кръг 1
|
19 Септември, Събота
|
Mosta – Gudja United
|
|
2:2
|
|
Zejtun Corinthians – Santa Lucia (Malta)
|
|
2:2
|
|
20 Септември, Неделя
|
Sliema – Hibernians
|
|
3:1
|
|
Floriana – Gzira United
|
|
2:1
|
|
Lija Athletic – Senglea Athletic
|
|
4:0
|
|
Tarxien Rainbows – Balzan Youths
|
|
0:1
|
|
21 Септември, Понеделник
|
Hamrun Spartans – Sirens
|
|
5:1
|
|
Valletta – Birkirkara
|
|
4:2
|
|
|
|
кръг 2
|
25 Септември, Петък
|
Senglea Athletic – Zejtun Corinthians
|
|
1:1
|
|
Sirens – Sliema
|
|
0:0
|
|
26 Септември, Събота
|
Gudja United – Lija Athletic
|
|
2:0
|
|
Gzira United – Tarxien Rainbows
|
|
1:1
|
|
Balzan Youths – Valletta
|
|
0:1
|
|
Birkirkara – Mosta
|
|
0:3
|
|
27 Септември, Неделя
|
Hibernians – Floriana
|
|
3:1
|
|
Santa Lucia (Malta) – Hamrun Spartans
|
|
1:4
|
|
|
кръг 3
|
30 Септември, Сряда
|
Tarxien Rainbows – Hibernians
|
|
0:1
|
|
Lija Athletic – Birkirkara
|
|
0:0
|
|
Hamrun Spartans – Senglea Athletic
|
|
3:0
|
|
Valletta – Gzira United
|
|
1:3
|
|
1 Октомври, Четвъртък
|
Sliema – Santa Lucia (Malta)
|
|
3:1
|
|
Floriana – Sirens
|
|
3:2
|
|
Mosta – Balzan Youths
|
|
3:3
|
|
Zejtun Corinthians – Gudja United
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 4
|
16 Октомври, Петък
|
Gzira United – Mosta
|
|
6:1
|
|
Santa Lucia (Malta) – Floriana
|
|
2:1
|
|
17 Октомври, Събота
|
Gudja United – Hamrun Spartans
|
|
0:1
|
|
Birkirkara – Zejtun Corinthians
|
|
2:3
|
|
Balzan Youths – Lija Athletic
|
|
1:0
|
|
18 Октомври, Неделя
|
Hibernians – Valletta
|
|
1:1
|
|
Senglea Athletic – Sliema
|
|
0:2
|
|
17 Ноември, Вторник
|
Sirens – Tarxien Rainbows
|
|
2:2
|
|
|
кръг 5
|
20 Октомври, Вторник
|
Zejtun Corinthians – Balzan Youths
|
|
0:0
|
|
Hamrun Spartans – Birkirkara
|
|
0:2
|
|
Tarxien Rainbows – Santa Lucia (Malta)
|
|
0:2
|
|
Lija Athletic – Gzira United
|
|
0:3
|
|
21 Октомври, Сряда
|
Sliema – Gudja United
|
|
1:2
|
|
Floriana – Senglea Athletic
|
|
1:0
|
|
Mosta – Hibernians
|
|
2:3
|
|
24 Октомври, Събота
|
Valletta – Sirens
|
|
1:1
|
|
|
|
кръг 6
|
24 Октомври, Събота
|
Senglea Athletic – Tarxien Rainbows
|
|
0:5
|
|
Gzira United – Zejtun Corinthians
|
|
2:1
|
|
25 Октомври, Неделя
|
Hibernians – Lija Athletic
|
|
8:1
|
|
Santa Lucia (Malta) – Valletta
|
|
1:1
|
|
Gudja United – Floriana
|
|
1:2
|
|
