Kolejka 1
|
2 Sierpieñ, Piątek
|
Hartlepool Utd – Sutton United
|
|
1:3
|
|
Wrexham – Barrow
|
|
2:1
|
|
Harrogate Town – Solihull Moors
|
|
2:2
|
|
Ebbsfleet Utd – Halifax Town
|
|
1:4
|
|
Eastleigh – Notts County
|
|
1:0
|
|
Dagenham & Redbridge – Woking
|
|
0:2
|
|
Chorley – Bromley
|
|
0:0
|
|
Chesterfield – Dover Athletic
|
|
1:2
|
|
Barnet – Yeovil Town
|
|
1:0
|
|
Aldershot Town – AFC Fylde
|
|
1:2
|
|
Torquay United – Boreham Wood
|
|
2:1
|
|
Stockport – Maidenhead Utd
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
5 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Yeovil Town – Eastleigh
|
|
1:0
|
|
Woking – Aldershot Town
|
|
0:1
|
|
Sutton United – Barnet
|
|
1:1
|
|
Solihull Moors – Torquay United
|
|
3:0
|
|
Notts County – Stockport
|
|
1:1
|
|
Maidenhead Utd – Chesterfield
|
|
1:1
|
|
Halifax Town – Hartlepool Utd
|
|
2:0
|
|
AFC Fylde – Chorley
|
|
0:0
|
|
Barrow – Harrogate Town
|
|
0:3
|
|
Boreham Wood – Wrexham
|
|
2:2
|
|
Bromley – Ebbsfleet Utd
|
|
3:1
|
|
Dover Athletic – Dagenham & Redbridge
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 3
|
9 Sierpieñ, Piątek
|
Yeovil Town – Stockport
|
|
1:1
|
|
Woking – Harrogate Town
|
|
1:0
|
|
Sutton United – Chorley
|
|
2:2
|
|
Solihull Moors – Aldershot Town
|
|
2:1
|
|
Maidenhead Utd – Hartlepool Utd
|
|
0:1
|
|
Halifax Town – Dagenham & Redbridge
|
|
1:0
|
|
Dover Athletic – Wrexham
|
|
2:1
|
|
Bromley – Torquay United
|
|
3:3
|
|
Boreham Wood – Chesterfield
|
|
2:2
|
|
Barrow – Eastleigh
|
|
2:0
|
|
AFC Fylde – Ebbsfleet Utd
|
|
1:0
|
|
Notts County – Barnet
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 4
|
12 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Harrogate Town – Notts County
|
|
0:2
|
|
Hartlepool Utd – AFC Fylde
|
|
2:2
|
|
Stockport – Barrow
|
|
3:2
|
|
Torquay United – Maidenhead Utd
|
|
0:2
|
|
Wrexham – Halifax Town
|
|
1:0
|
|
Ebbsfleet Utd – Yeovil Town
|
|
1:3
|
|
Eastleigh – Sutton United
|
|
1:1
|
|
Aldershot Town – Bromley
|
|
0:1
|
|
Barnet – Dover Athletic
|
|
0:1
|
|
Chesterfield – Woking
|
|
1:2
|
|
Chorley – Solihull Moors
|
|
1:6
|
|
Dagenham & Redbridge – Boreham Wood
|
|
0:3
|
|
|
Kolejka 5
|
16 Sierpieñ, Piątek
|
Stockport – Eastleigh
|
|
2:0
|
|
Solihull Moors – Ebbsfleet Utd
|
|
2:1
|
|
Maidenhead Utd – Chorley
|
|
4:1
|
|
Hartlepool Utd – Bromley
|
|
2:3
|
|
Dover Athletic – Torquay United
|
|
1:2
|
|
Dagenham & Redbridge – Harrogate Town
|
|
4:2
|
|
Boreham Wood – Sutton United
|
|
0:1
|
|
Barnet – Chesterfield
|
|
2:2
|
|
Aldershot Town – Halifax Town
|
|
1:1
|
|
AFC Fylde – Woking
|
|
1:4
|
|
Barrow – Yeovil Town
|
|
1:0
|
|
17 Sierpieñ, Sobota
|
Notts County – Wrexham
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
23 Sierpieñ, Piątek
|
Bromley – Boreham Wood
|
|
1:0
|
|
Yeovil Town – Maidenhead Utd
|
|
1:2
|
|
Wrexham – Barnet
|
|
1:1
|
|
Woking – Solihull Moors
|
|
2:0
|
|
Sutton United – Dover Athletic
|
|
1:2
|
|
Harrogate Town – Stockport
|
|
2:1
|
|
Halifax Town – AFC Fylde
|
|
4:1
|
|
Ebbsfleet Utd – Notts County
|
|
2:2
|
|
Eastleigh – Dagenham & Redbridge
|
|
1:1
|
|
Chorley – Hartlepool Utd
|
|
0:0
|
|
