Kolejka 1
|
25 Lipiec, Piątek
|
Sol de America – Libertad
|
|
2:3
|
|
Nacional Asuncion – Deportivo Capiata
|
|
0:3
|
|
26 Lipiec, Sobota
|
Sportivo Luqueno – Rubio Nu
|
|
0:0
|
|
3 de Febrero – Club Olimpia
|
|
1:3
|
|
12 de Octubre – Guarani Asuncion
|
|
1:1
|
|
28 Lipiec, Poniedziałek
|
General Diaz – Cerro Porteno
|
|
3:2
|
|
|
|
Kolejka 2
|
1 Sierpieñ, Piątek
|
Deportivo Capiata – Sol de America
|
|
1:1
|
|
2 Sierpieñ, Sobota
|
Guarani Asuncion – Sportivo Luqueno
|
|
2:0
|
|
3 de Febrero – General Diaz
|
|
2:1
|
|
Rubio Nu – Nacional Asuncion
|
|
1:2
|
|
Libertad – Cerro Porteno
|
|
0:0
|
|
4 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Club Olimpia – 12 de Octubre
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 3
|
8 Sierpieñ, Piątek
|
Sol de America – Rubio Nu
|
|
1:0
|
|
12 de Octubre – 3 de Febrero
|
|
1:1
|
|
9 Sierpieñ, Sobota
|
Cerro Porteno – Deportivo Capiata
|
|
1:0
|
|
Nacional Asuncion – Guarani Asuncion
|
|
0:1
|
|
Sportivo Luqueno – Club Olimpia
|
|
1:1
|
|
10 Sierpieñ, Niedziela
|
General Diaz – Libertad
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
15 Sierpieñ, Piątek
|
12 de Octubre – General Diaz
|
|
3:2
|
|
Deportivo Capiata – Libertad
|
|
1:0
|
|
Rubio Nu – Cerro Porteno
|
|
0:4
|
|
16 Sierpieñ, Sobota
|
3 de Febrero – Sportivo Luqueno
|
|
0:1
|
|
Guarani Asuncion – Sol de America
|
|
3:0
|
|
18 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Club Olimpia – Nacional Asuncion
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 5
|
22 Sierpieñ, Piątek
|
General Diaz – Deportivo Capiata
|
|
2:0
|
|
Nacional Asuncion – 3 de Febrero
|
|
1:0
|
|
Sol de America – Club Olimpia
|
|
1:2
|
|
Cerro Porteno – Guarani Asuncion
|
|
1:4
|
|
Sportivo Luqueno – 12 de Octubre
|
|
2:1
|
|
Libertad – Rubio Nu
|
|
5:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
30 Sierpieñ, Sobota
|
Sportivo Luqueno – General Diaz
|
|
1:1
|
|
3 de Febrero – Sol de America
|
|
1:1
|
|
Club Olimpia – Cerro Porteno
|
|
1:0
|
|
31 Sierpieñ, Niedziela
|
Guarani Asuncion – Libertad
|
|
5:1
|
|
Rubio Nu – Deportivo Capiata
|
|
3:0
|
|
17 Wrzesieñ, Środa
|
12 de Octubre – Nacional Asuncion
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 7
|
5 Wrzesieñ, Piątek
|
General Diaz – Rubio Nu
|
|
2:1
|
|
Deportivo Capiata – Guarani Asuncion
|
|
1:0
|
|
6 Wrzesieñ, Sobota
|
Sol de America – 12 de Octubre
|
|
2:3
|
|
Libertad – Club Olimpia
|
|
3:1
|
|
24 Wrzesieñ, Środa
|
Nacional Asuncion – Sportivo Luqueno
|
|
2:1
|
|
9 Pażdziernik, Czwartek
|
Cerro Porteno – 3 de Febrero
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
13 Wrzesieñ, Sobota
|
12 de Octubre – Cerro Porteno
|
|
0:2
|
|
13 Wrzesieñ, Sobota
|
Nacional Asuncion – General Diaz
|
|
2:0
|
|
Guarani Asuncion – Rubio Nu
|
|
0:0
|
|
Sportivo Luqueno – Sol de America
|
|
2:0
|
|
Club Olimpia – Deportivo Capiata
|
|
2:0
|
|
24 Wrzesieñ, Środa
|
3 de Febrero – Libertad
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 9
|
19 Wrzesieñ, Piątek
|
General Diaz – Guarani Asuncion
|
|
1:1
|
|
Deportivo Capiata – 3 de Febrero
|
|
2:3
|
|
20 Wrzesieñ, Sobota
|
Cerro Porteno – Sportivo Luqueno
|
|
4:0
|
|
Rubio Nu – Club Olimpia
|
|
0:2
|
|
21 Wrzesieñ, Niedziela
|
Libertad – 12 de Octubre
|
|
2:0
|
|
Sol de America – Nacional Asuncion
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 10
|
27 Wrzesieñ, Sobota
|
Sportivo Luqueno – Libertad
|
|
1:0
|
|
3 de Febrero – Rubio Nu
|
|
0:0
|
|
Club Olimpia – Guarani Asuncion
|
|
1:2
|
|
28 Wrzesieñ, Niedziela
|
Nacional Asuncion – Cerro Porteno
|
|
0:1
|
|
Sol de America – General Diaz
|
|
0:1
|
|
29 Pażdziernik, Środa
|
12 de Octubre – Deportivo Capiata
|
|
2:3
|
|
|
|
Kolejka 12
|
4 Pażdziernik, Sobota
|
Deportivo Capiata – Nacional Asuncion
|
|
2:3
|
|
