Kolejka 1
|
24 Lipiec, Piątek
|
Saxan – Sheriff
|
|
0:2
|
|
Dinamo-Auto – Academia UTM
|
|
1:0
|
|
Zaria Balti – Zimbru
|
|
0:1
|
|
25 Lipiec, Sobota
|
Petrocub – Speranta Nisporeni
|
|
0:4
|
|
16 Wrzesieñ, Środa
|
Dacia – Milsami
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 2
|
31 Lipiec, Piątek
|
Milsami – Saxan
|
|
4:1
|
|
Sheriff – Petrocub
|
|
4:0
|
|
Academia UTM – Speranta Nisporeni
|
|
2:3
|
|
1 Sierpieñ, Sobota
|
Zimbru – Dacia
|
|
3:0
|
|
Dinamo-Auto – Zaria Balti
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 3
|
7 Sierpieñ, Piątek
|
Zaria Balti – Academia UTM
|
|
0:1
|
|
8 Sierpieñ, Sobota
|
Saxan – Zimbru
|
|
1:2
|
|
Petrocub – Milsami
|
|
1:0
|
|
Speranta Nisporeni – Sheriff
|
|
1:0
|
|
Dacia – Dinamo-Auto
|
|
4:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
14 Sierpieñ, Piątek
|
Zaria Balti – Dacia
|
|
0:2
|
|
Academia UTM – Sheriff
|
|
0:3
|
|
Milsami – Speranta Nisporeni
|
|
5:0
|
|
Zimbru – Petrocub
|
|
3:0
|
|
16 Sierpieñ, Niedziela
|
Dinamo-Auto – Saxan
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 5
|
21 Sierpieñ, Piątek
|
Saxan – Zaria Balti
|
|
1:3
|
|
Petrocub – Dinamo-Auto
|
|
2:1
|
|
22 Sierpieñ, Sobota
|
Sheriff – Milsami
|
|
3:0
|
|
Dacia – Academia UTM
|
|
1:0
|
|
Speranta Nisporeni – Zimbru
|
|
0:0
|
|
|
|
|
Kolejka 7
|
11 Wrzesieñ, Piątek
|
Milsami – Zimbru
|
|
0:2
|
|
Saxan – Academia UTM
|
|
0:3
|
|
Petrocub – Dacia
|
|
1:2
|
|
Speranta Nisporeni – Zaria Balti
|
|
0:2
|
|
12 Wrzesieñ, Sobota
|
Sheriff – Dinamo-Auto
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 8
|
18 Wrzesieñ, Piątek
|
Academia UTM – Zimbru
|
|
1:5
|
|
18 Wrzesieñ, Piątek
|
Dacia – Speranta Nisporeni
|
|
1:1
|
|
Saxan – Petrocub
|
|
0:1
|
|
Dinamo-Auto – Milsami
|
|
1:2
|
|
Zaria Balti – Sheriff
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 9
|
25 Wrzesieñ, Piątek
|
Zimbru – Dinamo-Auto
|
|
1:2
|
|
Sheriff – Dacia
|
|
0:0
|
|
26 Wrzesieñ, Sobota
|
Speranta Nisporeni – Saxan
|
|
0:0
|
|
Petrocub – Academia UTM
|
|
0:0
|
|
Milsami – Zaria Balti
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 10
|
1 Pażdziernik, Czwartek
|
Academia UTM – Dinamo-Auto
|
|
1:3
|
|
Sheriff – Saxan
|
|
2:1
|
|
2 Pażdziernik, Piątek
|
Zimbru – Zaria Balti
|
|
3:0
|
|
Milsami – Dacia
|
|
0:1
|
|
Speranta Nisporeni – Petrocub
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 11
|
16 Pażdziernik, Piątek
|
Speranta Nisporeni – Academia UTM
|
|
2:0
|
|
Zaria Balti – Dinamo-Auto
|
|
3:1
|
|
Dacia – Zimbru
|
|
0:0
|
|
17 Pażdziernik, Sobota
|
Petrocub – Sheriff
|
|
0:3
|
|
Saxan – Milsami
|
|
0:0
|
|
|
|
|
|
Kolejka 14
|
6 Listopad, Piątek
|
Zaria Balti – Saxan
|
|
2:1
|
|
Dinamo-Auto – Petrocub
|
|
2:0
|
|
Zimbru – Speranta Nisporeni
|
|
0:1
|
|
7 Listopad, Sobota
|
Academia UTM – Dacia
|
|
0:2
|
|
Milsami – Sheriff
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 15
|
20 Listopad, Piątek
|
Milsami – Academia UTM
|
|
0:0
|
|
Petrocub – Zaria Balti
|
|
0:2
|
|
Speranta Nisporeni – Dinamo-Auto
|
|
3:2
|
|
22 Listopad, Niedziela
|
Saxan – Dacia
|
|
1:3
|
|
Sheriff – Zimbru
|
|
4:1
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 19
|
17 Marzec, Czwartek
|
Zaria Balti – Dinamo-Auto
|
|
0:2
|
|
Dacia – Saxan
|
|
2:0
|
|
Zimbru – Petrocub
|
|
1:0
|
|
Sheriff – Academia UTM
|
|
2:0
|
|
Speranta Nisporeni – Milsami
|
|
0:4
|
|
|
|
|
|
Kolejka 22
|
14 Kwiecieñ, Czwartek
|
Sheriff – Zimbru
|
|
2:0
|
|
Dacia – Speranta Nisporeni
|
|
2:0
|
|
Academia UTM – Zaria Balti
|
|
0:2
|
|
Saxan – Milsami
|
|
0:1
|
|
15 Kwiecieñ, Piątek
|
Petrocub – Dinamo-Auto
|
|
1:4
|
|
|
Kolejka 23
|
22 Kwiecieñ, Piątek
|
Zaria Balti – Dacia
|
|
0:1
|
|
Speranta Nisporeni – Sheriff
|
|
1:4
|
|
23 Kwiecieñ, Sobota
|
Zimbru – Saxan
|
|
1:0
|
|
Milsami – Petrocub
|
|
2:1
|
|
Dinamo-Auto – Academia UTM
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
28 Kwiecieñ, Czwartek
|
Sheriff – Zaria Balti
|
|
3:0
|
|
Zimbru – Speranta Nisporeni
|
|
1:0
|
|
Dacia – Dinamo-Auto
|
|
4:1
|
|
29 Kwiecieñ, Piątek
|
Petrocub – Saxan
|
|
2:0
|
|
Academia UTM – Milsami
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
14 Maj, Sobota
|
Speranta Nisporeni – Academia UTM
|
|
0:0
|
|
Zaria Balti – Petrocub
|
|
4:2
|
|
Dinamo-Auto – Milsami
|
|
1:0
|
|
Sheriff – Saxan
|
|
2:0
|
|
Zimbru – Dacia
|
|
0:2
|
|
|
|