Chesterfield – Barrow
|
|
2:2
|
|
Torquay United – Aldershot Town
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 7
|
25 Sierpieñ, Niedziela
|
Stockport – Chesterfield
|
|
2:0
|
|
Notts County – Chorley
|
|
5:1
|
|
Maidenhead Utd – Bromley
|
|
1:2
|
|
Hartlepool Utd – Wrexham
|
|
4:2
|
|
Dover Athletic – Woking
|
|
1:2
|
|
Dagenham & Redbridge – Yeovil Town
|
|
3:2
|
|
Boreham Wood – Ebbsfleet Utd
|
|
1:2
|
|
Barrow – Halifax Town
|
|
1:2
|
|
Barnet – Torquay United
|
|
2:2
|
|
Aldershot Town – Sutton United
|
|
1:1
|
|
AFC Fylde – Harrogate Town
|
|
0:0
|
|
Solihull Moors – Eastleigh
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 8
|
30 Sierpieñ, Piątek
|
Wrexham – Stockport
|
|
1:2
|
|
Woking – Barrow
|
|
3:2
|
|
Torquay United – Hartlepool Utd
|
|
1:2
|
|
Sutton United – Maidenhead Utd
|
|
0:3
|
|
Harrogate Town – Dover Athletic
|
|
0:2
|
|
Halifax Town – Solihull Moors
|
|
2:1
|
|
Ebbsfleet Utd – Aldershot Town
|
|
1:2
|
|
Eastleigh – Barnet
|
|
1:2
|
|
Chesterfield – Dagenham & Redbridge
|
|
1:1
|
|
Bromley – AFC Fylde
|
|
2:2
|
|
Yeovil Town – Notts County
|
|
3:1
|
|
Chorley – Boreham Wood
|
|
1:3
|
|
|
Kolejka 9
|
2 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Stockport – AFC Fylde
|
|
2:1
|
|
Woking – Torquay United
|
|
1:1
|
|
Yeovil Town – Sutton United
|
|
1:0
|
|
Notts County – Solihull Moors
|
|
0:0
|
|
Harrogate Town – Chorley
|
|
2:0
|
|
Eastleigh – Boreham Wood
|
|
2:0
|
|
Dover Athletic – Ebbsfleet Utd
|
|
1:1
|
|
Chesterfield – Halifax Town
|
|
2:3
|
|
Barrow – Hartlepool Utd
|
|
0:1
|
|
Wrexham – Maidenhead Utd
|
|
2:2
|
|
4 Wrzesieñ, Środa
|
Dagenham & Redbridge – Bromley
|
|
1:1
|
|
16 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Barnet – Aldershot Town
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 10
|
6 Wrzesieñ, Piątek
|
Torquay United – Harrogate Town
|
|
4:2
|
|
Sutton United – Notts County
|
|
1:1
|
|
Maidenhead Utd – Dagenham & Redbridge
|
|
0:1
|
|
Halifax Town – Yeovil Town
|
|
0:2
|
|
Ebbsfleet Utd – Eastleigh
|
|
1:1
|
|
Chorley – Stockport
|
|
3:0
|
|
Bromley – Chesterfield
|
|
2:1
|
|
Boreham Wood – Dover Athletic
|
|
3:1
|
|
Aldershot Town – Barrow
|
|
1:2
|
|
Hartlepool Utd – Woking
|
|
1:1
|
|
30 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
AFC Fylde – Barnet
|
|
0:4
|
|
Solihull Moors – Wrexham
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 11
|
13 Wrzesieñ, Piątek
|
Yeovil Town – AFC Fylde
|
|
3:2
|
|
Woking – Ebbsfleet Utd
|
|
2:2
|
|
Stockport – Aldershot Town
|
|
1:2
|
|
Notts County – Halifax Town
|
|
1:0
|
|
Harrogate Town – Boreham Wood
|
|
0:0
|
|
Eastleigh – Bromley
|
|
1:1
|
|
Dover Athletic – Chorley
|
|
1:1
|
|
Dagenham & Redbridge – Hartlepool Utd
|
|
3:1
|
|
Chesterfield – Torquay United
|
|
1:0
|
|
Barrow – Solihull Moors
|
|
3:0
|
|
Wrexham – Sutton United
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
20 Wrzesieñ, Piątek
|
Torquay United – Dagenham & Redbridge
|
|
0:0
|
|
Sutton United – Chesterfield
|
|
4:0
|
|
Solihull Moors – Yeovil Town
|
|
0:1
|
|
Maidenhead Utd – Harrogate Town
|
|
1:1
|
|
Hartlepool Utd – Dover Athletic
|
|
0:2
|
|
