
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 21
|
15 Styczeñ, Piątek
|
Deinze – KSK Heist
|
|
4:4
|
|
Roeselare – White Star Woluwe
|
|
0:0
|
|
Dessel Sport – Eupen
|
|
1:0
|
|
Lommel – Patro Eisden
|
|
5:1
|
|
Antwerpia – Geel
|
|
2:1
|
|
16 Styczeñ, Sobota
|
Cercle Bruges – Seraing United
|
|
4:0
|
|
2 Luty, Wtorek
|
Union – Lierse
|
|
3:0
|
|
Excelsior Virton – Tubize
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 22
|
22 Styczeñ, Piątek
|
Seraing United – Deinze
|
|
1:5
|
|
Patro Eisden – Union
|
|
2:1
|
|
Geel – Cercle Bruges
|
|
3:3
|
|
White Star Woluwe – Antwerpia
|
|
0:4
|
|
Excelsior Virton – Lommel
|
|
1:2
|
|
KSK Heist – Coxyde
|
|
3:0
|
|
Tubize – Roeselare
|
|
0:1
|
|
Lierse – Eupen
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 23
|
28 Styczeñ, Czwartek
|
Cercle Bruges – Patro Eisden
|
|
1:1
|
|
Lommel – Tubize
|
|
1:1
|
|
29 Styczeñ, Piątek
|
Deinze – White Star Woluwe
|
|
1:2
|
|
Roeselare – Excelsior Virton
|
|
0:3
|
|
Dessel Sport – Lierse
|
|
0:1
|
|
Antwerpia – KSK Heist
|
|
2:0
|
|
30 Styczeñ, Sobota
|
Coxyde – Geel
|
|
0:2
|
|
Union – Seraing United
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 24
|
5 Luty, Piątek
|
Roeselare – Lommel
|
|
1:0
|
|
5 Luty, Piątek
|
Seraing United – Dessel Sport
|
|
1:2
|
|
Patro Eisden – Coxyde
|
|
0:3
|
|
Geel – Union
|
|
2:1
|
|
White Star Woluwe – Eupen
|
|
4:2
|
|
Excelsior Virton – Deinze
|
|
0:0
|
|
KSK Heist – Cercle Bruges
|
|
0:2
|
|
6 Luty, Sobota
|
Tubize – Antwerpia
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 25
|
11 Luty, Czwartek
|
Antwerpia – Seraing United
|
|
0:1
|
|
12 Luty, Piątek
|
Deinze – Geel
|
|
0:0
|
|
Dessel Sport – Lommel
|
|
1:0
|
|
Eupen – KSK Heist
|
|
3:1
|
|
Lierse – White Star Woluwe
|
|
1:3
|
|
13 Luty, Sobota
|
Union – Tubize
|
|
1:2
|
|
Coxyde – Excelsior Virton
|
|
3:3
|
|
Cercle Bruges – Roeselare
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 26
|
18 Luty, Czwartek
|
Lommel – Union
|
|
3:1
|
|
KSK Heist – Geel
|
|
2:1
|
|
19 Luty, Piątek
|
Excelsior Virton – Antwerpia
|
|
1:2
|
|
White Star Woluwe – Dessel Sport
|
|
1:0
|
|
Roeselare – Deinze
|
|
2:2
|
|
20 Luty, Sobota
|
Seraing United – Lierse
|
|
0:2
|
|
Coxyde – Cercle Bruges
|
|
2:2
|
|
Patro Eisden – Eupen
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 27
|
3 Marzec, Czwartek
|
Lierse – Roeselare
|
|
0:0
|
|
4 Marzec, Piątek
|
Antwerpia – Lommel
|
|
0:1
|
|
Dessel Sport – Patro Eisden
|
|
4:0
|
|
KSK Heist – White Star Woluwe
|
|
1:0
|
|
Deinze – Tubize
|
|
0:2
|
|
Geel – Excelsior Virton
|
|
0:1
|
|
5 Marzec, Sobota
|
Union – Coxyde
|
|
0:0
|
|