Libertad – Sol de America
|
|
3:0
|
|
Club Olimpia – 3 de Febrero
|
|
0:1
|
|
5 Pażdziernik, Niedziela
|
Rubio Nu – Sportivo Luqueno
|
|
2:2
|
|
Cerro Porteno – General Diaz
|
|
3:1
|
|
6 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Guarani Asuncion – 12 de Octubre
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 13
|
10 Pażdziernik, Piątek
|
Sol de America – Deportivo Capiata
|
|
1:1
|
|
11 Pażdziernik, Sobota
|
Cerro Porteno – Libertad
|
|
2:2
|
|
General Diaz – 3 de Febrero
|
|
1:0
|
|
Sportivo Luqueno – Guarani Asuncion
|
|
2:2
|
|
13 Pażdziernik, Poniedziałek
|
12 de Octubre – Club Olimpia
|
|
2:1
|
|
29 Pażdziernik, Środa
|
Nacional Asuncion – Rubio Nu
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 14
|
17 Pażdziernik, Piątek
|
Rubio Nu – Sol de America
|
|
1:1
|
|
18 Pażdziernik, Sobota
|
Club Olimpia – Sportivo Luqueno
|
|
1:1
|
|
Deportivo Capiata – Cerro Porteno
|
|
1:1
|
|
19 Pażdziernik, Niedziela
|
Libertad – General Diaz
|
|
6:0
|
|
3 de Febrero – 12 de Octubre
|
|
0:2
|
|
20 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Guarani Asuncion – Nacional Asuncion
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 15
|
23 Pażdziernik, Czwartek
|
General Diaz – 12 de Octubre
|
|
1:0
|
|
24 Pażdziernik, Piątek
|
Sol de America – Guarani Asuncion
|
|
3:1
|
|
25 Pażdziernik, Sobota
|
Cerro Porteno – Rubio Nu
|
|
1:1
|
|
Nacional Asuncion – Club Olimpia
|
|
0:2
|
|
Sportivo Luqueno – 3 de Febrero
|
|
2:1
|
|
26 Pażdziernik, Niedziela
|
Libertad – Deportivo Capiata
|
|
2:1
|
|
|
|
|
Kolejka 17
|
7 Listopad, Piątek
|
Sol de America – 3 de Febrero
|
|
3:2
|
|
General Diaz – Sportivo Luqueno
|
|
1:2
|
|
8 Listopad, Sobota
|
Deportivo Capiata – Rubio Nu
|
|
2:0
|
|
Nacional Asuncion – 12 de Octubre
|
|
1:0
|
|
Cerro Porteno – Club Olimpia
|
|
1:1
|
|
9 Listopad, Niedziela
|
Libertad – Guarani Asuncion
|
|
4:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
11 Listopad, Wtorek
|
Sportivo Luqueno – Nacional Asuncion
|
|
1:1
|
|
Rubio Nu – General Diaz
|
|
1:1
|
|
Guarani Asuncion – Deportivo Capiata
|
|
4:1
|
|
12 de Octubre – Sol de America
|
|
2:4
|
|
12 Listopad, Środa
|
3 de Febrero – Cerro Porteno
|
|
0:5
|
|
Club Olimpia – Libertad
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 19
|
14 Listopad, Piątek
|
General Diaz – Nacional Asuncion
|
|
0:1
|
|
15 Listopad, Sobota
|
Sol de America – Sportivo Luqueno
|
|
2:0
|
|
Deportivo Capiata – Club Olimpia
|
|
0:3
|
|
16 Listopad, Niedziela
|
Cerro Porteno – 12 de Octubre
|
|
4:2
|
|
Rubio Nu – Guarani Asuncion
|
|
1:3
|
|
17 Listopad, Poniedziałek
|
Libertad – 3 de Febrero
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
21 Listopad, Piątek
|
Nacional Asuncion – Sol de America
|
|
0:0
|
|
22 Listopad, Sobota
|
Club Olimpia – Rubio Nu
|
|
0:0
|
|
3 de Febrero – Deportivo Capiata
|
|
2:1
|
|
23 Listopad, Niedziela
|
Sportivo Luqueno – Cerro Porteno
|
|
1:0
|
|
12 de Octubre – Libertad
|
|
0:2
|
|
24 Listopad, Poniedziałek
|
Guarani Asuncion – General Diaz
|
|
4:2
|
|
|
Kolejka 21
|
27 Listopad, Czwartek
|
Rubio Nu – 3 de Febrero
|
|
1:0
|
|
General Diaz – Sol de America
|
|
1:0
|
|
28 Listopad, Piątek
|
Deportivo Capiata – 12 de Octubre
|
|
0:0
|
|
29 Listopad, Sobota
|
Guarani Asuncion – Club Olimpia
|
|
4:2
|
|
30 Listopad, Niedziela
|
Cerro Porteno – Nacional Asuncion
|
|
1:0
|
|
Libertad – Sportivo Luqueno
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 22
|
3 Grudzieñ, Środa
|
12 de Octubre – Rubio Nu
|
|
1:4
|
|
4 Grudzieñ, Czwartek
|
Club Olimpia – General Diaz
|
|
1:3
|
|
5 Grudzieñ, Piątek
|
Sportivo Luqueno – Deportivo Capiata
|
|
0:0
|
|
3 de Febrero – Guarani Asuncion
|
|
0:4
|
|
6 Grudzieñ, Sobota
|
Sol de America – Cerro Porteno
|
|
0:2
|
|
Nacional Asuncion – Libertad
|
|
0:1
|
|
|