Halifax Town – Barnet
|
|
4:2
|
|
Ebbsfleet Utd – Barrow
|
|
0:3
|
|
Chorley – Woking
|
|
1:1
|
|
Bromley – Notts County
|
|
2:1
|
|
Boreham Wood – Stockport
|
|
4:0
|
|
Aldershot Town – Wrexham
|
|
1:0
|
|
AFC Fylde – Eastleigh
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 13
|
23 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Hartlepool Utd – Chesterfield
|
|
1:1
|
|
Maidenhead Utd – Dover Athletic
|
|
1:2
|
|
Solihull Moors – Stockport
|
|
2:0
|
|
Sutton United – Dagenham & Redbridge
|
|
0:2
|
|
Torquay United – Eastleigh
|
|
2:3
|
|
Halifax Town – Harrogate Town
|
|
0:1
|
|
Ebbsfleet Utd – Barnet
|
|
3:0
|
|
AFC Fylde – Wrexham
|
|
3:2
|
|
Aldershot Town – Yeovil Town
|
|
1:3
|
|
Boreham Wood – Notts County
|
|
1:2
|
|
Bromley – Woking
|
|
1:0
|
|
Chorley – Barrow
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 14
|
27 Wrzesieñ, Piątek
|
Wrexham – Ebbsfleet Utd
|
|
1:0
|
|
Woking – Boreham Wood
|
|
1:2
|
|
Stockport – Torquay United
|
|
0:4
|
|
Notts County – AFC Fylde
|
|
2:0
|
|
Harrogate Town – Sutton United
|
|
2:0
|
|
Eastleigh – Hartlepool Utd
|
|
1:1
|
|
Dagenham & Redbridge – Chorley
|
|
0:0
|
|
Chesterfield – Aldershot Town
|
|
2:1
|
|
Barrow – Maidenhead Utd
|
|
2:0
|
|
Barnet – Solihull Moors
|
|
0:0
|
|
Yeovil Town – Bromley
|
|
3:1
|
|
Dover Athletic – Halifax Town
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 15
|
4 Pażdziernik, Piątek
|
Boreham Wood – Solihull Moors
|
|
1:0
|
|
Woking – Wrexham
|
|
1:1
|
|
Torquay United – AFC Fylde
|
|
2:1
|
|
Sutton United – Stockport
|
|
0:0
|
|
Maidenhead Utd – Halifax Town
|
|
0:1
|
|
Hartlepool Utd – Yeovil Town
|
|
2:1
|
|
Dover Athletic – Notts County
|
|
2:2
|
|
Dagenham & Redbridge – Barnet
|
|
1:1
|
|
Chorley – Aldershot Town
|
|
0:0
|
|
Chesterfield – Eastleigh
|
|
1:2
|
|
Bromley – Barrow
|
|
1:2
|
|
Harrogate Town – Ebbsfleet Utd
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
7 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Yeovil Town – Woking
|
|
3:1
|
|
Wrexham – Harrogate Town
|
|
1:1
|
|
Solihull Moors – Sutton United
|
|
2:0
|
|
Notts County – Dagenham & Redbridge
|
|
2:0
|
|
Halifax Town – Chorley
|
|
0:0
|
|
Ebbsfleet Utd – Torquay United
|
|
2:4
|
|
Eastleigh – Maidenhead Utd
|
|
2:1
|
|
Barrow – Boreham Wood
|
|
3:1
|
|
Barnet – Bromley
|
|
1:2
|
|
Aldershot Town – Dover Athletic
|
|
4:0
|
|
AFC Fylde – Chesterfield
|
|
1:3
|
|
9 Pażdziernik, Środa
|
Stockport – Hartlepool Utd
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 17
|
12 Kwiecieñ, Piątek
|
Barrow – Dover Athletic
|
|
2:3
|
|
11 Pażdziernik, Piątek
|
Yeovil Town – Harrogate Town
|
|
1:2
|
|
Solihull Moors – Bromley
|
|
2:1
|
|
Notts County – Torquay United
|
|
2:0
|
|
Halifax Town – Boreham Wood
|
|
0:2
|
|
Ebbsfleet Utd – Maidenhead Utd
|
|
1:2
|
|
Eastleigh – Chorley
|
|
0:0
|
|
Barnet – Woking
|
|
2:2
|
|
Aldershot Town – Hartlepool Utd
|
|
0:3
|
|
AFC Fylde – Sutton United
|
|
0:0
|
|
21 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Wrexham – Chesterfield
|
|
1:0
|
|
8 Listopad, Piątek
|
Stockport – Dagenham & Redbridge
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 18
