кръг 1
|
3 Август, Събота
|
Progres Niedercorn – Hamm Benfica
|
|
1:1
|
|
4 Август, Неделя
|
Kaerjeng – Jeunesse Esch
|
|
0:0
|
|
Etzella Ettelbruck – Wiltz
|
|
8:3
|
|
Fola Esch – Dudelange
|
|
1:2
|
|
Swifts – Rumelange
|
|
1:1
|
|
Jeunesse Canach – Grevenmacher
|
|
0:2
|
|
21 Август, Сряда
|
Racing Union – Differdange
|
|
0:2
|
|
|
|
кръг 2
|
10 Август, Събота
|
Hamm Benfica – Rumelange
|
|
0:1
|
|
Swifts – Racing Union
|
|
2:0
|
|
Wiltz – Progres Niedercorn
|
|
0:1
|
|
Jeunesse Esch – Etzella Ettelbruck
|
|
2:2
|
|
Dudelange – Kaerjeng
|
|
1:1
|
|
Grevenmacher – Fola Esch
|
|
0:1
|
|
11 Август, Неделя
|
Differdange – Jeunesse Canach
|
|
2:0
|
|
|
кръг 3
|
18 Август, Неделя
|
Fola Esch – Differdange
|
|
3:0
|
|
Rumelange – Wiltz
|
|
1:0
|
|
Progres Niedercorn – Jeunesse Esch
|
|
1:0
|
|
Jeunesse Canach – Racing Union
|
|
2:1
|
|
Hamm Benfica – Swifts
|
|
1:1
|
|
Etzella Ettelbruck – Dudelange
|
|
1:4
|
|
Kaerjeng – Grevenmacher
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 4
|
25 Август, Неделя
|
Swifts – Jeunesse Canach
|
|
2:2
|
|
Dudelange – Progres Niedercorn
|
|
0:2
|
|
Grevenmacher – Etzella Ettelbruck
|
|
0:0
|
|
Jeunesse Esch – Rumelange
|
|
1:0
|
|
Differdange – Kaerjeng
|
|
3:0
|
|
Wiltz – Hamm Benfica
|
|
2:1
|
|
Racing Union – Fola Esch
|
|
0:0
|
|
|
кръг 5
|
14 Август, Сряда
|
Progres Niedercorn – Grevenmacher
|
|
4:0
|
|
Kaerjeng – Racing Union
|
|
6:0
|
|
15 Август, Четвъртък
|
Hamm Benfica – Jeunesse Esch
|
|
4:4
|
|
Wiltz – Swifts
|
|
2:0
|
|
Etzella Ettelbruck – Differdange
|
|
1:3
|
|
Fola Esch – Jeunesse Canach
|
|
1:1
|
|
Rumelange – Dudelange
|
|
0:2
|
|
|
|
кръг 6
|
22 Септември, Неделя
|
Racing Union – Etzella Ettelbruck
|
|
1:5
|
|
Jeunesse Canach – Kaerjeng
|
|
0:1
|
|
Swifts – Fola Esch
|
|
0:3
|
|
Jeunesse Esch – Wiltz
|
|
3:1
|
|
Differdange – Progres Niedercorn
|
|
1:2
|
|
Dudelange – Hamm Benfica
|
|
5:0
|
|
Grevenmacher – Rumelange
|
|
2:2
|
|
|
кръг 7
|
29 Септември, Неделя
|
Hamm Benfica – Grevenmacher
|
|
1:1
|
|
Progres Niedercorn – Racing Union
|
|
1:1
|
|
Rumelange – Differdange
|
|
1:0
|
|
Wiltz – Dudelange
|
|
1:7
|
|
Jeunesse Esch – Swifts
|
|
3:1
|
|
Etzella Ettelbruck – Jeunesse Canach
|
|
5:0
|
|
Kaerjeng – Fola Esch
|
|
0:4
|
|
|
|
кръг 8
|
3 Октомври, Четвъртък
|
Racing Union – Rumelange
|
|
0:0
|
|
Jeunesse Canach – Progres Niedercorn
|
|
2:0
|
|
Swifts – Kaerjeng
|
|
0:3
|
|
Fola Esch – Etzella Ettelbruck
|
|
3:0
|
|
Differdange – Hamm Benfica
|
|
3:0
|
|
Dudelange – Jeunesse Esch
|
|
1:1
|
|
Grevenmacher – Wiltz
|
|
0:2
|
|
|
кръг 9
|
20 Октомври, Неделя
|
Hamm Benfica – Racing Union
|
|
2:0
|
|
Progres Niedercorn – Fola Esch
|
|
1:2
|
|
Rumelange – Jeunesse Canach
|
|
1:1
|
|