Eupen – Cercle Bruges
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 28
|
10 Marzec, Czwartek
|
Cercle Bruges – Union
|
|
1:1
|
|
11 Marzec, Piątek
|
Tubize – KSK Heist
|
|
3:3
|
|
Lommel – Deinze
|
|
3:3
|
|
White Star Woluwe – Geel
|
|
2:1
|
|
Patro Eisden – Lierse
|
|
1:4
|
|
Seraing United – Eupen
|
|
0:3
|
|
12 Marzec, Sobota
|
Coxyde – Dessel Sport
|
|
0:1
|
|
Roeselare – Antwerpia
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 29
|
17 Marzec, Czwartek
|
Lierse – KSK Heist
|
|
4:0
|
|
Eupen – Roeselare
|
|
4:0
|
|
18 Marzec, Piątek
|
Cercle Bruges – Excelsior Virton
|
|
2:2
|
|
Antwerpia – Deinze
|
|
3:0
|
|
Dessel Sport – Geel
|
|
1:2
|
|
Seraing United – Patro Eisden
|
|
3:1
|
|
19 Marzec, Sobota
|
Union – White Star Woluwe
|
|
1:0
|
|
Coxyde – Tubize
|
|
3:2
|
|
|
|
Kolejka 30
|
31 Marzec, Czwartek
|
Antwerpia – Lierse
|
|
0:1
|
|
1 Kwiecieñ, Piątek
|
Lommel – Eupen
|
|
0:3
|
|
KSK Heist – Dessel Sport
|
|
0:2
|
|
Excelsior Virton – Union
|
|
0:0
|
|
White Star Woluwe – Seraing United
|
|
1:0
|
|
Deinze – Coxyde
|
|
1:0
|
|
Geel – Patro Eisden
|
|
0:0
|
|
2 Kwiecieñ, Sobota
|
Tubize – Cercle Bruges
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 31
|
7 Kwiecieñ, Czwartek
|
Lierse – Tubize
|
|
2:1
|
|
8 Kwiecieñ, Piątek
|
Eupen – Excelsior Virton
|
|
2:1
|
|
Dessel Sport – Deinze
|
|
2:0
|
|
Patro Eisden – Roeselare
|
|
4:1
|
|
Seraing United – Geel
|
|
4:1
|
|
9 Kwiecieñ, Sobota
|
Union – KSK Heist
|
|
4:0
|
|
Coxyde – Lommel
|
|
0:1
|
|
Cercle Bruges – Antwerpia
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 32
|
14 Kwiecieñ, Czwartek
|
Tubize – Eupen
|
|
1:1
|
|
15 Kwiecieñ, Piątek
|
Geel – Lierse
|
|
2:1
|
|
White Star Woluwe – Cercle Bruges
|
|
1:0
|
|
Excelsior Virton – Dessel Sport
|
|
1:4
|
|
KSK Heist – Patro Eisden
|
|
1:4
|
|
Lommel – Seraing United
|
|
2:0
|
|
Antwerpia – Coxyde
|
|
2:0
|
|
16 Kwiecieñ, Sobota
|
Roeselare – Union
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 33
|
23 Kwiecieñ, Sobota
|
Union – Antwerpia
|
|
2:1
|
|
Seraing United – Excelsior Virton
|
|
1:0
|
|
Coxyde – White Star Woluwe
|
|
0:5
|
|
Patro Eisden – Tubize
|
|
0:1
|
|
Dessel Sport – Roeselare
|
|
0:1
|
|
Eupen – Geel
|
|
4:1
|
|
Lierse – Lommel
|
|
0:0
|
|
Cercle Bruges – Deinze
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 34
|
29 Kwiecieñ, Piątek
|
Roeselare – Coxyde
|
|
4:1
|
|
White Star Woluwe – Patro Eisden
|
|
3:0
|
|
Excelsior Virton – Lierse
|
|
2:3
|
|
KSK Heist – Seraing United
|
|
2:2
|
|
Lommel – Cercle Bruges
|
|
0:2
|
|
Antwerpia – Eupen
|
|
0:0
|
|
Tubize – Dessel Sport
|
|
1:2
|
|
Deinze – Union
|
|
2:1
|
|
|