|
25 Pażdziernik, Piątek
|
Woking – Eastleigh
|
|
1:1
|
|
Torquay United – Barrow
|
|
4:2
|
|
Sutton United – Ebbsfleet Utd
|
|
2:3
|
|
Maidenhead Utd – Solihull Moors
|
|
1:0
|
|
Harrogate Town – Aldershot Town
|
|
1:0
|
|
Dover Athletic – Stockport
|
|
0:1
|
|
Dagenham & Redbridge – Wrexham
|
|
2:1
|
|
Boreham Wood – AFC Fylde
|
|
0:2
|
|
Bromley – Halifax Town
|
|
5:0
|
|
Hartlepool Utd – Barnet
|
|
2:0
|
|
Chorley – Yeovil Town
|
|
1:2
|
|
Chesterfield – Notts County
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 19
|
28 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Sutton United – Halifax Town
|
|
0:1
|
|
Maidenhead Utd – AFC Fylde
|
|
1:1
|
|
Harrogate Town – Barnet
|
|
2:1
|
|
Dover Athletic – Eastleigh
|
|
3:1
|
|
Dagenham & Redbridge – Barrow
|
|
0:2
|
|
Chorley – Ebbsfleet Utd
|
|
0:4
|
|
Woking – Notts County
|
|
0:4
|
|
Bromley – Stockport
|
|
2:2
|
|
Boreham Wood – Aldershot Town
|
|
0:0
|
|
Torquay United – Wrexham
|
|
1:0
|
|
4 Listopad, Poniedziałek
|
Hartlepool Utd – Solihull Moors
|
|
0:1
|
|
9 Grudzieñ, Poniedziałek
|
Chesterfield – Yeovil Town
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 20
|
1 Listopad, Piątek
|
Yeovil Town – Boreham Wood
|
|
1:1
|
|
Wrexham – Bromley
|
|
1:0
|
|
Stockport – Woking
|
|
1:3
|
|
Solihull Moors – Dagenham & Redbridge
|
|
2:1
|
|
Notts County – Hartlepool Utd
|
|
2:2
|
|
Halifax Town – Torquay United
|
|
2:4
|
|
Ebbsfleet Utd – Chesterfield
|
|
2:2
|
|
AFC Fylde – Dover Athletic
|
|
0:0
|
|
Aldershot Town – Maidenhead Utd
|
|
2:0
|
|
Barnet – Chorley
|
|
2:1
|
|
Barrow – Sutton United
|
|
1:0
|
|
Eastleigh – Harrogate Town
|
|
4:2
|
|
|
Kolejka 21
|
15 Listopad, Piątek
|
Woking – Halifax Town
|
|
0:0
|
|
Torquay United – Sutton United
|
|
1:2
|
|
Solihull Moors – AFC Fylde
|
|
3:1
|
|
Notts County – Barrow
|
|
0:3
|
|
Ebbsfleet Utd – Hartlepool Utd
|
|
2:2
|
|
Dagenham & Redbridge – Aldershot Town
|
|
6:1
|
|
Chesterfield – Chorley
|
|
2:3
|
|
Bromley – Harrogate Town
|
|
3:3
|
|
Boreham Wood – Maidenhead Utd
|
|
2:1
|
|
Barnet – Stockport
|
|
1:2
|
|
Yeovil Town – Dover Athletic
|
|
0:1
|
|
2 Grudzieñ, Poniedziałek
|
Eastleigh – Wrexham
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 22
|
22 Listopad, Piątek
|
Wrexham – Yeovil Town
|
|
3:2
|
|
Sutton United – Bromley
|
|
0:2
|
|
Stockport – Ebbsfleet Utd
|
|
1:1
|
|
Hartlepool Utd – Boreham Wood
|
|
2:2
|
|
Harrogate Town – Chesterfield
|
|
3:1
|
|
Halifax Town – Eastleigh
|
|
1:1
|
|
Dover Athletic – Solihull Moors
|
|
1:1
|
|
Chorley – Torquay United
|
|
1:0
|
|
Barrow – Barnet
|
|
2:1
|
|
Aldershot Town – Notts County
|
|
2:1
|
|
AFC Fylde – Dagenham & Redbridge
|
|
3:0
|
|
Maidenhead Utd – Woking
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 23
|
25 Listopad, Poniedziałek
|
Notts County – Boreham Wood
|
|
2:2
|
|
Stockport – Solihull Moors
|
|
1:4
|
|
Woking – Bromley
|
|
2:1
|
|
Wrexham – AFC Fylde
|
|
0:1
|
|
Yeovil Town – Aldershot Town
|
|
2:2
|
|
Harrogate Town – Halifax Town
|
|
2:2
|
|
Eastleigh – Torquay United
|
|
3:2
|
|
Barnet – Ebbsfleet Utd
|
|
5:2
|
|
Barrow – Chorley
|
|
2:2
|
|