Wiltz – Differdange
|
|
4:2
|
|
Jeunesse Esch – Grevenmacher
|
|
0:0
|
|
Etzella Ettelbruck – Kaerjeng
|
|
0:3
|
|
Dudelange – Swifts
|
|
3:1
|
|
|
|
кръг 10
|
27 Октомври, Неделя
|
Racing Union – Wiltz
|
|
1:3
|
|
Jeunesse Canach – Hamm Benfica
|
|
1:3
|
|
Swifts – Etzella Ettelbruck
|
|
1:0
|
|
Fola Esch – Rumelange
|
|
1:1
|
|
Differdange – Jeunesse Esch
|
|
4:0
|
|
Grevenmacher – Dudelange
|
|
1:2
|
|
Kaerjeng – Progres Niedercorn
|
|
0:2
|
|
|
кръг 11
|
3 Ноември, Неделя
|
Hamm Benfica – Fola Esch
|
|
1:3
|
|
Progres Niedercorn – Etzella Ettelbruck
|
|
0:0
|
|
Rumelange – Kaerjeng
|
|
0:1
|
|
Wiltz – Jeunesse Canach
|
|
2:0
|
|
Jeunesse Esch – Racing Union
|
|
6:3
|
|
Dudelange – Differdange
|
|
2:1
|
|
Grevenmacher – Swifts
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 12
|
9 Ноември, Събота
|
Racing Union – Dudelange
|
|
0:0
|
|
Jeunesse Canach – Jeunesse Esch
|
|
2:2
|
|
Swifts – Progres Niedercorn
|
|
2:2
|
|
Fola Esch – Wiltz
|
|
2:0
|
|
Etzella Ettelbruck – Rumelange
|
|
3:0
|
|
Differdange – Grevenmacher
|
|
1:0
|
|
Kaerjeng – Hamm Benfica
|
|
1:2
|
|
|
кръг 13
|
24 Ноември, Неделя
|
Hamm Benfica – Etzella Ettelbruck
|
|
3:0
|
|
Rumelange – Progres Niedercorn
|
|
1:1
|
|
Wiltz – Kaerjeng
|
|
3:2
|
|
Jeunesse Esch – Fola Esch
|
|
1:1
|
|
Differdange – Swifts
|
|
5:0
|
|
Dudelange – Jeunesse Canach
|
|
1:2
|
|
Grevenmacher – Racing Union
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 14
|
23 Февруари, Неделя
|
Racing Union – Swifts
|
|
0:0
|
|
Jeunesse Canach – Differdange
|
|
0:1
|
|
Progres Niedercorn – Wiltz
|
|
1:1
|
|
Rumelange – Hamm Benfica
|
|
4:2
|
|
Fola Esch – Grevenmacher
|
|
2:1
|
|
Etzella Ettelbruck – Jeunesse Esch
|
|
1:0
|
|
Kaerjeng – Dudelange
|
|
0:2
|
|
|
кръг 15
|
9 Март, Неделя
|
Racing Union – Jeunesse Canach
|
|
2:1
|
|
Swifts – Hamm Benfica
|
|
2:0
|
|
Wiltz – Rumelange
|
|
4:4
|
|
Jeunesse Esch – Progres Niedercorn
|
|
2:0
|
|
Differdange – Fola Esch
|
|
1:2
|
|
Dudelange – Etzella Ettelbruck
|
|
2:0
|
|
Grevenmacher – Kaerjeng
|
|
0:2
|
|
|
|
кръг 16
|
16 Март, Неделя
|
Hamm Benfica – Wiltz
|
|
1:1
|
|
Jeunesse Canach – Swifts
|
|
2:0
|
|
Progres Niedercorn – Dudelange
|
|
0:3
|
|
Rumelange – Jeunesse Esch
|
|
1:1
|
|
Fola Esch – Racing Union
|
|
1:0
|
|
Etzella Ettelbruck – Grevenmacher
|
|
1:2
|
|
Kaerjeng – Differdange
|
|
1:2
|
|
|
кръг 17
|
23 Март, Неделя
|
Racing Union – Kaerjeng
|
|
1:3
|
|
Jeunesse Canach – Fola Esch
|
|
0:2
|
|
Swifts – Wiltz
|
|
0:2
|
|
Jeunesse Esch – Hamm Benfica
|
|
1:2
|
|
Differdange – Etzella Ettelbruck
|
|
3:0
|
|
Dudelange – Rumelange
|
|
3:0
|
|
Grevenmacher – Progres Niedercorn
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 18
|
30 Март, Неделя
|
