Kolejka 1
|
16 Luty, Piątek
|
Bolivar – Gualberto Villarroel SJ
|
|
3:1
|
|
Always Ready – Universitario de Vinto
|
|
1:1
|
|
17 Luty, Sobota
|
Guabira – Independiente Petrolero
|
|
2:1
|
|
Nacional Potosi – Blooming
|
|
3:3
|
|
Real Santa Cruz – Real Tomayapo
|
|
1:2
|
|
18 Luty, Niedziela
|
Jorge Wilstermann – Oriente Petrolero
|
|
3:0
|
|
19 Luty, Poniedziałek
|
Aurora – Royal Pari
|
|
PSTP
|
|
27 Luty, Wtorek
|
San Antonio Bulo Bulo – The Strongest
|
|
5:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
20 Luty, Wtorek
|
The Strongest – Real Santa Cruz
|
|
3:0
|
|
Universitario de Vinto – Guabira
|
|
1:0
|
|
Real Tomayapo – San Antonio Bulo Bulo
|
|
2:2
|
|
21 Luty, Środa
|
Gualberto Villarroel SJ – Jorge Wilstermann
|
|
2:2
|
|
Royal Pari – Nacional Potosi
|
|
0:1
|
|
Oriente Petrolero – Bolivar
|
|
0:2
|
|
22 Luty, Czwartek
|
Blooming – Aurora
|
|
PSTP
|
|
Independiente Petrolero – Always Ready
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 3
|
23 Luty, Piątek
|
Guabira – Real Santa Cruz
|
|
1:2
|
|
San Antonio Bulo Bulo – Universitario de Vinto
|
|
0:0
|
|
24 Luty, Sobota
|
Aurora – Jorge Wilstermann
|
|
1:0
|
|
Bolivar – The Strongest
|
|
4:4
|
|
25 Luty, Niedziela
|
Blooming – Oriente Petrolero
|
|
2:1
|
|
26 Luty, Poniedziałek
|
Always Ready – Gualberto Villarroel SJ
|
|
PSTP
|
|
Real Tomayapo – Royal Pari
|
|
0:2
|
|
27 Luty, Wtorek
|
Independiente Petrolero – Nacional Potosi
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
1 Marzec, Piątek
|
Royal Pari – Blooming
|
|
1:2
|
|
Jorge Wilstermann – Bolivar
|
|
1:2
|
|
The Strongest – Real Tomayapo
|
|
2:1
|
|
2 Marzec, Sobota
|
Guabira – Always Ready
|
|
3:1
|
|
Nacional Potosi – Aurora
|
|
1:0
|
|
Universitario de Vinto – Independiente Petrolero
|
|
2:1
|
|
3 Marzec, Niedziela
|
Gualberto Villarroel SJ – Oriente Petrolero
|
|
1:3
|
|
Real Santa Cruz – San Antonio Bulo Bulo
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 5
|
7 Marzec, Czwartek
|
Real Santa Cruz – Guabira
|
|
1:1
|
|
8 Marzec, Piątek
|
Royal Pari – Real Tomayapo
|
|
1:1
|
|
Universitario de Vinto – San Antonio Bulo Bulo
|
|
1:0
|
|
Gualberto Villarroel SJ – Always Ready
|
|
1:1
|
|
9 Marzec, Sobota
|
Jorge Wilstermann – Aurora
|
|
1:1
|
|
The Strongest – Bolivar
|
|
2:1
|
|
Nacional Potosi – Independiente Petrolero
|
|
3:1
|
|
10 Marzec, Niedziela
|
Oriente Petrolero – Blooming
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 6
|
12 Marzec, Wtorek
|
Always Ready – Guabira
|
|
1:0
|
|
Independiente Petrolero – Universitario de Vinto
|
|
1:0
|
|
San Antonio Bulo Bulo – Real Santa Cruz
|
|
2:1
|
|
13 Marzec, Środa
|
Real Tomayapo – The Strongest
|
|
2:0
|
|
Aurora – Nacional Potosi
|
|
4:1
|
|
14 Marzec, Czwartek
|
Bolivar – Jorge Wilstermann
|
|
2:1
|
|
Oriente Petrolero – Gualberto Villarroel SJ
|
|
1:0
|
|
15 Marzec, Piątek
|
Blooming – Royal Pari
|
|
0:2
|
|
|