Chesterfield – Hartlepool Utd
|
|
1:5
|
|
Dagenham & Redbridge – Sutton United
|
|
1:2
|
|
Dover Athletic – Maidenhead Utd
|
|
3:4
|
|
|
|
Kolejka 24
|
29 Listopad, Piątek
|
Solihull Moors – Barnet
|
|
PSTP
|
|
Maidenhead Utd – Barrow
|
|
0:4
|
|
Halifax Town – Dover Athletic
|
|
PSTP
|
|
Ebbsfleet Utd – Wrexham
|
|
2:1
|
|
Chorley – Dagenham & Redbridge
|
|
1:0
|
|
Bromley – Yeovil Town
|
|
1:1
|
|
Boreham Wood – Woking
|
|
1:0
|
|
Aldershot Town – Chesterfield
|
|
2:2
|
|
Torquay United – Stockport
|
|
1:5
|
|
Sutton United – Harrogate Town
|
|
3:1
|
|
6 Styczeñ, Poniedziałek
|
Hartlepool Utd – Eastleigh
|
|
2:1
|
|
13 Styczeñ, Poniedziałek
|
AFC Fylde – Notts County
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 25
|
6 Grudzieñ, Piątek
|
Yeovil Town – Halifax Town
|
|
2:0
|
|
Wrexham – Solihull Moors
|
|
2:0
|
|
Woking – Hartlepool Utd
|
|
2:1
|
|
Stockport – Chorley
|
|
4:2
|
|
Notts County – Sutton United
|
|
1:1
|
|
Harrogate Town – Torquay United
|
|
2:1
|
|
Eastleigh – Ebbsfleet Utd
|
|
1:1
|
|
Dover Athletic – Boreham Wood
|
|
0:2
|
|
Dagenham & Redbridge – Maidenhead Utd
|
|
1:2
|
|
Chesterfield – Bromley
|
|
1:2
|
|
Barrow – Aldershot Town
|
|
1:0
|
|
Barnet – AFC Fylde
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 26
|
20 Grudzieñ, Piątek
|
Torquay United – Chesterfield
|
|
0:3
|
|
Sutton United – Wrexham
|
|
3:1
|
|
Maidenhead Utd – Barnet
|
|
1:4
|
|
Hartlepool Utd – Dagenham & Redbridge
|
|
1:0
|
|
Halifax Town – Notts County
|
|
2:4
|
|
Ebbsfleet Utd – Woking
|
|
PSTP
|
|
Chorley – Dover Athletic
|
|
1:1
|
|
Bromley – Eastleigh
|
|
2:3
|
|
Boreham Wood – Harrogate Town
|
|
2:1
|
|
Aldershot Town – Stockport
|
|
2:1
|
|
AFC Fylde – Yeovil Town
|
|
2:2
|
|
Solihull Moors – Barrow
|
|
PSTP
|
|
|
Kolejka 27
|
25 Grudzieñ, Środa
|
Notts County – Maidenhead Utd
|
|
3:0
|
|
Stockport – Halifax Town
|
|
5:1
|
|
Woking – Sutton United
|
|
0:2
|
|
Wrexham – Chorley
|
|
3:1
|
|
Yeovil Town – Torquay United
|
|
6:2
|
|
Harrogate Town – Hartlepool Utd
|
|
4:1
|
|
Eastleigh – Aldershot Town
|
|
PSTP
|
|
Barnet – Boreham Wood
|
|
PSTP
|
|
Barrow – AFC Fylde
|
|
1:1
|
|
Chesterfield – Solihull Moors
|
|
2:2
|
|
Dagenham & Redbridge – Ebbsfleet Utd
|
|
1:1
|
|
Dover Athletic – Bromley
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 28
|
27 Grudzieñ, Piątek
|
Torquay United – Woking
|
|
4:1
|
|
Solihull Moors – Notts County
|
|
0:1
|
|
Maidenhead Utd – Wrexham
|
|
2:0
|
|
Hartlepool Utd – Barrow
|
|
2:2
|
|
Halifax Town – Chesterfield
|
|
1:0
|
|
Ebbsfleet Utd – Dover Athletic
|
|
0:1
|
|
Chorley – Harrogate Town
|
|
0:2
|
|
Bromley – Dagenham & Redbridge
|
|
3:0
|
|
Boreham Wood – Eastleigh
|
|
2:2
|
|
Aldershot Town – Barnet
|
|
0:0
|
|
AFC Fylde – Stockport
|
|
1:2
|
|
Sutton United – Yeovil Town
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 29
|
31 Grudzieñ, Wtorek
|
Hartlepool Utd – Harrogate Town
|
|
0:1
|
|
Maidenhead Utd – Notts County
|
|
0:0
|
|
Solihull Moors – Chesterfield
|
|
3:0
|
|
Sutton United – Woking
|
|
6:2
|
|
Torquay United – Yeovil Town
|
|
0:2
|
|
Halifax Town – Stockport
|
|
0:0
|
|
Ebbsfleet Utd – Dagenham & Redbridge