Hamm Benfica – Dudelange
|
|
2:3
|
|
Progres Niedercorn – Differdange
|
|
2:4
|
|
Rumelange – Grevenmacher
|
|
2:3
|
|
Wiltz – Jeunesse Esch
|
|
1:4
|
|
Fola Esch – Swifts
|
|
2:0
|
|
Etzella Ettelbruck – Racing Union
|
|
1:4
|
|
Kaerjeng – Jeunesse Canach
|
|
1:1
|
|
|
кръг 19
|
6 Април, Неделя
|
Racing Union – Progres Niedercorn
|
|
0:1
|
|
Jeunesse Canach – Etzella Ettelbruck
|
|
1:3
|
|
Swifts – Jeunesse Esch
|
|
1:1
|
|
Fola Esch – Kaerjeng
|
|
2:0
|
|
Differdange – Rumelange
|
|
1:0
|
|
Dudelange – Wiltz
|
|
2:1
|
|
Grevenmacher – Hamm Benfica
|
|
1:0
|
|
|
|
кръг 20
|
13 Април, Неделя
|
Hamm Benfica – Differdange
|
|
0:2
|
|
Progres Niedercorn – Jeunesse Canach
|
|
3:0
|
|
Rumelange – Racing Union
|
|
0:2
|
|
Wiltz – Grevenmacher
|
|
0:1
|
|
Jeunesse Esch – Dudelange
|
|
2:2
|
|
Etzella Ettelbruck – Fola Esch
|
|
2:3
|
|
Kaerjeng – Swifts
|
|
0:4
|
|
|
кръг 21
|
19 Април, Събота
|
Racing Union – Hamm Benfica
|
|
2:1
|
|
Jeunesse Canach – Rumelange
|
|
1:1
|
|
Swifts – Dudelange
|
|
0:3
|
|
Fola Esch – Progres Niedercorn
|
|
4:0
|
|
Differdange – Wiltz
|
|
2:1
|
|
Grevenmacher – Jeunesse Esch
|
|
1:4
|
|
Kaerjeng – Etzella Ettelbruck
|
|
3:1
|
|
|
|
кръг 22
|
27 Април, Неделя
|
Hamm Benfica – Jeunesse Canach
|
|
0:1
|
|
Progres Niedercorn – Kaerjeng
|
|
1:0
|
|
Rumelange – Fola Esch
|
|
1:0
|
|
Wiltz – Racing Union
|
|
2:1
|
|
Jeunesse Esch – Differdange
|
|
1:0
|
|
Etzella Ettelbruck – Swifts
|
|
2:0
|
|
Dudelange – Grevenmacher
|
|
2:0
|
|
|
кръг 23
|
30 Април, Сряда
|
Swifts – Grevenmacher
|
|
3:3
|
|
Jeunesse Canach – Wiltz
|
|
1:0
|
|
1 Май, Четвъртък
|
Racing Union – Jeunesse Esch
|
|
1:2
|
|
Fola Esch – Hamm Benfica
|
|
3:0
|
|
Etzella Ettelbruck – Progres Niedercorn
|
|
1:1
|
|
Differdange – Dudelange
|
|
0:1
|
|
Kaerjeng – Rumelange
|
|
0:0
|
|
|
|
кръг 24
|
4 Май, Неделя
|
Hamm Benfica – Kaerjeng
|
|
2:0
|
|
Progres Niedercorn – Swifts
|
|
1:1
|
|
Rumelange – Etzella Ettelbruck
|
|
1:2
|
|
Wiltz – Fola Esch
|
|
3:3
|
|
Jeunesse Esch – Jeunesse Canach
|
|
3:0
|
|
Dudelange – Racing Union
|
|
5:0
|
|
Grevenmacher – Differdange
|
|
2:0
|
|
|
кръг 25
|
11 Май, Неделя
|
Racing Union – Grevenmacher
|
|
1:4
|
|
Jeunesse Canach – Dudelange
|
|
4:3
|
|
Swifts – Differdange
|
|
0:7
|
|
Progres Niedercorn – Rumelange
|
|
4:0
|
|
Fola Esch – Jeunesse Esch
|
|
4:1
|
|
Etzella Ettelbruck – Hamm Benfica
|
|
2:2
|
|
Kaerjeng – Wiltz
|
|
2:0
|
|
|
|
кръг 26
|
18 Май, Неделя
|
Rumelange – Swifts
|
|
3:0
|
|
Wiltz – Etzella Ettelbruck
|
|
1:3
|
|
Jeunesse Esch – Kaerjeng
|
|
2:1
|
|
Differdange – Racing Union
|
|
3:0
|
|
Dudelange – Fola Esch
|
|
3:0
|
|
Grevenmacher – Jeunesse Canach
|
|
0:2
|
|
Hamm Benfica – Progres Niedercorn
|
|
0:1
|
|
|