26 Октомври, Понеделник
|
Birkirkara – Sliema
|
|
1:2
|
|
Balzan Youths – Hamrun Spartans
|
|
2:2
|
|
22 Декември, Вторник
|
Sirens – Mosta
|
|
2:2
|
|
|
кръг 7
|
30 Октомври, Петък
|
Zejtun Corinthians – Hibernians
|
|
2:3
|
|
Mosta – Santa Lucia (Malta)
|
|
1:0
|
|
31 Октомври, Събота
|
Hamrun Spartans – Gzira United
|
|
2:2
|
|
Tarxien Rainbows – Gudja United
|
|
0:5
|
|
1 Ноември, Неделя
|
Sliema – Balzan Youths
|
|
3:1
|
|
Valletta – Senglea Athletic
|
|
2:1
|
|
15 Ноември, Неделя
|
Lija Athletic – Sirens
|
|
0:2
|
|
22 Декември, Вторник
|
Floriana – Birkirkara
|
|
2:5
|
|
|
|
кръг 8
|
20 Ноември, Петък
|
Sirens – Zejtun Corinthians
|
|
0:4
|
|
Santa Lucia (Malta) – Lija Athletic
|
|
3:2
|
|
21 Ноември, Събота
|
Hibernians – Hamrun Spartans
|
|
2:2
|
|
Gzira United – Sliema
|
|
3:2
|
|
Gudja United – Valletta
|
|
0:0
|
|
22 Ноември, Неделя
|
Balzan Youths – Floriana
|
|
0:0
|
|
Senglea Athletic – Mosta
|
|
1:3
|
|
2 Декември, Сряда
|
Birkirkara – Tarxien Rainbows
|
|
3:0
|
|
|
кръг 9
|
28 Ноември, Събота
|
Hibernians – Sirens
|
|
1:2
|
|
Gzira United – Santa Lucia (Malta)
|
|
2:2
|
|
Birkirkara – Gudja United
|
|
3:0
|
|
Sliema – Lija Athletic
|
|
4:1
|
|
29 Ноември, Неделя
|
Tarxien Rainbows – Valletta
|
|
3:1
|
|
Balzan Youths – Senglea Athletic
|
|
1:1
|
|
Floriana – Mosta
|
|
0:2
|
|
Hamrun Spartans – Zejtun Corinthians
|
|
4:0
|
|
|
|
кръг 10
|
4 Декември, Петък
|
Gudja United – Balzan Youths
|
|
3:2
|
|
Lija Athletic – Hamrun Spartans
|
|
2:2
|
|
5 Декември, Събота
|
Santa Lucia (Malta) – Hibernians
|
|
0:3
|
|
Sirens – Gzira United
|
|
1:0
|
|
Zejtun Corinthians – Sliema
|
|
2:4
|
|
Mosta – Tarxien Rainbows
|
|
1:0
|
|
6 Декември, Неделя
|
Valletta – Floriana
|
|
0:3
|
|
Senglea Athletic – Birkirkara
|
|
1:2
|
|
|
кръг 11
|
8 Декември, Вторник
|
Sirens – Santa Lucia (Malta)
|
|
0:2
|
|
Gzira United – Hibernians
|
|
0:1
|
|
Sliema – Hamrun Spartans
|
|
0:2
|
|
Zejtun Corinthians – Lija Athletic
|
|
2:0
|
|
9 Декември, Сряда
|
Senglea Athletic – Gudja United
|
|
0:2
|
|
Mosta – Valletta
|
|
2:2
|
|
Birkirkara – Balzan Youths
|
|
2:2
|
|
13 Януари, Сряда
|
Tarxien Rainbows – Floriana
|
|
2:2
|
|
|
|
кръг 12
|
12 Декември, Събота
|
Balzan Youths – Gzira United
|
|
0:2
|
|
Gudja United – Sirens
|
|
1:3
|
|
Lija Athletic – Mosta
|
|
1:1
|
|