|
|
1:1
|
|
Chorley – Wrexham
|
|
0:2
|
|
Bromley – Dover Athletic
|
|
3:0
|
|
Boreham Wood – Barnet
|
|
0:0
|
|
Aldershot Town – Eastleigh
|
|
3:1
|
|
AFC Fylde – Barrow
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 30
|
3 Styczeñ, Piątek
|
Notts County – Bromley
|
|
2:1
|
|
Stockport – Boreham Wood
|
|
1:3
|
|
Woking – Chorley
|
|
1:0
|
|
Wrexham – Aldershot Town
|
|
1:2
|
|
Yeovil Town – Solihull Moors
|
|
0:0
|
|
Harrogate Town – Maidenhead Utd
|
|
1:0
|
|
Eastleigh – AFC Fylde
|
|
PSTP
|
|
Dagenham & Redbridge – Torquay United
|
|
0:0
|
|
Chesterfield – Sutton United
|
|
1:0
|
|
Barrow – Ebbsfleet Utd
|
|
7:0
|
|
Barnet – Halifax Town
|
|
1:1
|
|
10 Styczeñ, Piątek
|
Dover Athletic – Hartlepool Utd
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 31
|
17 Styczeñ, Piątek
|
Notts County – Dover Athletic
|
|
0:0
|
|
Solihull Moors – Boreham Wood
|
|
0:2
|
|
Stockport – Sutton United
|
|
0:0
|
|
Wrexham – Woking
|
|
3:0
|
|
Yeovil Town – Hartlepool Utd
|
|
2:2
|
|
Halifax Town – Maidenhead Utd
|
|
5:2
|
|
Ebbsfleet Utd – Harrogate Town
|
|
0:2
|
|
Eastleigh – Chesterfield
|
|
0:2
|
|
Barnet – Dagenham & Redbridge
|
|
|
|
Aldershot Town – Chorley
|
|
3:3
|
|
AFC Fylde – Torquay United
|
|
2:3
|
|
Barrow – Bromley
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 32
|
24 Styczeñ, Piątek
|
Hartlepool Utd – Stockport
|
|
2:0
|
|
Maidenhead Utd – Eastleigh
|
|
2:0
|
|
Sutton United – Solihull Moors
|
|
0:0
|
|
Torquay United – Ebbsfleet Utd
|
|
0:0
|
|
Woking – Yeovil Town
|
|
1:0
|
|
Harrogate Town – Wrexham
|
|
0:2
|
|
Dover Athletic – Aldershot Town
|
|
2:0
|
|
Dagenham & Redbridge – Notts County
|
|
2:0
|
|
Chorley – Halifax Town
|
|
0:1
|
|
Chesterfield – AFC Fylde
|
|
1:1
|
|
Bromley – Barnet
|
|
1:2
|
|
Boreham Wood – Barrow
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 33
|
31 Styczeñ, Piątek
|
Notts County – Chesterfield
|
|
3:0
|
|
Solihull Moors – Maidenhead Utd
|
|
0:2
|
|
Stockport – Dover Athletic
|
|
0:2
|
|
Wrexham – Dagenham & Redbridge
|
|
0:0
|
|
Yeovil Town – Chorley
|
|
1:1
|
|
Halifax Town – Bromley
|
|
2:1
|
|
Ebbsfleet Utd – Sutton United
|
|
1:1
|
|
Eastleigh – Woking
|
|
2:0
|
|
Barrow – Torquay United
|
|
2:1
|
|
Barnet – Hartlepool Utd
|
|
2:1
|
|
Aldershot Town – Harrogate Town
|
|
1:1
|
|
AFC Fylde – Boreham Wood
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 34
|
7 Luty, Piątek
|
Hartlepool Utd – Aldershot Town
|
|
2:0
|
|
Maidenhead Utd – Ebbsfleet Utd
|
|
- : -
|
|
Sutton United – AFC Fylde
|
|
- : -
|
|
Torquay United – Notts County
|
|
- : -
|
|
Woking – Barnet
|
|
- : -
|
|
Harrogate Town – Yeovil Town
|
|
- : -
|
|
Dover Athletic – Barrow
|
|
- : -
|
|
Boreham Wood – Halifax Town
|
|
- : -
|
|
Bromley – Solihull Moors
|
|
2:2
|
|
Chesterfield – Wrexham
|
|
3:2
|
|
Chorley – Eastleigh
|
|
- : -
|
|
Dagenham & Redbridge – Stockport
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 35
|
14 Luty, Piątek
|
Stockport – Bromley
|
|
1:0
|
|
Solihull Moors – Hartlepool Utd
|
|
- : -
|
|
Notts County – Woking
|
|
1:1
|
|
Halifax Town – Sutton United
|
|
- : -
|
|
Ebbsfleet Utd – Chorley
|
|
1:0
|
|
Eastleigh – Dover Athletic
|
|
- : -
|
|
Barrow – Dagenham & Redbridge
|
|
- : -
|
|
Barnet – Harrogate Town
|
|
- : -
|
|
Aldershot Town – Boreham Wood
|
|
- : -
|
|
AFC Fylde – Maidenhead Utd
|
|
- : -
|
|
Wrexham – Torquay United
|
|
- : -
|
|
Yeovil Town – Chesterfield
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 36
|
21 Luty, Piątek
|
Boreham Wood – Yeovil Town
|
|
1:0
|
|
Woking – Stockport
|
|
1:1
|
|
Maidenhead Utd – Aldershot Town
|
|
1:2
|
|
Hartlepool Utd – Notts County
|
|
2:0
|
|
Harrogate Town – Eastleigh
|
|
3:0
|
|
Dover Athletic – AFC Fylde
|
|
5:1
|
|
Dagenham & Redbridge – Solihull Moors
|
|
2:0
|
|
Chorley – Barnet
|
|
0:1
|
|
Chesterfield – Ebbsfleet Utd
|
|
4:0
|
|
Bromley – Wrexham
|
|
0:2
|
|
Torquay United – Halifax Town
|
|
1:0
|
|
Sutton United – Barrow
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 37
|
28 Luty, Piątek
|
Yeovil Town – Wrexham
|
|
3:0
|
|
Woking – Maidenhead Utd
|
|
2:0
|
|
Torquay United – Chorley
|
|
2:0
|
|
Solihull Moors – Dover Athletic
|
|
3:0
|
|
Notts County – Aldershot Town
|
|
- : -
|
|
Ebbsfleet Utd – Stockport
|
|
0:1
|
|
Eastleigh – Halifax Town
|
|
- : -
|
|
Barnet – Barrow
|
|
- : -
|
|
Boreham Wood – Hartlepool Utd
|
|
1:1
|
|
Bromley – Sutton United
|
|
0:1
|
|
Chesterfield – Harrogate Town
|
|
- : -
|
|
Dagenham & Redbridge – AFC Fylde
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 38
|
6 Marzec, Piątek
|
Wrexham – Eastleigh
|
|
0:0
|
|
Sutton United – Torquay United
|
|
2:0
|
|
Stockport – Barnet
|
|
1:1
|
|
Maidenhead Utd – Boreham Wood
|
|
0:1
|
|
Hartlepool Utd – Ebbsfleet Utd
|
|
0:1
|
|
Halifax Town – Woking
|
|
0:2
|
|
Dover Athletic – Yeovil Town
|
|
0:1
|
|
Chorley – Chesterfield
|
|
1:2
|
|
Barrow – Notts County
|
|
0:2
|
|
Aldershot Town – Dagenham & Redbridge
|
|
0:1
|
|
AFC Fylde – Solihull Moors
|
|
0:0
|
|
Harrogate Town – Bromley
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 39
|
13 Marzec, Piątek
|
Notts County – Eastleigh
|
|
4:0
|
|
Solihull Moors – Harrogate Town
|
|
|
|
Sutton United – Hartlepool Utd
|
|
1:1
|
|
Woking – Dagenham & Redbridge
|
|
Match
|
|
Yeovil Town – Barnet
|
|
Match
|
|
Maidenhead Utd – Stockport
|
|
1:2
|
|
Halifax Town – Ebbsfleet Utd
|
|
0:1
|
|
Dover Athletic – Chesterfield
|
|
|
|
Bromley – Chorley
|
|
Match
|
|
Boreham Wood – Torquay United
|
|
Match
|
|
Barrow – Wrexham
|
|
Match
|
|
AFC Fylde – Aldershot Town
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 40
|
20 Marzec, Piątek
|
Harrogate Town – Barrow
|
|
- : -
|
|
Hartlepool Utd – Halifax Town
|
|
Match
|
|
Stockport – Notts County
|
|
- : -
|
|
Torquay United – Solihull Moors
|
|
Match
|
|
Wrexham – Boreham Wood
|
|
Match
|
|
Ebbsfleet Utd – Bromley
|
|
Match
|
|
Eastleigh – Yeovil Town
|
|
Match
|
|
Dagenham & Redbridge – Dover Athletic
|
|
Match
|
|
Chorley – AFC Fylde
|
|
Match
|
|
Chesterfield – Maidenhead Utd
|
|
Match
|
|
Barnet – Sutton United
|
|
Match
|
|
Aldershot Town – Woking
|
|
Match
|
|
|
Kolejka 41
|
27 Marzec, Piątek
|
Notts County – Harrogate Town
|
|
- : -
|
|
Solihull Moors – Chorley
|
|
- : -
|
|
Sutton United – Eastleigh
|