13 Декември, Неделя
|
Hibernians – Birkirkara
|
|
0:1
|
|
Floriana – Sliema
|
|
0:1
|
|
14 Декември, Понеделник
|
Santa Lucia (Malta) – Senglea Athletic
|
|
4:1
|
|
Valletta – Zejtun Corinthians
|
|
2:1
|
|
23 Декември, Сряда
|
Hamrun Spartans – Tarxien Rainbows
|
|
5:0
|
|
|
кръг 13
|
18 Декември, Петък
|
Tarxien Rainbows – Sliema
|
|
1:2
|
|
Lija Athletic – Valletta
|
|
1:2
|
|
19 Декември, Събота
|
Hamrun Spartans – Floriana
|
|
3:1
|
|
Mosta – Zejtun Corinthians
|
|
3:0
|
|
Birkirkara – Gzira United
|
|
1:1
|
|
20 Декември, Неделя
|
Hibernians – Balzan Youths
|
|
2:1
|
|
Santa Lucia (Malta) – Gudja United
|
|
3:2
|
|
12 Януари, Вторник
|
Senglea Athletic – Sirens
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 14
|
5 Януари, Вторник
|
Sirens – Birkirkara
|
|
2:4
|
|
Balzan Youths – Santa Lucia (Malta)
|
|
1:1
|
|
6 Януари, Сряда
|
Sliema – Mosta
|
|
1:3
|
|
Gzira United – Senglea Athletic
|
|
4:0
|
|
7 Януари, Четвъртък
|
Zejtun Corinthians – Tarxien Rainbows
|
|
3:1
|
|
27 Януари, Сряда
|
Valletta – Hamrun Spartans
|
|
0:3
|
|
Floriana – Lija Athletic
|
|
1:2
|
|
Gudja United – Hibernians
|
|
1:4
|
|
|
кръг 15
|
9 Януари, Събота
|
Hibernians – Senglea Athletic
|
|
3:0
|
|
Balzan Youths – Sirens
|
|
1:0
|
|
10 Януари, Неделя
|
Santa Lucia (Malta) – Birkirkara
|
|
0:0
|
|
Hamrun Spartans – Mosta
|
|
3:1
|
|
Floriana – Zejtun Corinthians
|
|
0:0
|
|
3 Февруари, Сряда
|
Gudja United – Gzira United
|
|
0:3
|
|
Lija Athletic – Tarxien Rainbows
|
|
2:0
|
|
Valletta – Sliema
|
|
0:0
|
|
|
|
|
кръг 17
|
22 Януари, Петък
|
Tarxien Rainbows – Gzira United
|
|
0:2
|
|
Valletta – Balzan Youths
|
|
1:0
|
|
23 Януари, Събота
|
Lija Athletic – Gudja United
|
|
0:1
|
|
Zejtun Corinthians – Senglea Athletic
|
|
3:1
|
|
Floriana – Hibernians
|
|
1:1
|
|
Sliema – Sirens
|
|
1:3
|
|
24 Януари, Неделя
|
Hamrun Spartans – Santa Lucia (Malta)
|
|
2:2
|
|
Mosta – Birkirkara
|
|
0:1
|
|
|
|
кръг 18
|
29 Януари, Петък
|
Balzan Youths – Mosta
|
|
4:1
|
|
Santa Lucia (Malta) – Sliema
|
|
0:1
|
|
30 Януари, Събота
|
Gudja United – Zejtun Corinthians
|
|
0:1
|
|
Hibernians – Tarxien Rainbows
|
|
2:0
|
|
Sirens – Floriana
|
|
2:1
|
|
Senglea Athletic – Hamrun Spartans
|
|
0:1
|
|
31 Януари, Неделя
|
Gzira United – Valletta
|
|
2:0
|
|
Birkirkara – Lija Athletic
|
|
4:1
|
|