|
- : -
|
|
Woking – Chesterfield
|
|
- : -
|
|
Yeovil Town – Ebbsfleet Utd
|
|
- : -
|
|
Maidenhead Utd – Torquay United
|
|
- : -
|
|
Halifax Town – Wrexham
|
|
- : -
|
|
Dover Athletic – Barnet
|
|
- : -
|
|
Bromley – Aldershot Town
|
|
- : -
|
|
Boreham Wood – Dagenham & Redbridge
|
|
- : -
|
|
Barrow – Stockport
|
|
- : -
|
|
AFC Fylde – Hartlepool Utd
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 42
|
3 Kwiecieñ, Piątek
|
Harrogate Town – Woking
|
|
- : -
|
|
Hartlepool Utd – Maidenhead Utd
|
|
- : -
|
|
Stockport – Yeovil Town
|
|
- : -
|
|
Torquay United – Bromley
|
|
- : -
|
|
Wrexham – Dover Athletic
|
|
- : -
|
|
Ebbsfleet Utd – AFC Fylde
|
|
- : -
|
|
Eastleigh – Barrow
|
|
- : -
|
|
Dagenham & Redbridge – Halifax Town
|
|
- : -
|
|
Chorley – Sutton United
|
|
- : -
|
|
Chesterfield – Boreham Wood
|
|
- : -
|
|
Barnet – Notts County
|
|
- : -
|
|
Aldershot Town – Solihull Moors
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 43
|
9 Kwiecieñ, Czwartek
|
Sutton United – Aldershot Town
|
|
- : -
|
|
Torquay United – Barnet
|
|
- : -
|
|
Woking – Dover Athletic
|
|
- : -
|
|
Wrexham – Hartlepool Utd
|
|
- : -
|
|
Yeovil Town – Dagenham & Redbridge
|
|
- : -
|
|
Harrogate Town – AFC Fylde
|
|
- : -
|
|
Halifax Town – Barrow
|
|
- : -
|
|
Ebbsfleet Utd – Boreham Wood
|
|
- : -
|
|
Eastleigh – Solihull Moors
|
|
- : -
|
|
Chorley – Notts County
|
|
- : -
|
|
Chesterfield – Stockport
|
|
- : -
|
|
Bromley – Maidenhead Utd
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 44
|
12 Kwiecieñ, Niedziela
|
Hartlepool Utd – Chorley
|
|
- : -
|
|
Maidenhead Utd – Yeovil Town
|
|
- : -
|
|
Notts County – Ebbsfleet Utd
|
|
- : -
|
|
Solihull Moors – Woking
|
|
- : -
|
|
Stockport – Harrogate Town
|
|
- : -
|
|
Dover Athletic – Sutton United
|
|
- : -
|
|
Dagenham & Redbridge – Eastleigh
|
|
- : -
|
|
Boreham Wood – Bromley
|
|
- : -
|
|
Barrow – Chesterfield
|
|
- : -
|
|
Barnet – Wrexham
|
|
- : -
|
|
Aldershot Town – Torquay United
|
|
- : -
|
|
AFC Fylde – Halifax Town
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 45
|
17 Kwiecieñ, Piątek
|
Sutton United – Boreham Wood
|
|
- : -
|
|
Torquay United – Dover Athletic
|
|
- : -
|
|
Woking – AFC Fylde
|
|
- : -
|
|
Wrexham – Notts County
|
|
- : -
|
|
Yeovil Town – Barrow
|
|
- : -
|
|
Harrogate Town – Dagenham & Redbridge
|
|
- : -
|
|
Halifax Town – Aldershot Town
|
|
- : -
|
|
Bromley – Hartlepool Utd
|
|
- : -
|
|
Chesterfield – Barnet
|
|
- : -
|
|
Chorley – Maidenhead Utd
|
|
- : -
|
|
Eastleigh – Stockport
|
|
- : -
|
|
Ebbsfleet Utd – Solihull Moors
|
|
- : -
|
|
|
|
Kolejka 46
|
24 Kwiecieñ, Piątek
|
Solihull Moors – Halifax Town
|
|
- : -
|
|
Notts County – Yeovil Town
|
|
- : -
|
|
Maidenhead Utd – Sutton United
|
|
- : -
|
|
Hartlepool Utd – Torquay United
|
|
- : -
|
|
Dover Athletic – Harrogate Town
|
|
- : -
|
|
Dagenham & Redbridge – Chesterfield
|
|
- : -
|
|
Boreham Wood – Chorley
|
|
- : -
|
|
Barrow – Woking
|
|
- : -
|
|
Barnet – Eastleigh
|
|
- : -
|
|
Aldershot Town – Ebbsfleet Utd
|
|
- : -
|
|
AFC Fylde – Bromley
|
|
- : -
|
|
Stockport – Wrexham
|
|
- : -
|
|
|