|
кръг 19
|
5 Февруари, Петък
|
Floriana – Santa Lucia (Malta)
|
|
1:1
|
|
Zejtun Corinthians – Birkirkara
|
|
0:3
|
|
6 Февруари, Събота
|
Sliema – Senglea Athletic
|
|
3:1
|
|
Tarxien Rainbows – Sirens
|
|
3:1
|
|
Lija Athletic – Balzan Youths
|
|
1:1
|
|
Mosta – Gzira United
|
|
1:2
|
|
7 Февруари, Неделя
|
Valletta – Hibernians
|
|
1:4
|
|
Hamrun Spartans – Gudja United
|
|
3:1
|
|
|
|
|
|
|
|
кръг 24
|
12 Март, Петък
|
Lija Athletic – Sliema
|
|
PSTP
|
|
Santa Lucia (Malta) – Gzira United
|
|
PSTP
|
|
13 Март, Събота
|
Sirens – Hibernians
|
|
PSTP
|
|
Gudja United – Birkirkara
|
|
PSTP
|
|
Mosta – Floriana
|
|
PSTP
|
|
Valletta – Tarxien Rainbows
|
|
PSTP
|
|
14 Март, Неделя
|
Zejtun Corinthians – Hamrun Spartans
|
|
PSTP
|
|
Senglea Athletic – Balzan Youths
|
|
PSTP
|
|
|
кръг 25
|
3 Април, Събота
|
Tarxien Rainbows – Mosta
|
|
PSTP
|
|
Hamrun Spartans – Lija Athletic
|
|
PSTP
|
|
Floriana – Valletta
|
|
PSTP
|
|
Hibernians – Santa Lucia (Malta)
|
|
PSTP
|
|
5 Април, Понеделник
|
Sliema – Zejtun Corinthians
|
|
PSTP
|
|
Birkirkara – Senglea Athletic
|
|
PSTP
|
|
Balzan Youths – Gudja United
|
|
PSTP
|
|
Gzira United – Sirens
|
|
PSTP
|
|
|
|
кръг 26
|
10 Април, Събота
|
Santa Lucia (Malta) – Sirens
|
|
PSTP
|
|
Lija Athletic – Zejtun Corinthians
|
|
PSTP
|
|
Hamrun Spartans – Sliema
|
|
PSTP
|
|
Hibernians – Gzira United
|
|
PSTP
|
|
11 Април, Неделя
|
Valletta – Mosta
|
|
PSTP
|
|
Floriana – Tarxien Rainbows
|
|
PSTP
|
|
Balzan Youths – Birkirkara
|
|
PSTP
|
|
Gudja United – Senglea Athletic
|
|
PSTP
|
|
|
кръг 27
|
17 Април, Събота
|
Tarxien Rainbows – Hamrun Spartans
|
|
PSTP
|
|
Zejtun Corinthians – Valletta
|
|
PSTP
|
|
Birkirkara – Hibernians
|
|
PSTP
|
|
Sliema – Floriana
|
|
PSTP
|
|
18 Април, Неделя
|
Mosta – Lija Athletic
|
|
PSTP
|
|
Gzira United – Balzan Youths
|
|
PSTP
|
|
Senglea Athletic – Santa Lucia (Malta)
|
|
PSTP
|
|
Sirens – Gudja United
|
|
PSTP
|
|
|
|
кръг 28
|
24 Април, Събота
|
Gzira United – Birkirkara
|
|
PSTP
|
|
Zejtun Corinthians – Mosta
|
|
PSTP
|
|
Balzan Youths – Hibernians
|
|
PSTP
|
|
Floriana – Hamrun Spartans
|
|
PSTP
|
|
25 Април, Неделя
|
Sliema – Tarxien Rainbows
|
|
PSTP
|
|
Valletta – Lija Athletic
|
|
PSTP
|
|
Gudja United – Santa Lucia (Malta)
|
|
PSTP
|
|
Sirens – Senglea Athletic
|
|
PSTP
|
|
|